Satisfyer a
Womanizer

Revoluční bezdotykové stimulátory určené na klitoris. Fungují na bázi podtlakových vln a slibují rychlý orgasmus úplně bez práce. Jsou rozhodně nejzásadnější novinkou na trhu erotických pomůcek v posledních pár letech.

Vhodné pro: žena, masturbace, partnerský sex. Výborné pro ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu.

Cena: Satisfyer je dnes už relativně levný, pořídíte ho i za 1 000 Kč. Womanizer je pak luxusní a dražší verze pro náročné (ten nejlevnější koupíte za 2 000 Kč, nejnovější za 5 000 Kč).

Možnosti použití: kromě klitorisu s ním můžete dráždit i bradavky. Můžete experimentovat s mnohanásobnými orgasmy a kromě masturbace si zpestřit i partnerský sex.

Při nákupu sledujte: hlučnost, dobíjení a výdrž, vodotěsnost, velikost, ovládání.

Womanizer i Satisfyer jsou různí výrobci stejné erotické hračky o které se občas mluví i jako o podtlakovém vibrátoru (ačkoliv do vibrátoru mají daleko). Produkty obou firem fungují stejně, nasají klitoris do masážní hlavice a pomocí pulzních vln ho bez dalších dotyků stimulují až k orgasmu, který zpravidla přichází už po pár minutách.

Nejlepší womanizery 2020


Satisfyer Pro Traveler

4.9 out of 5 stars
cena od 1 049 Kč
S pomůckou jsem nadmíru spokojená nejen já, ale i můj partner. Doporučuji ji všem
recenze zákazníků

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

4.8 out of 5 stars
cena od 1 799 Kč
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Womanizer i Satisfyer opravdu doporučujeme vyzkoušet párům, kde má žena problémy dosáhnout orgasmu. Ale i všem ostatním. Více si přečtěte v našem článku Jak zpestřit sex s Womanizerem.

Recenze Womanize a Satisfyer


Časté otázky o Womanizeru a Satisfyeru


Nikdy nic nebude fungovat na 100 % na každého stejně. Nicméně ohlasy žen jsou velmi působivé. Naprostá většina skutečně orgasmus prožije během několika minut. A to platí i pro ženy, které mají jinak problémy orgasmu dosáhnout.

Mnoho žen také hlásí mnohonásobné orgasmy a celkově silnější prožitky.

Cenový rozdíl je veliký, otázka se nabízí. Pulzní tlakové vlny v zásadě ani nemohou být tak rozdílné, takže tady nehledejte zásadní rozdíl. Obojí je o tom samém. Womanizer je zkrátka luxusní dražší produkt, na trhu je pro dámy, které si chtějí dopřát to nejlepší. A to se mu daří – (téměř) každý Womanizer oplývá elegancí, je příjemný na dotyk i pohled, na některých z nich najdete třeba rovnou krystal Swarovski místo tlačítka zapínání. Ale například nový model Womanizer Premium má i pokročilé zajímavé funkce, které Satisfyer nenabízí.

Nicméně i Satisfyer ovládá to hlavní a podle zkušeností žen to zvládá velmi dobře. Takže je jen na vás, nakolik si ceníte luxusního nadstandardu.

Více se můžete dočíst ve článku, ve kterém jsme porovnávali Satisfyer a Womanizer.

Opět, nejde říci. Každá žena preferuje něco jiného a proto je skvělé, že je jich tolik.

Prohlédněte si naše recenze, kde se věnujeme nezaujatým rozborům jednotlivých modelů a určitě si vyberete to pravé. Ale dobře, pokud chcete zjednodušený tip: mezi Womanizery podle nás vede nejnovější Womanizer Premium, který se skutečně povedl a je nejen neobvykle elegantní, ale především nabízí nové a extrémně zajímavé funkce. Mezi Satisfyery se nám obzvlášť líbí fešácký tučňák Satisfyer Penguin, ale velmi zajímavý je i Satisfyer G-Spot Rabbit (ale ten je vysloveně pro masturbaci).

Není, ale bude to s ním pro vás příjemnější i intenzivnější. Každopádně používejte lubrikant na bázi vody, olejové lubrikanty by Satisfyer i Womanizer poškodily.

Ne, z důvodu bezpečnosti piercing v intimních partiích před použitím vyndejte.

Hlavice sama o sobě vydrží dlouho, ale z důvodu hygieny jednou za čas neuškodí ji vyměnit. Koupit náhradní hlavice můžete ve většině sexshopů, za pár stovek jich dostanete hned několik.

Snadné. Silikonovou hlavici lehce sundáte a tak ji stačí opláchnout ve vodě, přidejte trochu mýdla nebo desinfekce určené na erotické hračky. Určitě nepoužívejte žádné agresivní čistící přípravky.

U každého modelu je to jiné, přečtěte si tedy naši recenzi přímo pro model, který vás zajímá. Obecně se nové Satisfyery i Womanizery dodávají s USB nabíječkou, manuálem a Womanizery běžně přidávají i další náhradní hlavici plus pouzdro či pytlík pro uložení hračky.

Jak Womanizer tak Satisfyer vyrábí hlavice z hypoalergenního lékařského silikonu, tedy z velmi příjemného a zcela bezpečného materiálu.

Jde o šetrnou metodu. Jelikož během stimulace nedochází téměř k žádnému doteku, nečekejte žádné podráždění pokožky. Jen pozor na přílišné vyčerpání nekonečnými orgasmy. :)

Jak který. Některé modely skutečně hučí až příliš. Je pravda, že si nejspíš jízdu s nimi tak moc užijete, že vám to bude úplně jedno, ale pokud vás hlučnější hračky ruší, vybírejte pečlivě. Doporučujeme například Womanizer Premium nebo Satisfyer Penguin.


Jsem starší 18 let? ...