Lelo Smart Wand masážní hlavice střední

4.6 out of 5 stars

Lelo Smart Wand je velmi luxusní hlavice. Každý detail má sladěný a je zatraceně elegantní. My jsme se ale nejvíc těšili na funkci Sense Touch, kvůli které jsme tuhle luxusní masážní hlavici prostě museli vyzkoušet.

Kouzlo v každém detailu – recenze

Od začátku nás fascinoval zahnutý tvar, který je úplně dokonale přizpůsobený pro pohodlnější masturbaci. Drží se skvěle v ruce a silikon je velmi příjemný na dotek (kdekoliv). Další výhodou silikonu je i snadná údržba.

Líbí se nám i intuitivní ovládání. 7 rychlostí mezi kterými se přepíná tlačítky plus a mínus. Snadné, jasné. A pak tu máme i třetí tlačítko. To přepíná Lelo Smart do speciálního režimu Sense Touch, který jsme zapínali s velkým očekáváním.

Jaký je Sense Touch?

Čekali jsme, že to bude stát za to. Jde v zásadě o takovou automatiku, která vibrace přizpůsobuje tlaku na tělo. Zatlačíte na tělo, vibrace zesílí.

Geniální vynález především pro milovníky lehkého BDSM či bondage a vhodné pro párové masáže. K tomuhle režimu se úplně hodí provazy, svázané ruce a nohy, škrabošky a hravá nálada…

My jsme si to parádně užili. Sense Touch Lelo perfektně reagoval, při stisknutí opravdu hned přidal. A ano, hned to mělo větší grády. Mohli jsme se uvolnit, zapomenout na tlačítka a prostě si jen užívat pořádně vzrušující chvilky.

Video

Je cena 4 tisíce přehnaná?

Cena odpovídá kvalitě, jde zkrátka o velice luxusní hlavici. Je nádherná, kvalitní, vydrží nabitá až dvě hodiny používání. Navíc je i vodotěsná, takže vám nic nebrání vzít ji do sprchy nebo si s ní parádně užít horkou vanu. Pokud se vám nechce utrácet, je zajímavou možností masážní vibrátor Rilassamento. Není tak luxusní a nemá speciální funkce, ale je to dobře funkční levná masážní hlavice.

Je to dost peněz, ale stejně tak i hodně získáte. Lelo Smart Wand je masážní hlavice pro náročné. Odmění vás parádním hýčkáním – ať už si budete dopřávat klasickou či erotickou masáž o samotě nebo pořádně peprnou předehru v páru.

Autor:
Vendulka
Vendulka je na první pohled slušná mladá dáma. Miluje přírodu, chodí na procházky se psem a sportuje. Také je ale největším závislákem na erotických hračkách, jakého si můžete představit. K hračkám se dostala díky bývalému příteli, který v posteli moc nevydržel a tak jí to vynahrazoval jinak. Vendulka je mu dodnes vděčná, na hračky už má samostatnou skříň a s velkým odhodláním a nadšením pro vás vyzkouší každou novinku na trhu.
1 reply

Související odkazy

  1. […] druhý konec jako dildo nebo vibrátor. Už jsme měli možnost to vyzkoušet během testování u Lelo Smart Wand (to funguje jako dildo). Ale tenhle kousek v sobě má dokonce zabudované dva motory pro vibrace. […]

Co myslíte vy?

Budeme rádi,
když se podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Summary
Review Date
Reviewed Item
Lelo Smart Wand
Author Rating
51star1star1star1star1star