Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Vibrační vajíčka >
 2. Recenze Bezdrátové vibrační vajíčko na dálkové ovládání Seven

UŽIVATELSKÁ RECENZE Bezdrátové vibrační vajíčko Seven

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Vajíčko Seven patří mezi levnější modely, takže pokud tě zajímá cena, bude se ti asi líbit. Vibruje velmi slušně, velikost a tvar super. Tady nás velmi potěšilo. Ale baterie nebo hlasitost, to už je trochu jiný kámen úrazu… přečti si víc v naší recenzi.

Recenze Bezdrátové vibrační vajíčko na dálkové ovládání Seven

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání je taková parádní hračka určená pro ženu, kterou ale ve skutečnosti nejvíc milují muži. Ten můj byl rozzářenej jako vánoční stromeček, když jsem mu řekla, že se bude testovat nové vibrační vajíčko.

Už se viděl v parku s ovladačem v ruce. Nebo ještě lépe na rodinné večeři…

Po bezdrátovém vibračním vajíčku Seven jsem už chvíli pokukovala. Mám ve skříni pár dražších kousků, ale tenhle za velmi slušné peníze slibuje hodně. Lidé ho vychvalují a zdá se, že ve své cenové relaci kraluje. Zajímalo mě, jestli je skutečně tak dobré. A jak uspělo? Jdeme na to.

Obsah balení s bezdrátovým vajíčkem Seven

V malé krabičce bylo vše bezpečně uloženo. Bylo v ní:

 • Bezdrátové vibrační vajíčko Seven,
 • dálkové ovládání,
 • 1x baterie do ovladače 12V23A,
 • 2x baterie do vajíčka N(LR1) 1,5V,
 • návod.

Trochu škoda, že chybí nějaký pytlíček na přenášení hračky, nicméně chápu, že to je daň za nízkou cenu, člověk pak nemůže chtít vše.

vajicko seven porovnani velikosti

První dojmy z vajíčka?

Za obzvlášť velkého přítelova nadšení jsme společně vybalili malou krabičku s vajíčkem. Trochu mě překvapilo, jak je vajíčko malé, má necelých 5 centimetrů. Což jsem sice na internetu četla, ale stejně mě překvapilo, jak je malé, menší než skutečné vejce. Ale uvidíme, co se v něm skrývá.

přechod mezi jeho částmi je téměř neznatelný

Bezdrátové vibrační vajíčko Seven
Hledal jsem něco, co nebude zbytečně předražené, jelikož nemám s přítelkyní žádné zkušenosti
Přečtěte si další zakaznické recenze

Na dotek je krásně hebounké a vypadá elegantně i kvalitně. Vajíčko se v polovině otevírá šroubováním, ale přechod mezi jeho částmi je téměř neznatelný. Vypadá, že bude opravdu těsnit a že půjde i dobře umýt.

Přítel byl nadšený především z malého bezdrátového ovladače. To prý může vzít kamkoliv, culil se šťastně. A taky vezme, bylo mi to úplně jasné. Vajíčko i ovladač jsou velmi lehké.

Takže první dojmy za nás oba moc dobré.

Vlastnosti vibračního vajíčka Seven

Je to pravé vajíčko, podlouhlé, se zakulacenými konci. O trochu menší a štíhlejší než běžné vejce. Je sice vyrobeno z plastu (odolného ABS), ale navrchu má jemňoučkou vrstvu. Na dotek je sametové a moc příjemné. Barva je pastelově fialová, decentní, hezká. Vajíčko má 4,7 cm (plus šňůrka, za kterou ho pohodlně vytáhnete). Průměr v jeho nejširší části je 3,1 cm. Je velmi lehké, váží jen 72 gramů.

Bezdrátový ovladač má dosah 7-10 metrů (přes zeď to bude méně). Je také lehounký a jen o trochu větší než vajíčko.

Má 7 programů. 3 vibrační (slabá, střední, silná), 3 pulzní (delší nebo kratší pulzy a jejich kombinace) a 1 režim se zvyšujícími se vibracemi. Vajíčko není určeno přímo pro použití pod vodou, ale při běžném používání by mělo dostatečně těsnit.

Bezdrátové vajíčko Seven v praxi

Nepříjemný úvod…
Náš začátek za moc nestál. Vajíčko jsme vybalili, zandali baterky a zkoušeli vibrace „na sucho“. Vypadalo to dobře, ačkoliv nás překvapilo, že je vajíčko dost hlasité. Uvidíme, jaký hluk bude dělat, když se schová dovnitř. Přítel by na to hupsnul nejraději hnedka, ale já měla ještě nějaké pochůzky, takže musel chudák čekat až do večera. A tam napsal problém.

Ačkoliv dopoledne vajíčko vibrovalo jedna radost, večer, když jsme se do toho konečně chtěli pustit, jen tak líně párkrát zavrnělo a konec. Zapomněli jsme baterky uvnitř. Game over.

Možná to znáte, tenhle problém je u hraček na baterky dost obvyklý. Necháte je v hračce a ony se prostě vybijou. Potěší to především v případě, když jde o netypické dražší baterky (jako v případě vajíčka Seven)… No, neměli jsme radost. Hračky s nabíječkou jsou prostě mnohem praktičtější, co si budeme povídat.

Tohle nám dost zkazilo první dojem, ale oukej, pojďme se přes to přenést. Vajíčko konečně putuje kam má… baterky nové, všichni ready…

Jak dobře vám bezdrátové vajíčko Seven udělá?

Trochu jsem se toho bála, jestli není vibrační vajíčko až moc malé. Ale ne, především pulzní programy stojí za to. Vibrace jsou za mě určitě dostatečné (alespoň ty silnější). Větší vajíčka sice člověku dopřejí trochu víc radosti, ale i malé Seven je pro předehru úplně dostatečné.

První tři programy jsou vibrace, od jemnějších, středních až k silným. Čtvrtý program je krátká sekvence stupňujících se vibrací. A pak tři pulzní režimy. Jeden, kdy se střídají delší pulzy, druhý, kde jsou kratší pulzy v rychlejším sledu, a pak jeden kombinovaný. Je super, že je mezi čím přepínat a není to jednotvárné. Mít jen vibrace, moc dlouho by mě to nebavilo. Programy se přepínají mačkáním jediného tlačítka, je to snadné a pohodlné, žádný návod nepotřebujete.

Zavádění vajíčka je také snadné tvar i materiál je k tomu ideální. Když se těšíte, nepotřebujete ani žádný lubrikant. 😉

Přítel se chopil ovladače a nejdřív si jen sám užíval, jak si se mnou může hrát. Mně osobně samotné vnitřní dráždění až k orgasmu nedovede, nicméně než se partner konečně připojil naplno do akce, byla jsem už totálně nažhavená.

A tady začíná to pravé kouzlo vibračního vajíčka, alespoň pro mě. Pokud milujete anální sex, tak s bezdrátovým vajíčkem to dostává novou úroveň. Přítel si vibrace užíval se mnou, prý je hezky cítil, a já měla pořádný double zážitek. Jo, stálo to za to, orgasmy jedna radost. Splnilo to vše, co jsem od toho očekávala.

Nicméně první zásadní mínus: vajíčko je opravdu hlasité i vevnitř a pod oblečením, především u silnějších režimů. Samozřejmě jsem příteli nemohla upřít to potěšení testovat ho na veřejných místech… tam, kde není absolutní ticho, to není velký problém, vajíčko je trochu slyšet, ale v šumu rušných míst se to ztratí a celkově to může být docela zajímavá součást dobrodružství. Nicméně… na tichá místa vhodné není, to je opravdu jen pro ty nejodvázanější dobrodruhy.

Pokud vám vzrušení z prozrazení nic neříká, celkově tohle vajíčko nebude pro vás to pravé.

vajicko seven ve vagine

Dosah dálkového ovládání vajíčka je dostatečný, 7 až 10 metrů. Pokud ovládáte vajíčko přes zeď, dosah se zkracuje. Nicméně do vedlejší místnosti to úplně v pohodě dosáhne.

Výdrž baterií je docela fajn, minimálně šest hodin vzrušení s baterkami zažijete (pokud je nezapomenete vyndat!)

Narazili jsme ještě na problém s ovladačem, který má tendenci se při slabších bateriích zasekávat (a najednou třeba nejde vypnout).

Čištění a údržba vajíčka Seven

Vajíčko se díky šňůrce snadno vyndavá (šňůrka vypadá celkem bytelně, ač je tenká) a umývá se také dobře. Dáte ho pod proud vody, případně postříkáte antibakteriálním čističem určeným na hračky a za minutku máte hotovo.

Ale trochu jsem se bála, aby do vajíčka nezatékala voda, četla jsem, že to je častý problém levnějších vibračních vajíček. Takže když jsme si s ním už dost vyhráli, rozhodla jsem se otestovat i jeho vodotěsnost. Vajíčko není určené do vody, nicméně při používání tráví hodně času ve vlhkých prostorách, takže jsem se odhodlala to risknout a vyzkoušet. Vajíčko jsem na několik minut do mísy s vodou. A sláva, vevnitř dokonalé sucho.

vajíčko není vodotěsné ale jen voděodolné a jeden neví

Samozřejmě ho nedoporučuji používat ve vaně, oficiálně vajíčko není vodotěsné ale jen voděodolné a jeden neví, jak dlouho by to zvládlo. Určitě je na místě respektovat pokyny výrobce. Nicméně takhle alespoň víme, že ho s klidným srdcem můžete umývat pod proudem vody a není se třeba bát, že by začalo zlobit. Jen pozor, ať je pořádně zavřené. Závit je ale dobře udělaný a při troše pozornosti se vám žádná nehoda nestane.

Závěr

Pokud sháníte levnější bezdrátové vajíčko na dálkové ovládání, vajíčko Seven je rozhodně dobrá možnost. Za příjemné peníze je hezké a dokonale splní všechno to, co člověk od vibračního vajíčka čeká. Tedy vzrušující dobrodružství, které si sebou můžete vzít kamkoliv. A oživení sexu pro oba v páru.

Za mě je tohle bezdrátové vajíčko výborné pro vyzkoušení vibračních vajíček, nebo pro domácí zpestření sexu.

Pokud ale chcete vajíčko hodně používat na veřejnosti, asi se vyplatí investovat do nějakého tiššího (a spolehlivějšího) modelu, já se třeba s tímhle vždy cítím poněkud nesvá a na venkovní výlety si zase raději vybírám jiné vajíčko. Nicméně klidně to může být i součást dobrodružství, stejně žijeme v době, kdy pořádně někde někomu vibruje telefon, že ano.

Za mě je tohle bezdrátové vajíčko výborné pro vyzkoušení vibračních vajíček, nebo pro domácí zpestření sexu. Ale když chcete nějaké opravdu hodně používat a chodit s ním ven, vyplatí se investovat do dražšího. Já jsem si ráda zkusila zase něco jiného, ale obvykle už zase spíš používám svá dražší vajíčka, jsou tišší a ty větší přece jen cítíte o něco víc. Takže ano, mezi levnými vajíčky je určitě Seven dobrá volba. Ale s mými dražšími se nedá porovnávat.

Klady a zápory

 • Vibrace a pulzní programy jsou dostatečně silné i zajímavé.
 • Dosah bezdrátového ovladače je zcela dostatečný.
 • Snadno se šroubuje a spoj není rušivý.
 • Vybíjí se, pokud je necháte v hračce.
 • Ovladač se občas při slabších bateriích zasekává a vajíčko nejde vypnout.
 • vajíčko je opravdu hlasité
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Bezdrátové vibrační vajíčko Seven Alternativy

Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve
4
Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...