Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Umělé vagíny >
 2. Fleshlight STU vagina

UŽIVATELSKÁ RECENZE Fleshlight STU vagina

Ráďa
Ráďa
Tester/ka erotických hraček

Vagina Fleshlight STU v našem testování obstála velmi dobře. Jde sice o dražší kousek, ale je dražší právem. Nejenže si s ní skvěle užiješ, je vhodná i pro trénink výdrže. Pokud hledáš kvalitnější umělou vaginu, tahle je skvělá. Víc si přečti v recenzi.

Fleshlight STU vagina

Vagina Fleshlight STU patří mezi známé kousky. Celkově se řadí mezi nejprodávanější erotické pomůcky pro muže. Nemá vám ale přinést jen potěšení… vagína STU je vyvinutá speciálně k tomu, aby pomohla trénovat vaši výdrž pro reálnou ženu (STU – stamina training unit neboli tréninková jednotka vytrvalosti).

Daří se jí to? Stojí za investici, nebo je tahle vagina srovnatelná s honítkem za stovku? A nahradí dokonce i pravou ženu? Mrkneme na to!

Obsah balení Fleshlight STU vaginy

V originální krabici je kromě vagíny také vzorek lubrikačního gelu. Na krabici je návod na použití (tři sexy obrázky), návod na umytí i tvrzení, že jde o úplně neprodávanější hračku pro muže na světě.

Když vedle sebe položíte vajíčko Tenga a STU Fleshlight, je to jako dvě úplně rozdílné věci. Tahle vagina je pořádnej kus. Rozuměj tomu tak, že je obrovská (ale snad ne vevnitř).

Název Fleshlight hned napovídá cosi o baterce. Vagina je také ukrytá v dlouhé zlaté piksle ve tvaru baterky, jde prý o diskrétní balení. Teprve po odšroubování vrchního víčka se objeví růžová kráska uvnitř… má to jen jednu chybu. Takhle velkou „baterkou“ dnes nikoho neoblbnete, je dlouhá 25,4 cm. Takže i tuhle vagínu budete muset někam schovat, pokud nestojíte o vlezlé dotazy.

Fleshlight STU vagina
Při rozbalování jsme byly zvědaví z jakého materiálu bude fleshlightka , manželka se při doteku lekla jak je materiál realistický a příjemný
Přečtěte si další zakaznické recenze

První dojmy z umělé vagíny

Držím Fleshlight v ruce. Je těžká. Hned mě napadá, že to půjde skvěle využít (prozradím dál). Šroubuji jejím víčkem a konečně odhaluji její realistické tvary.

Vypadá jako krásná růžová frnda/kundička/kočička, vyberte si svůj oblíbený název. Vypadá opravdu reálně. Má poštěváček, je opravdu měkká a hebká… a hlavně připravená dělat cokoliv, co budu chtít. Nezní to špatně.

Rozhrnuju její pysky a zvědavě nakukuju dovnitř… je kulatá, členitá, těsná… strkám do ní prst. Když si přimyslím lubrikant a kdybych jí trochu nahřál, byla by nejspíš opravdu jako pravá. Ale to vyzkoušíme.

Materiál, ze kterého je vyrobená, je známý jen jako Superskin a jeho přesné složení je obchodním tajemstvím. Chápu proč, materiál je rozhodně její velké plus. Je úžasně hebká a měkká.

Na pohled vypadá prostě dobře. Moc dobře.

Vlastnosti

 • Vyrobena z patentovaného materiálu Superskin, TPE/TPR. Obal je z plastu.
 • Realistické provedení
 • Regulace těsnosti vagíny
 • Vnitřní výstupky pro větší stimulaci (a trénink výdrže)
 • Zlatá diskrétní tuba
 • Délka s obalem 25,4 cm
 • Délka vagíny 22 cm
 • Průměr vagíny 8,5 (vrchní část) až 4,3 cm (spodní část)
 • Váha 626 gramů

Fleshlight STU v akci

Doporučuju začít vždy tím, že holku nahřejete v teplé vodě. Určitě jí nedávejte do vařící vody (a ani omylem do mikrovlnky), to by jí uškodilo. Stačí napustit v umyvadle teplejší vodu, vyndat vaginu z plastového obalu a chvíli jí nechat plavat (5 minut stačí). Pak stačí oklepat vodu a vrátit do obalu. Bude pak vážně jako pravá.

Když se k tomu přidá lubrikant (doporučuju zkusit i hřejivý lubrikant, je to zase hned zajímavější), je zasunutí dost přirovnatelné k reálné ženě. Výstupky vevnitř vážně dobře dráždí, především pokud použijete méně gelu a pomalejší pohyby. Každopádně pozor na gel, používejte jen lubrikanty na vodní bázi, silikonové by Fleshlight poškodily.

Hodně se mi líbí velikost vagíny. Do jiných se obvykle větší penis celý nenacpe, ale vagína Fleshlight STU tenhle problém nemá. Zasunete ho tam až po kulky (pokud teda nejste černoch s mimořádnou kládou).

Trochu mě pak zklamalo regulování těsnosti, nijak výraznou změnu jsem necítil. Leda v tom, že když nastavíte vaginu na největší těsnost a pumpujete to do ní, vydává zvuky jako pumpička…

Oproti jiným honítkům je Fleshlight opravdu hodně velká (ne uvnitř, tam je naštěstí hezky těsná). Někomu to může vadit, s menšími vagínami se možná lépe operuje. Já s tím ale nemám problém.

Co jde o trénování výdrže, tak v tom vidím nejsilnější stránku téhle vagíny. Je to rozhodně vyšší level než masturbace (nebo levné honítko), udělá vás mnohem rychleji, takže se s ní dá skvěle trénovat. Pusťte si k tomu porno a schválně, jak dlouho to vydržíte… na začátku asi moc dlouho ne. Nebo si s ní můžete dát ráno dvě tři čísla a večer budete v posteli za hvězdu. A pokud ještě nemáte moc zkušeností se ženou, rozhodně může být parádní cvičebním materiálem.

INSPIRACE:
Díky pevnému obalu se dá zážitek s touhle umělou vagínou posunout na další úroveň. Najděte dobré místo, kde ji upevnit (třeba v gauči), a můžete trénovat i reálné pohyby.

Čistění a údržba vagíny

Tohle je méně příjemná část. Bohužel tady to nefunguje tak, že jí dáte kapesník a ona se sama utře. :D

Vaginu musíte pořádně opláchnout (ideálně celou vyndat), pak musíte počkat, než uschne, a nakonec jí ještě zasypat pudrem. Tedy pokud chcete, aby si uchovala krásnou hebkou strukturu. Bez pudru totiž začne brzy lepit a krásný realistický pocit bude v tahu.

fleshlight stu vnitrek

Sice se prodávají originální (drahé) pudry, ale úplně stačí, když na ni dáte běžný dětský pudr. NIKDY na ni ale nepoužívejte mýdlo, zničilo by ji. Pokud chcete lepší desinfekci, kupte si přípravek určený přímo na hračky.

Tak jak, koupit Fleshlight?

Je to skvělá vagína, o tom žádná. Je dražší, ale právem. Levná honítka jsou prostě jen něco trochu jiného než vlastní ruka. Tohle je vagina. Je opravdu realistická a díky tomu se s ní dá nejen parádně užít, ale i trénovat. Trochu škoda té složité údržby, ale nic není dokonalé.

Za mě je skvělá jak pro panice, který si to chce zkusit a natrénovat, tak pro zkušeného borce, co chce své ženě dopřát ještě lepší sex. Můžete si s ní skvěle užít, když není v dosahu partnerka (nebo když má své dny a je konec srandy), a můžete ji zapojit i do společného erotického hraní. Některé ženy dokáže pěkně nažhavit výhled na to, jak ho zasouváte někam jinam… jeden by se až divil.

Pokud hledáte kvalitní umělou společnici, je Fleshlight STU rozhodně super volba. Nicméně názory, že prý plně nahradí ženu… ale no tak. Reálnou, vzdychající ženu, která se vás sama dotýká a žužlá vám ucho… to přece ani parádně měkkej super plast nenahradí… tak mějte realistická očekávání a pak určitě nebudete zklamaní ;)

Klady a zápory

 • Opravdu realistický pocit
 • Skvělý trénink výdrže
 • Rychlý orgasmus
 • I pro velký penis
 • Jde nahřát
 • Je velká
 • Regulace tlaku moc nefunguje
 • Náročnější údržba
Sdílejte
Ráďa
Ráďa
Miluju sex. Vždy jsem hledal různé rady, tipy, inspiraci. Nejdřív v Maximu, pak na netu... a jelikož mě baví i tvorba webů, nakonec jsem se rozhodl vytvořit projekt Lechtivý. Abych těm, kteří milují sex stejně jako já, usnadnil hledání informací a dal vše na jedno místo.

Fleshlight STU vagina Alternativy

Tenga Egg
2.5
Tenga Egg
Přečíst recenzi
Umělá vagina Paula Wild
3.5
Umělá vagina Paula Wild
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...