Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Venušiny kuličky >
 2. Recenze Fun Factory Smartballs Teneo Duo venušiny kuličky

UŽIVATELSKÁ RECENZE Fun Factory Smartballs Teneo Duo

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Kuličky Smartballs Teneo Duo pochází z dílny FunFactory, což je záruka kvalitního zpracování. A určitě se povedly. Slabší vibrace jsou ideální pro citlivé ženy, klasická váha a vymakaný tvar pro snadné zavádění jsou super i pro začátečnice. Přečti si víc o tom, jak dopadly v našem testování.

Recenze Fun Factory Smartballs Teneo Duo venušiny kuličky

Smartballs Teneo Duo jsou venušiny kuličky z dílny Fun Factory. Jsou hodny jména svého výrobce? Jsou ideální právě pro vás? Mají nějaké mínus?
Na vše se podíváme v dnešní recenzi.

Obsah balení Fun Factory Smartballs Teneo Duo

Pod vrchním obalem s obrázkem venušiných kuliček se ukrývá jednoduchá zlatá krabička pouze s logem Fun Factory. Jsou v ní uloženy kuličky i s návodem (který ale není v češtině, minimálně ten můj, třeba ho časem přeloží. Nicméně v návodu jsou poměrně výmluvné obrázky, které k pochopení všeho základního stačí. Můj oblíbený je přeškrtnutý zadek.)

Mohou se používat venušiny kuličky v těhotenství?

Mně osobně se balení moc líbí, krabička je skladná, velká tak akorát, je navíc i diskrétní a elegantní. Návod i kuličky jsou v ní hezky uloženy. Jde o detaily, ale právě ty do velké míry stojí za úspěchem firmy Fun Factory, která je v oblasti erotických hraček synonymem kvality.

Kromě kuliček Teneo Duo a návodu v krabičce nic víc není. K venušiným kuličkám ani nic jiného nepotřebujeme.

smart balls duo s manualem

První dojmy z Teneo Duo

Stejně jako je obal propracovaný, chytrý i hezký, podobně působí i venušiny kuličky Teneo.

Mají pěkný design a působí kvalitně. Jejich barva je svěže červená s bílými decentními ozdobami. První kulička je menší, trochu do špičky. A na spodku druhé kuličky je místo na prst. Oba tyto detaily nejen usnadní zavádění kuliček Teneo, ale opět vypovídají o tom, že Fun Factory skutečně umí a že se na svých produktech dávají záležet.

Kuličky jsou ze silikonu, jsou příjemné, ale nejsou nijak zvlášť hebké jako některé jiné silikonové hračky. Poutko na vytahování vypadá bytelně a určitě vydrží. Když s nimi člověk zatřese jen tak v ruce, nárazy kuliček působí opravdu silně. Nicméně neslibuju si nic extra, četla jsem v recenzích, že vibrace těchto kuliček nepatří mezi ty nejsilnější.

Vlastnosti kuliček Smartballs Teneo Duo

 • Váha 74 g, střední váha
 • Výrobce Fun Factory (záruka kvality)
 • Materiál silikon
 • Klasické kuličky: dvě kuličky se šňůrkou pro vytažení
 • Vnitřní kuličky pro vibrace
 • Červená barva, svěží design
 • Tvar ideální pro jednoduché zasunutí
 • Jsou vodotěsné
 • Jsou tiché
 • Možné používat s lubrikantem na vodní bázi
 • Délka i se šňůrkou je 18,8 cm, bez šňůrky 10 cm
 • Průměr větší kuličky je 3,5 cm, menší 3 cm

smart balls duo v krabice porovnani velikosti

Fun Factory Smartballs Teneo Duo v akci

Nutno říci, že kuličky Teneo Duo nepatří mezi ty s nejsilnějšími vibracemi. Jsou vhodné především pro svůj původní účel, tedy pro posilování pánevního dna. Také se hodí pro sportovkyně, protože jakmile své tělo rozhýbete, už o nich rozhodně budete pořádně vědět. Nebo pro citlivější ženy.

Ale popořádku. Zavádění kuliček je opravdu velmi pohodlné, mají skvělý tvar navržený s myšlenkou na skutečné potřeby ženy. Můžete si pomoci lubrikantem, ale v zásadě to ani není moc třeba (ale s lubrikantem kuličky víc kloužou, což se může hodit ve chvíli, kdy už pro vás není žádná výzva je udržet).

Fun Factory Smartballs Teneo Duo Venušiny kuličky
Dokonalý tvar, materiál i velikost kuliček, které si užívám hlavně v práci jako servírka.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Jak jsem už říkala, vibrace venušiných kuliček Teneo Duo nejsou nijak zvlášť silné. Jakmile se usadíte nebo půjdete volným krokem, nebudete o nich prakticky vědět. Ale posilovat budete. Jakmile nasednete na kolo či zařadíte sportovní tempo, kuličky se rozpohybují a ozvou. I s nimi si to užijete, jen to chcete větší pohyb nebo větší citlivost.

Jinak jsou příjemně tiché i vodotěsné, takže je můžete vzít úplně kamkoliv, třeba i do bazénu.

Přečtěte si náš článek na téma venušiny kuličky proti inkontinenci.

Samozřejmě si s nimi vyhrajete i v páru. Nosit kuličky jako formu předehry je pro ženu vždycky skvělý zážitek, stejně tak muži si s kuličkami rádi hrají. Přidejte vibrátor a výborně poslouží i pro chvíle bez chlapa po ruce.

A hlavně nezapomeňme na to, že posílené pánevní svaly znamenají nejen větší zdraví, ale i lepší prožitek ze sexu pro vás i pro vašeho muže.

Čištění a údržba

Kuličky Smartballs Teneo Duo se čistí dobře. Díky vodotěsnosti je můžete bez obavy ponořit do vody a důkladně umýt klidně i obyčejným mýdlem. Mají na sobě bílé ozdoby, kterým je při mytí třeba věnovat trochu víc pozornosti, ale hotovo budete mít raz dva.

Závěr: stojí Teneo Duo za to?

Smartballs Teneo Duo jsou dražší kuličky, jelikož na sobě mají prestižní jméno Fun Factory. Kvalitní na to rozhodně jsou. Nicméně je třeba vědět, co kupujete a chcete. Chcete hlavně posilovat pánevní svaly a dáváte přednost kvalitě? Nebo jste obzvlášť citlivá? Budete s kuličkami sportovat? Pak je určitě můžu doporučit.

Ale pokud chcete od venušiných kuliček trochu víc vzrušení i během obyčejné procházky, doporučím vám spíš kuličky Feel Silicone, které mají větší vibrace. Nebo těžký kalibr: kovové venušiny kuličky, ty jsou však jen pro velmi pokročilé a vytrénované ženy. A pokud si chcete především užívat vzrůšo cestou na nákup, pořiďte si raději rovnou vibrační vajíčko.

Klady a zápory

 • Výrobce Fun Factory je zárukou kvality
 • Hodí se pro začátečnice i pokročilé
 • Výborně se zavádějí
 • Jsou dražší.
 • Mají slabší vibrace.
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Fun Factory Smartballs Teneo Duo Alternativy

Kovové kuličky Heavy Metal
4
Kovové kuličky Heavy Metal
Přečíst recenzi
Venušiny kuličky Feel Silicone
4.5
Venušiny kuličky Feel Silicone
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...