Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Lubrikační gely >
 2. Hřejivý lubrikační gel Lona (130 ml)

UŽIVATELSKÁ RECENZE Hřejivý lubrikační gel

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Hlavní výhodou hřejivého gelu Lona je jeho cena. V porovnání s jinými hřejivými gely je opravdu levný. Což se na něm projevuje. To hlavní splní – krásně zahřeje, prokrví a nažhaví. Ale má i nevýhody. Ale pro nenáročné a na zkoušku je ideální. Víc si přečti v recenzi.

Hřejivý lubrikační gel Lona (130 ml)

Spousta lidí netuší, že existuje. A přitom hřejivý lubrikační gel dokáže velké věci. Faaakt velké.
Většina hřejivých lubrikačních gelů je poměrně drahá, za nejméně 200 Kč dostanete většinou 50 ml (což jsou ty levnější nabídky, občas zaplatíte i dvakrát tolik). Ale existuje i jeden český výrobek. Stojí jen něco málo přes stovku a dostanete ho dvojnásobné množství.
Příliš dobré, aby to byla pravda? Mrkneme se na to.

Vlastnosti hřejivého lubrikačního gelu Lona

 • Funguje jako klasický lubrikační gel – zvlhčuje a klouže.
 • Zvyšuje citlivost.
 • Prokrvuje, zahřívá, mravenčí.
 • Hodí se pro masturbaci, sex i pro použití s erotickými hračkami.
 • Obsah 130 ml.
 • Má pumpičku pro snadné dávkování.

Hřejivý lubrikační gel a první dojmy

Důležité info na úvod: tento hřejivý gel dostal před pár lety novou podobu. Jeho starší verze byly barevnější (sytě zelená a modrá) a neměly pumpičku pro dávkování. My testujeme novější verzi, poznáte ji právě podle pumpičky. Už jen kvůli ní jde rozhodně o lepší verzi produktu. S pumpičkou získáte lepší kontrolu nad dávkováním gelu a hlavně nemáte tak opatlanou lahvičku. J

Tento hřejivý gel je součástí naší ložnice už dlouho, takže první dojmy vám už tak lehce nesdělím. J Rozhodně jsme ale s partnerem byli poprvé velmi příjemně překvapeni, stejně jako řada dalších lidí. Však jsme se také stali věrnými zákazníky a nedáme na tuhle lahvičku dopustit.

Nicméně není to jen růžové a záleží na tom, co od tohoto lubrikačního hřejivého gelu očekáváte.

hrejivy gel

Jak hřejivý lubrikační gel funguje

Nanesete na libovolná intimní místečka. Na klitoris, na bradavky, na žalud. Kam vás napadne. Během několika málo okamžiků začnete cítit mravenčení a teplo. Citlivější jedinci si občas stěžují na jemné pálení, nicméně já osobně to beru jako součást vzrušení, líbí se mi. Na začátku každopádně dávkujte hřejivý gel opatrně (stačí jediná dávka) a uvidíte.

Dál pokračujte podle chuti. Zapojte ruce, hračky, partnera. Všechno budete cítit mnohem intenzivněji, dosáhnete snáze orgasmu a celé to bude zase o něco zajímavější a neokoukané. Ať už budete bez partnera, nebo s ním.

Hřejivý lubrikační gel
Hřejivý lubrikační gel opravdu překvapil a moc potěšil, s přítelem jsme ho ihned vyzkoušeli a gel dělal divy
Přečtěte si další zakaznické recenze

Hřejivý lubrikační gel a žena

Za mě je hřejivý lubrikant absolutně geniální vynález. Stačí trocha gelu a rázem se proberu k životu. Vůbec nemusím mít chuť na sex, ale jakmile to začne hřát… to je jiná.

Celkově má se mnou díky gelu přítel mnohem méně práce. Obvykle to se mnou není snadné, vyžaduji spoustu péče, než (možná) dojdu až k orgasmu. S hřejivým lubrikantem je to jiné, vše mnohem víc cítím a jistá cesta k orgasmu je lemována pohodou. Při použití s hračkami je to stejně skvělé.

Hřejivost lubrikantu sice vydrží jen v řádu minut, nicméně citlivost přetrvává delší dobu. V rámci testování jsem si zkusila trochu gelu nanést jen tak sama. Nejdřív mě to docela nažhavilo J, ale překonala jsem to a šla dělat něco jiného. Hřejivost vydržela docela dlouho, citlivost ještě déle. Ještě dvě hodiny později jsem se cítila citlivější.

Hřejivý lubrikační gel a muž

Přítele to ale moc nebere. Už jsme si zvykli používat gel jen na mě, aby se zbytečně neplýtval na něj, když mu to moc neříká. Ale v rámci psaní recenze to chtělo ještě pro jistotu vyzkoušet.

Důkladně jsem ho tedy pomatlala hřejivým lubrikantem a dopřála mu příjemný relax. S trochou rušivého vyptávání na to, jak to hřeje a co na to říká. Hřálo to, to jako jo. Jestli se cítí citlivější, se nějak nedokázal ve žhavých chvílích rozhodnout. Že by to pro něj byl o tolik jiný a zajímavější zážitek, to se říct nedá.

Na druhé straně já jsem mezitím z gelu neměla radost. Rychle zasychá, což u ženy tak moc nepoznáte, ale u muže ano. Po chvíli (čtěte po pár krátkých minutách) místo příjemného klouzání začíná být spíš lepivý a otravný. Zkoušela jsem ho obnovit přidáním trošky vody, poprvé se tím obnovil i hřejivý efekt (a zase to hezky klouzalo… asi na tři minuty), podruhé už efekt žádný.

Za muže tedy dojmy nijak výrazné, za mě spíš negativní. Do orálního sexu jsem se nepouštěla vůbec, hřejivý gel moc dobře nechutná a já si nepotrpím na chemii… další mínus.

Hřejivý lubrikační gel při sexu

Při samotném sexu pak máme neutrální pocity z hřejivého gelu oba dva. Prostě to nějak moc necítíme, ani jeden.

Na druhou stranu jsou ale páry, které si to užívají a prý jim to při sexu ukazuje zase nový rozměr. Asi záleží na citlivost, nebo třeba na postavení hvězd v okamžiku vašeho narození. Někomu bylo dáno a jinému ne, co dodat. J

Co říkají na hřejivý lubrikant ostatní?

Strávila jsem dost času u recenzí, abych vám mohla dát i nějaký přehled, co říkají ostatní. Zjevně je totiž zkušenost lidí s hřejivým lubrikačním gelem velmi rozdílná.

Jsou muži, kteří mají podobnou zkušenost jako můj přítel, ale jsou i muži, kteří gel velmi chválí. Často ho využívají třeba s umělými vagínami. Ti spokojení se každopádně většinou shodují na tom, že by hřejivý účinek mohl být delší.

Ženy jsou ale s hřejivým gelem většinou velmi spokojené. Občas to některou příliš neosloví, nebo ji to trochu pálí, ale velká většina z nás si gel nemůže vynachválit. A to platí i pro sex, většina žen si ho užívá s gelem mnohem víc.

Zaujalo mě i to, jak rozdílně lidé hodnotí vůni/chuť gelu. Někomu hřejivý gel smrdí jako mýdlo, někomu nechutná a jiný zase chválí jemnou vůni a nevýraznou chuť. Vyberte si. J

Většina lidí stejně jako já není nadšená z toho, že je gel po zaschnutí poněkud lepkavý a otravný. (Samozřejmě ho ale jednoduše umyjete).

Závěr: doporučím vám hřejivý lubrikační gel Lona?

Ano.

Z jednoduchého důvodu. Stojí stovku. Někoho úplně nenadchne, ale ty, které nadchne, tak ty nadchne pořádně. Za stovku to prostě stojí za zkoušku.

Používám ho jako zpestření, čistě jako lubrikant používám něco jiného (dokonalý kokosový olej). Jako lubrikant tento hřejivý gel rozhodně nedostačuje mým nárokům, ale ten hřejivý efekt, to je prostě paráda.

Za mě dostává hřejivý lubrikační gel tisíc bodů a jsem moc ráda, že jsme ho objevili. Vyzkoušejte ho, stojí to za zkoušku.

INSPIRACE:
Zkuste hřejivý lubrikační gel Lona zkombinovat se skleněným dildem… parádní jízda zaručena.

Klady a zápory

 • Opravdu zahřívá a mravenčí, velmi vzrušující.
 • Zvyšuje citlivost a dosáhnout orgasmu je snazší.
 • Hodí se pro použití při sexu, masturbaci i s erotickými hračkami.
 • Dobře se dávkuje.
 • Snadno se smyje i vypere.
 • Jako lubrikant je sám o sobě méně kvalitní, brzy zaschne a začne spíš lepit (při sexu nebo během použití na ženu to není problém, spíš se nehodí pro ruční práci s mužem).
 • Hřejivý efekt nenadchne úplně každého, pro někoho není výrazný, někoho zase pálí.
 • Hřejivost brzy vymizí (čím víc gelu použijete, tím déle vydrží).
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Hřejivý lubrikační gel Alternativy

Vakuová pumpa Power Pump
3
Vakuová pumpa Power Pump
Přečíst recenzi
Vakuová pumpa Magic Rocket
4
Vakuová pumpa Magic Rocket
Přečíst recenzi
Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
4
Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
Přečíst recenzi
Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit
3.5
Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...