Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Vakuová pumpa >
 2. Jak ti ho zvětší vakuová pumpa Power Pump?

UŽIVATELSKÁ RECENZE Vakuová pumpa Power Pump

Ráďa
Ráďa
Tester/ka erotických hraček

Je to levnější vakuovka. Podtlak a sání má super. Ale žádný velký komfort a extra funkce nečekej. Ale jako levné řešení určitě patří k těm lepším. A můžeš ji půjčit i partnerce…

Jak ti ho zvětší vakuová pumpa Power Pump?

Power Pump má mezi lidmi velký úspěch. Je levná a jednoduchá, přesto je zřejmě výkonná a za ty peníze jde prý o super kousek. Uživatelské recenze jí skutečně vychvalují. Takže jsem se jí rozhodl otestovat na vlastní… kůži.

Jak Power Pump sála a obstála, to ti povím v téhle recenzi.

vakuova pumpa purple power

Obsah balení

 • Vakuová pumpa Power Pump
 • Návod v češtině

První dojmy z pumpy

Na pohled nevypadá špatně. Už jsem držel v ruce mnohem hezčí pumpy, ale tahle je zástupcem těch levných a tak ji taky musíme brát. Power Pump je samozřejmě mnohem obyčejnější než pumpa za dva tisíce, ale i přesto vypadá docela dobře. Je jednoduchá, ale má vše, co potřebuje.

Balónek je trochu tužší, takže je mačkání náročnější. Ale zkouším její tah na kůži a je vidět, že sát bude efektivně, takže se člověk určitě nepředře. Uvnitř válce je měkká gumová výplň s výstupky, vypadá zajímavě.

Vlastnosti vakuové pumpy Power Pump

 • Mechanická vakuová pumpa s balónkem
 • Pro vytvoření pevné erekce
 • Průhledná nebo fialová verze
 • Vnitřní výstupky
 • Vhodné pro penis do velikosti 17 cm
 • Užitná délka 19,9 cm
 • Maximální průměr 4,5 cm
 • Průměr balónku 4,4 cm
 • Voděodolná
 • Materiál pumpy tvrdý plast, manžeta a výplň z měkké gumy
 • Ventilek pro rychlé zmenšení podtlaku

Okénko o vakuových pumpách

Vakuové pumpy se využívají různě – pro masturbaci, pro zajímavější sex, pro řešení problémů s erekcí. 

Obvykle fungují tak, že se dovnitř válce pumpy vsune penis v klidovém stavu a ve válci se vytvoří podtlak (automaticky nebo ručně). Podtlak způsobí rychlý vznik erekce. Erekce navíc bude větší (penis se může zvětšit až od 2 cm) a penis bude citlivější.

Vakuové pumpy doporučují i doktoři při problémech s erekcí, protože mají na erekci dlouhodobě dobrý vliv. Jen je potřeba je využívat opatrně a s podtlakem to nepřehánět, což by naopak mohlo penis poškodit. 

Jaká je pumpa Power Pump v praxi?

Vytváření podtlaku, zasouvání

Válec je menší a rozhodně je potřeba přidat nějaký lubrikant, aby se penis dobře dostal dovnitř. Je vhodná spíš pro ty, kterým nevadí se oholit. Jako manžeta totiž funguje vnitřní vložka z gumy a vyžaduje těsný kontakt s tělem, aby mohl podtlak správně fungovat. Což s chlupy zrovna moc nefunguje.

Jinak podtlak i rychlost jeho vytvoření musím pochválit. Pumpa Power Pump pěkně saje a jelikož není velká, podtlak je v ní raz dva. Každopádně se pumpa nehodí pro větší penis, dobře bude fungovat max do velikost 17 cm a průměru tak 4 cm.

Výhodou pro někoho bude to, že můžeš regulovat sílu podtlaku přesně podle sebe. Některé automatické vakuové pumpy ti nedovolí vytvořit až příliš velký podtlak, tady je to čistě ve tvých rukách. Ale opatrně s tím, příliš velký podtlak může penisu uškodit. Když to ale začne být nepříjemné, na hadičce je bezpečnostní ventil, který po zmáčknutí podtlak uvolní (postupně, můžeš upustit i jen trochu).

Gelová vložka Power Pump

Je docela příjemná, určitě je to fajn zpestření. Malé kulaté výstupky trochu stimulují, když penis vyplní celou pumpu. Není to ale žádný mimořádný super prožitek, co by tě dohnal až k orgasmus. Spíš jen takové zpestření. Původně jsem si říkal, že možná půjde použít i jako samostatný masturbátor, ale moc lákavě to nevypadá, takže jsem tenhle nápad úplně vzdal.

Něco zajímavého navíc?

Můžeš ji půjčit i partnerce. Pumpu stačí přiložit k tělu a když bude dobře sedět, udělá podtlak kdekoliv. Takže mimořádnou citlivost po podtlaku můžete zkoušet i s citlivými místy partnerky… my jsme si to se ženou fakt užili. Tohle mě na pumpě Power Pump bavilo asi nejvíc. Samozřejmě tohle není jediná vakuová pumpa na světě, kterou můžeš použít i na ženu, ale ne s každou to v praxi funguje.

Čištění a údržba

Když se sundá hadička, zůstane ti v ruce jen plastový válec s gelovou vložkou. Není na nich nic, co by vyžadovalo speciální péči, nebo co by se mohlo ve vodě poškodit. Takže stačí jednoduše pořádně umýt a nechat dobře vyschnout. Pohoda.

Dát vložku zpět chce ale občas trochu trpělivosti.

Závěr: stojí pumpa Power Pump za to?

Uživatelské recenze ji dost chválí. Já nevím, asi jde o to, že mám zkušenosti s několika kvalitníma pumpama, a tak mě takhle kdovíjak neohromila. Ale pokud hledáš něco levného, co ti ho dokáže napumpovat a víc nepotřebuješ, tak je Power Pump určitě fajn pumpa. Věřím, že vydrží makat a splní to, co od ní potřebuješ. Podtlak zvládá dobře.Ale stále je to levná pumpa, takže pokud chceš nějaké funkce navíc… vyber si jinou. Mrkni se třeba v naší kategorii Vakuové pumpy.

Klady a zápory

 • Je levná
 • Silný a rychlý podtlak
 • Tlačítko pro rychlou regulaci
 • Lze použít i na ženu
 • Není pro větší penis
 • Je obyčejná
Sdílejte
Ráďa
Ráďa
Miluju sex. Vždy jsem hledal různé rady, tipy, inspiraci. Nejdřív v Maximu, pak na netu... a jelikož mě baví i tvorba webů, nakonec jsem se rozhodl vytvořit projekt Lechtivý. Abych těm, kteří milují sex stejně jako já, usnadnil hledání informací a dal vše na jedno místo.

Vakuová pumpa Power Pump Alternativy

Vakuová pumpa Magic Rocket
4
Vakuová pumpa Magic Rocket
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...