Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Venušiny kuličky >
 2. Kovové venušiny kuličky “Heavy Metal”

UŽIVATELSKÁ RECENZE Kovové kuličky Heavy Metal

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Kuličky Heavy Metal jsou pro pokročilé ženy se silným pánevním dnem. Nebo pro páry, které milují hrátky s teplotou (kov je prostě super sexy!). Jsou levnější a je to na nich znát, ale také jsou třikrát těžší než běžné venušiny kuličky. A to je pro někoho neocenitelné plus. Přečti si celou recenzi.

Kovové venušiny kuličky “Heavy Metal”

Pokud chcete teprve začít posilovat s venušinými kuličkami, kovové kuličky Heavy Metal vám moc nedoporučuji. To není nic pro začátečníka. Jde o opravdu těžký kalibr.
Jsou výborné pro ženy, které aktivně posilují pánevní dno a mají už něco za sebou. Pokud ale chcete hračku pro zpestření sexu a masturbace, to už je jiná. Při hraní může být jejich váha vzrušující novinkou.

Pojďme se spolu podívat na všechny výhody i nevýhody kovových kuliček Heavy Metal.

Obsah balení kuliček

Prostě jen kuličky. Dvě velké těžké koule na provázku s úchytem. Ve velmi obyčejném obalu s porno slečnou.

První dojmy z venušiných kuliček

Čekala jsem, že budou těžké, ale stejně mě mile překvapilo, jak moc těžké opravdu jsou. 226 gramů se zdá jako malé číslo. Ale ne mezi venušinými kuličkami. Na trhu mnoho takových nenajdete, jsou třikrát těžší než obvyklé kuličky.

Mohou se používat venušiny kuličky v těhotenství?

Navíc jsou tyto kuličky celé kovové. Kovové… to otevírá mnoho možností pro hraní si s teplotou…

Provedení je spíš podprůměrné. Balení nic moc. Kuličky sice vypadají skvěle, ale provázek, na kterém jsou připevněné, už tak slavný není. Prostě provázek. Zavázaný. Uzlíkama. Nic moc. Kovový úchyt na vytahování kuliček mi také dělá starosti, nevypadá moc prakticky, je zbytečně velký.

Jsou to na první pohled levnější kuličky a člověk je tak musí brát. Stejně jde o jejich hlavní plus: o extrémní váhu a kovový materiál.

kovove kulicky heavy metal v baleni

Vlastnosti kovových kuliček Heavy Metal

 • Jsou extrémně těžké, 226 g.
 • Pro intenzivní posilování pánevního dna.
 • Jsou celé kovové. Ideální na údržbu a hraní si s teplotou.
 • Jak pro vaginální, tak pro anální použití.
 • Průměr kuličky je 2,8 cm.
 • Celková délka je 29 cm.
 • Nemají vnitřní kuličku vytvářející vibrace (stimulují jen svou váhou).
 • Jsou hladké a dobře se zavádí.
 • Mají poutko pro vytažení.
 • Dají se mýt pod vodou.
Kovové kuličky Heavy Metal
Dobrá hračka pro zpestření. Výborně se hodí na předehru a naladění. Nemám co vytknout, jen čištění provázku.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Kovové kuličky Heavy Metal v akci

Testovala jsem je sama i s přítelem. Co jsem zjistila?

Obecně o těžkých kuličkách

První velké plus je jejich materiál. Kov je prostě super. Dává člověku mnohem zajímavější možnosti než sice hezký, ale už trochu běžný a okoukaný silikon. Takový kov můžete vychladit, zahřát… a pak? Zažijete nové vzrůšo, které fakt stojí za to. Nebojte se kuličkám ukázat svůj mrazák zevnitř, nebo je na chvíli upoutat k topení… kromě normálního opepření sexu jsou vlastně jako stvořené pro lehké BDSM.

Kovové kuličky jsou přirozeně chladné samy o sobě. Což je podle mého velmi vzrušující, ale někomu to při zavádění vyhovovat nemusí. To je pak stačí chvíli nechat pod proudem teplejší vody a problém vyřešen. Zavádějí se velmi snadno, můžete je ale zkombinovat s jakýmkoliv lubrikantem (takový hřejivý lubrikant zní v kombinaci s chladným kovem dost zajímavě…).

První velké mínus je provázek! Především za první kuličkou je takový uzlík, který občas škrábe, rozhodně není optimální. Provázek také zabíjí jednoduchou údržbu kuliček. Kov snadno umyjete pod vodou, ale pokud chcete dbát na hygienu, provázek budete muset drbat i mýdlem.

Poutko, kterého jsem se bála, se také neosvědčilo. Je moc velké. Když máte kovové kuličky delší dobu a sedíte, bude vám nejspíš vadit. Tahle věc se výrobcům příliš nepovedla.

Kuličky Heavy Metal nemají žádné vnitřní kuličky, jak to obvykle u kuliček bývá. Proč? Nepotřebují je. Jsou tak těžké, že stimulují přímo svou váhou. Pořád o nich budete vědět, i bez další kuličky. To se vsaďte.

kovove kulicky heavy metal z baleni

Kovové kuličky Heavy Metal při sexu

To už je zajímavější kapitola. Extrémně těžké kuličky, které můžete zahřát nebo ochladit… je asi jasné, že se s tím v posteli dá provádět dost věcí. Zahřívání, zasouvání, ochlazování, zasouvání. Jo, jo.

Kovové kuličky Heavy Metal můžete používat i jako anální kuličky. Když máte pořádného chlapa vepředu a tyhle studící mršky vzadu… nebo naopak… no, to je prostě jízda. Jen pozor na úrazy od těžkých kuliček! :D

V posteli kuličky splnily má očekávání. Pořád jim budu vytýkat ten provázek, ale ty chvíle slasti to dokázaly docela hezky vyvážit…

Kuličky a posilování pánevního dna

Tyhle kovové kuličky jsou vhodné pro trénovanější ženy, o tom žádná. Já jsem docela trénovaná a stejně se pro mě po delší době stávají velkou výzvou. Což je super, přesně to jsem hledala. Ale určitě je nedoporučuji začátečnicím, bude problém je udržet uvnitř (a to pak pozor na letící těžké koule na dlažbu v koupelně!).

Přečtěte si náš článek na téma venušiny kuličky proti inkontinenci.

Kuličky nemají žádnou vnitřní kuličku, takže jsem byla zvědavá, jestli nebudou nudné. Nejsou. Jejich extrémní váha je velmi vzrušující. Stimulují tím, že je musíte stále držet. Obvykle sice nejsem velký fanouškem běhání… ale s těmihle kovovými kulička, to je sakra jiná! Nezvládnu to ještě moc dlouho, ale… je to opravdu silný a skvělý zážitek.

Pokud přeceníte své svaly, nemusíme zoufat a můžete jednu kuličku odoperovat a vrátit, až budete silnější. A naopak, pokud pro vás kuličky přestanou být výzvou, zapojte je do cvičení nebo trénujte jejich udržení s rozkročenýma nohama. Nebo nechte jednu kuličku venku.

Závěr zní: jejich extrémní váha je skvělá, když jí zvládnete. Posilování s těmito kulička mi je opravdu extrémní. A moc příjemné.

Čistění kuliček

Kovové kuličky by se samy o sobě čistily velmi snadno, jednoduše je dáte pod vodu. Provázek to kazí, pokud nechcete, aby se v něm uhnízdily nějaké bakterie, je třeba ho umýt důkladněji, ideálně vydrbat mýdlem.

Finální soud kovových kuliček Heavy Metal

Jejich váha je skvělá pro vážně míněné posilování pánevního dna. A asi už všichni víme, co to přináší: lepší sex pro oba. To je rozhodně velké plus.

Potom je výborné jejich kovové provedení. S tím se dá v posteli vymyslet spousta vzrušující zábavy. Při sexu si s nimi užijete.

Jde ale o levnější kuličky, což je vidět na jejich provedení. Nepatří mezi ty nejhezčí ani nejšikovnější venušiny kuličky na trhu.

Pokud ale chcete pořádnou sílu, určitě stojí za vyzkoušení.

Klady a zápory

 • Trojnásobná váha oproti běžným kuličkám. Velmi efektivní posilování.
 • Kov. Nahřívá se, ochladí se, parádní vzrůšo.
 • Dají se dobře použít i jako anální kuličky.
 • Kov můžete kombinovat s jakýmkoliv lubrikantem.
 • Jednu kuličku můžete sundat.
 • Levnější zpracování, nešikovné uzlíky na provázku.
 • Zbytečně velké oko pro vytahování.
 • Provázek je nepraktický na údržbu.
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Kovové kuličky Heavy Metal Alternativy

Venušiny kuličky Feel Silicone
4.5
Venušiny kuličky Feel Silicone
Přečíst recenzi
Fun Factory Smartballs Teneo Duo
4
Fun Factory Smartballs Teneo Duo
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...