Lelo Smart Wand je velmi luxusní hlavice. Každý detail má sladěný a je zatraceně elegantní. My jsme se ale nejvíc těšili na funkci Sense Touch, kvůli které jsme tuhle luxusní masážní hlavici prostě museli vyzkoušet.

Obsah:

Kouzlo v každém detailu – recenze

Od začátku nás fascinoval zahnutý tvar, který je úplně dokonale přizpůsobený pro pohodlnější masturbaci. Drží se skvěle v ruce a silikon je velmi příjemný na dotek (kdekoliv). Další výhodou silikonu je i snadná údržba.Líbí se nám i intuitivní ovládání. 7 rychlostí mezi kterými se přepíná tlačítky plus a mínus. Snadné, jasné. A pak tu máme i třetí tlačítko. To přepíná Lelo Smart do speciálního režimu Sense Touch, který jsme zapínali s velkým očekáváním.

Jaký je Sense Touch?

Čekali jsme, že to bude stát za to. Jde v zásadě o takovou automatiku, která vibrace přizpůsobuje tlaku na tělo. Zatlačíte na tělo, vibrace zesílí.

Geniální vynález především pro milovníky lehkého BDSM či bondage a vhodné pro párové masáže. K tomuhle režimu se úplně hodí provazy, svázané ruce a nohy, škrabošky a hravá nálada…

Masážní hlavice Moonlight

5 out of 5 stars
Nová hračka vyhovuje po všech stránkách, Velmi příjemnyý materiál, snadná obsluha a

My jsme si to parádně užili. Sense Touch Lelo perfektně reagoval, při stisknutí opravdu hned přidal. A ano, hned to mělo větší grády. Mohli jsme se uvolnit, zapomenout na tlačítka a prostě si jen užívat pořádně vzrušující chvilky.

Je cena 4 tisíce přehnaná?

Cena odpovídá kvalitě, jde zkrátka o velice luxusní hlavici. Je nádherná, kvalitní, vydrží nabitá až dvě hodiny používání. Navíc je i vodotěsná, takže vám nic nebrání vzít ji do sprchy nebo si s ní parádně užít horkou vanu. Pokud se vám nechce utrácet, je zajímavou možností masážní vibrátor Rilassamento. Není tak luxusní a nemá speciální funkce, ale je to dobře funkční levná masážní hlavice.

Je to dost peněz, ale stejně tak i hodně získáte. Lelo Smart Wand je masážní hlavice pro náročné. Odmění vás parádním hýčkáním – ať už si budete dopřávat klasickou či erotickou masáž o samotě nebo pořádně peprnou předehru v páru.

Vendulka