Pro ženu je během milování ohromně příjemné pokud jí dopřejete pořádné dráždění klitorisu (to asi víme všichni, že?). Ne, že by na to nestačily jen prsty… ale v sexu je potřeba neustále objevovat nové možnosti, pokud se chcete vyhnout stereotypu.

Obsah

Masážní hlavice tohle dráždění umí zastat opravdu dobře. Jenže pro použití přímo během milování jsou obvykle moc veliké. Až na hlavici masážní vibrátor Rilassamento, tohohle temně fialového démona jsme si vybrali právě pro testování během milování.

Nemá kabel jako vibrátor Magic Wand a je dlouhý jako správně obdařený chlap.

7 kreativních vibrací a jedno nešikovné tlačítko – recenze

Máme tu 7 různých vibrací, které nejsou jen o zvyšování intenzity, jsou dokonce různě hravé. Masáž tak nemusí být jen o zvyšování stejných vibrací.Masážní vibrátor Rilassamento má například režim, kdy se síla vibrace postupně zvyšuje a zvyšuje, až jde najednou dolů. A čekají vás i 4 další podobně neobvyklé režimy.

Za velké plus považujeme sílu vibrací. Přestože se hlavice dobíjí pomocí USB (nabíječku dostanete v balení), jsou její vibrace nečekaně silné. Navíc je i poměrně tichá.

 

Celé to trochu kazí jen ovládaní. Jedním tlačítkem se hlavice zapíná (delší stisk) a druhé tlačítko je pro přepínání vibračních programů. Ale chybí nám možnost vrátit se jediným stiskem na předchozí režim. Prostě si to celé musíte proklikat, když chcete zpět, což je zkrátka, jak se tak říká, dost opruz.

Radosti ve vodě

Určitě s námi budete souhlasit, že když je erotická hračka prostě skvělá, přináší do sexu i masturbace úplně nový rozměr. A o to je to větší paráda, když s ní můžete blbnout i ve vodě. Dobrá zpráva: masážní hlavicí Rilassamento můžete.

Mimochodem, voděodolnost má i další výhodu. Takovéhle hračky se skvěle čistí. V záhybech po obvodu se často usadí zbytky gelu s jiné nečistoty. Proto je potřeba čistit hračky důsledně. Pokud je můžete jednoduše šoupnout pod vodu, máte z půli vyhráno. Rilassamento je navíc ze silikonu, ten se čistí jedna radost.

Ideální masážní hlavice pro společné milováni

Vroubky na hlavici mají dvojí efekt. Jednak ten, že jsou trochu náročnější na čištění (doporučujeme vatové tyčinky). Kvůli tomu druhému mu to však odpustíme.

Právě ty vroubky totiž dělají z hlavice tak parádní hračku. Během masáže jsou ohromně příjemné a díky tomu, že někdy mohou až hravě lechtat, s nimi zažijete opravdu vzrušující chvíle. Třeba i erotická masáž penisu, která má skvělé zdravotní účinky.

Masážní hlavice Rilassamento

4.6 out of 5 stars
Pomucku vyuziva manzelka. Je s ni velmi spokojena. Vétšinou ji používá jako zpestření při předehře.

Závěr? Pokud uvazujete o zapojení masážní hlavice do partnerského milování, tohle je ta správná volba. Dá se s ní parádně potěšit ženské i mužské intimní partie a skvěle si s ní užijete něco nového pro oba dva.

Vendulka