Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Masážní hlavice >
  2. Masážní vibrátor Rilassamento

UŽIVATELSKÁ RECENZE Masážní vibrátor Rilassamento

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Masážní vibrátor Rilassamento je levnější a přece moc zajímavá hračka. Miluješ silné vibrace? Lechtání a škádlení? Masáž ve vaně? Na všechno tohle je skvělý. Víc si přečti v naší recenzi.

Masážní vibrátor Rilassamento

Pro ženu je během milování ohromně příjemné pokud jí dopřejete pořádné dráždění klitorisu (to asi víme všichni, že?). Ne, že by na to nestačily jen prsty… ale v sexu je potřeba neustále objevovat nové možnosti, pokud se chcete vyhnout stereotypu.
Masážní hlavice tohle dráždění umí zastat opravdu dobře. Jenže pro použití přímo během milování jsou obvykle moc veliké. Až na hlavici masážní vibrátor Rilassamento, tohohle temně fialového démona jsme si vybrali právě pro testování během milování.

Nemá kabel jako vibrátor Magic Wand a je dlouhý jako správně obdařený chlap.

7 kreativních vibrací a jedno nešikovné tlačítko – recenze

Máme tu 7 různých vibrací, které nejsou jen o zvyšování intenzity, jsou dokonce různě hravé. Masáž tak nemusí být jen o zvyšování stejných vibrací.Masážní vibrátor Rilassamento má například režim, kdy se síla vibrace postupně zvyšuje a zvyšuje, až jde najednou dolů. A čekají vás i 4 další podobně neobvyklé režimy.

Za velké plus považujeme sílu vibrací. Přestože se hlavice dobíjí pomocí USB (nabíječku dostanete v balení), jsou její vibrace nečekaně silné. Navíc je i poměrně tichá.

Celé to trochu kazí jen ovládaní. Jedním tlačítkem se hlavice zapíná (delší stisk) a druhé tlačítko je pro přepínání vibračních programů. Ale chybí nám možnost vrátit se jediným stiskem na předchozí režim. Prostě si to celé musíte proklikat, když chcete zpět, což je zkrátka, jak se tak říká, dost opruz.

Radosti ve vodě

Určitě s námi budete souhlasit, že když je erotická hračka prostě skvělá, přináší do sexu i masturbace úplně nový rozměr. A o to je to větší paráda, když s ní můžete blbnout i ve vodě. Dobrá zpráva: masážní hlavicí Rilassamento můžete.

Mimochodem, voděodolnost má i další výhodu. Takovéhle hračky se skvěle čistí. V záhybech po obvodu se často usadí zbytky gelu s jiné nečistoty. Proto je potřeba čistit hračky důsledně. Pokud je můžete jednoduše šoupnout pod vodu, máte z půli vyhráno. Rilassamento je navíc ze silikonu, ten se čistí jedna radost.

Ideální masážní hlavice pro společné milováni

Vroubky na hlavici mají dvojí efekt. Jednak ten, že jsou trochu náročnější na čištění (doporučujeme vatové tyčinky). Kvůli tomu druhému mu to však odpustíme.

Právě ty vroubky totiž dělají z hlavice tak parádní hračku. Během masáže jsou ohromně příjemné a díky tomu, že někdy mohou až hravě lechtat, s nimi zažijete opravdu vzrušující chvíle. Třeba i erotická masáž penisu, která má skvělé zdravotní účinky.

Masážní hlavice Rilassamento
Pomucku vyuziva manzelka. Je s ni velmi spokojena. Vétšinou ji používá jako zpestření při předehře.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Závěr? Pokud uvazujete o zapojení masážní hlavice do partnerského milování, tohle je ta správná volba. Dá se s ní parádně potěšit ženské i mužské intimní partie a skvěle si s ní užijete něco nového pro oba dva.

Klady a zápory

  • Super cena
  • Velmi silné vibrace
  • Vhodný do vany
  • Tichý
  • Fajn na cesty
  • Hůř se čistí
  • Vibruje celé tělo hračky
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Masážní vibrátor Rilassamento Alternativy

Lelo Smart Wand
4.5
Lelo Smart Wand
Přečíst recenzi
VIVE Shiatsu
4.5
VIVE Shiatsu
Přečíst recenzi
Vibrátor Magic Wand
3.5
Vibrátor Magic Wand
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...