Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Satisfyer >
 2. Satisfyer G-spot Rabbit: Levná podtlaková jízda s Géčkem

UŽIVATELSKÁ RECENZE Satisfyer G-Spot Rabbit

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Na Satisfyeru G-Spot Rabbit je úžasná jeho cena. Dostaneš za ní opravdu hooodně muziky. Nemá tolik funkcí jako luxusní Womanizer Duo, ale je skvělý i tak. Pro ženy, které milují stimujlaci klitorisu i vzrůšo s bodem G, je to opravdu parádní hračka. Přečti se celou recenzi.

Satisfyer G-spot Rabbit: Levná podtlaková jízda s Géčkem

Má velmi elegantní tvar i hezké barvy, na první pohled jde o jeden z luxusních modelů z dílny Satisfyeru. Satisfyer G-Spot Rabbit je ale zajímavý hlavně něčím jiným. Slibuje zážitek 2v1. Kromě sací hubičky na klitoris má totiž i zahnutý vibrátor na bod G.

Stimulaci klitorisu podtlakovými vlnami tak obohacuje o vzrušující vibrace na tom nejcitlivějším ženském místečku. Jde tak o levnější alternativu k prestižnímu Womanizer Duo. O hodně levnější alternativu.

Stojí za to? Na to se hned mrkneme. (A tady si můžeš přečíst i naše srovnání Womanizer Duo vs Satisfyer Rabbit

Obsah balení s Rabbitem

Satisfyer G-Spot se dodává v poměrně pěkné, pevné krabičce

satisfyer pro rabbit baleni 2

Uvnitř najdeš:

 • Satisfyer Pro G-spot Rabbit vibrátor s výběžkem pro dráždění klitorisu
 • USB kabel pro dobíjení
 • Návod k použití v českém jazyce

Vše, co potřebuješ. 

První dojmy ze Satisfyeru

Pěkná pevná krabička na mě udělala moc dobrý dojem. Nečekala jsem, že to bude takhle luxusní balení. Ale vnitřní plastová vsuvka na uložení Rabbita hezké krabičce dojem úplně kazí. Působí lacině, navíc je i nepraktická, Rabbit se z ní špatně vyndavá. Já jsem to vyřešila tím, že jsem si na hračku našla látkový pytlík, na jeho neustálé dolování z krabičky jsem neměla nervy. Ale ok. O balení nejde, říkám si, jdeme dál.

Samotný Satisfyer Rabbit je měkoučký a heboučký, je z kvalitního silikonu. Pěkné. Na pohled je to rozhodně povedený kousek. Není to sice takový elegán jako třeba Womanizer Duo, ale i Rabbit je pěkný. Vibrátor na bod G je lákavě široký a pěkně tvarovaný. Navíc je i do nějaké míry ohebný, což je skvělé, lépe si ho tak nastavíš na to správné místo.

satisfyer rabbit prvni dojmy

Ale chvíli mi trvalo přijít na to, jak se ta věc sakra ovládá. To hned musím komentovat jako poněkud chaotické. 

Výkon ale vypadá lákavě. Vibruje jedna radost, divoce poskakuje po stole. Hned si říkám, že pro někoho to možná bude až trochu moc. Vibrační motorek je přímo v konci vibrátoru na bod G, takže to bude vážně docela síla. 

Vlastnosti Satisfyeru Pro G-spot Rabbit 

 • 10 stupňů vibrací na G-bod
 • 11 stupňů podtlakového sání klitorisu
 • Vyroben z kvalitního hebkého silikonu
 • Je vodotěsný
 • Hmotnost 198 g
 • Celková délka 22 cm, délka vibrátoru na G-bod 11 cm (použitelná 7 cm), max. průměr 3,5 cm
 • Nabíjení přes USB

Satisfyer Rabbit v praxi

Trochu se předběhnu s celkovým verdiktem. Satisfyer Rabbit není dokonalý. Ale za ty peníze je absolutně geniální. 

Pokud už znáš podtlakovou stimulaci klitorisu, tak dobře víš, že je to parádně luxusní jízda. Stačí pár minut a jsi v rauši. Jo a když to spojíš se silnou stimulací bodu G, tak to teprve uvidíš před očima hvězdičky.

A teď ho pojďme probrat kousek po kousku:

Vibrátor na bod G

Je hezky tvarovaný, ideálně dlouhý, širší špička je skvělá. Motorek je přímo v ní, na konci, takže si vibrace užiješ hodně naplno. Moc, moc pěkné. Za mě je v tomhle Rabbit opravdu skvělý.

satisfyer rabbit na g bod

Vibrační režimy vibrátoru jsou méně bohaté než třeba u Dua. Nelze ovládat intenzitu, na začátku je slabší režim, pak střední a silnější, následují různé vibrační programy. Všechny jsou docela dost silné. Slyšela jsem nejednu ženu si stěžovat, že je Satisfyer Rabbit až moc silný, co jde o vibrace. Chápu. Mně se to sice líbí (vlastně je to ideální!), ale hodně citlivé ženě to vyhovovat nemusí. 

Tvar G-Spotu je pak jiná kapitola. Hračka je navržena tak, abys ji zasunula dovnitř, ona si hezky sedne na bod G, tam pěkně vibruje a ještě u toho dráždí klitoris podtlakem. Problém ale je, že nejsme všechny stejné, každá má trochu jiné tělo. Většině žen bude tvar Rabbita určitě vyhovovat, míří na obvyklé místo, kde se bod G nachází a jelikož je ohebný, můžeš si ho i docela dobře naštelovat (i během klitorisové jízdy s ním můžeš trochu hýbat, neboj). Ale všem se asi nezavděčí. Pro někoho je sklon Satisfyeru příliš velký, pro někoho malý. Je to tak trochu sázka do loterie. Nejspíš se nestane, že by ti vůbec nešel používat, ale pro někoho je to zkrátka komfortnější víc a pro někoho míň.

Vibrátor na bod G lze používat i samostatně bez podtlakového sání. A můžeš si z něj klidně udělat třeba i vibrátor na klitoris (doporučuji!)

Podtlaková stimulace klitorisu

Tak tady Satisfyer nezklame. Umí to. Jeho hubičky ví, jak klitoris pěkně vydráždit. A Rabbit není žádná výjimka. 

Má celkem 11 stupňů podtlakového sání klitorisu, což je určitě úplně dostatečné množství. Začíná na něžných a jde k pořádně silným. Tady je výběr absolutně dostatečný, není si na co stěžovat. A věř mi, že jakmile zkusíš, jaké je to užívat si podtlakovou stimulaci klitorisu zároveň s drážděním bodu G… už nebude cesty zpět. Stojí to za to. Není co dodat, budeš se rozplývat orgasmus za orgasmem.

Podtlak můžeš používat i bez zapnutého vibrátoru.

Ovládání Rabbita

Tady se zastavme, tohle je už jiná kapitola. Ovládání mi přijde dost nešikovné. Když si přečteš návod, ok, nic složitého. Ale jakmile pár dní na hračku nesáhneš a vezmeš jí do ruky po delší době, nejspíš nebudeš mít tušení, co s ní.

Jasně, tohle je možná jen můj problém, mám pěknou řadu různých hraček. A jelikož mám ve sbírce i Womanizer Duo, Rabbita už moc často nepoužívám. Kdybych měla jen Rabbita, asi si budu pamatovat, jak s ním zacházet… nicméně. Za mě je tohle prostě slabší.

Rabbit je minimalistický, co jde o počet tlačítek. Ale je to na škodu. Má jedno velké tlačítko, kterým se zapíná a přepíná vibrátor. A pak tlačítka plus a mínus, kterými se zapíná a ovládá stimulace klitorisu. Zní to logicky a asi nechápeš, co se mi na tom nezdá, je mi to úplně jasné. Ale věř, že až zapneš pomocí velkého tlačítka vibrátor, tak tě možná taky zmate, že musíš pomocí delšího podržení tlačítka plus ještě zapnout i podtlak. A nebo budeš chytřejší. :)

satisfyer rabbit ovladani

Když se s ním ale sžiješ, už se ovládá v akci dobře, ačkoliv tlačítka se mačkají trochu ztuha.

Rabbit při sexu

Satisfyer Rabbit je vhodný spíš pro masturbaci, pro klasické milování samozřejmě není tím nejlepším. Nicméně vzájemná masturbace v páru je s ním určitě skvělá. A fandové análního sexu ho budou milovat obzvlášť. Partner vzadu, Rabbit vpředu a je z toho hodně silné 3v1. A vibrace si vychutná i muž. Tohle vážně stojí za to.

Pánové pak určitě ocení i šikovného pomocníka, který jim pomůže partnerku kdykoliv uspokojit, snadno a rychle.

Hlasitost

Výrobci slibují, jak je tichý. Ale pro mě je to stejné zklamání jako vždy. Ticho si představuji jinak. Na první úrovni opravdu moc slyšet není, ale u druhé je to už podstatně jinak. A kdo by byl jen na první úrovni? Tichý rozhodně není, nedělej si iluze. 

Pozitivní ale je, že tě to fakt nebude zajímat. Je to taková jízda, že ty taky nebudeš tichá. Věř mi.

Nabíjení

Má super výdrž. Ani nepamatuju, kdy jsem toho svého naposledy nabíjela. V akci vydrží asi 2,5 hodiny, což na obyčejný vibrátor není tak moc, ale při podtlakové stimulaci klitorisu je to opravdu ohromné množství orgasmů. Stačí ti pár minut, abys byla fakt mimo. 

Nabíjí se pak něco málo přes 3 hodiny přiloženou magnetickou USB nabíječkou. Což je krásná moderní verze nabíječky. Na Satisfyeru tak nikde není žádný konektor, jen dva stříbrné plíšky, na které se nabíječka nalepí. Nemusíš se tak bát, že se konektor zničí nebo že se do něj dostane voda. 

Další vlastnosti Rabbita

Díky vodotěsnosti si ho můžeš vzít i na žhavé chvíle do vany a užít si relax v bublinkách na nové úrovni. Ještě dodám, že je vždy příjemnější používat Rabbita s lubrikačním gelem, používej ale jen gel na vodní bázi (určitě ne silikonový, ten by mohl Satisfyer poškodit).

Jinak Rabbit už nemá žádné další speciální funkce ani vlastnosti. 

satisfyer rabbit vodeodolnost

Čištění a údržba

Je vodotěsný, takže není moc co řešit. Šoupneš pod vodu, pořádně vydrbeš, necháš uschnout, je to. Můžeš i sundat silikonovou hubičku, pokud chceš být důkladná (pozor, až ji budeš nasazovat. Musí být přesně otočená. To poznáš, když se na ní podíváš důkladně. Nic složitého, ale kdybys to nevěděla, možná ti to bude trvat pár použití stejně jako mně :). 

Samozřejmě můžeš zapojit i dezinfekci na erotické hračky.

Závěr: jaký je Satisfyer Pro G-spot Rabbit?

Skvělý, vážně jo. Už jsem říkala, že ho dnes už prakticky nepoužívám, protože mám Womanizer Duo. Ten je zkrátka lepší (ještě aby nebyl, za tu cenu). Ale každá žena nechce tolik utrácet za jednu hračku. A v tom případě je Satisfyer Rabbit velmi slušná náhrada, sama jsem si s ním dříve užila spoustu a spoustu luxusních chvilek.

I Rabbit je poměrně elegantní, umí zajímavé věci a to hlavní, podtlak, zvládá fakt dobře. Duo toho umí ještě víc a pokud se ráda necháváš hýčkat, určitě ti doporučuji si připlatit a pořídit si jeho, je to prostě o úroveň výš. Ale i Satisfyer Rabbit ti ukáže nové rozměry slasti, když se spojí bod G a podtlak.

Ovšem, nutno dodat, že existují ženy, kterým tolik nesedne jeho tvar a ty jsou pak zklamané. Holt je to vždy tak trochu otázka.

Za sebe ale rozhodně doporučuji.

Klady a zápory

 • Super cena
 • Silné vibrace
 • 2v1, klitoris a bod G v rauši najednou
 • 3v1, luxusní pro oživení análního sexu
 • I jako samostatný vibrátor na bod G
 • Tvar nemusí vyhovovat každému
 • Pro někoho silné vibrace
 • Není tak šikovný jako Womanizer Duo
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Satisfyer G-Spot Rabbit Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve
4
Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
4.5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...