Má velmi elegantní tvar i hezké barvy, na první pohled jde o jeden z luxusních modelů z dílny Satisfyeru. (My bychom teda vynechali ty zlaté prvky, ale nic není dokonalé.)

Obsah


Králíček navíc slibuje něco nového, zážitek 2v1. Díky speciálnímu tvaru i velikosti dráždí najednou klitoris i g-bod… samozřejmě v klasickém satisfyer stylu. No, zní to zajímavě.

Králík pod lupou recenze

Satisfyer pro G-Spot Rabbit má dva motory, jeden sólo pro vibrace a druhý na ono známé bezdotykové dráždění klitorisu, kterému přichází na chuť stále více žen. Přestože má tenhle bílý Králíček dva motory, je překvapivě tichý.Společně s Penguinem se jedná o nejtišší model od Satisfyeru, takže je ideální pro ženy, které nemají rády, když je při vzrušujícím snění ruší bzučení.

Část hračky pro stimulaci g-bodu se ke konci mírně zvětšuje a nutno říci, že je to při zasouvání velmi příjemné. Takže tenhle poměrně unikátní králičí Satisfyer může dost dobře posloužit i jako samostatný vibrátor na g-bod či jako obyčejný mini vibrátor.

Co dokáže v akci?

Zakončení na g-bod má celkem 7 rychlostí, motor je umístěn v jeho horní části. Proto jsou vibrace velmi silné a není ani potřeba využívat maximálního stupně, i ty nižší budou pro většinu žen nadmíru uspokojující.

Stimulace klitorisu stojí klasicky za to. Můžete přepínat mezi 11 módy, slouží k tomu hlavní tlačítko. Ovládání je intuitivní a jednoduché. V praxi málokterá žena využije všechny režimy, většina si oblíbí své tři/čtyři, mezi kterými pak přepíná a nechává se pohodlně unášet až k pořádnému orgasmu.

Takže všechny módy nejspíš nevyužijete, ale můžete je mít v záloze pro občasné oživení a na chlubení se kamarádkám.  😉

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

4.8 out of 5 stars
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.

Co bude zajímat páry:

Rabbit je vhodný spíš pro sólo akce, pro klasické milování není tím nejlepším. Nicméně milovníci análního sexu si přijdou na své. Partner vzadu, Rabbit vepředu a je z toho hodně silné 3v1. A muže určitě dostane pořádně do varu vibrace, kterou rozhodně taky pořádně ucítí.

Přečtěte si: Jak zpestřit sex s Womanizerem?

Plusy

  • zážitek 2v1
  • jeden z nejtišší modelů
  • i jako samostatný vibrátor na g-bod

Mínusy

  • vhodný spíš pro sólo akce
  • zbytečně moc funkcí
  • hodně intenzivní silné vibrace
Vendulka