Má velmi elegantní tvar i hezké barvy, na první pohled jde o jeden z luxusních modelů z dílny Satisfyeru. (My bychom teda vynechali ty zlaté prvky, ale nic není dokonalé.)

Satisfyer G-Spot Rabbit navíc slibuje něco nového, zážitek 2v1. Díky speciálnímu tvaru i velikosti dráždí najednou klitoris i g-bod… samozřejmě v klasickém satisfyer stylu. No, zní to zajímavě.

Obsah balení

Uvnitř najdete:

  • Satisfyer Pro G-spot Rabbit vibrátor s výběžkem pro dráždění klitorisu
  • Dobíjecí USB kabel
  • Návod k použití v českém jazyce

Zkrátka vše, co budete potřebovat.

Vlastnosti Satisfyeru Pro G-spot Rabbit

  • 10 stupňů vibrací na G-bod
  • 11 stupňů podtlakového sání klitorisu
  • Vyroben z kvalitního hebkého silikonu
  • Tiché vibrace
  • Je vodotěsný
  • Hmotnost 198 g
  • Celková délka 22 cm, délka vibrátoru na G-bod 7 cm, max. průměr 3,5 cm

Králík pod lupou recenze

Satisfyer pro G-Spot Rabbit má dva motory, jeden sólo pro vibrace a druhý na ono známé bezdotykové dráždění klitorisu, kterému přichází na chuť stále více žen. Přestože má tenhle bílý Králíček dva motory, je překvapivě tichý.Společně s Penguinem se jedná o nejtišší model od Satisfyeru, takže je ideální pro ženy, které nemají rády, když je při vzrušujícím snění ruší bzučení.

Část hračky pro stimulaci g-bodu se ke konci mírně zvětšuje a nutno říci, že je to při zasouvání velmi příjemné. Takže tenhle poměrně unikátní králičí Satisfyer může dost dobře posloužit i jako samostatný vibrátor na g-bod či jako obyčejný mini vibrátor.

Co dokáže v akci?

Zakončení na g-bod má celkem 10 vibračních rychlostí, motor je umístěn v jeho horní části. Proto jsou vibrace velmi silné a není ani potřeba využívat maximálního stupně, i ty nižší budou pro většinu žen nadmíru uspokojující. Slyšela jsem dokonce i názor, že jsou na někoho vibrace až moc silné.

Stimulace klitorisu stojí klasicky za to. V kombinaci s vibrátorem je to už pak opravdu parádní jízda. Můžete přepínat mezi 11 módy, slouží k tomu hlavní tlačítko. Ovládání je podobné jako pro všechny ostatní Satisfyer hračky, intuitivní a jednoduché. V praxi málokterá žena využije všechny režimy, většina si oblíbí své tři/čtyři, mezi kterými pak přepíná a nechává se pohodlně unášet až k pořádnému orgasmu.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

4.8 out of 5 stars
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.

Tvar G-Spotu je pak jiná kapitola. Hračka je navržena tak, abyste ji zasunula dovnitř a ona u toho ještě dráždí klitoris. Problém ale je, že nejsme všechny stejné, každá má trochu jiné tělo. Většině žen bude tvar vyhovovat, ale všem se nezavděčí. Pro někoho je sklon Satisfyeru příliš velký, pro někoho malý. Je to tak trochu sázka. Nejspíš se nestane, že by vám vůbec nešel používat, ale pro někoho je to zkrátka komfortnější více a pro někoho méně.

Díky vodotěsnosti si ho můžete vzít i na žhavé chvíle do vany. Vždy je příjemnější používat hračku s lubrikačním gelem, vyberte ale gel na vodní bázi (určitě ne silikonový, ten by mohl Satisfyer poškodit).

Co bude zajímat páry:

Rabbit je vhodný spíš pro sólo akce, pro klasické milování není tím nejlepším. Nicméně milovníci análního sexu si přijdou na své. Partner vzadu, Rabbit vepředu a je z toho hodně silné 3v1. A muže určitě dostane pořádně do varu vibrace, kterou rozhodně taky pořádně ucítí.

Přečtěte si: Jak zpestřit sex s Womanizerem?

Čištění a údržba

G-spot je vodotěsný, což vždy věc usnadňuje. Dáme pod vodu a úplně lehce očistíme rukou, při troše pečlivosti není třeba žádných speciálních přípravků. Desinfekce na hračky samozřejmě nikdy neublíží. Také si můžete občas pořídit nové silikonové nástavce, ale to je spíš tak pro radost z hygieny, není je potřeba měnit příliš často.

K satisfyeru patří i nabíječka, což je vždy příjemná výhoda. Žádné baterky, žádné výdaje, žádná nemilá překvapení. Při plném nabití vydrží dělat radost a orgasmy asi 2,5 hodiny a nabíjí se potom něco málo přes 3 hodiny.

Závěr: stojí Satisfyer G-Spot Rabbit za to?

To je otázka osobního vkusu (a tvarů těla). Pro někoho bude úplně dokonalý, především pro ženy, které milují silnější vibrace a dráždění bodu G. Bohužel se ale občas stane, že někomu nevyhovuje tvarem. Zkrátka jsme všechny jiné a tenhle mazlíček není úplně pro každého. Jsou ženy, které ho absolutně milují a pak také ženy, které tolik neoslnil.

 

Vendulka