Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Podtlakový vibrátor >
 2. Satisfyer Penguin, šikovný fešák

UŽIVATELSKÁ RECENZE Satisfyer Penguin

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Satisfyer Penguin je levný, jednoduchý, elegantní, šikovný. Patří mezi velmi zajímavé levnější pulzátory na klitoris. Přečti si naši recenzi.

Satisfyer Penguin, šikovný fešák

Satisfyer Penguin je lahůdka pro všechny milovnice designu, originality a jedinečnosti. Tuhle rozkošnou hračku s motýlkem budete toužit vystavit na poličce. Ale nenechte se zmást vzhledem roztomilého tučňáka…
Je jedna věc, která Penguinovi chybí. Nožičky. Nakopává totiž jiným modelům zadek na plné čáře.

Satisfyer Penguin
Satisfyer Penguin

Obsah balení Penguina

Když si Penguina pořídíte, dostanete ho v menší krabičce. Z hrdých značek na obalu se ihned dozvíte, že získal nejedno ocenění na designových soutěžích. A jistě uznáte, že si je zaslouží. Je nekonečně originální. Přesto není přeplácaný ani kýčovitý. Má svůj vlastní elegantní styl.

V balení najdete kromě fešáka s motýlkem také magnetickou USB nabíječku. Tu jsem si v poslední době zamilovala. Nic nikam nestrkáte, jen přiložíte, magnety se samy přichytí na správná místa a nabíjíme. Člověk má hlavně díky tomu jistotu, že se konektor pro nabíjení časem neopotřebuje a nemusí při údržbě na nic dávat pozor (aby se nedostala voda do konektoru a celý přístroj nešel do háje).

Jinak na krabičce poznáte, že jde o levnější hračku. Penguin je vevnitř zajištěný levnou plastovou výplní. Nicméně to je jen malá a nepodstatná daň za skvělou cenu, která je určitě jedním z důvodů, proč si pořídit právě Tučňáka.

V balení je i návod. Když jsem Penguina kupovala já, návod ještě nebyl v češtině, možná se to už ale změnilo. Nicméně i pokud nemluvíte anglicky, německy, francouzsky nebo třeba čínsky, v zásadě o nic nejde, ovládání Penguina je velmi jednoduché a po pár zmáčknutí tlačítka je vám vše jasné.

První dojmy z Penguina

Své první vizuální dojmy z tohoto Satisfyeru jsem už odhalila, Penguin je na pohled prostě úžasný. To ale samozřejmě není jediná důležitá věc.

Na dotek je ale úžasný úplně stejně. Je vyrobený z hebkého lékařského silikonu, takže je sametově hebounký a zároveň bezpečný. Jeho tvar hezky padne do ruky, je lehký, ovládání snadné. Tlačítko ve tmě svítí, což se rozhodně hodí. A to nejlepší: první režim je velmi tichý.

Mé první dojmy z Penguina byly až nad očekávání dobré. Je opravdu levný, takže by člověk mohl pochybovat, co vlastně dostane. Ale ne. Už na pohled je ale jasné, že to není žádný levný plasťák.

Za takovou malou nepodstatnou třešničku považuji motýlka, se kterým se dá dokonce hýbat. Už jsem to říkala, ale řeknu to ještě jednou: tahle hračka má prostě styl.

satisfyer v akci

Vlastnosti Tučňáka

 • 11 intenzit bezdotykové stimulace klitorisu
 • Originální vzhled tučňáka
 • Vodotěsnost
 • Vyroben z hedvábného silikonu a ABS plastu
 • Magnetická USB nabíječka
 • Tichý režim
 • Váží 101 gramů
 • Rozměry 108 x 58 x 55 mm
 • Barva bílo-černá (s fialovým motýlkem)

Satisfyer Penguin v praxi

Nerada tvořím dokonale opěvné recenze, protože (prý) nic není dokonalé. Ale Satisfyer Penguin se tomu blíží velmi úspěšně. Ale určitě stojí za to si o něm pár věcí povědět.

Výrobce slibuje, že jakmile je Tučňák v akci (tedy přisátý na klitorisu), je téměř neslyšný. Asi vás nepřekvapí, že jsou to nadhodnocené prodejní řečičky. Není neslyšný, to opravdu ne. Intenzivnější režimy vrčí stejně jako všechny ostatní Satisfyery. Nicméně. Ve srovnání s nimi (i s Womanizery) je opravdu tichý. Na první úrovni ho pod peřinou vůbec neuslyšíte, ale první úroveň vám asi nebude stačit navždy a s každým zmáčknutím tlačítka intenzity je Tučnák o dost hlasitější. Takže tu údajnou neslyšnost berte s rezervou.

Výkon je podle mého rozhodně dostatečný. První režimy jsou něžnější, ale k těm úplně posledním nikdy ani nedojdu, nemám proč. I ty kdesi na půli cesty jsou silné a pořádně vám zvednou tep.

K samotné technologii bezdotykové podtlakové stimulace řeknu jen to nejpodstatnější: prostě to stojí za to. Je to velmi jiný a zajímavý pocit, který by měla zažít každá žena. Tyhle hračky na bezdotykovou stimulaci jsou jako rychlý orgasmus v krabičce, kdykoliv připravený a spolehlivý. První orgasmus příjde během pár minut, přesně tak, jak slibují reklamy (pokud nebudete mít smůlu a nebudete patřit mezi velmi malý počet žen, kterým to prostě nesedí). Nicméně… ta pravá legrace začíná až za prvním orgasmem.

Nutno dodat, že Penguin je ideální pro masturbaci, především díky svému tvaru. V páru si s ním samozřejmě také můžete užívat, ale už se s ním operuje malinko složitěji, než s jinými modely, které jsou do páru vhodnější. Ale to člověku může být úplně jedno, protože sex v páru dokonale zpestří i tak.

INSPIRACE:
Mimochodem, přečtěte si náš článek o tom, jak zpestřit sex s Womanizerem (a slovo Womanizer vyměňte za Satisfyer Penguin).

Velkou výhodou je i to, že si Tučňáka můžete vzít sebou do vany. Vzrůšo v bublinkách, tomu odolá jen málokterá žena…

Tučňáka můžete používat s lubrikantem na bázi vody, zajistí vám příjemnější prožitek. Ale není to vůbec nutné. Nabíjí se magnetickou USB nabíječkou, cca za tři hodiny nabíjení vám dopřeje dvě hodiny slasti. Ale nutno dodat, že tyhle dvě hodiny vám chvíli vydrží, protože dvě hodiny v kuse nemůže nikdo se Satisfyerem ustát… (a klidně to berte jako výzvu!)

satisfyer penguin vyndany nahubek

Čistění a údržba Satisfyeru

Díky tomu, že je Satisfyer Penguin dokonale vodotěsný, je jeho čištění hračka. Vezmu ho, dám pod proud vody, vydrbu, hotovo. Je to otázka krátké chvíle i pokud budete důkladná.

K dokonalé očistě můžete připojit i dezinfekci určenou přímo na erotické hračky a také můžete čas od času vyměnit jeho hlavici, jsou běžně k dostání.

Závěr: Pořídit Penguina?

Ze všech Satisfyerů je tenhle můj nejoblíbenější. Člověka si získá už na první pohled. Je nejen hezký, výkonný a vodotěsný (tedy má vše důležité), ale seženete ho i za velmi příjemnou cenu.

Nicméně určitě Penguina považujte za jednodušší model vhodný pro začátečnice a méně náročné ženy. Pokud si chcete dopřát něco extra, existují zajímavější možnosti.

Satisfyer Penguin je králem mezi levnými Satisfyery. I ve srovnání se staršími Womanizery by za mě vyhrál (hlavně proto, že je pětkrát levnější a nabízí v zásadě to samé). Ale pokud si chcete dopřát něco extra, prozkoumejte i Womanizery. Třeba takový Womanizer Premium s funkcí autopilota, to už je vzrušení na nové úrovni.

Každopádně Satisfyer Penguin můžu jedině doporučit, každá žena by měla ochutnat, co Satisfyery nabízí.

Klady a zápory

 • Skvělá cena
 • Je poměrně tichý
 • A báječně rozkošný
 • Nedodává se se stojánkem, abyste si ho mohla vystavit na poličce… (nic jiného mě nenapadá)
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Satisfyer Penguin Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
4.5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...