Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Podtlakový vibrátor >
 2. Satisfyer PRO 2 next generation: má v dnešní době smysl ho pořizovat?

UŽIVATELSKÁ RECENZE Satisfyer PRO 2 next generation

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Satisfyer PRO 2 next generation patří už mezi veterány. Je docela dobrý, ale zkrátka starší. Modernější hračky jsou dnes už zajímavější… ale pořád má své výhody, je levný a ideální pro páry. Mrkni na naši recenzi.

Satisfyer PRO 2 next generation: má v dnešní době smysl ho pořizovat?

Tento Satisfyer byl v jednu chvíli na vrcholu slávy. Nabízel úžasné bezdotykové orgasmy stejně jako Womanizer, jen byl mnohem levnější. Dnes ale máme na výběr mnohem víc podobných hraček. Satisfyer PRO 2 next generation je už tak trochu veterán.
Má smysl po něm ještě sahat, když si chcete koupit pulzační hračku? Zaslouží si stále místo na výsluní, nebo už existují mnohem zajímavější levné možnosti?

To hned zjistíme v naší recenzi.

satisfyer pro 2 v baleni
Satisfyer pro 2

Obsah balení Satisfyer PRO 2 next generation

Co vám dorazí, když si hračku koupíte? Nic výjimečného, obyčejná větší krabička. Uvnitř je bezpečně uložený Satisfyer NG s magnetickou USB nabíječkou a s jednoduchým návodem.

Dnes už asi dostanete český návod, já dostala návod bez češtiny. Nicméně v něm byly hezké dokreslující obrázky, takže pokud neumíte žádný ze základních světových jazyků, poradíte si, žádný problém. Satisfyer ostatně není nijak složitá věda. Zapnout, vypnout, přidat intenzitu, na to přijde zkrátka každý.

První dojmy ze Satisfyeru PRO 2 NG

První dojmy… upřímně řečeno tuhle hračku mám doma už delší dobu, tak to zase tak první dojmy nebudou. Tehdy, když jsme ji měla poprvé v ruce, jsem byla celá nadšená. Ale dnes už je člověk zvyklý v oblasti bezdotykových hraček na něco jiného… dnes už by to nadšení bylo vlažnější.

Můj první dojem dnes by byl asi takový, že je hračka trochu moc velká a těžká. Hezká, to ano, je na první pohled velmi elegantní. Ale už zkrátka působí tak trochu… překonaně.

Nicméně velikost hračky je určitě dobrá pro použití v páru. Někomu může vyhovovat celkově. S menšími Satisfyery je to náročnější, s tímhle se prostě lépe „trefíte a udržíte“ i když mezitím budete blbnout „s jinými hračkami“.

Když hračku zapnete, zjistíte, že v prvních režimech je příjemně tichá. Pak už tak tichá není, nicméně to vynahrazuje velmi slušným výkonem.

Vlastnosti

 • 11 stupňů intenzit bezdotykové stimulace
 • Je velký – dobře se drží
 • Je vodotěsný
 • Elegantní design
 • Nabíjí se pomoci USB nabíječky
 • Vyrobený z ABS plastu (+ silikonová hubička)
 • Váha 180 g
 • Délka 16,5 cm
 • Průměr 4,6 cm
Satisfyer Pro 2 Next Generation
Pomůcku jsem hned první den vyzkoušela a hodnotím ji velmi kladně. Dobře se drží, má
Přečtěte si další zakaznické recenze

Satisfyer PRO 2 NG v praxi

Technologie?

Takže, jaký je Satisfyer PRO 2?

Bezdotyková stimulace prostě stojí za to, o tom snad už není třeba diskutovat. Je to opravdová revoluce pro ženský orgasmus. Můžete ho mít kdykoliv, pohodlně, bez námahy. I pokud jste s tím snad měla problém. Můžete si to užívat sama i s partnerem, který může být konečně u toho, když dojdete až na vrchol.

Technologie Satisfyeru prostě stojí za to.

satisfyer pro 2 bez nahubku

Tvar a velikost?

Samotný Satisfyer PRO 2 NG má určitě své výhody. Velikost a tvar je takovou dvousečnou zbraní. Především pro použití v páru je velikost super. Lépe se drží a lépe se s ním manipuluje. Některé ženy jsou na menší modely navíc trochu krátké, musí se uvelebit do správné polohy, aby si se Satisfyerem dosáhly na to pravé místo. To se s PRO dvojkou nestane, je prostě dlouhý a dosáhne všude.

Teď druhá strana věci. Je těžký. Na dnešní poměry. Takže s ním sice pohodlně dosáhnete, ale po delší době vás bude bolet ruka.

Nicméně… ono tu delší dobu zvládne málokdo. Většině žen stačí pár minut k tomu, aby měly skvělý orgasmus. Některé labužnice si dopřejí mnohonásobný orgasmus… jednoduše řečeno: abyste to vydržela tak dlouho, aby vás bolela ruka, to byste musela podat mimořádný výkon. Ale stejně. Prostě je těžší.

Další vlastnosti?

Další skvělou věcí je, že je Satisfyer 2 vodotěsný. Díky tomu si můžete společně užít ve vaně, což je zase něco trochu jiného. Skvělého.

Co jde o hlasitost, je PRO 2 NG určitě lepší než jeho předchůdci. Ale dnes už jsme zvyklí na víc. Na začátku je tichý, ale u nejněžnějších režimů určitě nezůstanete. A jakmile se posunete jen o dva režimy dál, začne pěkně hučet. Je otázka, jak vám to vadí. Většina žen stejně s touhle hračkou nadělá mnohem větší hluk, a tak vám to může být v podstatě úplně jedno.

A určitě je nutné zmínit tlačítka, ta se mi na Satisfyeru PRO 2 obzvlášť nelíbí. Jsou taková těžkopádná. Aby se tlačítko opravdu zmáčklo, je potřeby vyvinout více síly. Což je otravné. Velmi otravné, především ve chvílích, kdy se chcete soustředit na něco jiného a to hloupý tlačítko na vás prostě nereaguje…

2 hodiny nabíjení zajistí 2 hodiny výkonu služby.

Čistění a údržba Satisfyeru

Údržba je super. Satisfyer je vodotěsný, takže ho můžete s klidem vzít, vrazit pod vodu a raz dva máte hotovo. To je vždycky super benefit.

Hubička jde jedním pohybem sundat, takže můžete snadno provést údržbu k dokonalosti. A pokud na tyhle věci dáte opravdu hodně, tak jednou za čas můžete koupit i nové hubičky, jsou běžně k dostání.

A pokud vám nevadí investovat, pak se můžete porozhlédnout i mezi Womanizery. Ty jsou zkrátka vyšší liga, takový Womanizer Premium s autopilotem… to už je opravdu něco.

Závěr? Koupit Satiyfer PRO 2 next generation?

Kdybych neměla skříň plnou hraček a chtěla si pořídit v dnešní době něco pro bezdotykový orgasmus, rozhodně bych si Satisfyer PRO 2 nevybrala. Už je prostě překonaný, je mi líto.

Je tady sice ta výhoda, že je díky tomu už opravdu levný. Takže pokud chcete něco jen tak vyzkoušet a pak si třeba pořídit něco lepšího, pak možná ano, proč ne. Ale… bezdotykový orgasmus vás velmi pravděpodobně nezklame, svědectví mnoha žen se shoduje na tom, že to opravdu stojí za to. Takže by to musela být opravdu velká smůla, abyste právě vy patřila mezi těch pár výjimečných žen, co se jim to nelíbí. A stačí si připlatit jen pár korun a můžete mít rovnou mnohem lepší model.

Satisfyer Penguin

od 1 295 Kč

Dárek k produktu

Já nejvíce doporučuji mezi Satisfyery dva modely: elegantní malý Satisfyer Penguin nebo nápaditý Satisfyer G spot Rabbit pro dámy, které rády něco extra.

Klady a zápory

 • Je levný
 • Dobře se drží
 • Je vodotěsný
 • Tlačítka se špatně mačkají
 • Je těžký
 • Celkem hlučný
 • A zkrátka už dávno existují mnohem lepší hračky
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Satisfyer PRO 2 next generation Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
4.5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...