Skvělé je na hračce i to, že je pro svou délku vhodná i pro použití během milování s partnerem. To se bude hodit. Většina žen totiž popisuje orgasmus se Satisfyerem jako neobvykle silný. No a upřímně řečeno, některé muže to pak trochu děsí – bude se s nimi partnerka bez tohohle nudit? Proto je skvělé, že tenhle Satisfyer můžete přibrat i k milování ve dvou. Můžete objevovat nové úrovně orgasmů ve dvou a váš milovaný se nemusí bát, že ho vyměníte.

Je Satisfyer lepší než Womanizer? recenze

Většina žen už dnes o téhle nové technologii bezdotykové masáže klitorisu slyšela. Slibuje nezvykle silný orgasmus do pěti minut. Zní to lákavě. Ale pokud se rozhodnete do toho jít a vyzkoušet si to na vlastní kůži, nejspíš brzy narazíte na zásadní otázku: je lepší Womanizer, nebo Satisfyer?Na to by se dalo jednoduše odpovědět jedinou větou.

Womanizer je lepší než Satisfyer.

Nojo, takhle natvrdo. A je to pochopitelné, vždyť je třikrát dražší. Kdyby nebyl lepší, byla by někde chyba. Womanizer je zkrátka luxusní produkt, je bytelnější, kvalitnější a má vždy něco navíc. Třeba i kamínek Swarovski (nojo, tohle mužům asi nevysvětlíme, ale stojí to prostě za to, žejo!)

Womanizer je i tišší, ale upřímně řečeno… tohle bude většině z nás k ničemu. Vydržet potichu s Womanizerem totiž dokáže málokterá žena. Takže tuhle výhodu ocení asi jen studentky, kterým kazí radost z dovádění spolubydlící. Ale ty spíš kvůli ceně ocení Satisfyer.

Má smysl kupovat Satisfyer?

Womanizer je sice luxusní kousek, ale i Satisfyer vám udělá v posteli ohromnou radost. Možná na sobě nemá drahé kamínky a chybí mu žhavé jméno, ale to podstatné zvládá taky. Pulzační technologii, která naprosto bez debaty funguje. Většina žen s touhle hračkou opravdu prožívá něco nezvyklého a silného, stačí si pročíst recenze. A pokud vám stimulace klitorisu nestačí, co takhle si správně stimulovat g-bod.

Těžko popisovat, jak přesně tyhle hračky působí. Tlakové vlny prostě musíte vyzkoušet, abyste chápala. Womanizer je sice trochu šikovnější a prestižnější, ale na zkoušku stačí i obyčejný Satisfyer. A věřte, že i v jeho podání to prostě bude stát za to. Je to jen na vás, je to klasická volba mezi luxusním produktem a o něco levnější a ekonomičtější možností.

Nebojte se ani jedné, obě jsou to skvělé hračky, čtěte dál ->

V čem je lepší?

No ano, najdeme i klady, které musíme přiznat Satisfyeru. Není to žádný levný šmejd.

Například má víc stupňů intenzity než Womanizer. Je jich celkem 11, takže pokud milujete rozmanitost, Satisfyer vám bude sedět. Ovládá se jednoduše, pomocí plus a mínus přidáváte a ubíráte intenzitu.

Potom je naprosto skvělé, že je Satisfyer voděodolný. Konkrétně Satisfyer next 2 pro můžete vzít do sprchy (do vany se na rozdíl od jiných modelů nehodí), ale i ta sprcha stojí za to. Což sebou nese další výhodu – snadnou údržbu. Nemusíte se s tím nijak párat, prostě hračku po akci šoupnete pod proud vody. (Jelikož nejde o vibrátor, údržba je opravdu snadná, stačí umýt nástavec.)

Ještě dodejme, že nabíjení obstaráte s přiloženou USB nabíječkou.

Takže závěr?

Za třetinu ceny vás dovede ke stejně skvělému orgasmu jako Womanizer. Satisfyer pro 2 next generation můžeme jedině doporučit (jako spousta žen před námi). Je levný, šikovný a prostě skvělý. Určitě vás nezklame.

Tak jen do toho dámy, ať nejste poslední, která ještě neví, jak úžasné jsou tyhle orgasmy s podtlakovou stimulací klitorisu.

Plusy

  • pohodlně se drží
  • snese vodu
  • až 11 stupňů intenzity

Mínusy

  • pro někoho je silikonový náhubek příliš veliký
  • během používání je hlasitější
  • vyšší úrovně intenzit nejsou pro každého
Vendulka