Skladný a maskovaný recenze

Oproti předchozím modelům tento kousek nezabere moc místa, skvěle se vejde do kabelky. Dal by se přirovnat ke starému většímu telefonu. Díky zajímavému víčku je Satysfyer vlastně sám o sobě krabičkou a na první pohled nikdo nepozná, co to vlastně má být.Díky tomu všemu je ideální hračkou na cestování, jak ostatně napovídá i název.

Hebounký a příjemný, ale malinko zlobí

Tělo vibrátoru i víčko je z tvrdého plastu (ABS). Působí dost bytelně, ale je otázkou, jak dlouho bude víčko držet na svém místě a co všechno nový Satisfyer vydrží. To ukáže až čas, teprve nastává doba testování.

Na hračce je skvělé, že padne dokonale do ruky a navíc je sametově hebounká. Díky tomu to není jen neosobní studená hračka jako každá druhá (tedy, když ji zapnete, tak rozhodně jako každá druhá není, to asi víte, pokud znáte, jak funguje Satisfyer a jejich intenzivní netradiční dráždění). Jen škoda, že občas zlobí přepínaní tlačítek. Tím víc to člověka zamrzí, že tento Satisfyer zvládá dokonce 11 stupňů intenzity.

Výhodou je i to, že se nástavec z lékařského silikonu snadno čistí a dezinfikuje (a občas můžete hlavici vyměnit za novou, běžně je dokoupíte). Celá hračka se čistí dobře a rychle. Stačí ji jen opláchnout pod teplou vodou, použít vhodné mýdlo a je hotovo. Vody se bát nemusíte, Satisfyer dělá hračky převážně vodotěsné a takový je Satisfyer Travel.

Takže až příště pojedete na nějakou nudnou cestu, nemusíte jen trávit večer na hotelu s televizí. Co raději voňavá vana plná pěny, Satisfyer, pár svíček, sklenička vína… a to si pište, že to bude stát za to. Satisfyery vynikají dovedností přivést vás k silnému orgasmu během krátké chvíle a i tenhle vás rozhodně dostane pořádně do varu.

Poslední malá nevýhoda – při provozu je malinko hlasitější, ale to vám nejspíš bude v tu chvíli úplně jedno.

Součástí balení je magnetická nabíječka do USB portu. Hračka je plně nabitá asi za dvě hodiny, funguje pak celé 4 hodiny. To stačí na 50 orgasmů. Co říkáte, zkusíte to přepočítat? 😉

Závěr

Jde o povedený cestovní model. Díky diskrétnímu a skladnému provedení si s ním můžete užít silné orgasmy kdykoliv. U moře, na horách, klidně i na nudné pracovní večeři na záchodcích… zkrátka kdekoli vás to napadne a občas i tam, kde to některé vůbec nenapadne.

Za nás určitě doporučujeme, jen to chce trochu shovívavosti k tlačítkům. Ale on vám to Satisfyer vynahradí kvalitní péčí, o to se nebojte.

Plusy

  • skvěle se vejde do kabelky
  • padne dokonale do ruky
  • snadno se čistí a dezinfikuje

Mínusy

  • malinko hlasitější
  • zlobí přepínaní tlačítek
  • nemá další nevýhody
Vendulka