Tenga Egg něčím vyniká. Cenou. Tohle honítko je opravdu extrémně levné. Ale určitě dobře víte, že některé věci jsou drahé i zadarmo. Tak se teď podíváme na to, jestli Tenga Egg stojí za těch pár kaček.

Obsah

Obsah balení

Tenga Egg už svým názvem jasně říká, co je zač. Egg, vajíčko. A opravdu tak vypadá. Nejen tvarem, ale i velikostí.

Pokud si objednáte víc vajíček, někde je dostanete rovnou v platu. To se mi líbilo, originální a zajímavé. Jinak dostanete zkrátka jen vajíčko potažené plastovým ochranným obalem. Vevnitř vajíčka je schovaná malá dávka lubrikantu, což potěšilo.

První dojmy z vajíčka Tenga Egg

Vajíčko se uprostřed šroubuje. Když ho otevřete, objevíte v něm malé plastové honítko. Je docela malé, na jedné straně díra (na druhé ne, což usnadňuje úklid). Vajíčko je malinké, ale dá se docela dost natáhnout i roztáhnout. Materiál je na dotek poměrně příjemný. Trochu mazlavý (prý lubrikovaný), ale příjemný. Ale určitě ne realistický jako bývají některé umělé vagíny.

Na rovinu přiznávám, že já od vajíčka moc nečekám. Je to prostě levná hračka. Původně je zamýšlena na jedno použití (což teda už tak levné není), ale častá praxe je, že se vajíčko používá vícekrát. Existuje několik různých druhů vajíček, objednal jsem si jich několik (Stepper, Twister, Clicker a Spider). Na pohled nevypadají příliš rozdílně, mají vevnitř různé výstupky, ale nemyslím si, že to bude kdovíjaký rozdíl při používání.

Vlastnosti

 • Honítko na jedno použití
 • Malé, skladné
 • Přiložen lubrikant
 • Gelové provedení z TPE/TPR
 • Délka 6,4 cm
 • Průměr 4,5 cm
 • Váha 30 gramů

Tenga Egg v praxi

Oukej. Myslím, že tady jsou zkušenosti velmi různé. Jaké to bylo pro mě? Velmi podprůměrné.

Zkoušel jsem to sám, oukej no. Zkoušel jsem to s přítelkyní… a vajíčko jsme po minutě zahodili, protože ona to prostě umí mnohem líp. Ale slyšel jsem i spoustu pozitivních ohlasů. Pokud chcete něco levného, do čeho se dá zasunout, možná to může mít smysl… ale jen možná. Myslím, že jsou stejně lepší možnosti (ještě upřesním).

Je to prostě kus plastu s dírou, pokud chcete můj upřímný názor. Sice má údajně nějaké výstupky, ale nic extra nečekejte. Pořídil jsem si několik typů Tenga Egg a v podstatě jsem v nich neviděl žádný rozdíl. Možná někdo citlivější ucítí (někteří to tvrdí), já ale ne.

Masturbátor Clear Jack

4.8 out of 5 stars
Vzal jsem si ho na dlouhou cestu vlakem. Byl jsem v kupé sám, takže po rozjetí vlaku byla moje volba jasná.

Ale je fakt, že jsem určitě náročnější zákazník rozmazlený z testování kvalitních vagín typu STU Fleshlight.

Co jde o velikost honítka, je spíš pro menší velikosti penisu. Natáhne se, to jo. Do délky 25 čísel asi v pohodě, ale především u neoficiálního vajíčka bych se bál, že se s větším penisem roztrhne. Není to zrovna extra kvalita.

Častá otázka je, jestli jde Tenga vajíčko použít vícekrát. Ano, to jde. Několikrát to půjde. Brzy se ale opotřebuje, počítejte jen s několika čísly.

A velmi důležitá rada: pokud si ho přece budete chtít pořídit, dejte si pozor, kde objednáváte. U nás se prodávají vajíčka něco přes stovku. Na AliExpressu je najdete i za dvacku. Je to stejné vajíčko? Ne, většinou není. Jak to u Ali bývá zvykem, prodává se zde spousta laciných napodobenin. U dražšího vajíčka od oficiálního výrobce máte jistotu lepších vlastností. Nejde o stejný produkt, vyzkoušel jsem si obojí. Ten z Ali nestál ani za tu dvacku. Oficiální vajíčko je trochu lepší.

Takže pokud opravdu Tenga Egg nutně chcete vyzkoušet, pořiďte si to oficiální. Mrkněte sem.

A poslední tip: nahřejte si lubrikant a použijte ho hodně. Bude to o trochu příjemnější.

Čistění Tenga Egg

Pokud ho budete používat tak, jak bylo zamýšleno, po jednom použití vajíčko vyhodíte do koše. Tomu se říká pohodlná údržba…  (sorry planeto a životní prostředí)

Pokud ho budete chtít použít víckrát, není problém. Omyjte mýdlem a vodou a nechte pořádně uschnout. Párkrát to zvládne.

Závěr: stojí Tenga Egg za to?

NE!

Prostě ne. Ne v době, kdy si můžete koupit i skvělé vagíny za pár stovek. Třeba taková Paula Wild vás nebude stát o moc víc. Ale vydrží a užijete si to s ní kolikrát jen budete chtít. A je mnohem lepší.

Tohle je opravdu jen spíš taková sranda. Jako vtipný dárek kamarádovi, super. Jako zajímavost k vyzkoušení, taky fajn. Ale když chcete vagínu, se kterou si to užijete, tak ne, prostě ne.

A hlavně ne z AliExpressu.

 

Plusy

 • Skladná
 • Lubrikant přiložen

Mínusy

 • Nic moc provedení
 • Trhá se
 • Dají se koupit MNOHEM lepší levné vagíny
Ráďa

Latest posts by Ráďa (see all)