Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Vakuová pumpa >
 2. Jak pevnou erekci ti udělá vakuová pumpa Magic Rocket?

UŽIVATELSKÁ RECENZE Vakuová pumpa Magic Rocket

Ráďa
Ráďa
Tester/ka erotických hraček

Tahle pumpa je jiná. Má uvnitř masturbátor, což je moc zajímavé i příjemné. Proto se hodí víc pro masturbaci a zpestření sexu. Samozřejmě ale taky napumpuje penis, udělá ho citlivější a erekci pevnější.

Jak pevnou erekci ti udělá vakuová pumpa Magic Rocket?

Na první pohled je vakuová pumpa Magic Rocket jiná. A zajímavá. Je průhledná a vyplněná silikonovým masturbátorem. Takže ti nejen pomůže dosáhnout pevné erekce, ale taky ti umí udělat dobře. Takové 2v1.

Je ale dobrá? Otestoval jsem ji ze všech stran, takže ji pojďme zhodnotit.

Obsah balení

 • Vakuová pumpa Magic Rocket (s masturbátorem uvnitř)
 • Návod
vakuova pumpa magic rocket baleni
Vakuová pumpa Magic Rocket

První dojmy

Je lákavá především tím, že má uvnitř masturbátor. Většina pump je jen prázdný válec. Trochu tě stimuluje podtlak, ale nejde o tak silný zážitek, aby to vedlo až k orgasmu (alespoň pro mě, někdo to má jinak). Jde spíš opravdu o vytvoření erekce než o erotickou hračku. Tahle holka má ale uvnitř průhledný masturbátor s vroubky. Takže mezitím, co vytváří podtlak a pevnou erekci, můžeš si užít i něco podobného jako s umělou vagínou. To je hodně zajímavé lákadlo a určitě důvod, proč jsem se ji rozhodl vybrat pro další recenzi. 

Celkově je to pěkná vakuová pumpa, má poměrně atraktivní moderní vzhled. Celý válec i masturbátor je průhledný. To je hodně zajímavé, na to jsem zvědavý. Mohlo by se to líbit přítelkyni… 

Jinak je Rocket velká a působí bytelně. Pistole pro vytváření podtlaku vypadá taky dobře. Dobře se mačká, myslím, že je to lepší řešení než balonky, určitě bude efektivnější.

Vlastnosti Magic Rocket

 • Mechanická vakuová pumpa
 • Pro podporu erekce, větší citlivost i masturbaci
 • Podtlak se vytváří mačkáním pistole
 • Uvnitř je silikonový masturbátor pro zajímavější zážitek
 • Masturbátor lze používat samostatně
 • Je průhledná
 • Pumpa je z plastu, masturbátor ze silikonu
 • Tlačítko pro rychlé zrušení/regulaci podtlaku
 • Voděodolná
 • Délka 28,5 cm
 • Použitelná délka 20 cm
 • Délka masturbátoru 14 cm
 • Délka hadičky od pistole 30,5 cm
 • Min. průměr 8 cm
 • Celková váha 650 g
 • Váha masturbátoru 385 g

K čemu je vakuová pumpa obecně?

Používají se pro zábavu i pro řešení problémů s erekcí. Pumpy doporučují dokonce i doktoři při vážnějších potížích s erekcí včetně poúrazových stavů. Pumpy mají totiž na ereci dlouhodobě pozitivní vliv, při těchto problémech jde obvykle o mnohem lepší řešení než je třeba viagra.

Fungují na principu podtlaku. Většinou je tvoří dlouhý válec, kam se zasune penis. Manžeta okolo vstupu by měla zajistit dokonalé utěsnění. Pak se v tubě vytvoří podtlak. Buď mechanicky (ručním mačkáním nejčastěji balonku nebo pistole) nebo automaticky.

Podtlak způsobuje silné prokrvení penisu, což pomáhá vytvořit pevnou erekci. Penis je pak navíc na dotek mnohem citlivější. Pumpa se tak používá před sexem (je možné erekci pak zafixovat erekčním kroužkem) nebo ji muži používají i pro masturbaci.

S podtlakem je ale třeba zacházet s rozumem, používání pumpy by nemělo přesáhnout 20 minut. V případě bolestí, zmodrání nebo jiných nepřirozených stavů je potřeba její používání hned ukončit.

Jaká je pumpa Magic Rocket v praxi

Používání

Nejprve co jde o technickou stránku věci. 

Nacpat se dovnitř do gelové výplně pumpy není úplně jen tak, ale podtlak krásně pomůže. Stačí párkrát zmáčknout pistoli a jede to v podstatě samo. Jinak podtlak je hodně dobrý. Oproti levnějším modelům vše hezky funguje, žádné chyby s těsněním, rychlý a silný podtlak jedna radost. Gelová výplň okolo je moc příjemná, krásně úzká. Pistole funguje, není to žádná dřina a podtlak jde pěkně regulovat pomocí tlačítka, když to člověk přežene. 

Jinak se Rocket i dobře drží, hadička od pistole je dost dlouhá, nenapadá mě nic, na co bych si mohl postěžovat.

Tady bych pumpu hodnotil velmi dobře.

vakuova pumpa magic rocket 6

Masturbátor

Spojení vakuové pumpy a masturbátoru je parádní nápad, o tom žádná. Je to mnohem zajímavější než klasická pumpa, která mě osobně spíš nudí. Tady je z toho hnedka jiný zážitek. S masturbátorem se dá pěkně pohrát a spolu s podtlakem je z toho pěkná stimulace podobná obohacenému orálku. Kam se hrabe obvyklá pumpa, vážně.

Jinak masturbátor se dá používat i samostatně, což je super. Nicméně po vyndání z tuby není tak těsný, takže třeba taková umělá vagína je zajímavější. A je trochu krátký, cca 14 cm. Takže samostatně je masturbátor spíš slabší, ale uvnitř pumpy je to super vychytávka.

Průhlednost

A teď k tomu, co považuji za jediný zásadní kámen úrazu téhle pumpy. Výrobci hodně lákají na to, že je Magic Rocket průhledná. Jak je to zajímavý, můžeš se koukat atd. Dokonce to prý opticky zvětšuje penis, paráda! 

No. Každý jsme jiný, pro někoho to možná může být taková pecka…. ale za mě NE. Nejde o optické lehké zvětšení, silikon penis dost odpudivě přibližuje, nevypadá v něm jako penis, ale jako mutant. A to mně teda nevzrušuje. Přítelkyni taky ne. Za nás teda eroticky nepůsobí. Ale pokud se ti líbí zkoumat svůj penis detailně pod lupou, tak budeš úplně nadšenej…

Velikost

Asi všude se o pumpě Magic Rocket dočteš, že není vhodná pro muže s více než 16 cm. Ale já s tím nesouhlasím. Mám větší výbavu a nemám problém. Silikonová výplň penis dobře utěsní, takže ho tam sice nemám úplně celýho, ale vůbec v ničem mi to nevadí. 

Ale to bych ti doporučil jen pokud neřešíš akutní problémy s erekcí, v tom případě by asi byla lepší pumpa, kam se pohodlně vejde celý penis. Ostatně tahle je stejně taková spíš na hraní a masturbaci a pro podporu erekce v případě menších potížích. Pro vážné problémy bych si vybral pokročilejší model.

Další vlastnosti

Pumpa je vodotěsná, ale není voděodolná. Do vany si ji tedy nevezmeš.

Na boku má metr, abys mohl sledovat, jak velké erekce dosahuješ.

Jak vypadá pumpa Magic Rocket po nějaké době?

Nejdřív jsem měl pocit, že je to v zásadě moc dobrá pumpa, až na ten vzhled. Takže jsem pumpu občas vytáhl a zkoušel dál. Jenže už po několika použitích to začalo trochu drhnout. Lépe řečeno méně sát.

Manžeta zřejmě už netěsní tolik jako na začátku a podtlak je prostě slabší. Občas podtlak nasaje dovnitř i samotnou vložku. Musí se opravdu dobře umístit, aby se to nestávalo a aby správně fungovala. To mě trochu zklamalo. Stále používat jde a je s ní sranda, jen bych ještě víc zdůraznil to, že je opravdu spíš na hraní a ne na řešení vážných problémů s erekcí.

Mám s ní i další problém, ale za to si můžu sám. Masturbátor mi začal trochu lepit, protože jsem byl línej používat pudr. Nojono, bez pudru fakt ani ránu.

Čištění a údržba

Údržba chce trochu pečlivosti. Masturbátor jde z pumpy vyndat a jednoduše se opláchne. Pak ho musíš nechat dobře (dlouze) uschnout a nakonec zapudrovat. To nepoceňuj, ať z toho taky nemáš za chvíli lepicí pracholapku, je to škoda.

Válec taky můžeš lehce opláchnout. A pozor na něj, sice působí bytelně, ale úplně nevím. Jednou mi spadl a docela ve mě zatrnulo. Ale přežil.

Závěr: stojí pumpa Magic Rocket za to?

Občas jí vytáhnu, i když žádné problémy s erekcí nemám. To asi mluví za vše. Čekal jsem, že ji po recenzi nechám ve sklepě, ale ono ne. Je to s ní docela zajímavé, penis je citlivější, určitě je to příjemné zpestření sexu i masturbace.

Pokud hledáš oživení, tak bych ti ji doporučil. Pokud máš lehčí problémy s erekcí, tak taky. Ale pokud jsou ty problémy vážnější, asi bych vybral jinou vakuovou pumpu, nějakou dražší a serióznější.

Klady a zápory

 • Citlivější penis, pevná erekce
 • 2v1, masturbátor i pumpa
 • Zajímavější než klasika
 • Regulace tlaku
 • Potřeba pudrovat
 • Vzhled penisu uvnitř
 • Časem možné problémy s podtlakem
Sdílejte
Ráďa
Ráďa
Miluju sex. Vždy jsem hledal různé rady, tipy, inspiraci. Nejdřív v Maximu, pak na netu... a jelikož mě baví i tvorba webů, nakonec jsem se rozhodl vytvořit projekt Lechtivý. Abych těm, kteří milují sex stejně jako já, usnadnil hledání informací a dal vše na jedno místo.

Vakuová pumpa Magic Rocket Alternativy

Vakuová pumpa Power Pump
3
Vakuová pumpa Power Pump
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...