Venušiny kuličky Feel Silicone vypadají lákavě na první pohled. Mají zajímavý design se srdíčky a navíc slibují velmi intenzivní vibrace. Jsou ideální pro začátečnice až pokročilé posilovačky pánevního dna.
Pojďme se spolu mrknout na to, jaké jsou doopravdy.

Obsah balení venušiných kuliček Feel Silicone

V balení najdete pouze venušiny kuličky. Nic víc ani není třeba.

První dojmy

Především jako dárek jsou venušiny kuličky Feel Silicone parádní. Jsou už na pohled propracované, kvalitní, zamilované.

Obal je hezký, originální kuličky v něm vyniknou. Jinak je za mě zbytečně veliký. Když už pak jen chcete mít kuličky uložené ve skříni (plné jiných hraček) zabírají zbytečně moc místa.

I po vybalení kuliček je dojem stále pozitivní. Jsou celé z kvalitního silikonu, příjemné na dotek. Jsou běžně veliké a když s nimi zatřesete, je úplně jasné, že jejich vibrace budou mít něco do sebe. Však je ženy v tomto ohledu obvykle velmi chválí. Určitě k tomu přispívá i tvar kuliček, srdíčková část není odtěsněná vrstvou silikonu a nárazy vnitřní kuličky jsou zde cítit ještě víc.

Mohou se používat venušiných kuličkách v těhotenství?

Na první pohled je ale jasný i jeden problém. Čištění kuliček. Srdíčkové tvary nebudou jen tak.

Vlastnosti venušiných kuliček Feel Silicone

  • Váží 78 gramů, střední váha
  • Jsou vyrobeny z kvalitního silikonu
  • Klasické dvě kuličky s “ocáskem” pro snadné vytažení
  • Zamilovaný design, vhodné jako dárek
  • Mají vnitřní kuličky, které vytváří vibrace
  • Jsou voděodolné
  • Jsou diskrétní, díky měkkému silikonu je nikdo neuslyší
  • Možné používat s lubrikantem na vodní bázi
  • Délka i s provázkem je 16,5 cm
  • Průměr obou kuliček je 3,5 cm

Kuličky Feel Silicone v praxi

Co jde o váhu, patří tyto venušiny kuličky do zlatého středu. Ale i žena začátečnice s nimi klidně může začít jako s prvními kuličkami. Nejsou nijak zvlášť těžké a zvládnou je udržet i netrénované svaly. 

Doporučím vám spíš  těžký kalibr: kovové venušiny kuličky, ty jsou však jen pro velmi pokročilé a vytrénované ženy.

Kuličky jsou dobře tvarované i vyrobené, příjemně se zavádějí a nenašla jsem na nich v zásadě žádné nedostatky.

Co jde o vibrace, mohu potvrdit, že jsou Feel Silicone opravdu zajímavější než bývá u venušiných kuliček zvykem. Jsou dobře navržené, nejen díky srdíčkům jsou vibrace intenzivnější a pokud je chcete pořádně cítit, využít jako parádní předehru či zpestření nákupu, tak vám v tomhle ohledu budou vyhovovat. Budete je cítit i u pouhé chůze, nemusíte nasadit zuřivý sportovní výkon jako u jiných modelů (u sportovního výkonu si obzvlášť přijdete na své).

Venušiny kuličky Feel Silicone

4.7 out of 5 stars
Barva a design super. Hlavně stylová srdíčka jsou super. Velice dobře se udržují.

Co se mi na nich ještě líbí je dlouhá silikonová stopka pro vytažení kuliček. Je praktičtější než provázek. Je bytelná, neztratí se, ale ani nepřekáží.

Jinak můžete kuličky Feel Silicone kombinovat s lubrikantem na vodní bázi, ale zavádí se dobře i bez něj.

S hlasitostí není problém. I když si vezmete kuličky na běhání parkem, nikdo nic neuslyší (ale vy to rozhodně pořádně ucítíte). Kuličky můžete brát i do vody, takže si s nimi můžete užít příjemné chvíle i v bazénu.

Opravdu jim není moc co vytknout. Až na tohle:

Čištění a údržba kuliček

V tomhle mě kuličky zklamaly. Před nákupem jsem si myslela, že jsou srdíčka jen naznačená a nebude žádný problém je umývat. Ne, ve skutečnosti jsou fialová srdíčka samostatné kuličky, které můžete vyndat ze světle růžového “obalu”. A pokud chcete dbát na hygienu, budete je muset vyndavat po každém použití, protože tekutiny se snadno dostanou dovnitř pod obal a tak je opravdu na místě vše vyndat a důkladně umýt (stačí vodou a mýdlem).

Přečtěte si náš článek na téma venušiny kuličky proti inkontinenci.

V první chvíli se mi to jevilo jako extrémně otravné, nicméně po několika použitích jsem to natrénovala a mám za minutu hotovo. Takže jsem nakonec usoudila, že to není zas taková životní tragédie. Nicméně údržba je rozhodně složitější.

Stojí za to si kuličky Feel Silicone pořídit?

Já je určitě můžu doporučit (pokud se dokážete přenést přes tu věc s náročnějším umýváním). Jsou to opravdu pěkné, kvalitní venušiny kuličky, které nejen pomohou posílit pánevní dno, ale se kterými si u toho užijete i pěknou dávku vzrušení.

A co chtít víc?

Vendulka