Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Erekční kroužky >
 2. Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg

UŽIVATELSKÁ RECENZE Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg

Ráďa
Ráďa
Tester/ka erotických hraček

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg mě příjemně překvapil. Není vůbec drahý a přitom umí víceméně vše, co bych si představoval. Partnerka spokojeně vrní, kroužek (a pevná erekce) se líbí oběma. Víc si přečti v recenzi.

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg

Tentokrát jsem si pro recenzi vybral vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg. Vypadá totiž dobře, uživatelé mají obvykle pozitivní zkušenosti a hodně ho chválí. Má ti dopřát větší citlivost penisu, pořádnou erekci a hlavně taky vibrace, které si užije i muž i žena. Vypadá kvalitně a bytelně.

Tak jo, jdem na něj.

Obsah balení s kroužkem

Pěkná magnetická krabička, není přehnaně velká, má svůj vlastní styl. 

vibracni krouzek black egg

Uvnitř najdeš: 

 • erekční kroužek Silicone Black Egg
 • USB nabíječku
 • návod (bez češtiny)
 • malou sexy knížku s erotickými tipy

Malá knížka s erotickými tipy mě docela zaujala. Je teda v angličtině a z poloviny je reklamní, nečekej žádný zázrak, ale jsou tam i zajímavé tipy do ložnice, až jednou zavládne nuda (nicméně… u nás na webu najdeš lepší inspiraci!).

Návod je plný jazykových verzí, ale žádná čeština. Cítím se lehce uražen, jelikož jde o německého výrobce a návod je v nejrůznějších jazycích, ale český trh mu asi není dost dobrý. No, pánové, asi máme víc nakupovat, aby nás sousedi brali v potaz.

Ale o nic nejde, kroužek na penis není žádná věda. Možná bych jen vypíchl jedinou důležitější informaci: neměl by se používat déle než 30 minut v kuse a nikdy ho nepoužívej, pokud cítíš nepříjemnou bolest. Věř mi, že penis nechceš přiškrtit až moc, to může mít i vážné následky.

První dojmy

Jde o zahnutý vibrační erekční kroužek s velkým výběžkem. Ten je především pro partnerku, prochází jím vibrace a je navržený pro dráždění klitorisu při sexu. Ale určitě se dá při masturbaci nastavit i na varlata.

Kroužek na první pohled vypadá poctivě. Je lehký. Ale je vidět, že rozhodně vydrží. Není to žádnej tenkej kousek natahovacího plastu. Jeho silikon je hebký a měkký, dá se trochu natáhnout, takže kroužek půjde dobře nasazovat. Ale nenetahuje se moc, jeho sevření bude pěkně pevné. 

vibracni krouzek black egg dojmy

Na vibračním kroužku Silicone Black Egg je jediné tlačítko. To se mi líbí, v jednoduchosti je často úspěch. Mačkám ho. Vibrace krásně proudí jednak výběžkem, ale i celým kroužkem. Kroužek má jen 3 stupně vibrací, což je pro mě trochu zklamání, líbily by se mi i nějaké vibrační režimy. Nicméně vibrace jinak vypadají dobře. Slabší, střední, silné. Krátkým zmáčknutím se vibrační kroužek zapne, každé další zmáčknutí mění režim a pro vypnutí stačí podržet. Snadné a funkční.

Na první pohled vypadá erekční kroužek Silicone Black Egg dobře.

Vlastnosti Silicone Black Egg

 • Vibrační erekční kroužek
 • Ideální pro penis do šířky 4 cm
 • Pevné zaškrcení penisu, podpora erekce
 • Vibrační výstupek pro klitoris/varlata
 • 3 stupně klasických vibrací
 • Je natahovací
 • Je vodotěsný
 • Nabíjení přes USB
 • Snadné ovládání
 • Barva černá
 • Délka 9 cm
 • Průměr 3,3 cm (natažený cca 5,5 cm)
 • Hmotnost 38 gramů

Silicone Black Egg v praxi

Jak erekční kroužky fungují

Nasaď si ho před erekcí nebo i na erekci a kroužek tak penis přiškrtí. Ten bude díky tomu větší i citlivější (a přesto by měl mít i větší výdrž). Kroužek by se měl dávat ke kořeni penisu, nicméně někdo to zbožňuje až pod varlaty. Ale to už je praktika pro zkušenější a tenhle kroužek je na ni moc úzký.

Můžeš si to užívat při sexu i při masturbaci. Jde i o skvělý doplněk k vakuové pumpě při řešení skutečných problémů s erekcí. Ale není to rozhodně jen o tom, jde i o zábavu a nový rozměr sexu i pro mladé a absolutně zdravé muže.

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg

Líbí se mi především to, že je tenhle erekční kroužek opravdu pevný, má pořádné sevření. Díky tomu, že je zároveň natahovací, se ale vejde i na širší penis. Nicméně při průměru nad 4 cm už počítej s tím, že bude opravdu hodně škrtit, nejspíš až za hranicí příjemnosti.

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
naprostá spokojenost, využití pro oba, jak na dráždění varlat, tak i klitorisu, tvarově přesná, nestalo se že by překážel......
Přečtěte si další zakaznické recenze

Sex s kroužkem Silicone Egg je pak rozhodně intenzivnější, já si to užívám víc. Penis je citlivější, vibrace jedou, erekce jedna radost.

Líbí se mi i vibrační výstupek, je hodně velký. Kroužky mají často jen takové malé výstupky, které mojí partnerce nic extra neříkají. Tenhle je pořádný, z toho už něco má. Navíc když už to na mě jde, zarazím ho hluboko, přestanu se hýbat a dopřeju partnerce pořádnou stimulaci klitorisu a mezitím čekám, až se ejekulace zase trochu oddálí. Tohle je na něm úplně ideální.

Když se výstupek otočí na varlata, je to paráda. Ale to je spíš pro rychlovku, to člověk dlouho nevydrží. Nebo pro orální sex, to rozhodně doporučuju. Žena bude mít méně práce, takže bude mít taky radost. Při poloze ze zadu můžeš nasměrovat výstupek i na partnerky zadeček, to se jí taky určitě bude líbit. 

Mimochodem, nikde není psáno, že musí být erekční kroužek nutně na penisu. My si s ním rádi hrajeme i v rámci předehry jako s mini vibrátorem. Klitoris, bradavky, žalud… hodí se na spoustu citlivých míst a člověk si tak vystačí v posteli s jedinou hračkou pro oba.

Už jsem to říkal, mně osobně chybí vibrační režimy. Vibrace jsou fajn, ale trocha oživení by neuškodila. Ale aspoň není moc co koumat, a člověka nerozptyluje přepínání programů. Prostě si nastavíš ideální rychlost vibrace a už se o to nemusíš starat. Což má taky něco do sebe.

Co jde o výdrž při sexu… erekční kroužky by ji měly prodlužovat. Nicméně erekční kroužek s vibracemi jde tak trochu proti tomuhle, jelikož tě ještě víc stimuluje. S větší výdrží bych tedy moc nepočítal, ale jak jsem říkal, dá se s ním skvěle odpočívat mezitím, co partnerce dopřeješ luxusní masáž klitorisu. Na kvalitu erekce určitě kroužek vliv má, bude prostě pevnější a tím pádem i opticky a pocitově větší.

vibracni krouzek black egg nabijeni

Během sexu se nám kroužek ale občas posouval ke straně, což je trochu otravné, když se jeden snaží cílit na klitoris. Bohužel to není tím, že by mi byl moc velký, sedí mi dobře (naopak je možná trochu víc těsný). Hádám, že je to spíš partnerčiným narážením do výběžku a asi to bude problém pro víc párů. Ale není to tak, že by vůbec nedržel, občas jen potřebuje znovu nasměrovat.

Podle mě ale i tak erekční kroužek Silicone Black Egg patří mezi ty lepší, když hledáš v levnější cenové kategorii. Obecně jsou vibrační erekční kroužky moc zajímavé doplňky pro sex, nabízí zase něco nového. Já si to dopřávám rád, ačkoliv u orgasmu mi to zase tak příjemné není, stojí to za to. I proto, že partnerku to očividně dokáže pěkně rozpálit.

Čištění, údržba a nabíjení

Erekční kroužek je vodotěsný, takže pohoda. I konektor pro nabíjení je hezky schovaný, takže se nemusíš bát ho umývat pod tekoucí vodou. Můžeš si ho vzít i do vany. Bazénu. Víš jak.

Výdrž baterie hodnotím jako super, máme za sebou pět delších čísel a pořád jede. A až dojede, nabijeme přes USB nabíječku, žádné baterky, takže není co řešit. Nabíjení trvá jen 40 minut.

Ještě dodám, že nám na začátku trochu zamotal hlavu konektor. Nad tlačítkem pro zapnutí je malinká dírka. Což bych považoval za místo pro vložení konektoru nabíječky. Ale to by tam musel jít zasunout. Chvíli mě to zmátlo a hledal jsem jiné otvory, nikde nic. Nakonec se ukázalo, že na tu díru fakt musíš tvrdě, prostě to tam narvi, i když to vypadá moc velký a díra moc malá.

Závěr: stojí vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg za to?

Stojí. (A bude stát jedna radost.)

Určitě můžu doporučit, je to vážně jeden z lepších kroužků. Škrtí dobře a penis je tak opravdu citlivější a vjemy ze sexu jsou intenzivnější. Vibrace jsou skvělé pro muže i pro ženu. A dá se s nimi vymýšlet kdeco. Kvalita kroužku je super, rozhodně se nepřetrhne a něco vydrží. Cenu považuji za velmi příjemnou vzhledem ke všem jeho vlastnostem.

Mě mrzí jen absence vibračních režimů, s nimi by byl dokonalý. Ale vzhledem ke skvělé ceně si na to nebudu stěžovat, nabízí i tak vážně hodně.

Klady a zápory

 • Dobře škrtí, penis je citlivý
 • Vibrační výstupek je dost velký
 • Vibrace na klitoris i varlata
 • Dobrá výdrž baterky
 • Super cena
 • Chybí vibrační režimy
 • Široký penis může tlačit
 • Trochu se posouvá
Sdílejte
Ráďa
Ráďa
Miluju sex. Vždy jsem hledal různé rady, tipy, inspiraci. Nejdřív v Maximu, pak na netu... a jelikož mě baví i tvorba webů, nakonec jsem se rozhodl vytvořit projekt Lechtivý. Abych těm, kteří milují sex stejně jako já, usnadnil hledání informací a dal vše na jedno místo.

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg Alternativy

Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit
3.5
Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...