Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Vibrační vajíčka >
 2. Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve

UŽIVATELSKÁ RECENZE Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Splní vám vibrační vajíčko na g-bod Calexotics Curve všechny nemravné sny? To záleží. V mnoha ohledech je fantastické, ale v něčem by vás mohlo i zklamat. Záleží, co hledáte. Za darování hračky k recenzi děkujeme sexshopu vibratory.net Pojďme si ho pořádně rozebrat a zjistit, jestli je to ten pravý postelový parťák i pro vás. Obsah […]

Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve

Splní vám vibrační vajíčko na g-bod Calexotics Curve všechny nemravné sny? To záleží. V mnoha ohledech je fantastické, ale v něčem by vás mohlo i zklamat. Záleží, co hledáte.

Za darování hračky k recenzi děkujeme sexshopu vibratory.net

Pojďme si ho pořádně rozebrat a zjistit, jestli je to ten pravý postelový parťák i pro vás.

Obsah balení s vajíčkem Calexotics Curve

V krabičce najdete vibrační vajíčko Calexotics Curve s poutkem, dálkové ovládání a nabíjecí kabel k obojímu. 

V mém balení byl návod jen v angličtině, ale jeden nikdy neví, co dostanete právě vy, výrobci či prodejci často produkty zdokonalují. Ovládání je nicméně velmi jednoduché, a pokud angličtina není váš šálek čaje, úplně si vystačíte i s naší recenzí.

Balení hodnotím jako ok. Není nijak zvlášť zajímavé, ale je bezpečné a vajíčku se při transportu určitě nic nestane.

První dojmy z vajíčka

Vajíčko na první pohled (a dotyk) patří mezi kvalitnější kousky. Je z hebounkého silikonu, měkké a lákavé. Je zajímavě tvarované (snad by mohlo hezky mířit na bod G!) a už na pohled je jasné, že s ním bude pořádná zábava. Ovládač je malinký, lehounký a moc pěkný.

Je šikovné, že je nabíjecí kabel jen jeden, se dvěma konci, takže s jedním kabelem nabijete najednou vajíčko i ovladač. Snad ani není potřeba zdůraznit, jak velké výhody má nabíjecí vajíčko. Ty na baterie potřebují obvykle atypické baterie, které pak musíte pracně shánět kdovíkde, a které stojí klidně i 100 kč – a v méně kvalitní hračce (a občas i v té kvalitnější) se hned vybijí. Jo, za mě baterie už nikdy víc. Díkybohu za nabíječky.

Vibrační vajíčko na G-bod
Vibrační vajíčko na G-bod

Zkouším vajíčko zapnout. Když se rozdrnčí, je jasné, že tyhle vibrace budou stát za to. Jsou rozhodně silné, když vajíčko položíte na stůl, začne poskakovat. Při některých vibracích skáče jako divé. Jo, bude to stát za to.

Ale hned už je mi jasná i jedna nevýhoda. Tohle vibrační vajíčko není zrovna tiché. Na stole samozřejmě dělá větší hluk, než když se schová na ta správná místečka, ale už takhle je jasné, že nebude patřit mezi vajíčka, která si můžete vzít klidně i do knihovny. Na veřejnost to s ním asi taky půjde, ale na ta nejtišší místa prostě raději zapomeňte. Tedy pokud nechcete pořád všem vysvětlovat, že to opravdu vibruje jen váš telefon…

Vlastnosti vajíčka Calexotics Curve

 • Vibrace: 12 různých režimů silných vibrací
 • Dosah: 10 metrů i přes stěny
 • Materiál: hebký silikon
 • Výdrž: 90 – 120 minut, záleží na intenzitě vibrací
 • Tvar: zahnuté podlouhlé vajíčko s poutkem
 • Barva: černá
 • Rozměry: 7,5 cm délka a 3,25 cm šířka stimulátoru (s poutkem 13 cm). Ovladač je podobně velký jako tělo vajíčka, jen je lehčí a plochý
 • Voděodolné
 • Nabíjecí
 • Paměť posledního režimu
 • Ovládání je možné i bez ovladače
 • Automatické vypnutí
Calexotics curv g bod

Calexotics Curve v praxi

Před prvním použitím ani nečtu návod, není to žádná věda. Chvíli podržím tlačítko označené jako zapínání na vajíčku (cca 3 sekundy) a až začne vajíčko blikat, zapnu stejným způsobem i ovladač (tam je zapínáním stříbrné logo Calexotics, což nezní nijak zvlášť lákavě, ale je moc hezké a vajíčku dává velmi elegantní vzhled). A pak už stačí jen mačkat ovladač a přepínat mezi vibracemi.

Nebudu z toho dělat vědu a na rovinu to řeknu. Tohle je asi to nejlepší vajíčko (ve své cenové kategorii), které jsem zatím vyzkoušela. Ale má i své mínusy. Je nejlepší na doma, pro hraní o samotě i s partnerem. Ale s partnerem jen do nějaké míry. Pokud například milujete mít uvnitř i partnera i vajíčko najednou, tohle je díky svému zakřivení poměrně dost velké a nepraktické. Třeba vám vyhovovat bude, ale za mě to není zdaleka ideální.

Síla vibrací je ale naprosto výborná. Často mi vibrace vajíček nestačí. Mám ráda, když to má grády. A to Calexotics Curve má. A to dokonce v každém z 12 vibračních režimů. Žádný z nich není slabší, jsou různé, ale všechny podobně silné. Zvykli jsme si s partnerem používat vajíčko i jako minivibrátor, jeho vibrace mě vážně hodně rozpalují a nemůžu si ho vynachválit.

Co jde o zakřivený tvar a dosah na G-bod. V rukou partnera ano, tvar je na tohle super. Ale když se vajíčko dá jen dovnitř, žádnou slast pro Géčko vám nedopřeje. Tedy… nejspíš, extrémně citlivá žena to může mít jinak, ten tvar tam je. Poslední malé mínus je hlasitost, Calexotics docela dost hučí. V knihovně to s ním na tajňačku fakt nepůjde. Ale není to žádný hluk, jen jemné vrnění, takže na běžné ulici nebo v obchodě úplně bez problémů.

Vajíčko se dobře zavádí a dosah musím pochválit. Funguje slíbených 10 metrů s přehledem i přes dvě stěny. Nicméně občas se nám stává, že ovladač hůř reaguje, když slábne baterie… a stejně tak slábnou s baterkou i vibrace.

A ještě jedna věc. Vajíčko má parádní ocásek. Silikonové poutko je správně buclaté, a když je vajíčko v chodu, příjemně šimrá na správných místečkách. Taková třešnička na dortu. A jeden tip na závěr… mě nejvíc bere, když je vajíčko tak napůl. Ne hluboce zasunuté, ale ani vysunuté, nicméně končí tam někde u vchodu. To mají pak vibrace úplně jiné grády, zkuste to.

Čistění a údržba vajíčka

Vajíčko Calexotics Curve je naštěstí voděodolné, což vždy údržbu výrazně usnadňuje. Dáte pod proud vody, vydrbete a hurá, je hotovo. Jen tlačítka na vajíčku jsou označená rýhami v silikonu, tudíž se tahle místečka musí umývat trochu pečlivěji. S ovladačem raději opatrněji, stačí jen povrchově utřít.

A malá výtka na závěr. Nabíjení je fajn, rychlé, praktické. Jen konektor do ovladače jde nějak ztuha, člověk musí najít správný úhel pro zasunutí. Ale třeba je to jen moje vajíčko a ostatní ten problém nemají. 

Závěr: pořídit si Calexotics Curve?

Já ho mohu jedině doporučit. Pokud nehledáte maximálně tichou hračku, je tohle vajíčko úplně parádní. Za investici stojí a od té doby, co ho máme, jiná vajíčka skoro nepoužíváme. Je prostě skvělé.

Klady a zápory

 • Skvělé vibrace
 • Elegantní design, kvalitní provedení
 • Použití i jako minivibrátor
 • Dobrý dosah
 • Šimrající ocásek jako bonus
 • Je hlasitější
 • Při zasunutí vajíčka i penisu do vaginy najednou to může být už poněkud moc
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.
4

Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Bezdrátové vibrační vajíčko Seven
4.5
Bezdrátové vibrační vajíčko Seven
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...