Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Masážní hlavice >
  2. Masážní vibrátor Magic Wand

UŽIVATELSKÁ RECENZE Vibrátor Magic Wand

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Naše recenze na masážní vibrátor Magic Wand vznikla už dávno. To ještě byl zajímavá možnost. Dnes už ale najdeš na trhu mnooohem zajímavější masážní hlavice. Tuhle si pořiď jen pokud chceš maximální výkon, retro styl a nevadí ti trocha nepohodlí. Fakt nedoporučujeme…

Masážní vibrátor Magic Wand

Vibrátor Magic Wand jsme pro testování vybrali především kvůli extra silným vibracím v kombinaci s velmi nízkou cenou.Nicméně nízká cena se samozřejmě někde odrazí, tak už to bývá. Na výkonu to není, ale pár slabých míst Magic Wand má. Na pohled je velmi obyčejný, tělo hračky je z klasického plastu a hlavice z obyčejné gumy. Jestli milujete krásné měkké silikonové pomůcky (jako my), tohle vás na první pohled nepotěší. Ale i to se dá vyřešit – my jsme na hlavici nasadili kondom a hnedka to bylo lepší.

Pořádný výkon a extra vibrace – recenze

Moderního člověka sice obvykle lákají hračky bez napájecího kabelu, ale nutno říci, že právě díky kabelu je hlavice Magic Wand tak výkonná. Kabel má necelé 2 metry a nám ani trochu nepřekážel. Naopak, stojí za to, už první stupeň vibrací by se dal přirovnat k těm nejvyšším u ostatních masážních hlavic!A to si představte, co se dělo, když jsme přepnuli hračku na režim vysokých vibrací… no… vibrace jsme cítili až v rukou (opravdu). Byla to síla.

Hlavice patří váhově mezi ty nejlehčí (i díky tomu se vibrace snadno přenáší do rukou). A strojek dělá docela velký hluk. Ale nebojte. Intenzivní jízda zaručuje, že vy nejspíš budete tak mimo, že vás to nebude ani trochu trápit.

Masážní hlavice bohužel není určena pro použití ve vodě (jak napovídá kabel), nicméně věřte, že když jí nastavíte na nejvyšší výkon a přiložíte k citlivým místečkům, během chvíle jí cokoliv odpustíte.

Proč si pořídit zrovna hlavici Magic Wand?

Ačkoliv není na pohled žádná extra třída, my ji můžeme jedině doporučit. Pro erotickou masáž, i pro tu normální. Udělá vám dobře tam, kde je to právě potřeba. Její výkon je prostě tak parádní, že za ty orgasmy vážně stojí za to překousnout i tu otravnou gumu (pamatujte, stačí kondom!).

Masážní hlavice AkuWand 2
Pomu se líbila a moooc. S přítelkyni jsme ji museli hned vyzkoušet a musím říct, že funguje lépe, než jsem čekal.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Takže pokud chcete výkon, nízkou cenu a bere vás pořádně intenzivní stimulace, tohle je hlavice přesně pro vás. Pokud si chcete koupit dražší hlavici, určitě se podívejte na VIVE Shiatsu. Luxusní hračka a není ani tolik drahá.

Klady a zápory

  • Silné vibrace
  • Kabel
  • Materiál
  • Jen dvě intenzity
  • Je hlučný
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Vibrátor Magic Wand Alternativy

Lelo Smart Wand
4.5
Lelo Smart Wand
Přečíst recenzi
Masážní vibrátor Rilassamento
4
Masážní vibrátor Rilassamento
Přečíst recenzi
VIVE Shiatsu
4.5
VIVE Shiatsu
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...