V průběhu vybírání nás překvapilo, že některé masážní hlavice nabízí možnost použít druhý konec jako dildo nebo vibrátor. Už jsme měli možnost to vyzkoušet během testování u Lelo Smart Wand (to funguje jako dildo). Ale tenhle kousek v sobě má dokonce zabudované dva motory pro vibrace. 
Vive Shiatsu tedy funguje dokonce i jako vibrátor. Stačí pořádně zasunout, pustit… no, však to znáte.

Elegance, luxus a uspokojení na dvou frontách – recenze

Už z obrázků nám bylo jasné, že tohle je zkrátka luxusní záležitost. Když jsme ji konečně měli v rukách, naše očekávání se potvrdila.Krásně odvedená práce, elegantní tvar, příjemný a hebký materiál (náš milovaný lékařský silikon), to vše musíme ocenit.

Samostatná masáž v podání Viva Shiatsu stojí za to především díky ohebnému krku hlavice a jejím měkkým výstupkům. Skvělá, skvělá, intenzivní masáž. Ideální na nejrůznější místečka, která potřebují trochu lásky…

Prožitek během masírovaní zpříjemňuje 10 vibračních programů, které se pohodlně přepínají dvěma tlačítky. Hračka se skvěle ovládá během dráždění klitorisu, ale i při zasouvání dovnitř. Tohle má Shiatsu opravdu dobře vyřešené.

Pokud plánujete vyzkoušet hlavici v páru, máme jeden skvělý tip pro pány (a spokojené dámy). Na hlavici je jedno šikovné tlačítko, které okamžitě přepne hlavici na nejvyšší stupeň vibrací. Když to vaše partnerka těsně před orgasmem nečeká, takovéhle překvapení jí rozhodně pořádně rozparádí (vyzkoušeno!).

Pomůcka je vodotěsná a USB nabíjení je chytře schované. Nic vám nebrání v tom, abyste si dopřáli pořádnou relaxační koupel. S masáží? Vibrátorem? Je to jen na vás.

Pěkný, tichý a levný

Tuto pomůcku bychom bez váhání zařadili do kategorie luxusních vibrátoru. O to víc nás překvapuje, že stoji kolem 2 tisíc. Je srovnatelná s výrazně dražšími hračkami.

Nemá žádné výrazné nevýhody (nebo jsme je alespoň nestačili objevit v průběhu našeho dovádění). A na to, že má zabudované dva samostatné vibrační motory, je Shiatsu Purple i nádherně tichá.

Výstupky jsou vhodnější na klasické masáže než na dráždění klitorisu. Ale i s tím to umí! Orgasmy čekejte. A to pořádně silné. Síla vibrací je přiměřená. Ani hodně, ani málo.

Masážní hlavice Oh La La

4.5 out of 5 stars
Velice malá ale výkonná hračka. Vibrace si vybere každý dle libosti. Partnerka byla velmi

Pokud hledáte krásnou a spolehlivou hračku, která vám přinese hodiny luxusní zábavy, tak hlásíme, že jste našli to pravé.

Vendulka