Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Masážní hlavice >
 2. VIVE Shiatsu – dvoumotorová dobíjecí hlavice 2v1

UŽIVATELSKÁ RECENZE VIVE Shiatsu

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

VIVE Shiatsu je podle nás prostě božská masážní hlavice. Velmi luxusní, umí toho hodně a na to všechno, co nabízí, je i docela levná. Přečti si celou naši recenzi a zjistíš víc.

VIVE Shiatsu – dvoumotorová dobíjecí hlavice 2v1

V průběhu vybírání nás překvapilo, že některé masážní hlavice nabízí možnost použít druhý konec jako dildo nebo vibrátor. Už jsme měli možnost to vyzkoušet během testování u Lelo Smart Wand (to funguje jako dildo). Ale tenhle kousek v sobě má dokonce zabudované dva motory pro vibrace. Vive Shiatsu tedy funguje dokonce i jako vibrátor. Stačí pořádně zasunout, pustit… no, však to znáte.

Elegance, luxus a uspokojení na dvou frontách – recenze

Už z obrázků nám bylo jasné, že tohle je zkrátka luxusní záležitost. Když jsme ji konečně měli v rukách, naše očekávání se potvrdila.Krásně odvedená práce, elegantní tvar, příjemný a hebký materiál (náš milovaný lékařský silikon), to vše musíme ocenit.

Samostatná masáž v podání Viva Shiatsu stojí za to především díky ohebnému krku hlavice a jejím měkkým výstupkům. Skvělá, skvělá, intenzivní masáž. Ideální na nejrůznější místečka, která potřebují trochu lásky…

Prožitek během masírovaní zpříjemňuje 10 vibračních programů, které se pohodlně přepínají dvěma tlačítky. Hračka se skvěle ovládá během dráždění klitorisu, ale i při zasouvání dovnitř. Tohle má Shiatsu opravdu dobře vyřešené.

Pokud plánujete vyzkoušet hlavici v páru, máme jeden skvělý tip pro pány (a spokojené dámy). Na hlavici je jedno šikovné tlačítko, které okamžitě přepne hlavici na nejvyšší stupeň vibrací. Když to vaše partnerka těsně před orgasmem nečeká, takovéhle překvapení jí rozhodně pořádně rozparádí (vyzkoušeno!).

Pomůcka je vodotěsná a USB nabíjení je chytře schované. Nic vám nebrání v tom, abyste si dopřáli pořádnou relaxační koupel. S masáží? Vibrátorem? Je to jen na vás.

Pěkný, tichý a levný

Tuto pomůcku bychom bez váhání zařadili do kategorie luxusních vibrátoru. O to víc nás překvapuje, že stoji kolem 2 tisíc. Je srovnatelná s výrazně dražšími hračkami.

Nemá žádné výrazné nevýhody (nebo jsme je alespoň nestačili objevit v průběhu našeho dovádění). A na to, že má zabudované dva samostatné vibrační motory, je Shiatsu Purple i nádherně tichá.

Výstupky jsou vhodnější na klasické masáže než na dráždění klitorisu. Ale i s tím to umí! Orgasmy čekejte. A to pořádně silné. Síla vibrací je přiměřená. Ani hodně, ani málo.

Masážní hlavice Oh La La
Velice malá ale výkonná hračka. Vibrace si vybere každý dle libosti. Partnerka byla velmi
Přečtěte si další zakaznické recenze

Pokud hledáte krásnou a spolehlivou hračku, která vám přinese hodiny luxusní zábavy, tak hlásíme, že jste našli to pravé.

Klady a zápory

 • Luxusní design i funkce
 • Ohebná hlava s výběžky
 • Vibrátor na druhé straně
 • Vhodná do vany
 • Krásně tichá
  Sdílejte
  Vendulka
  Vendulka
  Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

  VIVE Shiatsu Alternativy

  Lelo Smart Wand
  4.5
  Lelo Smart Wand
  Přečíst recenzi
  Masážní vibrátor Rilassamento
  4
  Masážní vibrátor Rilassamento
  Přečíst recenzi
  Vibrátor Magic Wand
  3.5
  Vibrátor Magic Wand
  Přečíst recenzi
  Jsem starší 18 let? ...