Nový Womanizer Liberty je jiný už na pohled. Ale to není vše, přináší i několik podstatných vylepšení: tichý režim, vodotěsnost, praktický kryt. A samozřejmě i Liberty slibuje orgasmus do několika minut. Bez dotyku, jen s pomocí podtlakových vln.

Obsah

Skvělá zpráva je i to, že tyhle mašinky začínají být konečně cenově přijatelné. Utratit pět tisíc za erotickou hračku si zkrátka každý dovolit nemůže. Teď už je sen o bezdotykovém, extra silném orgasmu zase o něco blíž.

Co vás čeká v balíčku

K Liberty dostanete i náhradní hlavice, nabíječku a sáček na Womanizer (ale ten nebudete moc potřebovat, součástí mašinky je i magnetický odepínací kryt, který je výborný na cesty).

Po nabití vydrží baterka s přehledem více než dvě hodiny.

Co jde o údržbu, tady rozhodně oceníme vodotěsnost. Klidně Liberty strčte pod proud vody a je to. Silikonový náhubek můžete snadno sundat a vyčistit zvlášť. Můžete ho i vyměnit, jen na něj nepoužívejte silikonový lubrikant.

Womanizer Liberty

4 out of 5 stars

od 2 999 Kč

Dárek k produktu

Co všechno si s ním užijete?

O parádní stimulaci se tentokrát stará 6 stupňů intenzity. Tomu fandíme, není jich zbytečně moc ani málo. Masáž se nastartuje zapnutím tlačítka plus a pak pomocí plus a mínus regulujete její sílu.Tady jsme našli první a jediný nedostatek tohoto modelu. Tlačítka pro přepínání jsou poněkud neprakticky umístěna, alespoň podle nás. Ale to je jen taková malá drobnost.

 

Zde jsme se zaměřili na vaše nejčastější otázky ohledně použití Womanizeru.

Vzhledem k tomu, kolik žen si nejraději užívá orgasmy ve vaně, byl už nejvyšší čas vyrobit Womanizeru vodotěsný kabátek. Teď už si ho konečně můžete bez obav vzít do vany i do sprchy. (My jsme to pro vás už otestovali… stálo to za to!)

INSPIRACE:
Díky velikosti a tvaru je Liberty ideální pro zasunutí do kalhotek. Stačí trochu naštelovat a sláva, máte obě ruce volné. K čemu je použijete, to necháme na vaší fantazii…

 

I design Liberty je moc hezký a hlavně praktický. Je o něco menší než jeho předchůdci, ale to vůbec není na škodu. Naopak padne do ruky daleko lépe než původní Womanizery.

Závěr fantastický milenec do vany i na cesty

S Womanizerem to vždy stojí za to a Liberty je z nich možná ten nejlepší. Je konečně tichý, ideální do kabelky i do sprchy. Co chtít víc?

Až vám ukáže, jak silné orgasmy můžete zažít, jistě mu odpustíte i to nešikovně umístěné ovládání.

Závěr je jasný: Tohle je šikovný, cenově dostupný Womanizer pro náročné ženy. Jednoznačně dobře utracené peníze.

Plusy

  • ideální do kabelky i do sprchy
  • jeden z nejtišší modelů
  • cenově přijatelné

Mínusy

  • nešikovně umístěné ovládání
Vendulka