Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Satisfyer a Womanizer >
 2. Womanizer Liberty: jaké přináší inovace?

UŽIVATELSKÁ RECENZE Womanizer Liberty

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Womanizer Liberty u nás velmi dobře uspěl. Je mnohem levnější a přesto ohromně šikovný a praktický do kabelky. Patří i mezi nejelegantnější kousky. Přečti si celou naši recenzi a objev jeho kouzlo.

Womanizer Liberty: jaké přináší inovace?

Nový Womanizer Liberty je jiný už na pohled. Ale to není vše, přináší i několik podstatných vylepšení: tichý režim, vodotěsnost, praktický kryt. A samozřejmě i Liberty slibuje orgasmus do několika minut. Bez dotyku, jen s pomocí podtlakových vln.
Skvělá zpráva je i to, že tyhle mašinky začínají být konečně cenově přijatelné. Utratit pět tisíc za erotickou hračku si zkrátka každý dovolit nemůže. Teď už je sen o bezdotykovém, extra silném orgasmu zase o něco blíž.

Co vás čeká v balíčku

K Liberty dostanete i náhradní hlavice, nabíječku a sáček na Womanizer (ale ten nebudete moc potřebovat, součástí mašinky je i magnetický odepínací kryt, který je výborný na cesty).

Po nabití vydrží baterka s přehledem více než dvě hodiny.

Womanizer Premium
Je krásná tvarem i barvou. Mám ji krátce a musím si na no zvyknout. Nejsem si zatím jistá.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Vlastnosti

 • 6 podtlakových režimů
 • Vyroben z hebkého kvalitního silikonu
 • Tichý chod
 • Vodotěsný
 • Cestovní velikost
 • Magnetický kryt
 • Váží jen 91 gramů
 • Délka 10,4 cm, průměr nejširší části 5,5 cm, nejmenší 3 cm
 • Pojistka proti přehřátí

Co všechno si s ním užijete?

O parádní stimulaci se tentokrát stará 6 stupňů intenzity. Tomu fandíme, není jich zbytečně moc ani málo. Masáž se nastartuje zapnutím tlačítka plus a pak pomocí plus a mínus regulujete její sílu.Tady jsme našli první a jediný nedostatek tohoto modelu. Tlačítka pro přepínání jsou poněkud neprakticky umístěna, alespoň podle nás. Ale to je jen taková malá drobnost.

Zde jsme se zaměřili na vaše nejčastější otázky ohledně použití Womanizeru.

Vzhledem k tomu, kolik žen si nejraději užívá orgasmy ve vaně, byl už nejvyšší čas vyrobit Womanizeru vodotěsný kabátek. Teď už si ho konečně můžete bez obav vzít do vany i do sprchy. (My jsme to pro vás už otestovali… stálo to za to!)

INSPIRACE:
Díky velikosti a tvaru je Liberty ideální pro zasunutí do kalhotek. Stačí trochu naštelovat a sláva, máte obě ruce volné. K čemu je použijete, to necháme na vaší fantazii…

I design Liberty je moc hezký a hlavně praktický. Je o něco menší než jeho předchůdci, ale to vůbec není na škodu. Naopak padne do ruky daleko lépe než původní Womanizery.

Čištění a údržba

Co jde o údržbu, tady rozhodně oceníme vodotěsnost. Klidně Liberty strčte pod proud vody a je to. Silikonový náhubek můžete snadno sundat a vyčistit zvlášť, je to otázka chvilinky. Můžete ho také občas vyměnit, snadno koupíte nové hubičky. Pokud vám to vyhovuje, určitě můžete použít i antibakteriální gel na údržbu erotických hraček.

Při používání Womanizeru je každopádně vše příjemnější s lubrikantem, ale nepoužívejte silikonový lubrikant, ideální jsou lubrikanty na bázi vody.

Závěr fantastický milenec do vany i na cesty

S Womanizerem to vždy stojí za to a Liberty je z nich možná ten nejlepší. Je konečně tichý, ideální do kabelky i do sprchy. Co chtít víc?

Až vám ukáže, jak silné orgasmy můžete zažít, jistě mu odpustíte i to nešikovně umístěné ovládání.

Závěr je jasný: Tohle je šikovný, cenově dostupný Womanizer pro náročné ženy. Jednoznačně dobře utracené peníze.

Klady a zápory

 • ideální do kabelky i do sprchy
 • jeden z nejtišší modelů
 • cenově přijatelné
 • nešikovně umístěné ovládání
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Womanizer Liberty Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Satisfyer Pro Traveler
4.5
Satisfyer Pro Traveler
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...