Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Podtlakový vibrátor >
  2. Womanizer Pro W500 je nový. Je i lepší?

UŽIVATELSKÁ RECENZE Womanizer Pro W500

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Womanizer Pro W500 patří mezi starší modely. Je hezký, na pohled velmi originální. Stimulaci zvádá skvěle… ale. Už jsou na trhu mnohem zajímavější modely za podobnou cenu (Womanizer Premium). Ale pokud tě zajímá, mrkni na naši recenzi.

Womanizer Pro W500 je nový. Je i lepší?

Tentokrát jsem se pro vás (a samozřejmě i pro sebe 🙂 ) rozhodla vyzkoušet Womanizer Pro W500.

Nedávno jsem psala o své zkušenosti v recenzi na Womanizer W100. Byla jsem v zásadě spokojená, až na malé výhrady. A tenhle Womanizer má být prý zase o třídu lepší…

Měla jsem z toho trochu dilema. Levné to není, je nutné kupovat další? Ale recenze se psát musí, a jelikož bylo právě po výplatě, rozhodla jsem se udělat si radost. 😉

Takže balíček je objednaný a můžeme jít na to. Opět se podrobně a nezaujatě podíváme na hubičku téhle poměrně nové hračce a odpovíme si na otázku: stojí Womanizer Pro W500 za to?

Co je v balení s Womanizerem Pro W500?

Jedna hlavice ve velikosti XL a druhá standardní. To mě docela zaujalo, jsem zvědavá na testování.

S Womanizerem Pro W500 jsem v pěkné, pevné krabičce dostala i USB kabel na nabíjení, adaptér (aby šlo nabíjet i přes zásuvku) a dvě stimulační hlavice. Jedna hlavice ve velikosti XL a druhá standardní. To mě docela zaujalo, jsem zvědavá na testování.

Tentokrát jsem nedostala na hračku žádné pevné pouzdro, jen saténový pytlík. Pouzdro mi vyhovovalo víc, protože s Womanizerem W100 můžu cestovat kam chci, házet s taškou jak chci a nemusíme se bát. S tímhle v pytlíku bych si to netroufla. Přece jen jde o drahou hračku.

Nicméně jim to zatím odpustím, za ty dvě různě velké hlavice. Součástí balení je i srozumitelný návod (ale ten nebudete po přečtení recenze potřebovat).

Womanizer Pro W500
Womanizer Pro W500

První pohled na Womanizer Pro W500

Materiál lze opět leda vychválit. Lékařský silikon pro hlavice a sametové ABS pro tělo Womanizeru. Hebounké, obojí příjemné a navíc kvalitní a s výdrží.

Vzhledově jde zase o něco jiného. Přiznám se, že jsem si nebyla jistá, co od tvaru mušle očekávat. Bála jsem se, že se bude hůř držet. Ale opak je pravdou, hračka pěkně padne do dlaně a je i lehčí než původní W100.

Materiál lze opět leda vychválit. Lékařský silikon pro hlavice a sametové ABS pro tělo Womanizeru. Hebounké, obojí příjemné a navíc kvalitní a s výdrží.

Womanizer Premium
Je krásná tvarem i barvou. Mám ji krátce a musím si na no zvyknout. Nejsem si zatím jistá.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Ale ke vzhledu bych už nějaké výhrady měla. Design je sám o sobě zajímavý, tvar mušle je něco nového. I tady máme na výběr z několika barev (já jsem si pro testování vybrala model Womanizer Pro W500 Rose). Jde o hezké barevné kombinace a celkový luxusní dojem umocňuje kamínek Swarovski. Ale ty nápisy na stranách, ach bože, to je tedy designérský krok vedle.

Taková hezká hračka a takhle ji zbytečně zhyzdit… na úrovni číňanského plasťáku za pár stovek, alespoň dle mého názoru. Opravdu, opravdu škoda.

Naštěstí to Womanizer vyvážil něčím novým a dobrým: ovládání je na druhé straně než hubice. Což je úžasně praktické, hned se lépe ovládá.

Zapínáme…

Úrovně se tentokrát přepínají tlačítky plus a minus

Zapnutí jsem se bála. Womanizer W100 mě právě tady zklamal tím, že hrozně hučel. Womanizer Pro W500 má být podle slibů tišší. Ale známe to…

Ale tentokrát mi Pro W500 udělal radost. Samozřejmě ho člověk slyší, stále je to vrčící strojek, ale oproti W100 to byla krásně tichá změna. Při zapnutí vyšších intenzit hučí i Pro W500, ale já osobně si vystačím s nižšími úrovněmi (má jich 8, takže dost).

Úrovně se tentokrát přepínají tlačítky plus a minus, což má něco do sebe. Kamínek Swarovski je v modelu Pro W500 menší a slouží k zapnutí a vypnutí. I tomuto Womanizeru během chodu svítí hlavice, což je hezké i praktické.

Womanizer Pro W500 v akci

Pokud ještě neznáte technologii, na které Womanizer funguje, přečtěte si mou recenzi na Womanizer W 100, tam jsem se o tom trochu rozepsala. Tentokrát pojďme rovnou k věci.

Opět vám doporučím kapku lubrikantu. Je to příjemnější, intenzivnější, lepší po všech stranách.

K používání Womanizeru Pro W500 mám hned několik postřehů. V první řadě: i tenhle šikula ví, co dělá. Podtlaková stimulace jako vždy stojí za to. Měla jsem orgasmus do pár minut, silný a skvělý jako vždy s Womanizerem. Prostě umí.

Silikonové hlavice v balení jsou super nápad, mohla jsem si vyzkoušet něco jiného, zatím jsem ještě extra velkou hlavici nezkoušela. Je to zase trochu jiné. Nemůžu se rozhodnout, která se mi líbila víc, obě jsou fajn a trochu jiné, doporučuji vyzkoušet.

Větší škála intenzit mě osobně nijak zvlášť nezasáhla, já se vždy plácám u těch nižších, vyhovují mi víc. Ale určitě řadu z vás potěší, nejvyšší intenzity jsou skutečně docela síla. Umím si představit, že to pak ten orgasmus vážně musí přijít za minutu. Já si ráda vychutnám alespoň ty tři minutky, i tak je to na mě někdy až moc rychlé, řekla bych. 😀

Jinak jak už jsem říkala, tenhle model se podle mého lépe drží, je lehčí a ovládání je na šikovnější straně. Takže super, v tomhle je Pro W500 určitě zase o třídu výš.

Womanizer Pro W500 v páru

Tohle je podle mého důležitá část rovnice. My s partnerem rádi zapojujeme hračky, takže jak je lze použít během milování je pro mě důležitý parametr. A musím Pro W500 pochválit, je lepší než W100. Je menší a člověku méně překáží, takže pro pár je vhodnější.

womanizer w500 jak vypada nabijeni

Čistění, nabíjení a další vlastnosti Womanizeru Pro W500

V tomhle je Pro W500 téměř stejný jako jeho předchůdce.

Celou dobu je v kontaktu s klitorisem pouze silikonová hlavice. Tu pak snadno odepnete a můžete ji celou strčit pod proud vody, čistí se dobře. Zbytek Womanizeru můžete utřít mokrým hadříkem a je hotovo.

Womanizer je voděodolný, takže se mokrého hadříku nemusíte bát. Ale pozor, vodotěsný není, takže do vany si sebou vyberte jinou hračku.

Nabíjení potom probíhá přes konektor, který je šikovně ukrytý pod gumovou zákrytkou na spodní straně Womanizeru. Nabíjení trvá asi dvě hodiny a potom si můžete s Womanizerem užívat až 4 hodiny. To je spousta, spousta orgasmů.

Definitivní soud: stojí za to Womanizer Pro W500?

Stojí. Samozřejmě je opět dost drahý, ale s tím se u Womanizeru už tak nějak počítá. Jde prostě o luxusní zboží, což ale opravdu je. Na první pohled to uvidíte, na první dotek pocítíte.

Orgasmus s ním prožijete opravdu rychle. Prostě funguje, to potvrzuje i řada dalších recenzí z celého světa.

Oproti původnímu modelu W100 je Womanizer Pro W500 tišší (což třeba pro mě bylo velmi podstatné plus), je také lehčí, lépe se drží i ovládá. Opravdu je o třídu výš, nejde jen o tahání dalších peněz ze zákazníků za stejný produkt v novém kabátku.

Přečtěte si článek „Jaký je rozdíl mezi womanizer w500 a w100

Ještě dodám, že Womanizer je skvělý především pro dámy, které mají problém dosáhnout orgasmu. Ideální je i pro páry, kde má muž kratší výdrž. Womanizer je výborné řešení, díky kterému budete spokojenější oba dva. O tom nepochybujte.

Přeji vám spoustu skvělé erotické zábavy… 😉

Klady a zápory

  • Je poměrně tichý
  • Velmi dobře se ovládá
  • Příjemně se drží
  • Dopřeje vám ty silné orgasmy, které slibuje
  • I ty mnohanásobné
  • Pořád ta vysoká cena
  • Ošklivé nápisy na stranách, které snižují luxusní vzhled
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Womanizer Pro W500 Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
4.5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...