Tenhle drobeček, který se vejde akorát do ruky, byl zjevně dělaný s jedním hlavním účelem. Aby mohl konkurovat levnějším hračkám.

Obsah:

A to může. Jenže. S vysokou cenou nám zmizela i elegance Womanizeru. Starlet už na pohled vypadá spíš jako levný kus plastu z Číny. Je nám líto. Ale má i nějaké plusy. A další mínusy.

Co za nízkou cenu nabízí? – recenze

Dalším zklamáním modelu je, že vydrží v chodu pouze cca 40 minut

Tento Womanizer je opravdu malinký, na šířku dlaně. Což je vlastně velmi pohodlné a na cesty praktické, tomu fandíme. Akorát si k němu musíte pořídit nějaké vlastní pouzdro nebo sáček, v balení nic takového nečekejte.Na Starlet najdete jediné tlačítko, kterým můžete přepínat čtyři stupně pulzace. Pulzace nejsou příliš silné, ale zase jsou velmi tiché. Pokud máte například stresující zaměstnání a smysl pro dobrodružství, klidně můžete hledat uvolnění s Womanizerem na záchodcích a nikdo nic neuslyší. Tedy… pokud nebudete dělat rámus vy.

Dalším zklamáním modelu je, že vydrží v chodu pouze cca 40 minut. Člověku to v zásadě stačí, nicméně… my už jsme poněkud rozmazlení několika hodinovou připraveností.

V plastové krabičce je kromě Womanizeru jen manuál a USB nabíječka.

 

Jdeme do toho: tvrdá recenze Womanizer Starlet

My tady vidíme hlavní problém. Vnímáme Womanizer podobně jako třeba Apple. Je prostě dražším nadstandardem, platíte za luxus. Dostanete špičkový produkt v krásném balení. Pohladí vás po duši a vy víte, že v rukou držíte něco extra. To byl Womanizer. Před Startlet.

Najednou jdou s cenou těžce dolů, jenže samozřejmě nedovedou udržet svůj vysoký standard. A výsledek je poloviční. Na poli levných hraček totiž Womanizer zjevně neumí chodit tak dobře, jako jeho konkurence, která má dlouhou praxi. Podle nás se do toho neměl pouštět. Jako kdyby Apple najednou vydal nový model za tři tisíce, levný, osekaný, bez příslušenství.

Satisfyer Pro Traveler

4.9 out of 5 stars
S pomůckou jsem nadmíru spokojená nejen já, ale i můj partner. Doporučuji ji všem

Za Startlet zaplatíte cca dva tisíce, dostanete podprůměrný výkon a výdrž, nic moc vzhled, žádné balení. Jenže na trhu najdete mnohem lepší varianty. I pokud zůstaneme u Womanizeru. Třeba takový Womanizer Liberty není o moc dražší, ale je úplně na jiné úrovni. Nebo oblíbené Satisfyery. Nemají sice takový ráz luxusu, nicméně jde o naprosto skvělé šikovné hračky, které rozhodně splní to, co slibují (a proč je kupujeme).

Naše rada je jasná: Startlet neberte, rozhlédněte se u nás a vyberte si líp!

 

Vendulka