Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Podtlakový vibrátor >
  2. Důkladná recenze: Womanizer W100

UŽIVATELSKÁ RECENZE Womanizer W100

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Womanizer W100 byl skvělý model. A je hezký i škovný. Jen už existují mnohem zajímavější a modernější kousky (mrkni na Premium nebo Duo)! Ale klidně si přečti i naši starší recenzi.

Důkladná recenze: Womanizer W100

Stojí za to Womanizer W100? Dnes se vám pokusím odpovědět ve všech ohledech.
Výrobci slibují nezapomenutelný zážitek, ale je to opravdu taková síla? Womanizer W100 není zrovna levný a tak stojí za to si jeho koupi pořádně rozmyslet.
S naší nezaujatou recenzí zjistíte, co všechno vás vůbec čeká v balíčku s Womanizerem, jak model W100 opravdu vypadá a především jak funguje.

Bude vyhovovat právě vám? Hodí se i pro oživení milování ve dvou? Má nějaké chyby?

Vše si přečtěte v následující recenzi na me zkušenosti s Womanizer W100.

Womanizer W100
Womanizer W100

Co najdete v balení s Womanizerem?

Musím se přiznat, balíček s Womanizerem W100 pro napsání recenze jsem vyhlížela celá natěšená.  U jeho přebírání jsem se snažila tvářit neutrálně (ještěže mají ty sexshopy rozum a posílají diskrétní balíčky!) a doma jsem se na něj nadšeně vrhla.Womanizer byl ukrytý v pevném růžovém pouzdru na zip. Ideální, pouzdro se vždycky hodí. Třeba na společné romanticko-erotické výlety… 😉

Pouzdro je uvnitř rozdělené na dvě části opatřené síťkami. Díky tomu je Womanizer opravdu bezpečně uložený a člověk se nemusí bát, že se mu něco stane. Nejspíš byste ho s klidným svědomím mohli nechat i často krutému osudu v kufru na letišti.

Ve druhé části pouzdra jsem našla uloženou USB nabíječku, adaptér (aby se hračka dala nabíjet i přes obyčejnou zásuvku) a taky náhradní hlavici na Womanizer W100.

Paráda. Adaptér na nabíječku mi udělal obzvlášť radost, zrovna jsem nějaký postrádala.

Součástí je samozřejmě i srozumitelný návod v češtině, já jsem s ním neměla žádný problém.

Balíček na mě celkově zapůsobil dobře, kvalitní krabička, adaptér, náhradní hlavice, to vše se hodí. Nicméně na druhou stranu… kdybych takhle drahou hračku dostala v kartonovém obalu, bylo by něco hodně špatně… 😀

womanizer w100 recenze

První pohled na Womanizer W100

Teď k tomu důležitému. Já jsem si pro testování vybrala Womanizer W100 v růžové barvě s imitací hadí kůže (také v růžové). Můžete si ale vybrat z řady různých barev, třeba i s kůží leoparda (samozřejmě imitací).

Aby té parády nebylo málo, místo jednoho tlačítka má tahle designová kráska velký kamínek Swarovski. Přiznám se, právě proto jsem se na tenhle Womanizer tak těšila. Miluju krásné věci. A ano, i na živo vypadá tak luxusně, jak jsem si představovala. Člověk se hnedka cítí mnohem víc hýčkaný, než kdyby držel v ruce nějaký plastový vibrátor, to tedy ano. Stojí za to si občas dopřát trochu parády… Ale nepředbíhejme!

Womanizer není příliš těžký, když jsem ho držela v ruce, připomínal váhou obyčejný průměrný vibrátor. Je velký cca 15 centimetrů a mně osobně tvarem i velikostí perfektně sedl do ruky. Myslím, že bude vyhovovat naprosté většině žen (mám tak nějak běžně velké ruce, řekla bych… :D).

Kromě krystalu Swarovski mě hned upoutalo, jak je Womanizer heboučký. Je celý ze sametového a zdravotně nezávadného ABS. Hlavice je klasicky z lékařského silikonu. Takže zkrátka materiály na úrovni, to se musí nechat.

Začínala jsem se těšit čím dál víc… 😉

Womanizer Premium

od 4 999 Kč

Dárek k produktu

Zapínáme Womanizer W100…

Fakt vrčí. Dost. Neudělalo mi to radost.

No. Ještě chvíli před zapnutím jsem byla nadšená, „Véstovka“ prostě vypadala přímo královsky. Mé nadšení ale zpražilo, když jsem zkusila pustit stojek naprázdno.

Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Fakt vrčí. Dost. Neudělalo mi to radost.

Naštěstí jsem později zjistila, že když je Womanizer v opravdové akci a nejede naprázdno, vrčí trochu míň. Díkybohu. Určitě jsou ženy, kterým hlasité hračky příliš nevadí, ale mně osobně to řvaní prostě leze na nervy, nemám to ráda, nikdy. A už vůbec ne ve chvíli, kdy mám náladu na trochu uvolnění.

I pokud jste na tom stejně jako já, ještě zklamaně neodcházejte, ještě vám dám zhodnocení Womanizeru v akci. 😉 Třeba mu to nakonec odpustíme…

Pár slov o bezdotykové technologii Womanizeru

Ještě než se pustím do rozboru schopností konkrétně Womanizeru W100, asi dává smysl říci pár slov o jeho technologii všeobecně. Pokud Womanizer už dobře znáte, klidně tuto část přeskočte.

Bezdotyková stimulace pomocí podtlakových vln, se kterou Womanizer před pár lety jako první přišel, dost zahýbala průmyslem sexuálních hraček. Na internetu se objevuje řada odvážných prohlášení o „nejsilnějších mnohanásobných orgasmech, jaké kdo kdy zažil“. Jestli je to taková paráda, na to se ještě podíváme. Nicméně určitě jde o velmi nový a zajímavý způsob stimulace, která přináší zase jiné prožitky, to ano.

Stimulace s Womanizerem probíhá bez dotyku. Womanizer „nasaje“ klitoris do své masážní hlavice a tam ho „muchlá“ jen pomocí podtlakových vln. Žádný dotyk, jen hodně zajímavá stimulace. A ano, opravdu jsou to velmi silné pocity a většina žen zažije orgasmus velmi rychle, to už je celosvětově ozkoušené a ženami potvrzené.

Pokud budete Womanizer zkoušet poprvé, připravte se na něco neobvyklého. Možná budete na začátku trochu zaskočená, ale uvolněte se a prozkoumejte to. Stojí to za to, to vám můžu slíbit rovnou.

A teď jdeme dál.

Jdeme na to! Jak Womanizer W100 obstojí v akci?

Přímo pod hlavicí je malé tlačítko pro zapnutí. Když ho asi 2 sekundy podržíte stlačené, Womanizer se zapne a jeho silikonová hlavice se rozsvítí. Mně osobně se to moc líbí, jednak to zkrátka vypadá hezky a myslím, že se to bude v noci občas hodit. (Mám takové tušení, že přítel z toho bude mít taky radost).

Hlavice je na dotyk velmi příjemná a po „akci“ ji snadno sundáte, není třeba se bát, že by se snad na vás zasekla :). Jak jsem už říkala, když zapnete Womanizer W100 na prázdno, je pěkně hlasitý. Jakmile ho necháte „přisát“, trochu se ztiší. Mně osobně ta hlasitost ze začátku stejně rušila (luxusní vibrátory jsou obvykle tišší), ale musím přiznat, že po chvíli jsem na ní úplně zapomněla. 😀

U Womanizeru je vždy o něco příjemnější použít kapku lubrikantu. Je to pak nejen příjemnější, ale i intenzivnější.

Pod tlačítkem zapínání je velký kamínek Swarovski, slouží pro nastavování intenzity tlakových vlnWomanizer W100 má 6 stupňů intenzity. Když chcete intenzivnější režim, zmáčknete kamínek. Pro méně intenzivní režim krátce zmáčkněte malé tlačítko pro zapínání a vypínání.

Tohle se třeba mně velice líbí. Ne vždy můžete jít v režimu nahoru a dolů. U některých hraček musíte proklikat všechny stupně intenzity. A to je v jistých chvílích to nejhorší, co vám výrobci můžou udělat. 😀 Díkybohu, že na to Womanizer myslí. Dávám zásadní  bod.

Při prvním testování jsem měla orgasmus během necelých pěti minut (dodám, že se mnou je to obvykle náročnější). Takže zkouška ohněm zdolána, Womanizer skutečně umí to, co odvážně slibuje.

Původně jsem chtěla počkat na svého milého, abychom další testování provedli společně, tak trochu jsem mu to slíbila. Ale… nešel a nešel a mě fakt lákalo zjistit, co Womanizer dovede s člověkem třeba za půl hodiny…

womanizer w100 podsviceni

Womanizer W100 a zátěžový test… co dokáže za půl hodiny?

Takže jsem se rozhodla, že muž má smůlu, a vrhla jsem se na Womanizer sama. Nařídila jsem budík na půl hodiny a svatosvatě si slíbila, že nechám hračku běžet, dokud to nezazvoní. Děj se co děj.

No, asi vám to nebudu zase tak detailně popisovat. 😀 To musí člověk zažít na vlastní kůži. Ale řeknu jen, že to fakt stálo za to. Když řeknu, že jsem měla pětinásobný orgasmus, zní to mnohem méně zajímavě, než jaké to ve skutečnosti bylo…

Přítel neměl radost, že o to přišel. 😀

Dodám jen to, že ruka mě v podstatě nebolela. (Kdybych držela Womanizer v jedné ruce, asi by to bylo už pomalu moc, ale vždy jsem si ho přendala do druhé a žádný problém.) A ani žádná jiná místečka mě nebolela. Ačkoliv byla po akci tak citlivá, že nevím, jestli jsem to trochu nepřehnala… 😀

Womanizer W100 při milování v páru

Samozřejmě jsem to pak dohnala i s přítelem. Hračku jsme přizvali večer do postele a mám pocit, že z ní byl ještě víc nadšený než já. Bavilo ho to. Dlouho.

S Womanizerem W100 si to můžete hezky užít i ve dvou, rovnou při milování. Má fajn tvar, není těžký, jde to dobře. A není třeba se omezovat na to jediné místo. Ani na ženu… 😉

Tohle už je jen na vaší fantazii… za nás dobrý. Womanizer nám vyhovuje po všech stránkách (až na tu hlučnost, za mě, ale ve dvou se to ztratí už úplně). Nicméně určitě nezanevřeme ani nad jinými způsoby partnerské zábavy. Womanizer vás přivede k orgasmu opravdu rychle, což občas nemusí být úplně ideální…

Určitě jde o perfektní řešení pro páry, kde má muž kratší výdrž, ale chce své ženě dopřát pořádný orgasmus i tak.

Jak se čistí Womanizer W100?

I to je důležitá otázka.

Během používání je hračka celou dobu v kontaktu s klitorisem (či jinými části těla) pouze přes hlavici. Ta jde naštěstí snadno sundat a samostatně celá rychle umýt. Jelikož je z lékařského silikonu, prostě ji strčíte pod proud vody a odrbete jak je libo. Ideální.

Zbytek hračky můžete díky voděodolnosti také beze strachu otřít třeba vlhkým hadříkem. (Pozor, Womanizer W100 je voděodolný, není vodotěsný. Už jen z principu na kterém funguje. Takže otřít ho klidně můžete, pocákat vodou taky, ale do vany si ho neberte.)

V balení byla i náhradní hlavice, takže předpokládám, že nám tyhle dvě vydrží dlouho. Poznámka pro velmi čistotné: balení hlavic snadno dokoupíte. :).

Nabíjení

Jako ostatní novější Womanizery i W100 se nabíjí pomocí USB nabíječky. Je v balení i s konektorem pro nabíjení klasicky přes zásuvku, takže ideální.

Nabíjení trvá asi 90 minut a Womanizer pak funguje asi 4 hodiny. Což je opravdu pěkná hromada orgasmů, takže za mě naprosto dostatečný výkon.

Mimochodem, konektor pro nabíjení se nachází na spodku Womanizeru, je zakrytý gumovou zákrytkou. To kdybyste ho náhodou nemohli najít. 😀

womanizer w100 bez nahubku

Definitivní soud nad Womanizerem W100

Jako víceméně každý Womanizer (co jde o stimulaci), i tenhle prostě ví, co dělá. Jde o perfektní pomůcku pro ženy, které rády orgasmus často, ideálně hned a bez práce. A výborně se hodí i pro ty, které dosahují orgasmu s problémy.

Dojít na vrchol s tímhle Womanizerem je víceméně zaručené a nenadřete se. Což opravdu má něco do sebe. Když se člověk potřebuje hned uvolnit, je to prostě nejlepší přítel.

Co jde konkrétně o model Womanizer W100, určitě mu musím složit poklonu za to, jak vypadá. Je opravdu originální a hezký. Dobře se drží, ruka z něj nebolí, vydrží dlouho nabitý, dobře se ovládá. Tohle vše super.

Ale má i nevýhody. A to především hlučnost. Pokud milujete klid a prostor pro nerušené snění, zkuste asi jiný Womanizer, doporučuji třeba Liberty Ale pokud vás prostě bere tenhle fešák, nejspíš mu tu hlučnost odpustíte stejně jako já.

Další nevýhodou je i vysoká cena. Ale zkrátka jde o luxusní hračku a cena tomu odpovídá. Já si ráda občas připlatím za kvalitu, však člověku hračka vydrží na dlouhou dobu a přinese hromadu radosti. Nicméně je to opravdu docela pálka, je už na každém, jestli mu to stojí za to.

Takový Satisfyer taky není úplně k zahození…

Klady a zápory

  • Rychlý a silný orgasmus
  • Mnohonásobné orgasmy
  • Netradiční prožitek
  • Luxusní dizajn
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Vysoká cena
  • Hlučnost
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Womanizer W100 Alternativy

Womanizer Duo
5
Womanizer Duo
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
4.5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...