Milostná předehra

Taková rychlovka má občas něco do sebe. Většina žen ale miluje předehry. Jak to opepřit, zdokonalit a obohatit o spoustu upřímného slastného vzdychání? Máme pro vás pořádnou dávku inspirace a tipů.

PříspěvkySpousta lidí ho miluje z mnoha různých důvodů. Někdo mu nevěří. Nicméně jedna věc je jasná, kokosový olej je výborný lubrikant, který můžete používat místo klasického lubrikačního gelu plného chemie.

Sklenici kokosového oleje koupíte levněji než téměř jakýkoliv lubrikant a je ho mnohem víc. Ale to na něm není zdaleka to nejlepší. Read more

Kegelovy cviky vám dopřejí uspokojivější sex i intenzivnější orgasmus (a to nejsou takové ty obvyklé prázdné řeči, s posílenými svaly opravdu stoupá kvalita sexuálních prožitků, účinky kegelových cviků byly mnohokrát dokázány…). Také léčí bolesti zad i inkontinenci. Jsou výborné pro ženy po porodu i pro muže s problémy s erekcí. A mnohem víc. Read more

Chcete ho dovést do stavu šílenství? Aby mu mozek potemněl? Abyste byla tím jediným, na co se dokáže soustředit (ještě dlouho potom)? Je úplně jedno, jestli vás už dávno dobře zná, nebo jde o toho sexy nového souseda.

Prozradíme vám tajné techniky největších svůdnic, se kterými ho dostanete na kolena.

Ty nejúspěšnější svůdnice útočí na smysly…

Read more

Má masáž penisu za cíl dosažení orgasmu?  Ale vůbec ne. Jde o to oddálit orgasmus tak moc, že bude dočista šílet…

Má váš muž názor, že sexu se tyhle hrátky okolo nemohou rovnat? Sex je sex a hraní je pro děti? Ukažte mu, jak moc je vedle. Protože když víte, jak na to, můžete mu dopřát tak silný erotický zážitek, že vás žádná nepřekoná.

Cílem je dostat muže do stavu extrémního vzrušení, natahovat to, oddalovat to, nenechat ho dojít tam, kam by si tolik přál. A nakonec mu místo klasického orgasmu dopřát tak silnou orgasmickou nirvánu, že před ní bude každý orgasmus v jeho životě totálně blednout závistí… Read more

Už vás někdy napadlo zajít si s partnerem na společnou erotickou masáž? Jen si to představte: oba ležíte nazí, držíte se za ruce, díváte se sobě hluboko do očí… a mezitím každého z vás masírují ruce někoho cizího… úplně všude…

Někomu to bude znít jako absolutní šílenost. A pro někoho je to jako vystřižené z velmi vzrušujícího erotického snu.

Pokud patříte mezi ten druhý případ a mezi odvážnější experimentátory, pak může být erotická masáž pro páry velmi netradičním a silným zážitkem.

Read more

Erotická mýdlová masáž je v podstatě evropskou obdobou japonské Nuru masáže.

Pochází z Turecka, už dávno se mýdlovými bublinkami nechávali hýčkat sultáni obklopení zástupem svých žen. Na blízkém a středním východě je svůdnými kráskami vykonávána i dnes. Prý jen máloco dokáže obnovit vaši energii tak, jako pořádná a svůdná mýdlová masáž… Read more

Jde o techniku erotické masáže z Japonska. Už kdysi dávno ji šikmooké krásky prováděly přepracovaným malým mužíčkům v tradičních japonských lázních. Nuru masáž byla považována za vrcholný erotický a uvolňující zážitek.

Opravdu taková je, takže se brzy rozšířila do celého světa. A abyste z toho něco měli i vy, povíme vám, jak si tuto smyslnou masáž s nádechem exotiky užít i doma s partnerem.

Z mořských řas se často vyrábí luxusní vyživující kosmetika. Řasy totiž mají na pleť velmi blahodárný vliv. Proto i Nuru gel pokožku vyživuje, zjemňuje a celkově hýčká.

Read more