Masážní vibrátor Magic Wand

3.6 out of 5 stars

Vibrátor Magic Wand jsme pro testování vybrali především kvůli extra silným vibracím v kombinaci s velmi nízkou cenou.

Nicméně nízká cena se samozřejmě někde odrazí, tak už to bývá. Na výkonu to není, ale pár slabých míst Magic Wand má. Na pohled je velmi obyčejný, tělo hračky je z klasického plastu a hlavice z obyčejné gumy. Jestli milujete krásné měkké silikonové pomůcky (jako my), tohle vás na první pohled nepotěší. Ale i to se dá vyřešit – my jsme na hlavici nasadili kondom a hnedka to bylo lepší.

Pořádný výkon a extra vibrace – recenze

Moderního člověka sice obvykle lákají hračky bez napájecího kabelu, ale nutno říci, že právě díky kabelu je hlavice Magic Wand tak výkonná. Kabel má necelé 2 metry a nám ani trochu nepřekážel. Naopak, stojí za to, už první stupeň vibrací by se dal přirovnat k těm nejvyšším u ostatních masážních hlavic!

A to si představte, co se dělo, když jsme přepnuli hračku na režim vysokých vibrací… no… vibrace jsme cítili až v rukou (opravdu). Byla to síla.

Hlavice patří váhově mezi ty nejlehčí (i díky tomu se vibrace snadno přenáší do rukou). A strojek dělá docela velký hluk. Ale nebojte. Intenzivní jízda zaručuje, že vy nejspíš budete tak mimo, že vás to nebude ani trochu trápit.

Masážní hlavice bohužel není určena pro použití ve vodě (jak napovídá kabel), nicméně věřte, že když jí nastavíte na nejvyšší výkon a přiložíte k citlivým místečkům, během chvíle jí cokoliv odpustíte.

Video

Proč si pořídit zrovna hlavici Magic Wand?

Ačkoliv není na pohled žádná extra třída, my ji můžeme jedině doporučit. Pro erotickou masáž, i pro tu normální. Udělá vám dobře tam, kde je to právě potřeba. Její výkon je prostě tak parádní, že za ty orgasmy vážně stojí za to překousnout i tu otravnou gumu (pamatujte, stačí kondom!).

Takže pokud chcete výkon, nízkou cenu a bere vás pořádně intenzivní stimulace, tohle je hlavice přesně pro vás. Pokud si chcete koupit dražší hlavici, určitě se podívejte na VIVE Shiatsu. Luxusní hračka a není ani tolik drahá.

Autor:
Vendulka
Vendulka je na první pohled slušná mladá dáma. Miluje přírodu, chodí na procházky se psem a sportuje. Také je ale největším závislákem na erotických hračkách, jakého si můžete představit. K hračkám se dostala díky bývalému příteli, který v posteli moc nevydržel a tak jí to vynahrazoval jinak. Vendulka je mu dodnes vděčná, na hračky už má samostatnou skříň a s velkým odhodláním a nadšením pro vás vyzkouší každou novinku na trhu.
2 Komentařů

Související odkazy

  1. […] kabel jako vibrátor Magic Wand a je dlouhý jako správně obdařený […]

Co myslíte vy?

Budeme rádi,
když se podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Summary
Review Date
Reviewed Item
Magic Wand
Author Rating
31star1star1stargraygray