VIVE Shiatsu – dvoumotorová dobíjecí hlavice 2v1

4.7 out of 5 stars

V průběhu vybírání nás překvapilo, že některé masážní hlavice nabízí možnost použít druhý konec jako dildo nebo vibrátor. Už jsme měli možnost to vyzkoušet během testování u Lelo Smart Wand (to funguje jako dildo). Ale tenhle kousek v sobě má dokonce zabudované dva motory pro vibrace. Vive Shiatsu tedy funguje dokonce i jako vibrátor. Stačí pořádně zasunout, pustit… no, však to znáte.

Elegance, luxus a uspokojení na dvou frontách – recenze

Už z obrázků nám bylo jasné, že tohle je zkrátka luxusní záležitost. Když jsme ji konečně měli v rukách, naše očekávání se potvrdila.

Krásně odvedená práce, elegantní tvar, příjemný a hebký materiál (náš milovaný lékařský silikon), to vše musíme ocenit.

Samostatná masáž v podání Viva Shiatsu stojí za to především díky ohebnému krku hlavice a jejím měkkým výstupkům. Skvělá, skvělá, intenzivní masáž. Ideální na nejrůznější místečka, která potřebují trochu lásky…

Prožitek během masírovaní zpříjemňuje 10 vibračních programů, které se pohodlně přepínají dvěma tlačítky. Hračka se skvěle ovládá během dráždění klitorisu, ale i při zasouvání dovnitř. Tohle má Shiatsu opravdu dobře vyřešené.

Pokud plánujete vyzkoušet hlavici v páru, máme jeden skvělý tip pro pány (a spokojené dámy). Na hlavici je jedno šikovné tlačítko, které okamžitě přepne hlavici na nejvyšší stupeň vibrací. Když to vaše partnerka těsně před orgasmem nečeká, takovéhle překvapení jí rozhodně pořádně rozparádí (vyzkoušeno!).

Pomůcka je vodotěsná a USB nabíjení je chytře schované. Nic vám nebrání v tom, abyste si dopřáli pořádnou relaxační koupel. S masáží? Vibrátorem? Je to jen na vás.

Video

Pěkný, tichý a levný

Tuto pomůcku bychom bez váhání zařadili do kategorie luxusních vibrátoru. O to víc nás překvapuje, že stoji kolem 2 tisíc. Je srovnatelná s výrazně dražšími hračkami.

Nemá žádné výrazné nevýhody (nebo jsme je alespoň nestačili objevit v průběhu našeho dovádění). A na to, že má zabudované dva samostatné vibrační motory, je Shiatsu Purple i nádherně tichá.

Výstupky jsou vhodnější na klasické masáže než na dráždění klitorisu. Ale i s tím to umí! Orgasmy čekejte. A to pořádně silné. Síla vibrací je přiměřená. Ani hodně, ani málo.

Pokud hledáte krásnou a spolehlivou hračku, která vám přinese hodiny luxusní zábavy, tak hlásíme, že jste našli to pravé.

Autor:
Vendulka
Vendulka je na první pohled slušná mladá dáma. Miluje přírodu, chodí na procházky se psem a sportuje. Také je ale největším závislákem na erotických hračkách, jakého si můžete představit. K hračkám se dostala díky bývalému příteli, který v posteli moc nevydržel a tak jí to vynahrazoval jinak. Vendulka je mu dodnes vděčná, na hračky už má samostatnou skříň a s velkým odhodláním a nadšením pro vás vyzkouší každou novinku na trhu.
2 Komentařů

Související odkazy

  1. […] VIVE Shiatsu Purple – dvoumotorová dobíjecí hlavice 2v1 […]

  2. […] je hlavice přesně pro vás. Pokud si chcete koupit dražší hlavici, určitě se podívejte na VIVE Shiatsu. Luxusní hračka a není ani tolik […]

Co myslíte vy?

Budeme rádi,
když se podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *