Afrodiziaka

Afrodiziaka jsou přípravky, které podporují chuť na sex. Některá afrodiziaka mají vliv také na sexuální výdrž a pevnost erekce. Často jsou na přírodní bázi, pro ženy i muže. Některá se přímo užívají formou tabletek, kapek i prášku do pití. Dále existují afrodiziakální bylinné čaje, svíčky i vonné oleje určené pro masáž i k odpařování do vzduchu.

Vhodné pro: žena, muž.

Cena: sto až několik set korun.

Možnosti použití: podpora sexuální výdrže a chuti.

Při nákupu sledujte: složení, recenze.

INSPIRACE:
Pokud budete zkoušet afrodiziaka, doporučujeme nic nepodcenit a vytvořit atmosféru, která podpoří účel a rozhodně i účinek afrodiziak.

Už kdysi dávno lidé věřili, že některé chutě a vůně povzbuzují chuť na sex. Něco pravdy na tom jistě je. Problémem však zůstává, že na každého účinkuje něco jiného. To, co funguje skoro všem, zrovna vám fungovat nemusí. A naopak.

Rozhodně existují lidé, na které mají afrodiziaka fantastické účinky. Z mužů jsou neunavitelné sexuální mašiny se silnou erekcí i po ejakulaci. Z žen zase lačné a nenasytné divošky. Ale jen někdy. Záleží, jaký přípravek si vyberete a jaké budete mít štěstí.

Nejlepší afrodiziaka 2020


Španělské mušky Cobeco Extra STRONG

3.9 out of 5 stars
cena od 399 Kč
Sám jsem španělské mušku užil a zhruba po hodině jsme s ženou prožili vášnivý sex
recenze zákazníků

HOT afrodiziaka eXXtreme power caps

3.6 out of 5 stars
cena od 299 Kč
Nulový účinek. Jen vyhozené peníze. Podle mého má jen placebo efekt který na mně neúčinkuje.
recenze zákazníků

HOT afrodiziaka Libido Women libido caps

1 out of 5 stars
cena od 149 Kč
Po použití tablety nebylo nič znát na mé polovičce,no ale máme jěšte 2 pokusi :) Tak snad to nezklme.
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Pokud najdete afrodiziaka, se kterými se pořádně nažhavíte, gratulujeme! Ale pozor, nepřehánějte to s nimi, jinak si časem zvyknete a normální sex vás nebude tolik zajímat…

Časté otázky o afrodiziacích


To záleží, co si pořídíte. Člověk především v této oblasti musí počítat s chytráky, kteří chtějí vydělat. Kupujte raději přípravky na přírodní bázi, ideálně ověřené jinými uživateli. Bylinky by vám v rozumné míře nijak uškodit neměly, ale v případě závažnějších chronických onemocnění raději vše proberte se svým doktorem. Také pozor na dávkování, nikdy nepřekračujte doporučenou dávku.

Tohle je otázky složení viagry i afrodiziak. Vždy doporučujeme konzultovat s doktorem.

Tohle nelze bohužel říci. Co funguje jednomu člověku, nemusí s druhým dělat vůbec nic. Nezbývá než zkoušet a najít to, co účinkuje právě na vás. Ale asi nejznámější a poměrně účinnou volbou jsou španělské mušky.

Ano. Můžete vyzkoušet i čistou sílu přírody. Přečtěte si víc v našem článku o svádění.

Přípravou. Nepovažujte afrodiziakum za zázrak, který vše zachrání. Pokud máte skvělý sexuální život a chcete ho jen opepřit a vyzkoušet účinek afrodiziak, tak klidně. Ale pokud se snažíte znovu najít vášeň a zachránit vztah, tak nenechte nic náhodě. Připravte skvělou atmosféru, pracujte na spojení s partnerem. A mezi svíčkama a hudbou mohou afrodiziaka způsobit skutečný zázrak.

Španělské mušky patří mezi nejznámější afrodiziaka. Používala se už v dávných časech, kdy se připravovala nikoliv z mušek, ale z jedovatého brouka jménem puchýřník lékařský (přezdívá se mu španělská muška).

Toto afrodiziakum patří mezi ty opravdu účinné. Funguje na bázi otravy. Puchýřník je jedovatý a jeho jed (kantharidin) zasahuje především močový systém. Při malém užití jedu se tak tato oblast výrazně prokrví, což má za následek sexuální touhu. Při menším užití se není čeho bát, ale určitě to nepřehánějte, kantharidin je ve skutečnosti velmi silný jed, kterým se lze i otrávit.

Dnes je postup výroby konzervativnější, španělské mušky se vyrábí z kombinací vitaminů, aminokyselin a jedovatý výtažek z puchýřníka se uměle vyrábí v laboratořích.


Jsem starší 18 let? ...