Afrodiziaka

Pro nespoutanou vášeň

Afrodiziaka

Afrodiziaka jsou přípravky, které podporují chuť na sex.

Některá afrodiziaka mají vliv také na sexuální výdrž a pevnost erekce. Často jsou na přírodní bázi, pro ženy i muže.

Některá se přímo užívají formou tabletek, kapek i prášku do pití. Dále existují afrodiziakální bylinné čaje, svíčky i vonné oleje určené pro masáž i k odpařování do vzduchu.

S Afrodiziaky to není snadné. Slibují hodně. Záchvaty vášně a žádostivosti. Pevnější penis a roztouženější vagínu. Jenže… ne všechna afrodiziaka to splní.

Určitě to není tak, že by většina z nich byla jen podvod. Na někoho totiž působí. Ale zkrátka to nikdy neplatí pro všechny. S afrodiziaky to chce trpělivost. Když si přeješ zažít ten spalující žár, který umí navodit, prostě možná budeš muset vyzkoušet pár různých přípravků, než trefíš na to pravé.

Díky našim recenzím si ale pro testování můžeš vybrat ty, se kterými máš největší šanci. Mrkni a vybírej z afrodiziak, které nejlépe fungovaly nám.

  • Vyšší účinost než jiné kapky
  • Žádná chuť a vůně
  • Jen luxusní sex

  Španělské mušky Cobeco Extra STRONG jsou jiné. Silnější. A mají lepší uživatelské recenze. Mnohem lepší.

  Jak to má fungovat? Pár kapek mušek pod jazyk nebo do pití. Nemají žádnou chuť ani vůni, takže je můžeš otestovat na nic netušícím partnerovi… za dvacet minut by se měl probrat. A myslet na jedinou věc. Jak si s tebou užít pořádně divoký sex. A to není všechno, jelikož kapky fungují na bázi prokrvení, jsi po nich citlivější. Muži mají pevnější erekci a delší výdrž. Ženy silnější orgasmy, kterých dosahují snáze. Prostě tě čeká luxusní sex, ať jsi žena nebo muž. Účinek kapek trvá až několik hodin.

  Nevěříš? Spousta lidí považuje španělské mušky za pouhé placebo. My jsme také nevěděli, co si o nich myslet. Ale Španělské mušky Cobeco Extra STRONG nám dokázali, že na tom něco bude. Jiné kapky mají často sporné účinky. Někomu fungují a jinému ne. Některé nepůsobí prakticky vůbec. Ani tyhle nemají efekt úplně u všech, ale fungují u mnohem většího procenta lidí. Takže pokud Španělské mušky, rozhodně moc doporučujeme tyhle.

  Stejně ale nemůžeš čekat zázraky. Na někoho to opravdu funguje tak, že ho po pár kapkách v pití chytí sexuální amok a rozjede se vášnivé šílenství. Vlastně je těch lidí opravdu hodně. Někdo ale potřebuje sexuální podněty a atmosféru, aby mušky zafungovaly. No a vždy bude i někdo, kdo bude mít smůlu a neucítí rozdíl. Nicméně… ty prožitky jsou tak skvělé, že to za zkoušku rozhodně stojí.

  A co se do takových mušek dává? Tohle známé afrodiziakum se dříve vyrábělo z jedovatého brouka, kterému se říkalo španělská muška. Tyhle kapky ale můžou klidně i vegani a jedu se také neboj. Hlavní složkou těchto španělských mušek je látka L-arginin, která výrazně podporuje prokrvení sexuálních orgánů. Její účinek je podpořený i obsaženým vitaminem C. Vyrábějí se v Holandsku.

  Ještě nutno dodat, že se užívání kapek nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a také lidem s nízkým krevním tlakem. Všem ostatním ale doporučujeme Španělské mušky Cobeco Extra STRONG vyzkoušet. Pokud budete patřit mezi ty šťastné, na které zabírají (a šance je docela vysoká), čeká vás mimořádně vášnivý sex.

  • Rychlý nástup
  • Na přírodní bázi
  • Stačí málo

  Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel patří k vychytávkám, díky kterým si můžeš užít lepší sex. Znecitlivuje penis, který by tak měl mít delší výdrž. Anebo taky ne.

  Pokud máš problémy s předčasnou ejakulací, je docela dost věcí, které s tím můžeš dělat. My hodně doporučujeme třeba umělou vaginu Fleshlight STU, ta je navržená přímo pro trénink výdrže, testovali jsme ji, je skvělá (ale je to jistě běh na dlouhou trať). Nebo zkus erekční kroužky, ty ti okamžitě dodají větší citlivost ale zároveň oddálí ejakulaci. Gely jsou takové méně spolehlivé řešení. Ale určitě velmi pohodlné a pokud budeš patřit k těm, na které gel na oddálení ejakulace funguje, tak gratulujeme, stojí to za to.

  Gely, kapky, afrodiziaka. Všechno je to vždy individuální.Na někoho funguje tohle, tohle ne, tohle napůl. Ti, na které tyhle vychytávky fungují, mají často fantastické zážitky a nešetří chválou. A ostatní mají smůlu. Proto je u těhle produktů zásadní vědět, do čeho jdeš. Možná tě čeká sexuální jízda tvého života, ale možná to prostě nezabere. Tak to je.

  Každopádně někteří muži Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel ohromně chválí. Místo 10 minut vydrží najednou 2 hodiny divokého sexu. Partnerky prožívají konečně silné orgasmy a zpocení muži jsou na sebe hrdí. Jo, ta šance za to stojí. Gel není tak drahý, takže je to přijatelný risk s případným úžasným ziskem.

  Pokud ti bude gel vyhovovat, chvíli ti vydrží. Stačí ho aplikovat jen trošku, vmasírovat do penisu cca 20 minut před stykem. Pro někoho je gel lehce chladivý. Je postavený na síle přírody, hlavními složkami gelu jsou chmel, oves a máta.

  Ale pozor na to, že je gel vytvořený na efektu znecitlivění. Takže je opravdu nutné použít ho dopředu, už i proto, aby se nedostal na partnerku. Tu přece znecitlivět nechceme… takže použití místo lubrikantu určitě ne.

  My vždy budeme spíš doporučovat jistější pomůcky – erekční kroužky a umělé vagíny pro trénink. Nicméně Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel má taky hodně co do sebe, jen zkrátka neúčinkuje na každého.

  • Pro větší chuť na sex a citlivost
  • Přírodní složení
  • Malé balení na zkoušku

  HOT afrodiziaka Libido Women libido caps jsou bylinné tabletky pro podporu chuti na sex u ženy. I pro její kvalitnější prožitek, snadnější dosahování orgasmů a větší uvolnění. A skvělá zpráva je, že jsou přírodní.

  Stejný holandský výrobce nabízí i podobné tablety pro muže. A ty patří mezi nejúčinější tablety tohoto typu (mají skoro stejné složení). Snad bude i dámská verze tak dobrá, na trhu jsou poměrně nové a ještě není tolik názorů uživatelek. Ale my jim věříme. Tabletky jsou založené na účinných bylinkách podporujících libido, takže s nimi určitě nic nezkazíš, ani kdyby tolik neúčinkovaly. A pokud na tebe účinkovat budou, užiješ si mimořádný sex. Žádné přemýšlení, nejistoty, bolavá hlava, přemáhání… ne, s těmihle tabletkami by z tebe měla být dračice, co si to chce prostě pořádně užít. Sen každého muže.

  Ale pozor, s afrodiziakami je to vždy tak trochu sázka do loterie. Na někoho účinkují a na někoho ne. Takže je potřeba je tak brát a nedělat si iluze. Můžou ti ukázat nebe. Ale taky nemusí. Nejúčinější jsou, když se užívají dlouhodobě. Jinak je ideální dát si tabletku asi 2 hodiny před plánovaným sexem. Účinek trvá několik hodin.

  A co v nich je? Kardamon, guarana, oves. To jsou hlavní složky, které mají významný vliv na libido. Jsou obohaceny o kofein a kyselinu listovou. Samá příroda, to se nám na nich moc líbí.

  V balení HOT afrodiziaka Libido Women libido caps jsou dvě tabletky. Takže se tolik nestane, pokud by na tebe neúčinkovaly. Pokud chceš najít nějaké afrodiziakum a užít si sex s větší chutí, určitě je vyzkoušej.

  • Pro skvělou erekci a chuť
  • Přírodní složení
  • Vyšší účinost

  HOT afrodiziaka eXXtreme power caps jsou určeny pro muže. Pro povzbuzení chuti na sex, ale především pro silnější erekci a větší výdrž. Jde o tabletky založené na přírodních bylinách, takže je to v podstatě taková zdravější viagra (určitě ale méně spolehlivá).

  Teoreticky by to mělo fungovat tak, že si vezmeš tabletku hodinu před tím, než čekáš vzrušující společnost. Za hodinu by z tebe měl být samec s neskutečně tvrdou kládou, výdrží a chutí. Vypadá to tak doopravdy? To je otázka. Podobné tabletky často nemají moc spolehlivé účinky. Ani tyhle nejsou zaručená jistota, ale jsou mnohem úspěšnější než tabletky obvykle bývají, proto ti představujeme právě tyto. Docela často s muži dělají zázraky a spousta z nich nadšeně vypráví o úchvatném sexu, který si díky nim užili. Nicméně ani HOT afrodiziaka eXXtreme power caps nejsou zaručené. Rozhodně nefungují u všech. Ale pokud chceš něco podobného vyzkoušet, doporučujeme ti právě tyhle tabletky, s nimi máš největší šanci, že zaberou.

  Mimochodem, oproti viagře mají super výhodu. Když náhodou sejde z akce, problém to není. Erekce není uměle vytvořená, je k ní potřeba vzrušující podněty. Takže když nebude žádná akce, nebude ani žádný neklesající problém v kalhotách.

  A co v tabletkách je? Jak už bylo řečeno, síla přírody. Hlavní složkou je kardamom, který se na potenci využívá už dlouho. Stejně jako guarana. A ovesný extrakt. Obohacené o vitamíny B6 a B12. 

  Jedno nepříjemné omezení: nesmí se používat s alkoholem ani s kofeinem. Nejde ale o žádné zdravotní riziko, jen by účinek nebyl takový.

  V balení je 5 tabletek. Nejsou ani levné, ale ani drahé, takže stojí i za to riziko, že nebudou mít účinek. Pokud by se ti nějaký povzbuzovák hodil, určitě HOT afrodiziaka eXXtreme power caps vyzkoušej.

Afrodiziaka - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: žena, muž.

Cena: sto až několik set korun.

Možnosti použití: podpora sexuální výdrže a chuti.

Při nákupu sledujte: složení, recenze.

Už kdysi dávno lidé věřili, že některé chutě a vůně povzbuzují chuť na sex. Něco pravdy na tom jistě je. Problémem však zůstává, že na každého účinkuje něco jiného. To, co funguje skoro všem, zrovna vám fungovat nemusí. A naopak.

'tip': Pokud budete zkoušet afrodiziaka, doporučujeme nic nepodcenit a vytvořit atmosféru, která podpoří účel a rozhodně i účinek afrodiziak.

Rozhodně existují lidé, na které mají afrodiziaka fantastické účinky. Z mužů jsou neunavitelné sexuální mašiny se silnou erekcí i po ejakulaci. Z žen zase lačné a nenasytné divošky. Ale jen někdy. Záleží, jaký přípravek si vyberete a jaké budete mít štěstí.

S na trhu dostupnými afrodiziaky je to tak trochu loterie. Rozhodně najdete takové, které vůbec neúčinkují. Ale jsou i takové, které mají minimálně na někoho skvělý vliv. Proto je u afrodiziak to nejdůležitější sledovat recenze. Nikdy nenajdete přípravek, se kterým jsou všichni spokojení. Ale vyzkoušejte takový, který má alespoň nějaké spokojené uživatele.

Také je na místě sledovat složení. Často jsou přípravky na přírodní bázi, obsahují bylinky a rostliny, které podporují sexuální funkce i prokrvení pohlavních orgánů. To určitě neuškodí.

Afrodiziaka se nejčastěji užívají půl hodiny až hodinu před plánovaným erotickým programem. Ta na bylinné bázi, ideálně bez přidaných látek, mohou mít dlouhodobý příznivý vliv na sexuální funkce.

'tip': Pokud najdete afrodiziaka, se kterými se pořádně nažhavíte, gratulujeme! Ale pozor, nepřehánějte to s nimi, jinak si časem zvyknete a normální sex vás nebude tolik zajímat…

Časté otázky: Afrodiziaka

Co jsou to španělské mušky?

Španělské mušky patří mezi nejznámější afrodiziaka. Používala se už v dávných časech, kdy se připravovala nikoliv z mušek, ale z jedovatého brouka jménem puchýřník lékařský (přezdívá se mu španělská muška). 

Toto afrodiziakum patří mezi ty opravdu účinné. Funguje na bázi otravy. Puchýřník je jedovatý a jeho jed (kantharidin) zasahuje především močový systém. Při malém užití jedu se tak tato oblast výrazně prokrví, což má za následek sexuální touhu. Při menším užití se není čeho bát, ale určitě to nepřehánějte, kantharidin je ve skutečnosti velmi silný jed, kterým se lze i otrávit.

Dnes je postup výroby konzervativnější, španělské mušky se vyrábí z kombinací vitaminů, aminokyselin a jedovatý výtažek z puchýřníka se uměle vyrábí v laboratořích. 

Jak pomoci tomu, aby to fungovalo?

Přípravou. Nepovažujte afrodiziakum za zázrak, který vše zachrání. Pokud máte skvělý sexuální život a chcete ho jen opepřit a vyzkoušet účinek afrodiziak, tak klidně. Ale pokud se snažíte znovu najít vášeň a zachránit vztah, tak nenechte nic náhodě. Připravte skvělou atmosféru, pracujte na spojení s partnerem. A mezi svíčkama a hudbou mohou afrodiziaka způsobit skutečný zázrak.

Existují čistě přírodní afrodiziaka?

Ano. Můžete vyzkoušet i čistou sílu přírody. Přečtěte si víc v našem článku o svádění (bod číslo 3).

Které afrodiziakum je nejúčinnější?

Tohle nelze bohužel říci. Co funguje jednomu člověku, nemusí s druhým dělat vůbec nic. Nezbývá než zkoušet a najít to, co účinkuje právě na vás. Ale asi nejznámější a poměrně účinnou volbou jsou španělské mušky.

Lze afrodiziaka kombinovat s viagrou?

Tohle je otázky složení viagry i afrodiziak. Vždy doporučujeme konzultovat s doktorem.

Je to bezpečné?

To záleží, co si pořídíte. Člověk především v této oblasti musí počítat s chytráky, kteří chtějí vydělat. Kupujte raději přípravky na přírodní bázi, ideálně ověřené jinými uživateli. Bylinky by vám v rozumné míře nijak uškodit neměly, ale v případě závažnějších chronických onemocnění raději vše proberte se svým doktorem. Také pozor na dávkování, nikdy nepřekračujte doporučenou dávku.

Jsem starší 18 let? ...