Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Podtlakový vibrátor >
 2. Womanizer Duo: stojí za takový prachy?

UŽIVATELSKÁ RECENZE Womanizer Duo

Vendulka
Vendulka
Tester/ka erotických hraček

Womanizer Duo patří mezi ty nejzajímavější moderní hračky. Polaská ti klitoris podtlakem a k tomu rozvibruje tvůj bod G. Opravdová slast. Je drahý, ale propracovaný a šikovný. Přečti si celou naši recenzi.

Womanizer Duo: stojí za takový prachy?

Další z řady luxusních podtlakových hraček, tentokrát s dvojí stimulací. Womanizer Duo. Má nejen legendární podtlakové sání klitorisu, ale navíc i vibrátor na bod G. I samotné sání klitorisu slibuje orgasmus za 2 minuty. Jaké to asi bude i se zapojením Géčka…

No, zní to skvěle, ale uvidíme. Womanizer Duo je už DOST drahá hračka. Takže si zodpovíme důležitou otázku: stojí za ty prachy?

Otestovala jsem ho. Velmi důkladně, ze všech stran, ve všech polohách (co mě napadly). Přečtěte si, jak se mi to s ním líbilo.

Obsah balení s Womanizerem Duo

Fakt jsem se na něj těšila, tyhlety podtlakové věcičky miluju a tenhle mě lákal obzvlášť. Ale mám v plánu být velmi kritická. Za takhle vysokou cenu (Womanizer Duo se prodává asi za  5 500 kč) já osobně čekám luxusní všechno. VŠECHNO.

Balení s Duem na první pohled mým náročným představám celkem dostačuje. Pevná krabička je krásná, vše je v ní elegantně uložené. Ale hodně ztuha se otevírá, vydolovat tu vnitřní krabici ven, to je fakt umění. Už jsem se viděla, jak to v recenzi ostře kritizuju, ale jelikož je v balení i pytlík na Womanizer, zase jsem vychladla. Krabici člověk používat moc nebude, pytlík splní ukládací funkci mnohem líp.

Jinak mě ale pytlík zase tolik neoslnil, na rádoby zlaté přívěsky, kterými je ozdobený, jsem nikdy nebyla. Ale to je věc vkusu a musím uznat, že až na tu fórovou zlatou jsou přívěsky hezké a pytlík je z hebké příjemné látky. Ne jako jiné na dotyk umělé pytlíky, které k hračkám obvykle dostanete.

womanizer duo baleni

Návod je i v češtině, k tomu magnetická USB nabíječka. V balíčku je i větší náhradní hlavice v pěkné krabičce.

Tak jo, moc hezké. Ale jak říkám, ještě aby nebylo, za tolik peněz!

První dojmy

První pohled na Womanizer Duo… jeho tvar. Ten mě láká, naprosto. Je opravdu nádherně zahnutý, můj citlivý G bod hnedka tušil spoustu příjemného dobrodružství. Často jsou vibrátory na G jen tak malinko do obloučku. Ale tomuhle říkám fakt pořádné zahnutí. Sláva!

Ale vzhled sám o sobě… já nevím. Na Womanizer mi to přijde takové slabší. Pořídila jsem si Womanizer Duo bordó, vínová barva je opravdu krásná (ještě se běžně prodává černý, ale ten mi připadá moc nevýrazný na takovou luxusní hračku). Silikon je jako vždy kvalitní heboučký a měkkoučký, radost osahat.

Ale… tvar Womanizeru je sice sexy, jelikož slibuje dost potěšení, ale jinak se mi moc nelíbí.  Je takový sterilní, vypadá spíš jako mikroskop než jako zdroj rozkoše. Na to, že jde o Duo, který má mimořádný potenciál dokázat toho s tebou fakt hodně… prostě bych hlasovala pro to, aby byl trochu vymazlenější, něco mi tam chybí. Když ho srovnám třeba s Womanizer Premium, tak prostě oslněná nejsem. Překvapilo mě i to, že je docela těžký.

Ale jasně, to je jen můj názor, určitě lze říci, že i Duo zapadá do elegantního stylu Womanizerů a myslím, že se spoustě žen líbit bude. Nemá na sobě žádné kýčovité ozdoby, jen decentní zlatý proužek, jemné tvary. Sací hubičku v barvě bordó má barevně sladěnou s celým tělem, v barvě bordó jsou i všechny čudlíky. To mě osobně udělá vždycky velkou radost, velmi hezké. Když to srovnám s těmi bílými hubicemi na začátku… bylo to jako u doktora.

Zkouším přepínat různé režimy… a mám pocit, že mu rychle odpustím cokoliv. Tlačítka dávají smysl a zdají se být dobře umístěná (což u hraček zdaleka není pravidlem). Tak uvidíme, jak obstojí naživo!

Update: Nebudu nic přepisovat, aby recenze zůstala autentická a mé první dojmy byly skutečně mé první dojmy. Už uplynul týden testování a já musím říct, že tvar jsem mu nejen odpustila. Zvykla jsem si na něj a zdá se mi už docela hezký. Upřímně. (Možná je to díky těm prožitým orgasmům?)

Vlastnosti Womanizeru Duo

 • Stimulace klitorisu podtlakem
 • Dráždění bodu G zahnutým vibrátorem
 • Dva vibrační motory
 • 12 intenzit sání klitorisu
 • 12 intenzit vibrací na bod G
 • 12 vibračních režimů
 • Možno je jakkoliv kombinovat
 • Skvělý vodotěsný společník i do vany
 • Smart Silence režim
 • Režim Stand by
 • Barva bordó nebo černá
 • Nabíjení přes USB
 • Z měkoučkého kvalitního silikonu
 • Váha 268 gramů
 • Délka 19,2 cm (11 cm vibrátor na bod G)
 • Maximální průměr vibrátoru 3,3 cm (širší špička)
womanizer duo v

Womanizer Duo v praxi

Ou

kej. Měla jsem pravdu. Za ty vibrační režimy mu člověk odpustí cokoliv. Ale popořádku.

Bezdotyková stimulace klitorisu s Womanizerem

Pokud náhodou Womanizery tak dobře neznáš, raději to trochu doplním (zkušené womanizérky prosím přeskočte k dalšímu bodu).
Byl z toho tehdy docela poprask, když Womanizer přišel s tvrzením, že zažiješ do dvou minut orgasmus. Dokonce to garantovali. Trvalo, než mu začaly ženy věřit. Ale internet se plní pozitivními recenzemi a zkušenosti žen jsou jasné. Womanizer válí. Je to totiž něco jiného než v

ibrátor. Nový způsob rozkoše. Muchlá a stimuluje klitoris podtlakem, je to prostě jiné. Přesně ti to nevysvětlím, také jsem to nikde nevyčetla, dokud jsem to nezažila. Je to prostě jiné než dotek, vibrátor, penis, cokoliv. A moc moc zajímavé. Silné.

Četla jsem o ženách, které měly problémy s orgasmem, ale s Womanizerem se rozplynuly. Ale pozor! Četla jsem i o ženách, které pak jejich muži už nedokázali uspokojit. Ale neboj, tolik těch případů zase není a byly to jen ženy, které se na Womanizéru až příliš zasekly a užívaly si hodiny denně do zblbnutí. Zase to chce míru. Při dlouhém užívání navíc pak můžeš mít i velmi přecitlivělý klitoris. Nepříjemně přecitlivělý.

Další výhodou Womanizerů je,

že je to i velmi pohodlné. Není třeba nic dělat. Přiložíš, sníš a necháš se unášet k vlnám silného orgasmu. Je to fakt něco, co stojí za zkoušku. A využívání. S tímhle stres zaženeš raz dva. I když se ti nic nechce. Stačí jedno kouzelné tlačítko.
Womanizer je výborný především při masturbaci, ale parádně doplní i partnerský sex. Napsali jsme o tom celý článek: jak zpestřit sex s Womanizerem

Tak jo a můžeme jít na samotnou recenzi Womanizeru Dua.

Skryté zapínání? Nějak nevím…

Četla jsem na internetu před pořízením Womanizeru Dua spoustu recenzí a byla v nich často kritika na utajené tlačítko na zapínání. Tak jsem čekala, co to bude za maskovanou potvoru. Byla jsem připravená hledat ho s lupou. A ono tam je, úplně jasné a viditelné. Jo, dobrý, není hned u ostatních tlačítek (je u konektoru k nabíjení) a chvíli jsem se snažila zapnout Womanizer logem, ale skryté mi opravdu nepřipadá, je i jasně označené znakem pro zapínání (pamatuj, logo Womanizeru to není!). Takže fakt nevím, kde je chyba v Matrixu. Ale tuším. Málokteré recenzní stránky si hračky opravdu koupí, raději jen přebírají recenze jeden od druhého, počátek je často v jiném jazyce… a takhle to dopadá. Ale pšt!

Takže jsem Womanizer zapnula i bez lupy a bez traumatu. Jenže on nic. Chvíli jsem panikařila, že nefunguje, chvíli jsem s tím prala, až mi konečně došlo, že je aktivovaný režim Smart Silence.

Režim Smart Silence

Jde o to, že dokud není hubička na klitoris v těsné blízkosti kůže, tak Womanizer mlčí a dělá, že nic nedělá. To aby ho rozvášněný pár mohl odkládat a zase přikládat a nemusel se stresovat s bzučením nebo vypínáním v mezičasech. Nebo když budeš dělat nemravnosti pod peřinou a najednou někdo přijde. Odtáhneš a tváříš se nenápadně.

Jo, jo, je to šikovný. Líbí se mi hlavně ten první benefit. Kromě toho že Womanizer zmlkne, nevypíná se. Po přiložení je okamžitě nastartovaný. A navíc si pamatuje poslední použitý režim, který zase hned rozjede. Fakt šikovný.

Ale pozor, je to záludnější. Chvíli mi trvalo, než jsem na to přišla. Když Womanizer odtáhneš a přiložíš třeba po třech minutách, tak už se mezitím sám vypne. Nechtělo se mi věřit, že by to bylo tak nedomyšlené. Vždyť když se u sexu budu chtít partnerovi věnovat, taky to bude delší doba. A když se mi Womanizer mezitím vypne, tak co z toho, že mám Stand by? Nakonec to mají vymyšlené (ale blbě), je třeba aktivovat Stand by režim, s tím je Duo zapnutý při odložení delší dobu. Jenže. Ta delší doba je 10 minut (při vybité baterce 5). A teda nevím, mně to pořád dostatečné nepřijde. Proč to nemohlo být 20? To nějak nechápu. Fakt škoda.

Když chceš aktivovat Stand by, 2 sekundy podrž tlačítko, které snižuje intenzitu vibrátoru. Duo pak zase zapneš zmáčknutím zvýšení intenzity vibrátoru.

ovladani womanizer duo

Jak poznat, že je zapnutý?

S Womanizerem Duo jsem se naučila jednu věc. Stojí za to číst návody (i Stand by režim mám odtamtud). Obvykle to sama nedělám, to jen když píšu recenze. Ale možná je začnu číst vždy.

Hned od začátku jsem na Womanizeru viděla jeden zásadní nedostatek. Nemá žádné světlo, které by mi řeklo, že je zapnutý (v kombinaci s režimem Smart Silence to bylo vražedné, fakt jsem nevěděla, jestli to funguje, nefunguje, o co jde…). Nicméně díky návodu jsem zjistila, že tam to světlo je. Přímo uvnitř podtlakové hubice.

Což je zajímavé, ale trochu nešikovné. Obávám se, že 50 % všech uživatelek o tom stejně jako já chvíli nebude mít ani páru… světlo je trochu vidět, jakmile je tma, takže časem na něj asi příjdeš. Ale…

Světlo se hodí i při nabíjení, plné dobití signalizuje jeho zhasnutí. Podle světla taky poznáš, jestli zvyšuješ intenzitu vibrací. V tom případě problikne. Když už jsi na nejvyšší vibraci a mačkání tlačítka nemá efekt, světlo už neproblikává. Když je tma, ok, světlo je přes hlavici trochu vidět. Ale teď mi někdo prosím vysvětlete, jak to mám vidět, když to mám na klitorisu a je světlo? Fakt záhada.

Tohle je za mě malinko nedomyšlené. Možná hezké, ale trochu nepraktické. Ne že by to bylo nějak zvlášť důležité… ačkoliv ve tmě bych víc světla uvítala, když se to snažím správně naštelovat. A když si představím, že by tomu dali nějaké elegantní hezké podsvícení, mohl být Duo ještě hezčí a šikovnější.

Jak Womanizer Duo sedí uvnitř…

Já vím, že tohle tě zajímá mnohem víc. Nebudu tě už napínat. Ten tvar je FAKT super. Vibrátor na bod G je nejen krásně zahnutý, ale i měkký a velmi ohebný. A to má opravdu hooodně co do sebe. Můžeš tlačit na ta správná místečka, hrát si… Ale taky hezky drží na místě a můžeš si užívat bez toho, abys ho vůbec držela (ale asi budeš muset trochu zapojit nohy a stisknout. Sám sice také drží, ale přijde mi, že je výkon pak slabší, když pořádně nedoléhá). Ale vážně vážně mu fandím. Tvar se povedl.

Je samozřejmě otázka, jestli takhle bude na bod G vyhovovat všem ženám, každá máme jiné tělo. Myslím, že velké většině určitě ano. Ale tohle ti nikdo nezaručí. Ale vím, Womanizer Duo není levný a je to drahý risk. Pokud chceš mít větší jistotu, zjisti, jak asi hluboko máš bod G (Napsali jsme i článek na téma, jak najít bod G). Je to klasických 1-5 cm? Tak jo, Duo by ti sedět měl, někde tam tě totiž bude dráždit. 7 cm by MOŽNÁ ještě prošlo. Ale víc? To už určitě ne.

Co jde o obavu, aby seděl správně na klitoris, tak toho se bát nemusíš. Sedí. To se prostě na to správné místečko přisune, přizpůsobí se spíš uvnitř. Těžko popsat, ale tohohle se bát nemusíš, klitoris zvládne každopádně.

A jak mu to jde?

I Duo je Womanizer. A oni to umí. O klitoris se postará dobře, podtlakové vlny ukazují ženám hluboká zákoutí rozkoše a získávají ohromnou chválu už několik let. A věř, že když se to v modelu Duo spojí s drážděním bodu G… oh, lala… to je fakt ještě o úroveň vejš!

Womanizer Duo
To je moje první erotická hračka, byla jsem velice překvapená, je úžasná. Plní své funkce na 100%.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Nečekala jsem takový rozdíl. Na podtlakovou stimulaci jsem zvyklá, takže jsem čekala běžný fajn rychlý orgasmus. Tohle ale byla fakt bleskovka. Já nevím, stačila mi možná minuta. Ale já nemám ráda takovéhle šup sem a konec, takže jsem si pak ještě hrála dál, o tom to je. No, nemohla jsem se od toho vůbec odtrhnout. Fakt paráda. Hafo orgasmů. Nemám slov. To musíš prostě zažít.

Vibrátor na bod G má dva vibrační motorky, takže předvádí i pořádné vibrační kreace. Má jich celkem 12, jeden zajímavější než druhý. A každý z nich si můžeš vybrat ve své ideální intenzitě. Prostě krása. Těch kombinací… jo, s Womanizerem Duo se hodně dlouho nudit nebudeš, to fakt můžu slíbit.

Můžeš si samozřejmě vychutnávat jen vibrace na bodu G, nebo jen podtlakovou stimulaci klitorisu. Akorát budeš muset deaktivovat režim Smart Silence. To uděláš tak, že zmáčkneš najednou obě tlačítka, která ovládají podtlakovou hubičku. Asi na dvě sekundy. Womanizer by měl začít hned vrnět a to i pokud není v blízkosti těla. A bude vrnět dokud ho nevypneš.

Další plus je, že si tohle všechno můžeš užívat i v horké vaně plné bublinek. Co dodat. Odbourání stresu rázem dostává fakt novej rozměr. Orgasmickej, silnej rozměr.

Hele fakt jo, za mě… obyčejnej Womanizer se může jít klouzat. Teda Premium bych z toho vynechala, ten má svoje vlastní kouzlo. Ale jiné obyčejnější Womanizery… pokud přemýšlíš, který si koupit, tak rozhodně za sebe moc doporučuji tenhle. Je to prostě úplně jiná jízda. Tedy co jde o masturbaci, k sexu s partnerem se lépe hodí jiné modely. Ale ne vždy… (ještě se o tom rozepíšu).

Raději dodám, že samozřejmě můžeš používat lubrikant. Doporučuji, podtlaková stimulace je tak ještě příjemnější. Ale používej jen lubrikant na bázi vody. Silikonový by ho mohl časem zničit.

Hlasitost hračky

Prodejci tvrdí, jak je Womanizer Duo tichý>. No, nevím. Já čekala, že teda bude fakt tichý. Někde mi slibovali, že nevzbudí ani spícího partnera. Tak to už vůbec nevím.

Na té nejnižší intenzitě pod peřinou asi ne, to opravdu tichý je. Ale která by to vydržela jen na nejnižší intenzitě, když bude mít mezi nohama tenhle zázrak? Čím vyšší intenzita, tím vyšší bzučení. Na největších intenzitách se na mě teda nezlobte, ale to by přítele fakt vzbudilo.

Ale pokud nejde o tajnou akci pod stolem v práci, koho to zajímá? Budeš nejspíš řvát mnohem víc než Duo…

Womanizer Duo při sexu

Když jsem si to užila dosyta sama, otestovali jsme ho ještě s přítelem. Pokud si chcete užít klasický sex a u toho ti pomoct k orgasmu drážděním klitorisu, bude se vám k tomu víc hodit některý obyčejný Womanizer (Premium, Premium!). Tenhle logicky k sexu úplně nevyužijete. Pro vzájemnou masturbaci je to ale samozřejmě něco jiného. V páru si s ním užijete hodně.

A pokud milujete anální sex… tak z tohohle budete na větvi. Womanizer Duo vepředu, muž vzadu, klitoris pod tlakem, géčko v extázi. Jo, víc hustý to už snad ani bejt nemůže.

Nicméně počítej s trochou nepohodlí, není to žádná malinká lehká hračka, při sexu je to trochu výzva. Tady ti můžu doporučit vyzkoušet druhou, větší hubičku. Na pocit jsou v podstatě stejné, ale tu větší je jednodušší udržet na správném místě.

Čištění, údržba, nabíjení

Jako většina posledních kousků, i Womanizer Duo je vodotěsný, takže čištění je příjemné. Dáš pod vodu, vydrbeš třeba i mýdlem, necháš pořádně uschnout. Krása, rychlovka. Milovnice dokonalé hygieny mohou použít i antibakteriální gel na čištění erotických hraček a občas můžeš vyměnit silikonovou hubičku, dají se běžně koupit. Ale ne, fakt to není nutné, vydrží úplně bez problémů dlouho.

Silikonová hubička jde i snadno sundat a zase vrátit, takže pro dokonalou hygienu ideální. Akorát z hubičky (na Womanizeru) se hůř dostává voda, takže i pokud ho necháš den schnout, nejspíš tě pak ohodí kapkou vody.

Nabíjení Womanizeru trvá asi 2,5 hodiny. Když s ním pak budeš řádit celou dobu na nejvyšší intenzitě vibrací a sání, vydrží asi hodinu. Takže v reálu vydrží mnohem déle, klidně dvě hodiny.

Závěr: doporučuji Womanizer Duo koupit?

Měla jsem pravdu. Moje zkušenosti s Womanizerem Duo stály za to, myslím, že rychlejší orgasmus jsem asi ještě neměla. Mít jeho vibrace na Géčku a k tomu masáž klitorisu… jo, je to prostě lahoda.

spoustu vibračních režimů, takže si s ním najdeš to ideální. Začíná na velmi něžných vibracích a jde až k pořádně silným. Krása, krása, krása.

Známé tvrzení Womanizeru o tom, že do dvou minut budeš mít orgasmus, bylo pro mě vždy trochu přehnané. Všechny ženy to tak rychlé mít prostě nebudou (já teda obvykle ne!). Ale u Womanizeru Duo bych možná už byla této možnosti otevřenější… za mě to je opravdu něco jiného. Ještě silnějšího. Jakože hodně silnějšího. Ale jak už jsem říkala, můj bod G to prostě má rád, takže určitě záleží i na tomhle.

Womanizer Duo má podle mého jedinou vážnou chybu. Je drahý, tak to je. Ale když to srovnám s tou hromadou luxusních orgasmů, myslím, že mohu s klidným svědomím říct, že za to opravdu stojí. Jsem si jistá, že jsem našla svou novou nejoblíbenější hračku. Alespoň na nějakou dobu… uvidíme, co pro vás zase budu testovat. :) Je na něm pár detailů, které by mohly být lepší (světlo a Standy by režim), ale v konečném výsledku jsou to detaily.

Tleskám, miluju, jsem fakt (u)spokojená. Můžu jen doporučit. Pokud se chceš nechat hýčkat opravdu na úrovni a dopřát si to nejlepší, Womanizer Duo je sakra dobrá možnost.

Klady a zápory

 • Spousta režimů a intenzit, spousta kombinací
 • Měkký a poddajný tvar vibrátoru
 • Vsuneš a užíváš si, nic nemusíš (držet, mačkat, hejbat)
 • Luxusní pro doplnění análního sexu s mužem
 • Je to prostě FAKT SÍLA
 • Vyšší cena
 • Stand by režim je příliš krátký
Sdílejte
Vendulka
Vendulka
Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.

Womanizer Duo Alternativy

Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve
4
Vibrační vajíčko na G-bod Calexotics Curve
Přečíst recenzi
Womanizer Premium
4.5
Womanizer Premium
Přečíst recenzi
Satisfyer G-Spot Rabbit
4.5
Satisfyer G-Spot Rabbit
Přečíst recenzi
Womanizer Liberty
4
Womanizer Liberty
Přečíst recenzi
Jsem starší 18 let? ...