Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Erotické masáže >
 2. Erotické masáže pro páry: vzrušení pro odvážné

Erotické masáže pro páry: vzrušení pro odvážné

Lucy
Lucy
25. 5. 2017
6 minut čtení

Už vás někdy napadlo zajít si s partnerem na společnou erotické masáže pro páry? Jen si to představte: oba ležíte nazí, držíte se za ruce, díváte se sobě hluboko do očí… a mezitím každého z vás masírují ruce někoho cizího… úplně všude…

Někomu to bude znít jako absolutní šílenost. A pro někoho je to jako vystřižené z velmi vzrušujícího erotického snu.

Pokud patříte mezi ten druhý případ a mezi odvážnější experimentátory, pak může být erotická masáž pro páry velmi netradičním a silným zážitkem.

Erotické masáže pro páry
Erotické masáže pro páry

Pojďme se spolu podívat na to, jak taková masáž může vypadat, komu se bude líbit, kde takový zážitek hledat a kolik si připravit peněz.

Proč některé páry vyhledávají společné erotické masáže?

Rozhodně nejde jen o to nechat se osahávat někým cizím (tedy minimálně většině lidí J )!

Páry při společné erotické masáži hledají také:

 • novou jiskru a oživení v dlouhodobém vztahu,
 • vzrušení a nové prožitky,
 • relaxaci a uvolnění,
 • nový pohled na to, co se jejich partnerovi líbí.

První body jsou jasné. Ten poslední ale stojí za pozornost.

Spoléháte na to, že vám partner řekne, co se mu v posteli líbí? I pokud patří mezi ty sdílné, nemůže vám povědět něco, co neví… málokdo z nás vyzkoušel všechny způsoby vzrušování a nic nového už ho nemůže překvapit…

Během párové erotické masáže se oba můžete setkat s novými typy doteků a vzrušování. Často s velmi profesionálními doteky. Nejspíš se naučíte něco nového. Zjistíte, co vašemu partnerovi dělá opravdu dobře. A on to zjistí o vás. Můžete tak do své ložnice zařadit vzrušující novinky.

Jak vypadá erotická párová masáž

Samozřejmě záleží, kam půjdete. A co si objednáte. Je to jako s restaurací: někde před vás s otráveným výrazem fláknou připálený smažák, jinde dostanete luxusní voňavý steak.

A ano, u těch nejlevnějších nabídek čekejte to první. A jelikož ani ty nejlevnější nabídky nejsou úplně levné, doporučujeme vám raději zaplatit si steak a pořádně si to vychutnat se vším všudy.

Když si salon vyberete dobře, měla by se masáž odehrávat v eroticky nabitém vzrušujícím prostředí. Svíčky, vůně, smyslné masérky a maséři, sprcha, občerstvení, maximální péče o vaše pohodlí a vyslechnutí vašich tajných přání a představ. Tak nějak by měla vypadat kvalitní párová masáž.

INSPIRACE:
K masáži také patří voňavé masážní oleje, někde i peříčka a hedvábné šátky. Masérky a maséři bývají obvykle nazí, nebo v erotickém prádle.

Měli by vás s partnerem uložit blízko sebe, abyste se mohli dotýkat jeden druhého. A pak by se každému z vás měl věnovat masér/ka podle vašeho výběru. Erotická masáž není jen o uspokojení a o intimních částech těla. Je o celkovém prožitku. Přečtěte si třeba náš článek o tom, jak se dělá správná masáž penisu. A čekejte podobný přístup.

Není to o rychlém uspokojení. Je to o hlazení, smyslnosti, prožitku… je to o správných dotycích na správném místě. Ale ke správnému konci rozhodně patří orgasmus obou partnerů.

Je jen na vás, jak si ideální tečku za takovým zážitkem představujete. Chcete orgasmus prožít jen s partnerem? I to vám v pořádných salonech umožní. Většina salonů totiž chápe, že jste tam s partnerem proto, aby zážitek sdíleli spolu. A že možná někde uprostřed budete toužit víc jeden po druhém, než po pokračování masáže.

masaze pro pary

V takovém případě obvykle stačí masérky požádat, aby vám dopřáli soukromí, a vy můžete masáž zakončit jen ve dvou, přesně podle svých představ.

Ale určitě se informujte, zdali to váš vybraný salon nabízí, někde to možné není a jinde budete platit za pokoj hromadu peněz.

Co vše může být součástí erotické masáže?

Samozřejmě seriózní masážní salon nezahrnuje do masáží erotické služby. Nicméně hranice je zde opravdu tenká…

Součástí erotické masáže běžně bývá (ale ne všude):

 • masáž prostaty muže,
 • footjob,
 • masáž tělo na tělo.

A pokud chcete něco extra, často se můžete domluvit (obvykle za příplatek) i na dalším obohacení masáže třeba o:

 • vířivku,
 • saunu,
 • BDSM,
 • sexy tematické oblečky pro masérky,
 • erotické tance,
 • lesbishow…

A kdo ví, co dalšího vám kde nabídnou…

Je erotická masáž tantrická masáž?

O Tantrické masáži se mluví docela dost. Jde také o masáž, kdy se masérka věnuje i intimním partiím, ale podstata tantrické masáže je úplně jiná než klasická erotická masáž.

Podstata tantrické masáže je duchovní, jde o uvolnění energií, nalezení nové síly a rovnováhy. O léčbu těla i duše. Vychází z dávných tantricko-taoistických technik a měl by vám ji provádět někdo vzdělaný v oblasti energetických míst těla i celého učení.

Jen v málokterém masážním salonu vám nabídnout opravdu kvalitní tantrickou masáž. Ale nabízet vám ji často budou, protože je po ní dnes poptávka. Je jen na vašem uvážení, zda věříte odbornosti masérů daného salonu, anebo jestli se raději vydáte do salonu zaměřeného přímo na tantrické masáže. To bychom vám ale určitě doporučili, protože jde o jiné a poměrně náročné umění a pokud chcete opravdu autentický zážitek, vydejte se přímo k odborníkům.

Kam se vydat za erotickou masáží pro páry? A kolik si připravit?

Ve větších městech rozhodně najdete masážní salony orientované na erotiku. Hledejte, je jich mnoho. Těžko vám doporučíme ten jediný nejlepší, protože každý hledá něco jiného.

Pár našich rad, než si masážní salon vyberete:

Důkladně si prostudujte jejich stránky.

Vyberte si salon, který má stránky na úrovni, to značí profesionalitu i úspěšnost salonu.

Věnujte pozornost ceníku.

Aby vám náhodou neúčtovali nemilá překvapení.

Chtějte vidět fotky.

Seriózní salon vám rovnou ukáže, kam vás zve a ideálně i kdo se o vás bude starat.

Prověřte si zkušenosti návštěvníků.

„Googlujte“. Otevřete prohlížeč a zadejte jméno salonu s kouzelným slůvkem „zkušenosti“ nebo „názor“.

Co jde o ceny, obvykle vás hodina erotické párové masáže vyjde na 1 600-2 000 Kč. V menších městech možná najdete i levnější nabídky, ale přistupujte k nim obezřetně. Pamatujte, nechcete přece připálený smažák, chcete pořádný zážitek.

Je to drahé? Něco pro vás:

Připadá vám tolik peněz za jeden zážitek příliš? Nebo si vlastně nejste tolik jistí, jestli chcete partnera svěřit do cizích rukou? Naštěstí existují i jiné smyslné zážitky pro páry.

Masážní hlavice AkuWand 2
Pomu se líbila a moooc. S přítelkyni jsme ji museli hned vyzkoušet a musím říct, že funguje lépe, než jsem čekal.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Napsali jsme pro vás například o tom, jak si dopřát vzrušující Nuru masáž v soukromí domova. Nebo si pořiďte masážní hlavici a uvidíte, co všechno se s ní dá prožít…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...