Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Podpora erekce >
 2. Jak řešit problémy s erekcí

Jak řešit problémy s erekcí

Ráďa
Ráďa
22. 1. 2021
6 minut čtení

V tomto článku si kompletně posvítíme na otázku, jak řešit problémy s erekcí.

Existuje mnoho příčin těchto potíží, stejně jako existuje i řada způsobů, jak se jich zbavit, nebo je alespoň zmírnit. Pojďme se teď podívat na vše důležité, co vám pomůže získat zpět pevnou erekci a užívat si život zase naplno.

Kdy začínají problémy s erekcí?

Když se problém s erekcí začne objevovat, pro správnou léčbu je důležité v první řadě určit jeho příčinu, aby jsme věděli jak řešit problémy s erekcí. Napomůže nám zodpovězení jednoduché otázky:

Kdy začaly problémy s erekcí?

 • Mladý kluk
  V tomhle věku jde obvykle o psychiku.
  Příčiny problémů s erekcí mohou být v nervozitě, přílišném očekávání, v touze předvést se.
  Kromě psychiky může jít ale i o vážnější nemoc, nebo o problém se špatnou životosprávou. Ve 20 je většinou ale problém jinde, to se ještě tělo dovede vypořádat s ledasčím. Nicméně pokud je styl života opravdu nezdravý, může se začít způsobovat problémy s erekcí klidně už i ve 25 letech.
  Napsali jsme celý článek zaměřený na problémy s erekcí při prvním styku (ale hodí se všem mladým mužům, kteří se s tím potýkají).
 • Muž do 30-40 let
  Problémy s erekcí ve 30-40 letech značí, že je něco v nepořádku, buď v hlavě nebo v těle. Je třeba mít na paměti i možnost, že by mohlo jít o vážnější nemoc, a proto je při dlouhodobějších problémech vždy na místě vyšetření u doktora.
  Pokud se problémy s erekcí začnou projevovat do 40 let, obvyklé příčiny jsou v životosprávě. Málo pohybu, moc nezdravého jídla, drogy, stres, alkohol, kouření, málo spánku. To jsou hlavní příčiny, které mají na erekci velmi destruktivní vliv.
  Dobré ale je, že s tím obvykle jde něco dělat, čtěte dál.
 • Muž nad 40 let
  V době mezi 40-50 rokem života začíná mužům klesat hladina testosteronu. A pak i jinak zdravý muž začíná pociťovat oslabení erekce. Už nemusí být tak pevná a rozhodně nevydrží tolik čísel jako za mlada. Je to přirozené a víceméně nevyhnutelné, ideální je se s tím smířit. Ale samozřejmě existují způsoby, jak řešit problémy s erekcí i v tomto věku podpořit.

Nic však nelze brát nic jako jisté, neexistuje žádný závazný termín, kdy začínají problémy s erekcí. Každý muž je jiný. Obecně lze říci, že erekce odráží zdraví těla. U staršího muže se při jejím oslabení není třeba znepokojovat, u mladšího však ano, problémy s erekcí ve 30 letech rozhodně nejsou v pořádku.

HOT afrodiziaka eXXtreme power caps
Myslím si, že nelze očekávat zázraky, ale s výborným psychickým naladěním a příjemnou atmosférou se může erekce zlepšit
Přečtěte si další zakaznické recenze

Nejde jen o celkové zdraví, ale i o vztahy. Většina vztahů pro svůj spokojený průběh potřebuje i kvalitní sex, my lidé to máme napsané v povaze. Pokud kvalitní sex dlouhodobě není, můžeme říkat co jen chceme, ale i pevná láska nejspíš časem povadne.
Tak se raději pojďme mrknout na to, co můžete udělat proto, aby vaše erekce byla opět pevná a připravená na vše.

Jak řešit problémy s erekcí
Jak řešit problémy s erekcí?

Jak řešit problémy s erekcí?

Pro mladé muže jsme už článek napsali (přečtěte si tady), teď tedy pro muže ve středním věku. Co můžete udělat pro pevnou erekci a jak řešit problémy s erekcí?

 1. Zvažte návštěvu u doktora.
  Jen pro jistotu. Aby náhodou problém nebyl někde jinde. Potíže s erekcí mohou značit i vážnější nemoci. Také zkontrolujte léky, které berete. Nemají náhodou některé v nežádoucích účincích ztrátu erekce? Nechte si od doktora najít alternativu, třeba bude problém rázem pryč.
 2. Podívejte se na svůj život. Jíte zdravě? Cvičíte? Spíte?
  Tohle je jistě nepopulární a náročné. Ale pro skutečný úspěch nejdůležitější. Když se cpete klobásama, kouříte a pijete, problémy s erekcí ve 30 letech nejsou nijak vyjímečné. A můžete nejspíš brzy čekat i řadu dalších zdravotních problémů.
  Co raději zkusit po malých krůčcích změnit životní styl? Kromě pevné erekce získáte i víc energie a chuti do života. Stojí to za to.
 3. Podívejte se na svůj vztah.
  I on by měl být zdravý. Máte se upřímně rádi? Máte na sebe dost času a budujete společný vztah?
  Problémy ve vztahu se mohou přenést i do ložnice a být hlavní příčinou problémů s erekcí. Jak je vyřešit je samozřejmě už mnohem náročnější téma, které raději necháme povolanějším. Připustit si problém a rozhodnout se ho řešit je však první a velmi důležitý krok.
 4. Vyzkoušejte i různé pomocné prostředky pro pevnou erekci.
  Tím mohou být různé erotické pomůcky i doplňky stravy a prášky. Ale pozor, ať si neuděláte ještě hůř…čtěte dál.

Erotické hračky a jiné pomůcky pro pevnější erekci

Problém s erekcí můžete řešit i různými nástroji.

Vakuová pumpa Magic Rocket
vynikající hračka.vzhledově na poprvé zaujme a má vynikající těsnost. doufám že vydrží ten silikonový vnitřek je příjemný na dotek.
Přečtěte si další zakaznické recenze
 • Vakuové pumpy
  O vakuových pumpách se občas tvrdí, že jsou nebezpečné. To je pravda. Ale jen když ignorujete pokyny pro jejich používání. Pokud máte rozum a víte, co děláte, jsou bezpečné a navíc mohou být výbornou pomůckou při problémech s erekcí a to i vážnějšího typu.
  Fungují na bázi podtlaku, kterým stimulují průtok krve v penisu (což je právě problém nedostatečné erekce). Pumpa se tedy využívá přímo pro vytvoření erekce před sexem, pro celkové podpoření prokrvování penisu, ale i pro zábavu. Její používání lze přirovnat k orálnímu uspokojování pusou…
  Přečtěte si o vakuových pumpách víc.
Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg
naprostá spokojenost, využití pro oba, jak na dráždění varlat, tak i klitorisu, tvarově přesná, nestalo se že by překážel......
Přečtěte si další zakaznické recenze
 • Erekční kroužky
  Kroužky se často používají v kombinaci s vakuovou pumpou (pumpa vytvoří erekci, kroužek ji zafixuje a udrží). Ale používají se i samostatně, pro pevnější a delší erekci i pro větší citlivost penisu a delší výdrž. Někdo je ale využívá i jen pro zábavu, erekční kroužky mohou být obohaceny o vibrace, kolíky a jiné funkce vzrušující pro muže i ženu.
  Přečtěte si o erekčních kroužcích víc.

Podpůrné prostředky pro muže s problémem s erekcí

Nabízí se i možnost “něco si zobnout”. Proč ne, ale dejte si velký pozor na to, co si zobnete, ne všechny podpůrné prostředky pro muže jsou dobrý nápad.

Viagru a jiné chemické zvedáky vám nedoporučujeme, vážně ne. Je to rychlé, spolehlivé a pohodlné. To ano. Ale nic to neřeší, naopak se jen dostanete do koloběhu nezdravých prášků a bez nich to časem nepůjde už vůbec. Takovéhle chemické prášky vám jen uměle vykouzlí erekci, která za chvíli zmizí, a jinak nemají na tělo žádný vliv (až na to, že ho zanáší chemií). Někdy to možná nakonec opravdu nejde jinak, ale velmi vám doporučujeme zkusit všechny jiné alternativy, než se k tomuto řešení uchýlíte.

Mnohem lepší nápad jsou přírodní podpůrné prostředky pro muže. Jsou z bylinek, které blahodárně působí na penis, erekci a většinou i celé tělo. To je mnohem smysluplnější cesta. Problém ovšem je, že musíte najít “ten svůj” přípravek. Jednomu tenhle funguje a druhému ne, to je běžná praxe. Ale bylinky vám většinou jedině prospějou, takže za nás tyto podpůrné prostředky dávají mnohem větší smysl.
Vyzkoušejte třeba tyto afrodiziaka:
HOT afrodiziaka eXXtreme power caps
Španělské mušky Cobeco Extra STRONG
Krém na prokrvení penisu LARGO

Tak doufáme, že se vám podaří vyřešit problémy s erekcí a přejeme spoustu kvalitního sexu!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...