Tento článek vznikl proto, že si moc dobře pamatuju, jaké to kdysi bylo. Bejt mladej, mít pořád plný kulky a nemít ho kam vrazit. Já bych tehdy byl rád, kdyby mi někdo poradil, jak si umělou vaginu vyrobit. Takže tady to máte.

Obsah

Co všechno se s umělou vaginou dá dělat?

Určitě je to zajímavější náhrada za vlastní ruku, kterou zná mladej kluk lépe než je zdrávo. Oproti ruce má tu výhodu, že je podobnější opravdovému sexu. Díky tomu si s ní jeden nejen užije, ale navíc může trénovat výdrž na reálné číslo. Především na začátku sexuálního života člověk nevydrží tak dlouho, jak by se od něj mohlo očekávat. Trénink rozhodně pomůže.

Pro trénink výdrže doporučuju s vyrobenou vagínou trénovat tak, že se co nejvíc přiblížíte k ejakulaci, a pak zvolníte a snažíte se ji oddalovat tak moc jak to jde. V tom pomůže myslet třeba na babičku s dědou… mrtvý štěňátka… a tak dále. Také pomáhá ho vyndat a zlomit (opatrně!) do strany. Ne tak, aby to bolelo, ale ani tak, aby to bylo příjemné.

Tak jo, vyrobit si umělou vagínu určitě smysl dává, když člověk nemá na opravdovou umělou. (Ale některé umělé vagíny nejsou ani tak drahé, mrkněte, jaké jsme testovali).

Co budeme potřebovat?

Na výrobu vagíny stačí pár běžných věcí z klasického obchodu:

 • 2x větší houbička na mytí (pokud bude mít z jedné strany pyramidové výčnělky, tak je to jedině dobře)
 • Prázdná podlouhlá pixla (třeba od brambůrek)
 • Latexová rukavice / kondom větší velikosti
 • Lepicí páska
 • Něco na vytvoření otvoru do pixly (šroubovák)
 • Lubrikační gel

Víc než stovku by to stát nemělo (a ještě si pochutnáte na brambůrkách). Cena je v podstatě srovnatelná s vajíčky Tenga . To jsou nejlevnější honítka, která jde koupit. Ale jsou jen na jedno použití. Když si vyrobíte tuhle vagínu, stačí v ní vyměňovat kondom/rukavici. 3 kondomy člověka přijdou třeba na 30 korun, rukavice jsou o dost levnější. Díky vyměňování člověk moc nemusí řešit úklid, u Tenga vajíček je to při vícero použití už horší.

Tenga Egg

2.8 out of 5 stars

od 139 Kč

Dárek k produktu

Tak konec keců, jdeme na to!

Nejprve vezmeme pixlu od brambůrků (nebo něco podobného) a umyjeme. Opatrně u pringlesek se docela rozmočí okraj pixly. Pak do jejího dna uděláme malou díru, třeba pomocí šroubováku. Bez díry by během používání neměl kudy unikat vzduch a nefungovalo by to moc dobře.

Pak vezmeme houbičku a položíme na ní rukavici/kondom, necháme cca o 5 cm přečuhovat na té straně, kde je otvor. Přiklopíme druhou houbičkou. Vznikne nám takový “sexy hamburger”, který nacpeme do připravené pixly. A teď už stačí jen přesahující část rukavice přetáhnout kolem okrajů pixly a přidělat izolepou, aby to vše hezky drželo.

A je to. Trvalo to jen pár minut a doma vyrobená umělá vagina je hotová a kdykoliv povolná!

Rozhodně nezapomeňte na lubrikační gel (případně nějaký olej), s ním to bude dvacetkrát příjemnější.

Pár důležitých rad a postřehů na závěr

 • Rukavice se víc podobá vagíně, kondom zase zadečku. Je hodně úzký.
 • Pokud máte houbičky s trojuhelníky (nebo jinými výstupky), můžete je otočit tak, aby výstupky byly u rukavice (uvnitř). Díky tomu to bude zase jiné, zajímavější. Můžete s pixlou i zkusit během používání kroutit.
 • A pokud to chcete úzké a nemáte žádné kondomy, přetáhněte rukavici přes okraju tuby víc. Čím menší kus rukavice zůstane uvnitř, tím užší dojem vytvoří.
 • Pro realističtější pocit sexu můžete vaginu někde připevnit, třeba v gauči.
 • Kdo maže, ten jede = čím víc gelu, tím lepší pocit

Máte nějakou vtipnou historku s vyráběním umělé vagíny? S čím vším jste to zkoušeli? Podělte se s námi v komentářích!

Ráďa

Latest posts by Ráďa (see all)

0 Komentařů

Co myslíte vy?

Budeme rádi,
když se podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *