Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
 1. > Jak na >
 2. Výroba umělé vaginy: doma, rychle, levně

Výroba umělé vaginy: doma, rychle, levně

Ráďa
Ráďa
30. 7. 2018
4 minut čtení

Tento článek “výroba umělé vagíny” vznikl proto, že si moc dobře pamatuju, jaké to kdysi bylo. Bejt mladej, mít pořád plný kulky a nemít ho kam vrazit. Já bych tehdy byl rád, kdyby mi někdo poradil, jak si umělou vaginu vyrobit. Takže tady to máte.

Co všechno se s umělou vaginou dá dělat?

Určitě je to zajímavější náhrada za vlastní ruku, kterou zná mladej kluk lépe než je zdrávo. Oproti ruce má tu výhodu, že je podobnější opravdovému sexu. Díky tomu si s ní jeden nejen užije, ale navíc může trénovat výdrž na reálné číslo. Především na začátku sexuálního života člověk nevydrží tak dlouho, jak by se od něj mohlo očekávat. Trénink rozhodně pomůže.

Pro trénink výdrže doporučuju s vyrobenou vagínou trénovat tak, že se co nejvíc přiblížíte k ejakulaci, a pak zvolníte a snažíte se ji oddalovat tak moc jak to jde. V tom pomůže myslet třeba na babičku s dědou… mrtvý štěňátka… a tak dále. Také pomáhá ho vyndat a zlomit (opatrně!) do strany. Ne tak, aby to bolelo, ale ani tak, aby to bylo příjemné.

Tak jo, vyrobit si umělou vagínu určitě smysl dává, když člověk nemá na opravdovou umělou. (Ale některé umělé vagíny nejsou ani tak drahé, mrkněte, jaké jsme testovali).

Co budeme potřebovat?

Na výrobu vagíny stačí pár běžných věcí z klasického obchodu:

 • 2x větší houbička na mytí (pokud bude mít z jedné strany pyramidové výčnělky, tak je to jedině dobře)
 • Prázdná podlouhlá pixla (třeba od brambůrek)
 • Latexová rukavice / kondom větší velikosti
 • Lepicí páska
 • Něco na vytvoření otvoru do pixly (šroubovák)
 • Lubrikační gel

Víc než stovku by to stát nemělo (a ještě si pochutnáte na brambůrkách). Cena je v podstatě srovnatelná s vajíčky Tenga . To jsou nejlevnější honítka, která jde koupit. Ale jsou jen na jedno použití. Když si vyrobíte tuhle vagínu, stačí v ní vyměňovat kondom/rukavici. 3 kondomy člověka přijdou třeba na 30 korun, rukavice jsou o dost levnější. Díky vyměňování člověk moc nemusí řešit úklid, u Tenga vajíček je to při vícero použití už horší.

Tak konec keců, jdeme na to!

jak vyrobit umelou vaginu

Tak konec keců, jdeme na to!

Nejprve vezmeme pixlu

(nebo něco podobného) a umyjeme. Opatrně u pringlesek se docela rozmočí okraj pixly.

Pak do jejího dna uděláme malou díru

Bez díry by během používání neměl kudy unikat vzduch a nefungovalo by to moc dobře.

Pak vezmeme houbičku

a položíme na ní rukavici/kondom, necháme cca o 5 cm přečuhovat na té straně, kde je otvor. Přiklopíme druhou houbičkou. Vznikne nám takový “sexy hamburger”, který nacpeme do připravené pixly.

A teď už stačí jen

přesahující část rukavice přetáhnout kolem okrajů pixly a přidělat izolepou, aby to vše hezky drželo.

Rozhodně nezapomeňte na lubrikační gel (případně nějaký olej), s ním to bude dvacetkrát příjemnější.

TIP: Existují i další možnosti pro domácí masturbátor. Nikdy to ale nebude bez práce a trochy zručnosti. Pro další tipy, včetně fotografiií, se podívejte na jak vyrobit vagínu z mýdla nebo z ručníků.

Pár důležitých rad a postřehů na závěr

 • Rukavice se víc podobá vagíně, kondom zase zadečku. Je hodně úzký.
 • Pokud máte houbičky s trojuhelníky (nebo jinými výstupky), můžete je otočit tak, aby výstupky byly u rukavice (uvnitř). Díky tomu to bude zase jiné, zajímavější. Můžete s pixlou i zkusit během používání kroutit.
 • A pokud to chcete úzké a nemáte žádné kondomy, přetáhněte rukavici přes okraju tuby víc. Čím menší kus rukavice zůstane uvnitř, tím užší dojem vytvoří.
 • Pro realističtější pocit sexu můžete vaginu někde připevnit, třeba v gauči.
 • Kdo maže, ten jede = čím víc gelu, tím lepší pocit
Masturbátor Clear Jack
Myslím že tenhle masturbátor materiálem dokáže hodně napodobit vagínu, což se všem mužům musí hodně líbit.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Máte nějakou vtipnou historku s vyráběním umělé vagíny nebo masturbátorem? S čím vším jste to zkoušeli? Podělte se s námi v komentářích!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...