Erekční kroužky

Erekční kroužky jsou určeny pro muže k masturbaci, pro oživení partnerského sexu i řešení problémů s erekcí. Úzký kroužek se nasadí na penis tak, aby ho mírně přiškrtil. Tím je podporováno hromadění krve v penisu, což způsobuje pevnější erekci, větší výdrž a zároveň zvyšuje citlivost. Kroužky mohou být obohaceny o vibrace, výstupky, anální kolíky a jiné funkce.


Pozor! Nikdy na sobě nemějte kroužek než 30 minut, jinak riskujete poranění. Doporučujeme začínat s měkkými, bezpečnějšími kroužky. Více najdete v častých otázkách dole pod článkem.

Vhodné pro: muži

Cena: pár desítek korun až několik stovek i tisíc.

Možnosti použití: pro pevnější erekci a větší výdrž, zvýšení citlivosti, stimulace při sexu, masturbace.

Při nákupu sledujte: materiál, průměr.

Erekční kroužky se často se používají pro větší radost z partnerského sexu a slouží oběma partnerům. Žena si kromě pevné mužovi erekce a delší výdrže může užívat i vibrace či různé tvary kroužku, muž má celkově intenzivnější prožitky. Proto jsou kroužky i častou pomocí při problémech s erekcí (ideální doplněk je i vakuová pumpa) a předčasnou ejakulací. Jsou také výborným zpestřením masturbace, mohou být spojeny například s análním kolíkem.

Nejlepší erekční kroužky 2020


INSPIRACE:
Chcete zkusit něco nového? Zkuste kroužek zkombinovat s hřejivým lubrikantem.

Časté otázky o erekčních kroužcích


V první řadě změřte penis u kořene, těsně před šourkem. Z výsledku odečtěte 0,5 cm. Vyšel vám ideální průměr gelového (či jiného měkkého) kroužku pro váš penis.

Pokud chcete kroužek nasadit i na varlata, vyberte kroužek zhruba stejné velikosti jako je váš průměr. Při výběru kovových kroužků vyberte o trochu větší kroužek.

Standardně se dává ke kořeni penisu, tak získáte největší účinky na kvalitu erekce i zvýšené citlivosti. Ale chutím a kreativitě se meze nekladou. Můžete si nasadit i několik kroužků po celém těle penisu, můžete okroužkovat i varlata. Jen pozor, aby to příliš neškrtilo.

Kroužek si nasaďte přímo u kořene penisu. Dobrým doplňkem kroužku je i vakuová pumpa.

Přiškrcení penisu je rozhodně potenciálně nebezpečné. Přistupujte ke všemu opatrně, hlavně s pevnějšími kroužky. Naučte se vše s nějakým měkkým kroužkem a postupně můžete přecházet na pevnější materiály.

Doporučená doba používání kroužku je 15 minut, maximálně 30 minut. V případě dlouhodobého nasazení kroužku může dojít k nevratnému poškození penisu s vážnými následky.

Pokud při používání kroužku cítíte mravenčení, bolest nebo penis nepřirozeně změní barvu, kroužek dejte rychle pryč. Pokud trpíte na nemoci srdce a cév, rozhodně erekční kroužek nejprve konzultujte se svým doktorem.


Jsem starší 18 let? ...