Erekční kroužky

Erekční kroužky

Erekční kroužky jsou určeny pro muže k masturbaci, pro oživení partnerského sexu i řešení problémů s erekcí.

Úzký kroužek se nasadí na penis tak, aby ho mírně přiškrtil. Tím je podporováno hromadění krve v penisu, což způsobuje pevnější erekci, větší výdrž a zároveň zvyšuje citlivost.

Kroužky mohou být obohaceny o vibrace, výstupky, anální kolíky a jiné funkce. Pozor! Nikdy na sobě nemějte kroužek než 30 minut, jinak riskujete poranění. Doporučujeme začínat s měkkými, bezpečnějšími kroužky.

Více najdete v častých otázkách dole pod článkem.

  • Snadno se navléká
  • Ideální s vakuovou pumpou
  • Kvalitní, potěší jeho i ji

  NOS vibrační erekční kroužek je další luxusní kousek ze známé dílny Fun Factory. Oni to prostě s pomůckami umí. I tenhle kroužek patří mezi ty nejlepší, které si můžeš vybrat. Hodí se pro masturbaci, zpevnění erekce i pro oživení partnerského sexu.

  Že je tenhle kroužek něco extra poznáš už při pohledu na jeho tvar. Není to jen tak nějaký kroužek. Je tvarovaný. Penis totiž také není dokonale kulatý. Ve Fun Factory to ví a kroužek navrhli tak, aby dokonale odpovídal skutečnému tvaru penisu, a aby díky tomu perfektně seděl, držel a byl pohodlný. Moc chálíme i pružný materiál (hebký kvalitní silikon). Občas se stane, že si pořídíš kroužek, který na penis prostě nenarveš, s tímhle se toho bát nemusíš. Roztahuje se pěkně do šířky, takže se nasazuje rychle a příjemně i na široký penis (skvěle se tak hodí pro použití s vakuovou pumpou, když potřebuješ rychle zafixovat erekci).

  Kroužek má dva vibrující výběžky, v každém je jeden vibrační motorek. Pro jeho i její potěšení. Ouška můžeš otočit na penisu směrem dolů, na varlata, perfektní pro masturbaci. Nebo směrem nahoru, to když budeš chtít potěšit při sexu partnerky klitoris. S obojím dokáže erekční kroužek NOS divy. Má celkem 5 vibračních režimů, 4 klasické stupňující se vibrace a pátý režim je divočejší, střídá různé pulzy a vibrace a rozhodně tě nebude nudit. Ovládání je jasné, jediné tlačítko, jeden program za druhým, nic složitého. Ale také tu číhá jediné mínus téhle hračky, tlačítko se musí mačkat s důrazem, na menší ťuknutí nereaguje.

  Na tomhle vibračním kroužku je super i to, jak je multifunkční. Pomáhá udržet erekci a prokrvit penis. Potěší při sexu jí i jeho. Ale úplně krásně ho můžete používat i jako minivibrátor. A zkus někdy mezi obě ouška zasunout klitoris a uvidíš, co se bude dít za zázraky. Pro masturbaci, na cesty, je prostě skvělý. Fun Factory NOS vibrační erekční kroužek je sice dražší, ale udělá vám oběma tolik radosti, že za to rozhodně stojí.

  • Dobře škrtí, penis je citlivý
  • Vibrační výstupek je dost velký
  • Vibrace na klitoris i varlata

  Pokud hledáš něco, co si užijete oba dva při sexu a nebude to stát hromadu peněz, vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg je zajímavá možnost.

  Funkci erekčního kroužku zvládá dobře. Je velmi pevný, a tak díky němu opravdu budeš mít pevnější erekci a penis bude i víc citlivý. Ženě zase dopřeje potěšení vibrující výběžek. Je dobře navržený a opravdu během sexu stimuluje klitoris. Ačkoliv při přirážení občas uhýbá trochu ke straně, a musí se tak občas zase správně natočit, což patří mezi jeho hlavní mínusy.

  Kroužek je ze silikonu, hebký a příjemný. Silikon se navíc dobře natahuje, takže se snadno navléká, můžeš ho nandat i na erekci. Kroužek je ale zároveň velmi široký a bytelný, hned tak se nevytahá (spíš nikdy). Sevření má opravdu dobré, pro muže s větším průměrem než 4 cm by mohl být dokonce až příliš těsný. Nejde použít pro škrcení za varlaty.

  Kromě toho, že hezky stimuluje klitoris a udělá tak radost ženě při sexu, ho můžeš vibrujícím výběžkem nastavit třeba i na svá varlata. K masturbaci nebo orálnímu sexu je to hodně velká paráda. Při poloze zezadu si taky může užít partnerka stimulaci zadečku. A při předehře ho klidně můžete používat jako minivibrátor. Nebo si ho žena užije na vibrátoru. Možností s ním máte opravdu hodně.

  Vibrace má erekční kroužek Silicone Black Egg jen ve 3 stupních. Slabé, střední, silné. Žádné režimy. Což je trochu škoda. Ale to je holt daň za nízkou cenu, asi nemůže mít úplně všechno. Takže vibrací málo, ale určitě jsou fajn a splní to, co mají. Silná je dostatečně silná.

  Velké plus je to, že je kroužek na nabíjení. Nabíjí se rychle a vydrží v chodu docela dlouho. Je i vodotěsný, takže si s ním můžeš užívat ve vaně a snadno se díky tomu umývá. Ovládání je snadné (jediné tlačítko) a bezproblémové. Je dobrý i pro použití s vakuovou pumpou.

  Existují určitě i mnohem lepší kroužky, ale asi ne v této cenové relaci. Erekční kroužek Silicone Black Egg má opravdu výborný poměr cena/kvalita.

  • Dobře škrtí, penis je citlivý
  • Silné vibrace, dva motorky
  • Vibrace jdou na klitorios i varlata

  Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit je především párová hračka pro oživení sexu. V některých ohledech je skvělý a v některých slabší.

  Kroužek je ze silikonu, je pevný a sevření má velmi dobré, takže s ním má muž opravdu pevnější erekci i citlivější penis. Dá se trochu roztáhnout, a tak se dobře nasazuje. Není však vhodný pro muže s širším penisem než 4 cm (jeho nenatažený průměr je 3 cm), takže silnější penis může příliš tlačit a navíc se brzy vytahá.

  Ženy kromě kvalitnější erekce potěší i vibrující králičí uši. V každém je jeden vibrační motorek, takže má tenhle zajíc pořádně vibrující grády. Což si užije nejen žena při sexu na klitorisu (nebo třeba i na zadečku), ale může si to vychutnat i muž na varlatech. K orálu nebo masturbaci je to spolu s vibrujícím kroužkem opravdu silná kombinace.

  Uši králíka ale nejsou dokonalé. Jsou tvrdé a v některých polohách mohou ženu tlačit nebo překáží. Velká nevýhoda je také v ovládání, sice je jednoduché a pohodlné, ale během sexu se občas samo přepíná. To jsou hlavní nevýhody kroužku.

  Vibrace má ale erekční kroužek Silicone Rabbit opravdu super. 3 stupně intenzity, 4 vibrační režimy. Jsou zajímavé a pro většinu z nás asi úplně dostatečné. Přestože jsou silné, jsou navíc velmi tiché.

  Další zásadní nevýhodou je nabíjení na baterie. Kroužek je na klasické knoflíkovky, takže není velké umění je sehnat, ale nabíjení přes USB je zkrátka pohodlnější (i ekologičtější). Kroužek potřebuje 3 knoflíkovky a vydrží s nimi v chodu asi hodinu a půl.

  Pak je také škoda, že není vodotěsný. Jen voděodolný. Do vany se tedy nehodí. Umývá se ale poměrně ok, s trochou opatrnosti klidně pod tekoucí vodou.

  Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit je tak pěkná moderní hračka, která určitě má své silné stránky, ale stejně tak má i nevýhody.

  • Natahovací, dobře se nandavají
  • Levné
  • Několik velikostí

  Erekční kroužky Elephant Rings, to je hodně hudby za málo peněz. Jsou to ideální první kroužky pro začátečníky, ale nejen pro ně.

  Tyhle kroužky jsou v zásadě jednoduché, ale velmi funkční. Jsou tři, nejmenší, střední a největší. Každý kroužek má kuličky pro větší stimulaci, které si užiješ ty i žena. Kroužky nejen zaškrtí, zpevní erekci a udělají penis citlivější, ale když je dobře umístíš, budou u sexu stimulovat i partnerku. Doporučujeme vyzkoušet je pod žaludem, tam stojí vážně za to.

  Na těhle kroužcích je super to, že jsou báječně natahovací. Celkově je tahle sada úplně ideální, pokud pořádně nevíš, jak velký kroužek potřebuješ a chceš. Jestli se ti bude líbit na varlatech, nebo na žaludu, nebo u kořene. S těmihle si to všechno můžeš vyzkoušet. Dají se umístit kamkoliv na penisu, můžeš je zkusit dát na varlata, odvážní je dokonce můžou obtočit kolem penisu dvojitě pro extra přiškrcení (ale pozor s tím, velké dlouhodobé přiškrcení může penis poškodit). Pro představu: nejmenší kroužek má průměr 1,8 cm a natáhne se až na 7 cm. Ten největší má průměr 2,7 a natáhne se na 10 cm. 

  Malá nevýhoda. Jde o obyčejnější tenké kroužky, takže určitě nevydrží navždy (zbytečně je nenatahuj pro srandu), ale neboj se, že by se hned přetrhly. Něco rozhodně zvládnou.

  Samozřejmě je můžeš vzít do vany a vymýšlet s nimi co tě napadne. Takový erekční kroužek může zaujmou i dámu. Jeden kroužek pod žaludem a dva překřížené na tělu jinak nudného vibrátoru… a hned je na světě nová erotická hračka.

  Pokud hledáš něco spíš levného na vyzkoušení a chceš zjitit, co ti nejvíc vyhovuje, variabilní erekční kroužky Elephant Rings jsou rozhodně parádní možnost.

  • Velmi těsné
  • Levné
  • Vydrží

  Erekční kroužky Hard Boy si zamiluješ, pokud se ti líbí pořádné sevření a taky nerad utrácíš. Jsou levné a hodně těsné. Zároveň ale vydrží.

  V sadě jsou dva kroužky. Oba stejně těsné, jejich vnitřní průměr je jen 1,3 cm. Jo, tomu se říká pořádné zakšrcení. Zároveň se ale pěkně natahují (až na 8 cm), takže se dobře umisťují a přizpůsobí se i většímu penisu. 

  Oba kroužky jsou jiné, mají různé výstupky pro dráždění partnerky u sexu. Ale můžete s nimi společně experimentovat i jinak. Zkus si třeba dát kroužek na prst a zkoumat partnerčin bod G. Silná reakce zaručena.

  Každopádně tvůj penis bude z erekčních kroužků Hard Boy nadšený, pokud to má rád pořádně. Kroužek si můžeš navléct kamkoliv. Na žalud, na kořen, pod varlata. Klidně i na varlata samostatně. Jen pozor a nepřežeň to, opravdu škrtí hodně, takže tady určitě buď opatrný a dodržuj i dobu maximálního použití – což je 20 minut. Mít kroužky delší dobu by ti mohlo ublížit.

  Jinak přestože jsou kroužky Hard Boy levné, vydrží ti dlouho. Jsou buclaté a tak se určitě nemusíš bát, že se roztrhnou. Můžeš si je samozřejmě vzít do vany a celkově s nimi vymýšlet, co tě jen napadne. Třeba je i půjčit partnerce na vibrátor. Mají jen jedno mínus, trochu hůř se sundavají. Jak jsou těsné, je to trochu boj a to především pokud máš chlupy, kroužky se do nich rády zamotávají.

  To je ale jen malá nevýhody, svou cenou a úžasným stiskem ti to erekční kroužky Hard Boy určitě vynahradí.

Erekční kroužky - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: muž.

Cena: pár desítek korun až několik stovek i tisíc.

Možnosti použití: pro pevnější erekci a větší výdrž, zvýšení citlivosti, stimulace při sexu, masturbace.

Při nákupu sledujte: materiál, průměr.

Erekční kroužky se často se používají pro větší radost z partnerského sexu a slouží oběma partnerům. Žena si kromě pevné mužovi erekce a delší výdrže může užívat i vibrace či různé tvary kroužku, muž má celkově intenzivnější prožitky. Proto jsou kroužky i častou pomocí při problémech s erekcí (ideální doplněk je i vakuová pumpa) a předčasnou ejakulací. Jsou také výborným zpestřením masturbace, mohou být spojeny například s análním kolíkem.

Velký rozdíl mezi kroužky způsobuje použitý materiál. Pro začátečníky jsou vhodné měkčí materiály, guma a silikon. Ty je možné nasadit a sundat i během erekce (ty pružnější), proto je jejich použití bezpečné. Můžete si na zkoušku pořídit jednorázový kroužek za pár desítek korun nebo sadu různých kroužků, se kterými zjistíte, co vám vyhovuje.

Pro potěšení ženy existují i erekční kroužky se stimulátorem klitorisu, vyrábí je třeba známá firma Satisfyer, která se na klitoris zaměřuje. Vibrační kroužek může člověk využít i na jakoukoliv jinou část těla jako mini vibrátor.

Pevné erekční kroužky z kovu jsou vhodné jen pro zkušenější uživatele, v rukou amatéra mohou být i nebezpečné. Kroužek je vhodné sundat po 15 minutách, nikdy by doba jeho používání neměla přesáhnout 30 minut. Doporučujeme přečíst si i otázky týkající se bezpečnosti v sekci časté otázky o erekčních kroužcích, které najdete níže.

Obvykle se umisťují na kořen penisu, některé kroužky jsou určené i pro varlata. Což je ale také technika vhodná spíše pro zkušené. Měkké kroužky lze rozmístit kdekoliv po těle penisu, pro zajímavé zpestření během sexu pro muže i ženu.

Kroužky mohou mít i řadu zajímavých doplňků a vlastností. Mohou být spojeny s análním kolíkem, mít na sobě závaží nebo vypadat jako ozdoba. Ty pokročilé mohou mít i různé zajímavé funkce typu sledování počtu přirážení.

tip: Chcete zkusit něco nového? Zkuste kroužek zkombinovat s hřejivým lubrikantem.

Časté otázky: Erekční kroužky

Je to bezpečné?

Přiškrcení penisu je rozhodně potenciálně nebezpečné. Přistupujte ke všemu opatrně, hlavně s pevnějšími kroužky. Naučte se vše s nějakým měkkým kroužkem a postupně můžete přecházet na pevnější materiály. 

Doporučená doba používání kroužku je 15 minut, maximálně 30 minut. V případě dlouhodobého nasazení kroužku může dojít k nevratnému poškození penisu s vážnými následky.

Pokud při používání kroužku cítíte mravenčení, bolest nebo penis nepřirozeně změní barvu, kroužek dejte rychle pryč. Pokud trpíte na nemoci srdce a cév, rozhodně erekční kroužek nejprve konzultujte se svým doktorem.

Jak nejlépe s kroužkem podpořit pevnou erekci?

Kroužek si nasaďte přímo u kořene penisu. Dobrým doplňkem kroužku je i vakuová pumpa.

Kam kroužek umístit?

Standardně se dává ke kořeni penisu, tak získáte největší účinky na kvalitu erekce i zvýšené citlivosti. Ale chutím a kreativitě se meze nekladou. Můžete si nasadit i několik kroužků po celém těle penisu, můžete okroužkovat i varlata. Jen pozor, aby to příliš neškrtilo.

Jak velký kroužek vybrat?

V první řadě změřte penis u kořene, těsně před šourkem. Z výsledku odečtěte 0,5 cm. Vyšel vám ideální průměr gelového (či jiného měkkého) kroužku pro váš penis. 

Pokud chcete kroužek nasadit i na varlata, vyberte kroužek zhruba stejné velikosti jako je váš průměr. Při výběru kovových kroužků vyberte o trochu větší kroužek.

Jsem starší 18 let? ...