Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Jak na >
  2. Jak svádět muže jako bohyně: zaútočte na jeho smysly

Jak svádět muže jako bohyně: zaútočte na jeho smysly

Lucy
Lucy
24. 11. 2019
9 minut čtení

Jak svádět muže? Chcete ho dovést do stavu šílenství? Aby mu mozek potemněl? Abyste byla tím jediným, na co se dokáže soustředit (ještě dlouho potom)? Je úplně jedno, jestli vás už dávno dobře zná, nebo jde o toho sexy nového souseda.

Prozradíme vám tajné techniky největších svůdnic, se kterými ho dostanete na kolena.

Ty nejúspěšnější svůdnice útočí na smysly…

Muži jsou zkrátka jiní. Na ně neplatí dlouhé mazlení, hluboký vztah a pocit bezpečí (mluvíme teď jen o sexu a vzrušování!). Ale polechtejte každý z jeho smyslů a dostanete ho do extáze.

Nepočítejte s tím, že zvládnete zaútočit na všech pět smyslů postupně. Bude totiž stačit jen několik z nich. Možná se nedostanete ani ke druhému, protože na vás vášnivě skočí a vezme si vás právě tady a teď.

Ale pokud je před vámi velká sváděcí výzva typu odcizený manžel, naštvaný přítel, nebo ten sexy nedostupný kluk z posilovny… naplánujte večer, ve kterém zahrnete každý z bodů, o kterém vám teď povíme vše podstatné. Uvidíte, že tohle prostě vyjde. Nemá šanci odolat.

1.     Smysl: zrak. Ať se dívá!

Ideální smysl, se kterým sváděcí akci zahájit.

Bylo už dokázáno, že ženy svého partnera vnímají mnohem víc jako celek. Díváme se mu na ruce, vlasy, oči a hodnotíme ho jako celou osobu. Mužům však stačí pohled na prsa pod tričkem, odhalená stehna, zadek v těsných džínách… a mozek jim vypovídá službu. Jsou prostě mnohem víc vizuální. Milují, když se mohou koukat.

Pokud mu nabídnete opravdu pikantní pohled, nedokáže se jen tak otočit a myslet na fotbal.

Myslete na to, až půjdete do akce. A tu neuvěřitelně krátkou sukni, kterou nemůžete nosit mezi slušné lidi, rozhodně nevyhazujte. Nechte si ji na doma.

Podvazkový komplet Carisma
Veľmi príjemný materiál. Mám veľkosť XXL a mala som obavu že pás podväzkový nebude sedieť ale je super pohodlný a dobre sa nosí, podprsenka je menšia ale do postele v pohode :)
Přečtěte si další zakaznické recenze

Až na sebe obléknete něco nebezpečného, předveďte mu tenhle rafinovaný trik:

Jak svádět muže? TRIK NEJVĚTŠÍCH SVŮDNIC: nenápadná sexy předváděčka

Ideální okamžik je, když si povídáte, on se na vás dívá a věnuje vám pozornost.

Jednu ruku spusťte volně podél těla a druhou rukou se jí chytněte za loket. Po krátké chvíli začněte spuštěnou ruku zvedat ke své hrudi. Ať u toho ruka „přejede“ po vašem těle, obkružte s ní takový půloblouk (zkuste si to u zrcadla a bude vám to jasné).

Tímto nenápadným pohybem zaměříte jeho podvědomou pozornost k oblasti vaší pánve.

Až vaše ruka doputuje k oblasti hrudníku, na chvíli se tam zastavte a hrajte si s prsty. Třeba si nakreslete ve výstřihu několik imaginárních koleček, pomalu se pohlaďte. Tím ho upozorníte na svá prsa.

Po chvíli ruku přesuňte zase dál, ke své tváři, a několikrát se pohlaďte i po ní. Nakonec konečky prstů přejeďte i po svých rtech. Tak ho svádíte k polibku.

svadet jako bohyne ve spodnim pradle

Celou dobu se mu dívejte ideálně do očí. Vaše pohyby by měly být pomalé a smyslné. A uvolněné.

Ideálně si to natrénujte před zrcadlem. Zní to mnohem složitěji, než jaké to je v akci.

Když si to párkrát zkusíte, získáte jistotu a budete zcela přirozená. Vlastně jde jen o jeden dlouhý pohyb, který zakomponujete do obvyklé konverzace. Nic speciálního. Ale jeho podvědomí z toho bude šílet, ač tomu on sám nebude rozumět.

Zkombinujte tenhle trik s ženskou svůdnou klasikou. S upnutým tričkem bez podprsenky a s krátkou sukénkou… a možná vás čeká pořádný sex ještě dřív, než dojde na cokoliv jiného. (S předehrou nepočítejte… tohle je předehra.)

2.      Smysl: čich. Vůně sexu ve vzduchu

Voňavky milujeme především my, ženy. Muži sice některá vůně může vědomě vonět také a klidně vám ji upřímně pochválí. Ale jeho podvědomí funguje úplně jinak…

Je to vaše přirozená vůně, která ho opravdu bere. A opět, nemusí si to vůbec uvědomovat.

Tak to příroda už dávno zařídila. Samičky všech možných druhů mají své vlastní signály, že jsou dostupné a připravené na samce. A samci jim rozumí. Kočky mňoukají a v kocourech vře krev. U nás to funguje také, jen trochu sofistikovaněji. My naštěstí nemňoukáme, ale voníme. A muži připravenou ženu cítí stejně spolehlivě, jaké ten kocour slyší svou kočku. (Pokud chcete vyrazit do svádění v té největší formě, naplánujte ho v době své ovulace. Vaše vůně ženy je v té době pro muže zcela nejpřitažlivější, to už bylo mnohokrát prokázáno.)

Dámský Eau Yes Amorelie parfém s feromony
zatím naplno nevyzkoušeno, pouze při rozbalení přičichnuto, ale jeho čas se blíží a jsem sama zvědavá
Přečtěte si další zakaznické recenze

Voňavkami si to spíš kazíme. Navenek sice působíme esteticky, ale jsme prostě méně sexuálně přitažlivé, ať se nám to líbí, nebo ne. Jde o věc pudu.

Takže až ho půjdete svádět, nechte tu lahvičku s parfémem pro změnu na poličce. Dejte mu ochutnat svou pravou vůni. Nemaskovanou ženu. Budete pro něj tak sexy, že to ani ten nejdražší parfém nemůže nikdy dohnat.

TRIK NEJVĚTŠÍCH SVŮDNIC: vlastní vůně na max

Že vůně našeho těla na muže funguje, to je už dávno vědecky dokázané. A ano, je vám možná správně jasné, že ze všeho nejomamnější pro mužské smysly jsou pohlavní vůně ženy. Proto je především vzrušená a ovulující žena tak sexy.

A co s tím můžete udělat?

Popusťte uzdy fantazii. Před rande si představujte, co všechno by se mohlo dít, jen se na něj pořádně nažhavte… bude to ve vzduchu a budete o to víc sexy.

pokud chcete jít do extrému, můžete si dokonce trochu svých pohlavních vůní vypůjčit. Největší svůdnice to dělají, protože vědí, že tím muže doslova oblbnou.

Jak na to? Prostě si „tam“ strčte prst a ten si pak otřete na místa, kam se obvykle doporučuje aplikovat parfém. Takže na místa, která se dobře prokrvují. Na žíly na zápěstí a na krku.

Vaše oběť nebude tušit proč, ale bude z vás šílet.

Ale pozor!:
U svádění je vždy důležité, abyste se cítila dobře. Pokud vám parfém dodává na pocitu přitažlivosti a bez něj se cítíte zranitelná, do ničeho se nenuťte.

Můžete vyzkoušet i parfém s příměsí feromonů. Přečtěte si něco víc o tom

svadet jako bohyne chute

3.     Smysl: chuť. Chuť sexu na rtech…

Tak jo, jste sexy na pohled i po čuchu. Co dál? Přítmí, hudba, svíčky, večeře? Perfektní. Je čas na útok na další z jeho smyslů.

Lidé už dávno vypozorovali, že některá jídla zvyšují chuť na sex.

Je to ostatně logické. Když existují přírodní prostředky na povzbuzení, na bolení hlavy, vyrážku, únavu a vlastně úplně všechno, samozřejmě existují i erotické povzbuzovače… ale pozor, sezobnout jeden dva kousky nebude pro pořádný efekt obvykle stačit. A ne všechno, o čem se to kdy tvrdilo, skutečně funguje.

Účinná afrodiziaka

Mezi ta nejsilnější opravdu účinná afrodiziaka patří jahody (no ano, proto se zobou ve vaně s šampáněm v sexy bublinkách). Velmi spolehlivé je i chilli a pepř (česnek také, ale ten vám nebudeme před vášnivou chvílí zrovna doporučovat, žejo). Pikantní koření obecně vás rozproudí, zahřeje, nažhaví…

Vyzkoušejte ale i chřest a celer. Hodně se chválí i avokádo a borůvkyvanilkazázvor. A nezapomeňme ani na alkohol. Určitě funguje, už jen proto, že uvolňuje. Ale pozor, pomůže vám k vášnivé noci jen v menší dávce. Větší dávky alkoholu naopak sexuální aktivitu utlumují. Nejlépe ze všeho pak působí na erotickou náladu víno.

Která afrodiziaka nefungují?

Mezi lidmi toho koluje spousta. Ale je i řada rad, které fakt nefungují.

Například nesázejte na nejznámější afrodiziakum, ústřice. Ty tedy ve skutečnosti trochu fungují, ale musíte jich sníst velmi velké množství. Mají povzbudivý efekt spíš v případě dlouhodobé záliby v jejich pojídání, u jedné večeře nic velkého nezmůžou.

Často se mluvilo také o čokoládě. To je čirá fáma. Čokoláda nepůsobí jako afrodiziakum. Nicméně jsme po ní často spokojení, uvolnění a to už za formu afrodiziaka klidně považovat můžeme.

Španělské mušky Cobeco Extra STRONG
Sám jsem španělské mušku užil a zhruba po hodině jsme s ženou prožili vášnivý sex
Přečtěte si další zakaznické recenze

Rady ohledně afrodiziak berte s jistou rezervou. Fungují, to ne že ne. Nicméně nejsou samospásná. Všichni přece víme, že když si dáme hrst borůvek, neznamená to, že půjdeme hned někoho obskočit. Na sex vlastně vůbec nemusíme myslet.

Afrodiziaka spíš přispívají k celkové atmosféře. Když je zkombinujete se smyslným večerem, budou hrát svou roli perfektně.

4.      Smysl: hmat. Nepodceňujte sílu doteku.

Určitě to znáte. Jeden správný dotek stačí. Když vám přejede jemně prstem po krku, sáhne vám na stehno… a někdy dokonce stačí i jen správně pohladit po ruce.

V tomhle jsme si s muži mnohem víc podobné, než by jeden čekal. I jeho můžete správným dotekem přivést do varu.

Možná máte pocit, že na něj doteky neplatí. A to si nejspíš myslí i on. Ale nejspíš je to jinak. Zkuste to. Zkuste zaútočit na všechna ta místečka, která platí na vás. Letmý dotek ruky, šimrání prstů, paže, krk, uši. Zkuste to a sledujte jeho reakce.

INSPIRACE:
Škrábání nehty. Řada mužů ho miluje.
Rytmické, jemné škrabkání.

5.     Smysl: sluch. Řekněte mu to…

Je čas zaměřit se na poslední smysl. Sluch.

Všechny víme, že muži zkrátka zbožňují, když nás u sexu slyší. Když mají důkaz, že se nám to líbí. Ale o tom tato část není.

Neomezujme se jen na slastné vzdychání u sexu. Vzrušme ho díky sluchu ještě mnohem dřív…

Pokud mu dokážete do ouška zašeptat něco extra žhavého a klidně i pořádně perverzního a sprostého, jen do toho. Pokud je jako drtivá většina mužů, bude se mu to ve správné chvíli rozhodně líbit. Pokud ale jste vy jako většina žen, možná se budete stydět hnedka mluvit o tom, jak si ho žhavě osedláte a co všechno a kde vám má udělat… nevadí, nemusíte hned předvést výkon jako z pornofilmu… jde to i jemněji. Rafinovaněji. Možná i o to víc eroticky.

Co třeba ho pohladit v restauraci po stehně, podívat se mu do očí a říct „Víš, fakt miluju, když mě hladíš tam dole. Ty to se mnou tak hezky umíš…  jsem z té představy úplně hotová. Co kdyby sis se mnou pak doma pohrál?“

Vsaďte se, že takhle rychle jste ho ještě opustit restauraci neviděla… 😉

INSPIRACE:
Pokud vám tohle moc nejde, zkuste to po malých krůčcích. Řekněte něco pochvalného, něco s nádechem smyslnosti. Klidně ho jen pochvalte: „Máš sexy záda.“,  „Minule se mi milování s tebou fakt líbilo…“ A jednou to třeba posunete o krok dál a budete mu do ucha šeptat takové sprosťárny, že byste se z nich dnes červenala. Anebo nebudete.

Dělejte jen to, co vám je příjemné, ale věřte, že i pár slovíček s ním dovede velké věci…

To platí i obecně u celého svádění. Užijte si to. Berte to jako hru. Musí vás bavit, musíte do toho dát vášeň. Nenuťte se do ničeho. Ale zároveň nenechte nesmělost, aby vás ovládala a blokovala.

Všechny naše podněty jsou jednotlivé nástroje, které dohromady vykouzlí perfektní atmosféru a erotickou náladu. Klidně kterýkoliv vynechejte a cokoliv přidejte.

Vy víte nejlíp, jak na něj. Takže jen do toho, zapojte kreativitu a užijte si večer, ve kterém budete hvězdou, ze které bude šílet…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...