Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Srovnání produktů >
  2. Jaký je rozdíl mezi womanizer w500 a w100

Jaký je rozdíl mezi womanizer w500 a w100

Vendulka
Vendulka
2. 3. 2017
5 minut čtení

Když se na trhu objevil Womanizer W100, platil za revoluční novinku. Brzy se však zjevil Womanizer Pro W500. A prý je ještě lepší.Pokud chcete mít jistotu, že si vyberete opravdu dobře, pak je naše srovnávací recenze přímo pro vás. Dostanete nezaujatou odpověď na otázku, který Womanizer vám přinese více potěšení.

womanizer w100 v

Jak funguje Womanizer?

Pokud Womanizery dobře znáte, můžete přeskočit k dalšímu bodu.

Když Womanizer přišel jako první s revoluční bezdotykovou stimulací klitorisu pomocí podtlakových vln, byla to bez nadsázky revoluce na trhu erotických pomůcek. Jde o něco úplně nového. Žádné vibrace a zasouvání. Tlakové vlny.

Jak zpestřit sex s Womanizerem?

Womanizer nasaje klitoris do své stimulační hlavice, kde ho pomocí pulzních vln muchlá (lepší slovo nevymyslím). Naprostá většina žen se shoduje na tom, že jde o extrémně silné pocity. Nezvykle silný orgasmus navíc přichází velmi rychle. A pokud jdete dál, tak i v mnohanásobných podáních.

O tom, že tato technologie funguje a je opravdu tak úžasná, jak hlásají reklamy, není třeba pochybovat. Už ji ověřila ohromná řada žen na celém světě.

Kromě velmi silných orgasmů, je Womanizer skvělý i v tom, že nabízí svobodu a pohodlí. Nemusíte se zkrátka vůbec snažit, on vše udělá za vás. Vy můžete relaxovat, nechat se hýčkat a třeba snít. Další výhodou je i to, že nehrozí žádné podráždění pokožky. Ani při dlouhé násobně-orgasmovém hraní. Pamatujte, vše je bezdotykové.

Womanizer mohu s klidným svědomím doporučit každé ženě. Je sice dražší, ale přináší do světa masturbace (ale i partnerského sexu) zase něco úplně nového. A silného.

Srovnání Womanizeru Pro W500 a W100: BALENÍ

Takže tedy teď k porovnání Womanizerů. Začněme u balení.

Oba dva tyto modely dostanete v krásné pevné krabičce. Oba mají jednu hlavici plus další náhradníUSB nabíjecí kabel i redukci, aby šla hračka nabíjet nejen přes USB, ale i rovnou ze zásuvky.

Womanizer Premium

od 4 999 Kč

Dárek k produktu

Rozdíl mezi nimi je především v tom, že Womanizer W100 dostanete s pevnou krabičkou na zip, do které můžete hračku schovat. K Pro W500 dostanete sametový pytlík. Někomu možná může pytlík pro ukládání vyhovovat víc, já jsem zastánce krabičky, dá se s ní cestovat a máte jistotu, že se Womanizeru nic nestane. V tomhle tedy u mě vyhrává W100. Nicméně k Pro W500 zase dostanete hlavice v různých velikostech, což je skvělý nápad, můžete zjistit, co vám víc vyhovuje.

Proto tedy…

V kategorii vyhrává: Nerozhodně

Srovnání Womanizeru Pro W500 a W100: VZHLED

Každý z nás to bude nejspíš cítit jinak, tady mohu mluvit jen sama za sebe. Oba Womanizery jsou k dostání v mnoha barevných variantách, což je skvělé. Určitě nebudete mít problém vybrat si takový, který se vám bude líbit na první pohled.

Womanizer Pro W500 je sice vylepšený a má atraktivnější tvar, nicméně… kazí mu to nápisy na bocích. Podle mého díky nim Womanizer ztrácí luxusní ráz, kvůli kterému za něj platíme tolik peněz. W100 je sice tvarem obyčejnější, ale nemá na sobě žádné nápisy. Navíc se mi ohromně líbí jeho velký kamínek Swarovski, Pro W500 má kamínek menší.

V kategorii vyhrává: Womanizer W100

Srovnání Womanizeru W100 a Pro W500: OVLÁDÁNÍ

Teď to nejdůležitější. Ovládání. V bezdotykové podtlakové stimulaci jsou skvělí oba dva. Oba umí, oba vás učiní rychle šťastnou a uspokojenou ženou, to je bez debaty.

Womanizer Pro W500 se ale opravdu vytáhl. Svým tvarem padne lépe do ruky, je lehčí a ovládání má na šikovnější straně. I jeho čudlíky jsou trochu praktičtější. A má víc stupňů intenzit (8).

Tady není co řešit, vítězství na plné čáře.

V kategorii vyhrává: Womanizer Pro W500

Srovnání Womanizeru Pro W500 a W100: DALŠÍ VLASTNOSTI

Materiály obou Womanizerů jsou kvalitní a bezpečné. Hlavice mají z lékařského silikonu, snadno je odepnete a rychle umyjete. Tělo je z hebounkého ABS, Pro W500 je ještě o něco hebčí a příjemnější.

Díky silikonu a voděodolnosti se rychle a pohodlně čistí, nemusíte se bát jejich zničení. Nabíjení je zhruba stejné, 2 hodiny na nabíječce a za to 4 hodiny silných orgasmů. Dobrý obchod!

Ale teď to nejdůležitější. Womanizer Pro W500 je při chodu tišší. Na mě byl W100 opravdu hlučný, takže pro mě ohromně zásadní bod.

Pokud navíc milujete zapojení hraček při sexu s partnerem, lépe se vám bude operovat s drobnějším Pro W500.

V kategorii drtivě vyhrává: Womanizer Pro W500

womanizer w500

Takže který?

Kvůli krabičce asi nemá smysl kupovat model, který je prostě o úroveň horší ve všech ostatních ohledech. Takže je to jasné, nejde poradit nic jiného než Womanizer Pro W500.

Jo, vážně škoda toho laciného nápisu, nicméně… stejně ho nechceme na koukání že? Tenhle šikula má jasný úkol. Uspokojit vás na nejhlubší úrovni. Kdykoliv. Rychle. Bez práce.

Pro W 500 je k tomu jako stvořený, opravdu ho mohu jedině doporučit.

Pokud by vás zajímalo více informací, můžete si ještě přečíst recenze, které jsem psala k jednotlivým modelům – Recenze na Womanizer W100 a recenze na Womanizer Pro W500.

Ale vše důležité máte i v této recenzi. Pořiďte si Womanizer Pro W500 a uvidíte, že vás tahle hračka vezme až do nebe. A znovu a znovu a znovu…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...