Prášky na erekci

Pro pevnější i spolehlivější erekci

Když nestojí, Viagra už dávno není jediné a nejlepší řešení. Naopak. Existuje spousta prášků, které jsou založené na zdravých a studiemi ověřených bylinách. Podporují erekci a zároveň i zdraví celého těla.

Některé moderní léky jsou velmi účinné. Jiné se z tebe jen snaží vytáhnout peníze. Aby se ti nestalo to druhé, vybrali jsme pro tebe ty nejlepší ověřené prášky na erekci, a v našem přehledném seznamu si můžeš pohodlně vybrat ty, u kterých máš největší šanci, že budou fungovat.

  • Extrémně rychlý nástup
  • Obzvlášť léčivé a výživné složení
  • Garance vrácení peněz

  Typ: extrémně rychlý, erekce do 30 minut (a klidně i za 15).

  Hodí se: když chceš něco, co funguje extrémně rychle. Navíc to i podpoří zdraví a vitalitu celého těla a dokonce i duševní pohodu.

  Obsahuje: kotvičník zemní, ženšen pravý, rozchodnice růžová, extrakt z hroznových semen, guarana, L-arginin, L-citrulin.

  Proerecta SHOT není ve formě tabletek, ale nápoje. A právě proto účinkuje tak extrémně rychle, rychleji se dostává do krevního oběhu. Také je podle nás momentálně jasným vítězem mezi prášky na erekci s rychlým účinkem – ale nejen kvůli své rychlosti, má i mimořádně blahodárné složení, které navrací sílu a energii nejen v sexuální oblasti. Cena tomu ale odpovídá, Proerecta shot není zrovna nejlevnější. Pokud ti to ale nevadí, chybu s ním neuděláš – výrobce dokonce garantuje i vrácení peněz, kdyby náhodou shot nefungoval právě na tebe.

  Kromě pevné a rychlé erekce Proerecta slibuje i výrazně vyšší chuť na sex – a mnoho mužů to potvrzuje. Obsahuje klasický kotvičník a ženšen, ale navíc také třeba rozchodnici, která pomáhá k větší psychické pohodě a třeba i v boji s depresí. Také v ní najdeš přírodní povzbuzovač guaranu.

  Jelikož jde o opravdu silný koktejl, není vhodné pít ho každý den. Ale pokud potřebuješ časté řešení, doporučujeme kombinaci s dlouhodobě působícím lékem na erekci Poerecta Long. Je od stejného výrobce, dobře se se shotem doplňuje a od nás získala 4,5 hvězdiček – taky jde o mimořádně kvalitní výrobek.

  Jak se užívá: 1 lahvička před sexem. Víc lahviček denně se užívat nesmí a ani není vhodné pít Proerectu každý den.

  Cena: 106–150 kč za sex (podle zakoupeného balení).

  Nehodí se když: máš problémy s vysokým tlakem nebo srdečně-cévní onemocnění.

 • Vimax

  4.5
  • Ověřený světový produkt
  • Léčivý na více úrovních
  • Garance vrácení peněz

  Typ: dlouhodobý efekt, projeví se nejdéle do 3 měsíců, což je také minimální doporučená doba užívání. (Většina mužů ale pozoruje výsledky mnohem dřív, často i po pár dnech.)

  Hodí se: když chceš dlouhodobé řešení podporující celkové zdraví těla i mozku. A líbí se ti produkty, které slaví světový úspěch a už mají početnou základnu fanoušků.

  Obsahuje: ženšen pravý, kotvičník zemní, ginkgo biloba, serenoa plazivá, hloh, kajenský pepř, oves.

  Vimax pochází z Kanady a prodává se na spoustě míst po celém světě už více než 15 let. Člověk má tedy celkem jistotu, že by na něm opravdu něco mělo být. A pro ještě větší klid v duši oficiální český distributor dává garanci vrácení peněz (za neotevřená balení).

  I ve Vimaxu je oblíbený kotvičník, který působení na hladinu testosteronu, a tím erekci prokazatelně oživuje. Přidaná ginkgo biloba má zase podporující vliv na mozek a krevní oběh – což se hodí především ve vyšším věku.

  Ve Vimaxu se ukrývá také kajenský pepř, který také působí na prokrvení, serenoa plazivá, která má vliv na zdraví prostaty, a hloh s ovsem a vitaminem E, které celý efekt doplňují. Vimax má díky nim prý dokonce i dobrý vliv na kvalitu vlasů a zažívání.

  Jak se užívá: 1x denně 1 prášek, musí se brát minimálně 3 měsíce. Prášek by se měl brát půl hodiny po snídani (případně po jiném prvním jídle dne).

  Cena: 658–1099 Kč měsíčně (podle velikosti balení).

  • Zkušební balení
  • Může mírně zvětšit penis (při erekci)
  • Rychlý efekt

  Typ: s okamžitým efektem, lepší erekce do 60 minut.

  Hodí se: když chceš především pevnou a intenzivní erekci, díky které bude tvůj penis (možná) dokonce větší.

  Obsahuje: ginkgo biloba, maca peruánská, kotvičník zemní, arginin. 

  Na Zerexu Klasik si muži chválí především pevnost erekce. Zerex prokrvuje penis tak důkladně, že díky tomu během erekce někteří pozorují zvětšení penisu (max. o 1 cm). Měl by podpořit i tvou výkonnost a chuť na sex.

  Maca podporuje plodnost a zdraví prostaty, ginkgo biloba zase kromě výrazného prokrvení blahodárně působí i na mozek a paměť. Kotvičník optimalizuje hladinu testosteronu, což bývá problém hlavně s přibývajícím věkem, a kvůli tomu všemu může být Zerex Klasik dobrým řešením i pro muže v letech.

  Velkou výhodou je možnost pořídit si zkušební balení dvou prášků, díky tomu můžeš Zerex pohodlně otestovat i bez velké investice.

  Jak se užívá: 1 prášek hodinu před sexem. Maximálně 2 prášky denně.

  Cena: 60 kč za sex.

  Nehodí se když: máš problémy se srdcem, jsi po infarktu, máš onemocnění jater, nízký tlak, poruchu krvácivosti, vředy nebo vrozenou poruchu sítnice.

  • Vrácení peněz
  • Dlouhotrvající efekt
  • Podporuje druhá čísla

  Typ: s okamžitým efektem, lepší erekce do 60 minut (může být i za 30), efekt vydrží až 36 hodin.

  Hodí se: když chceš rychle navodit erekci a podpořit i chuť na sex i výdrž. Podporuje i zdraví prostaty a rychlejší regeneraci po sexu (na další číslo).

  Obsahuje: kotvičník zemní, maca peruánská, L-Lysin, L-Arginin, L-Ornitin, L-Citrulin. 

  Erexan standard funguje hlavně na bázi kotvičníku a macy, což jsou klasické bylinky pro pevnou erekci. Kotvičník balancuje hladinu testosteronu (což může být problém především starších mužů), což může podpořit i celkovou vitalitu, a maca zase přidává chuť na sex, má dobrý vliv na prostatu i na plodnost. Kromě těchto bylin obsahuje Erexan i několik aminokyselin, které efekt doplňují a podporují – například arginin se do přípravků na erekci dává často. Skvělou vlastností Erexanu je i to, že by měl podpořit regeneraci po sexu, takže si s ním třeba budeš moct dopřát hned další číslo… jeho efekt by na to měl vydržet dost dlouho.

  Velkou výhodou je také garance vrácení peněz – ale pozor, platí jen na neotevřená balení.

  Jak se užívá: 1 prášek hodinu před sexem. Pokud není efekt dostatečný, můžeš si vzít 2 prášky, což je ale maximální denní dávka.

  Cena: 48 (96) kč za sex.

  Nehodí se když: máš problémy kardiovaskulárního typu. Od stejného výrobce ale můžeš zkusit Erexan Kontrol, pro dlouhodobou léčbu.

  • Nižší cena
  • Ideální pro starší muže
  • Dá se sehnat v lékárně

  Typ: rychlý efekt, působí do 60 minut (někdy rychleji, pokud chceš rychlost podpořit, zkus Clerex užívat nalačno).

  Hodí se: pro muže v letech, kteří chtějí podpořit svou chuť i výkonnost (pomáhá oddálit ejakulaci) i zdraví na mnoha rovinách. Hodí se i při plánování početí.

  Obsahuje: maca, kotvičník zemní, ženšen pravý, kopřivěnka, L-arginin, černý pepř, zinek, niacin.

  Český Clerex obsahuje silnou trojkombinaci – maca, kotvičník, ženšen. Všechny tři byliny jsou pro erekci velmi blahodárné (ověřeno studiemi). A nejen pro ni. Maca kromě chuti na sex a plodnosti podporuje i zdraví prostaty, což se hodí hlavně starším mužům. Ženšen je známá komplexní léčivka, podporuje zdraví celého těla a vrací energii. A kotvičník vyrovnává hladinu testosteronu, která je pro kvalitní erekci zásadní a hlavně s věkem často klesá.

  Netypickou přísadou Clerexu je kopřivěnka, která má údajně dobrý vliv na zdravý krevní tlak a metabolismus. Niacin snižuje únavu a zinek zase podporuje macu v jejím pozitivním působení na plodnost. Pepř s niacinem hlavně podporují krevní oběh, základ kvalitní erekce.

  Co je na Clerexu sympatické je to, že je český, poměrně levný a navíc se běžně prodává v lékárnách. Člověk tedy nemusí nic objednávat online a může si prostě jen skočit pro krabičku. Muži u něj často chválí větší výdrž i tvrdost erekce, takže určitě patří k zajímavým možnostem vhodným především hlavně pro starší muže.

  Jak se užívá: 2 prášky před sexem (pokud by byl účinek příliš silný, stačí brát 1). Efekt vydrží až 24 hodin. Denně se můžou brát maximálně 2 tabletky.

  Cena: 75 (38) kč za sex.

  Nehodí se když: máš problémy s vysokým krevním tlakem nebo bereš léky na ředění krve.

  • Vhodné při užívání léků
  • Ideální pro starší muže
  • U někoho funguje rychle

  Typ: působí dlouhodobě, podle výrobce se projeví do 2 týdnů, u některých mužů to však trvá až 2 měsíce. Efekt přetrvává dva týdny po vysazení.

  Hodí se: pokud užíváš různé léky a problémy s erekcí by mohly pramenit odtud. Také se hodí pro potřeby starších mužů, podporuje výdrž při sexu, chuť i celkovou životní vitalitu.

  Obsahuje: kotvičník zemní, L-citrulin, L-arginin, ginkgo biloba, šafrán setý, schizandra čínská, vitamin B3 a B12, zinek, lutein, lykopen, selen, kyselina listová.

  ArginMax Forte staví svůj efekt hlavně na aminokyselinách a kotvičníku, což jsou ověřené klasiky. Kromě nich ale obsahuje i spoustu dalších složek, které efekt podporují. Unikátní je tenhle lék na erekci v tom, že je přímo vhodný, když bereš různé léky – což může být důvod problémů s erekcí. V tom případě by ArginMax mohl být přesně tím, co ti pomůže. Ale pozor na to – když člověk pravidelně užívá nějaké léky, určitě by měl ArginMAx konzultovat se svým doktorem!

  Svým složením vyhovuje spíš potřebám těla starších mužů (třeba ginkgo skvělá na mozek a paměť). Kromě vlivu na erekci má celkově ochrannou a povzbuzují funkci. 

  Účinek by se prý měl projevit už za dva týdny, ale mnoho mužů říká, že jim to trvalo mnohem déle – třeba i dva měsíce. A jakmile ArginMax Forte vysadíš, efekt začne slábnout a za dva týdny z něj nejspíš nic nezbyde.

  Jak se užívá: první týden se mají brát 3 prášky každý den, pak se snižuje na 2 denně. Není doporučeno užívat víc prášků.

  Cena: 1 000 kč za měsíc.

  Nehodí se když: pokud máš onemocnění srdce a cév, raději to prober s doktorem (stejně tak i v případě pravidelného užívání jakýchkoliv léků).

Prášky na erekci - co by jsi měl vědět

Je ale zásadní uvědomit si dvě věci:

Co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému

Existuje totiž celá řada důvodů, proč erekce dokonale nefunguje. Pro tebe třeba bude nejlepší léčivou bylinou kotvičník, někdo zase potřebuje macu. Proto jeden prášek může někomu skvěle fungovat, a druhému nezabere vůbec. Nenech se odradit jedním názorem a ani jedním nezdarem. Občas je potřeba pár prášků vystřídat, než najdeš to pravé.

Jsou potřeba vzrušující podněty

Prášky na erekci obvykle nefungují tak, že se penis po 30 minutách sám postaví. Pro erekci je potřeba vzrušující aktivita, stejně jako bez prášků.

Stejně tak důležité je rozhodnout, jaké prášky ti budou vyhovovat:

S okamžitým efektem

Ve stylu viagry. Vezmeš si prášek jen před sexem (15 minut až několik hodin). Prášky účinkují krátkodobě, erekce bude spolehlivější a pevnější několik dalších hodin (třeba i celý den, záleží na prášcích).

S dlouhodobým efektem

Berou se každý den, erekci podporují dlouhodobě. Po nějaké době užívání (2 týdny až několik měsíců) erekce funguje lépe pořád, a tak není třeba myslet na prášky před každým sexem a zabíjet tak spontánnost. Efekt některých prášků může přetrvávat i po vysazení, pravidlo to ale není.
A teď už jen zbývá vybrat ty nejlepší prášky na erekci. Všechny prášky z našeho seznamu jsou ověřené a spoustě mužů pomohly.

tip: Vybírej hlavně podle popisku “Hodí se když”.

Jsem starší 18 let? ...