Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Anální sex >
  2. Jak začít s análním sexem?

Jak začít s análním sexem?

Vendulka
Vendulka
4. 10. 2018
6 minut čtení

Anální sex láká jak ženy, tak muže. Někoho pohání zvědavost, jiného touha splnit sen partnerovi. Obzvlášť, pokud vás čeká premiéra, je dobré začít pozvolna a opatrně. A na to jsou ideální anální pomůcky. (Kromě toho jsou i báječným zpestřením času bez partnera i pomůckou pro žhavou předehru!)

Ale abyste nekupovali nepraktické blbosti, budou se vám hodit naše užitečné rady a tipy. Budeme mluvit především k začátečníkům, ti zkušenější se však mohou hrdě podělit o své odborné know-how v komentářích, lidstvo i Lechtivý vám budou vděční!

Prolétněme si tedy spolu ideální materiály, tvary i různé vzrušující funkce análních hraček.

Proč je výběr materiálu anální hračky tak důležitý?

K análnímu sexu se musí přistupovat hlavně čistotně. To aby se člověk vyhnul zdravotním problémům, anebo ještě hůř, aby si análek neznechutil špatným zážitkem.

Přečtěte si “Příprava na anální sex: 5 kroků pro luxusní zážitek

Právě proto je zásadní materiál hračky, se kterou si plánujete užívat. Berte v potaz, že potřebujete dlouhodobě udržovat hračku čistou. A ideálně z toho nemít psychickou újmu.

Aby výrobci uspokojili každého zákazníka, vyrábí hračky pro zadeček ze všech materiálů, ze kterých se pomůcky běžně vyrábí. Ale ne všechny jsou tak ideální. Dle zkušeností, které se potvrzují řadou různých recenzí zákazníků, se vyhněte především PVC, které je běžné hlavně u levnějších pomůcek. A pomůckám z materiálu TRM (to jsou takové ty báječně realistické pomůcky, co imitují lidskou kůži). Sice vypadají svůdně, ale oba tyto materiály se velmi špatně čistí a udržují. Jsou jen pro odvážné a otrlé.

Který materiál pro anální hračky je nejlepší?

Neuděláte chybu, když sáhnete po ocelových a skleněných hračkách. Ocel je výborná i na elektro sex a pokud snad ještě neznáte skleněné pomůcky, nebojte se jich. Jsou z tvrzeného skla a rozhodně je nerozbijete.

Oba tyto materiály jsou velmi hladké, proto na nich nezůstane tolik nečistot a celkově se velmi rychle a příjemně čistí. Navíc si s nimi můžete dopřát i něco netradičního. Můžete je trochu nahřát, nebo naopak zchladit, a anální hrátky tím ještě pěkně oživit.

Jak začít s análním sexem
Jak začít s análním sexem

Mají jedinou nevýhodu. Příliš často se nevyrábí s vibracemi.

Potom se často objevuje i silikon, který můžeme také doporučit. Čistí se stále docela dobře a navíc se může chlubit i těmi vibračními dovednostmi. Akorát pozor při výběru lubrikantu, silikonový gel by vám pomůcku mohl zničit!

​Kolíky, kuličky a další zajímavé tvary

Nebudeme se bavit o velikosti, zaleží, jak je kdo náročný. Ale tvar, to už je něco jiného. Může nabídnout různá potěšení.

Nejznámějším tvarem análních hraček je rozhodně starý dobrý anální kolík. Je ideální především pokud s análkem začínáte. Pomůže postupně roztahovat zadeček, díky čemuž se dají posouvat hranice maximálního otevření.

Jeho tvar také umožňuje ponechat kolik v zadní dírce během dalších hrátek. Což se dá navíc krásně doplnit vibracemi, nebo rotační kuličkou.

Pokud milujete dráždění, korálky jsou ideální

Co jde o dráždění análního otvoru, nejskvělejší prožitek nabízí anální korále. Každá jednotlivá kulička dráždí při vstupu dovnitř i ven. Kuličky mohou být všechny stejně veliké, nebo se často stupňují od největší po nejmenší.

Anální korále a kolíky jsou takovým základem pro obvyklé anální hrátky. Existují však i jiné různě tvarované pomůcky. Podívejme se třeba na ty, co vypadají jako vibrátory na g-bod (klidně můžete použít i větší zakřivení). K čemu to je dobré? Možná hádáte správně, že na dráždění prostaty u mužů. Pokud vůči téhle praktice máte předsudky, doporučujeme je hodně rychle vyhodit z okna. Připravujete se o hodně luxusní potěšení (a ne, se sexuální orientací to nemá nic společného, je to paráda i pro pořádné chlapy).

Funkce pro větší vzrůšo

U análních pomůcek existují různé vychytávky, které posouvají zážitek na novou úroveň. Vibrace zná každý, asi také víte, že obvykle nabízí různé intenzity a módy. Jsou takovou zaručenou klasikou, nic nezkazí a vždy potěší.

Anální vibrátor Thin
Malý ale šikovný, skvělý materiál, velikost i tvar, zatím použito jen z venku ale brzy pujde i dovnitř a to bude rodeo ! ? jenom je trošku víc slyšet ale ničemu to nevadí
Přečtěte si další zakaznické recenze

Ale jaký je rozdíl mezi vibracemi a vibrační kuličkou?

Vibrace jsou aktivní a vibrují si nezávisle na tom, co provádíte vy. Ale taková kulička se pěkně rozhýbe společně s pohybem vašeho těla. A ano, během vášnivého milování je to daleko lepší a silnější prožitek než vibrace. Pro sólo hrátky stačí vibrace, ale párům rozhodně doporučujeme fantastickou kuličku, vážně to pěkně opepří.

Dalším vybavením análních hraček bývá přísavka, nejlepší společník osamocených bojovníků. Pamatujte, že přísavka dovede jednu báječnou věc. Uvolní vám ruce pro další hračky (či jiné části těla). Stačí přichytit na hladký povrch a pak už se jen vrtět jako při pořádném plnohodnotném čísle. Dámám doporučujeme do ruky Satisfyer,mužům Fleshlight. A o zatraceně silný orgasmus je postaráno.

To jsou takové základní funkce, se kterými se u análních hraček běžně setkáte. Časté jsou i nafukovací kolíky či dilda, ale ty se hodí spíš do kategorie SM (to už vám dá docela zabrat, nic pro začátečníky!).

Výrobci také často vymýšlí kombinaci různých funkcí, ale ne vždy jde o převratný nápad.  Třeba kombinace kuličky a přísavky není až takové vzrůšo, jak se může zdát. Přísavka neumožňuje velký pohyb kuličky a výsledek je poměrně nudný.

Ale neváhejte experimentovat, kolik zadečků, tolik chutí! 😉

Video jak vybrat anální kolík

Pár slov a ověřených análních hraček závěrem

Zaměřili jsme se opravdu jen na základní zásady, vše podstatné však nyní víte. Člověk to pravé stejně musí objevovat sám podle svých chutí. A to je přece ta pravá zábava, takže jen do toho.

Tady jsme pro vás vybrali pět ověřených hraček na anální sex, se kterými můžete tuhle vzrušující jízdu začít. Ručíme za to, že vám budou dobrými společníky!

Zajímá vás něco dalšího? S něčím nesouhlasíte? Něco nám uteklo? Napište nám do komentů, jsme ready a zvědaví!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...