Masážní hlavice

Večer vám masážní hlavice dopřeje orgasmus a druhý den rozmasírujete bolavá záda. Jsou perfektní pro milovníky intenzivní stimulace. Z některých modelů uděláte i vibrátor nebo vibrační vajíčko.

  • Luxusní design i funkce
  • Ohebná hlava s výběžky
  • Vibrátor na druhé straně

  Pokud chceš skvělou masážní hlavici ze střední cenové kategorie, která vypadá a funguje jako luxusní drahý kousek, tohle je ona. Za nás je hlavice VIVE Shiatsu parádní sexy bomba.

  Na pohled je velmi luxusní, design je prostě prvotřídní. Ale o pohled nejde, že? Naštěstí tahle holka umí mnohem víc. Masážní hlavice je krásně ohebná, takže se s ní dá mazlit opravdu pohodlně. Na hlavici má i výběžky pro zajímavější stimulaci. Moc moc zajímavé měkké výběžky. Užívat si je můžeš v 10 různých režimech. A nejlepší je vibrátor na druhém konci masážní hlavice. Až tě nažhaví luxusní masáží a ty budeš chtít i něco uvnitř, můžeš si udělat pořádně dobře druhým koncem. Vibruje parádně. Nemá jen jeden vibrační motor. Má hned dva.

  Jedna věc se nám na hlavici VIVE Shiatsu líbí obzvlášť. Tlačítko pro maximální vibrace. Když se blíží orgasmus, žádné mačkání tlačítek a hledání toho nej. Stačí podržet plus a maximální výkon je tam hned. Nádherná funkce. Ale přestože umí Shiatsu věci pořádně rozechvět a pěkně se rozjet, je krásně tichá. Což je prostě skvělá kombinace.

  Měkounký kvalitní silikon je samozřejmostí. Stejně jako vodotěsnost. Klidně si s ní můžeš zalézt do bublinek a dát relaxaci další rozměr. (A taky se díky tomu lépe myje!). Přidejme USB dobíjení a to, že si s hlavicí VIVE Shiatsu můžeš užít i parádní masáž celého těla... a vychází nám zkrátka erotická pomůcka snů. Opravdu. Je prostě skvělá. Přestože už nepatří mezi novinky, stále stojí za to.

  • Velmi elegantní, luxusní provedení
  • Funkce Sense Touch, automatická intenzita
  • Namasíruje i záda

  Masážní hlavice Lelo Smart Wand patří mezi luxusní kousky. Je dražší. A měla by být. Laťku dává vysoko.

  Jde o velmi propracovaný kousek z dílny Lelo. Švédské jméno Lelo na hračce obvykle znamená, že to bude stát za to. A ano, i tahle masážní hlavice pokračuje v tradici. Už na pohled je velmi elegantní a vymazlená. Dojem umocňuje i hezké balení s dárečkem navíc.

  Jako masážní hlavice pak Lelo Smart Wand obstojí velmi dobře. Má skvělý tvar a je lehká, takže se příjemně používá. Její vibrační režimy jsou super, zajímavé, správně intenzivní. Za pozornost stojí hlavně funkce Sense Touch. To je automatický režim, kdy síla přitisknutí hlavice ke kůži určí intenzitu vibrací. Velmi zajímavé a netradiční. Žádné přepínání knoflíků, hezká inovace pro náročné ženy, co se rády nechají hýčkat. Nebo pro jejich muže, co je chtějí škádlit…

  Hlavice je vodotěsná, můžeš si ji vzít do vany a užívat si sexy relax v bublínkách. Nabitá vydrží asi 2 hodiny, dobíjí se přiloženou nabíječkou, takže ideální. Příjemný je i její tichý chod.

  A poslední skvělý bonus na závěr: krásně ti namasíruje i šíji a záda. Tohle hlavice slibují často, ale Smart Wand opravdu umí a zrelaxuje tě na mnoha úrovních. Jedinou nevýhodou Lelo Smart Wand tak zůstává vyšší cena, ale to už je holt daň za kvalitu. Pokud se chceš nechat rozmazlovat, Lelo nezklame.

  • Super cena
  • Velmi silné vibrace
  • Vhodný do vany

  Rilassamento je něco mezi vibrátorem a masážní hlavicí. Takže mu říkají masážní vibrátor.

  příjemnou cenovku i fajn vlastnosti. Potěší tě především pokud máš ráda silnější vibrace. Vibrovat tedy tenhle fialový fešák umí. Pulzační režimy jsou navíc zajímavé a hravé, určitě tě budou bavit. Je jich celkem 7 a všechny jsou spíše silnější. A tady máme první mínus, silné vibrace sice umí dobře, ale také se přenáší do rukojeti hračky, takže při delším používání to může být trochu nepříjemné. Jinak je ale vibrátor lehký a hezky se drží, žádné kabely neruší.

  Velkým plusem masážního vibrátoru Rilassamento jsou také zajímavé vroubky a ohebná hlavice. Hned dělají tuhle jízdu o něco zajímavější. Hlavice všude lépe dosáhnne a vroubky umí šimrat a dráždit k nepříčetnosti. Nicméně hůř se čistí. Je to něco za něco. Ale jelikož je Rilassamento vodotěsný, můžeš ho hodit do vody a vydrbat nějakým kartáčkem a není třeba z toho dělat vědu.

  Vibrátor je z hebounkého silikonu, tichý a příjemný. Dobíjí se přes USB nabíječku, což je vždy milejší než řešit baterky. Perfektně se díky své velikosti hodí pro použití v páru, nebo jako cestovní masážní hlavice. No a samozřejmě dokáže i pěkně namasírovat záda.

  Za tuhle cenu je masážní vibrátor Rilassamento určitě moc zajímavá hračka, které přinese do ložnice (vany) spoustu příjemných chvil.

  • Silné vibrace

  Možná byly časy, kdy masážní vibrátor Magic Wand stál za to. Kdysi se nám také líbil. Ale ty časy už jsou pryč. Pokud hledáš maximálně silné vibrace a obdivuješ starý retro design, tak ti může udělat radost i dnes, ale jinak tomu velkou šanci nedávej. Za ty peníze si můžeš vybrat mnohem líp.

  Dnes existuje mnoho zajímavějších masážních vibrátorů než je Magic Wand. V první řadě, Magic je z poměrně nepříjemného materiálu, z gumy. Žádný měkkoučký silikon, na který je moderní žena dnes zvyklá. Také má starý napájecí kabel do zásuvky, žádná volnost pohybu, žádné koupele plné radosti. Ale kabel je nakonec možná jeho malou výhodou, díky němu jsou jeho vibrace skutečně silné. To se musí znat, silný režim stojí za to. A pořád je to lepší varianta než napájení než hlavice na baterie. Takže pár plusů Magic Wand má. A když na to dojde, nepříjemnou gumu můžeš zamaskovat… gumou. No vážně. Kondom je sice taky guma, ale narozdíl od téhle měkká a příjemná. Stačí ho natáhnout na hlavici a hnedka to dostává nový rozměr. Ale komu by se s tím v dnešní době chtělo plácat, když existují krásné měkkounké hlavice ze silikonu?

  Stupně intenzit má masážní vibrátor Magic Wand jen dva. Což je pro moderní ženu prostě málo, my už jsme zvyklé vybírat si z celé řady stupňů, že dámy? Snad jen minimalistky ocení… na pohled pak tenhle masážní vibrátor neupoutá už vůbec. Tedy pokud nejsi fanoušek starého designu a historických relikvií…

  Další mínus: je hlučný. Umývá se náročněji, protože není vodotěsný. 

  Napadá mě další využití. BDSM. Díky síle vibrací. Tam se na rozkošné hračky s kytičkama stejně moc nehraje…

  Takže tak. Masážní vibrátor Magic Wand si kup jen pokud si děláš sbírku, nebo hledáš něco silného a retro. Jinak vybírej dál, u nás najdeš lepší hračičky.

Masážní hlavice - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: žena, muž, masturbace, partnerský sex, BDSM. Skvělé pro ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu.

Cena: střední kategorie. Lze je koupit i velmi levně od cca 600 Kč, lepší masážní hlavice se pohybují kolem 1 500 Kč a výš.

Možnosti použití: velmi rozmanité.

Při nákupu sledujte: možnost koupit nástavce, intenzitu vibrací, velikost, napájení, pohyblivost hlavice, možnost hlavici sundat kvůli snadné údržbě.

Jde v zásadě o extrémně intenzivní stimulátor. Kulatá hlavice celá rychle rotuje, a proto stimuluje velkou plochu najednou. A to o dost silněji než běžné vibrátory. Proto se masážní hlavice často využívají při BDSM, díky intenzivním vibracím a schopnosti dovádět vás k opakovaným orgasmům.
Ale jsou perfektní i pro běžné partnerské hrátky a masturbaci, ideální pro ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu. Nejlépe se s nimi stimuluje klitoris, ale experimentování se meze nekladou. S hlavicí můžete dráždit i bradavky nebo rovnou zvenku zaútočit na mužskou prostatu, varlata a klidně i penis.

K některým typům masážních hlavic můžete dokoupit různé nástavce. Mohou na nich být dráhy, výstupky a otvory. Nebo se z nich rovnou stane vibrátor či vibrační vajíčko.
Některé hlavice mají ohebné krky, ty jsou většinou něžnější, protože odpružený krk snižuje tlak na kůži. Běžná masážní hlavice je poměrně veliká, ale prodávají se i jejich malé verze, které se lépe hodí pro použití během sexu. Moderní hlavice se dobíjí přes USB, ty nejvýkonnější ale obvykle přímo ze sítě, aby měly skutečné grády. Ideální je, když je možné hlavici sundat, protože se vám bude mnohem snadněji udržovat čistá.

A nezapomeňme ani na to, že až vás uspokojí v posteli, mohou vám stejně dobře rozmasírovat bolavá záda.

tip: Vibrační hlavici můžete použít i k rozvibrování jiné hračky. Dildo, anální kolík, svorky na bradavky? To vše dostává nový rozměr, když do toho pustíte trochu vibrací přiložením hlavice.

Časté otázky: Masážní hlavice

Vážně můžu počítat s tím, že mi to namasíruje i záda?

No vážně jo. Levnější hlavice asi nebudou takový zázrak jako profesionální masáž, ale silné vibrace vám rozhodně udělají dobře i na slušných místech. ;)

Lze koupit nástavce pro každou masážní hlavici?

Ne. Pokud se u konkrétního modelu nic o výměně hlavic nedočtete, pravděpodobně to nepůjde. Některé hlavice se prodávají i s nástavcem, což ideální řešení, pokud vás láká jejich rozmanitost.

Jak se hlavice udržuje čistá?

Jak která. Velká hlavice bez odnímatelné hlavy vám dá víc práce. Pokud není voděodolná, budete ji muset umývat opatrně. Pokud jde ale hlavice sundat, je údržba velmi snadná. Dáte pod vodu a hotovo.

Je potřeba masážní hlavici mazat lubrikantem?

Pro většinu erotických hraček platí to samé. Teoreticky je můžete používat klidně i bez lubrikantu. S ním je to ale pohodlnější a především prožitky jsou opravdu intenzivnější.

Není masážní hlavice příliš silná?

Pro někoho skutečně může být. Pokud jste citlivější, vyberte si menší a méně výkonný model s odpruženou pohyblivou hlavou, začněte na nejnižších vibracích a pravděpodobně nebudete mít problém. Pokud by to nebylo stejně úplně ono, můžete hlavici použít i přes oblečení, nebo ji používat okolo citlivých partií.

Jak stimulovat prostatu u muže?

Podobně jako při hledání bodu G u ženy. Přiložte masážní hlavici na mužskou hráz. Tím bude hlavice dráždit prostatu zvenku, což je pro mnoho mužů extrémně silný zážitek.

Jak s masážní hlavicí stimulovat bod G?

I k tomu ji můžete využít a to i bez nástavce vibrátoru. Zapněte hlavici a přiložte ji na oblast stydkého pahorku. Jejím posouváním brzy najdete zvenku bod G, který velmi silně reaguje i na vnější stimulaci.

Jsem starší 18 let? ...