Masážní
hlavice

Večer vám masážní hlavice dopřeje orgasmus a druhý den rozmasírujete bolavá záda. Jsou perfektní pro milovníky intenzivní stimulace. Z některých modelů uděláte i vibrátor nebo vibrační vajíčko.

Vhodné pro: žena, muž, masturbace, partnerský sex, BDSM. Skvělé pro ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu.

Cena: střední kategorie. Lze je koupit i velmi levně od cca 600 Kč, lepší masážní hlavice se pohybují kolem 1 500 Kč a výš.

Při nákupu sledujte: možnost koupit nástavce, intenzitu vibrací, velikost, napájení, pohyblivost hlavice, možnost hlavici sundat kvůli snadné údržbě.

Možnosti použití: velmi rozmanité.

Jde v zásadě o extrémně intenzivní stimulátor. Kulatá hlavice celá rychle rotuje, a proto stimuluje velkou plochu najednou. A to o dost silněji než běžné vibrátory. Proto se masážní hlavice často využívají při BDSM, díky intenzivním vibracím a schopnosti dovádět vás k opakovaným orgasmům.

Nejlepší masážní hlavice 2020


Masážní hlavice Tiny Wand

4.9 out of 5 stars
cena od 699 Kč
Zdravím tato pomůcka byla naší první pomůckou v posteli a mohu Vám říct, že to bylo
recenze zákazníků

Masážní hlavice Rilassamento

4.6 out of 5 stars
cena od 1 399 Kč
Pomucku vyuziva manzelka. Je s ni velmi spokojena. Vétšinou ji používá jako zpestření při předehře.
recenze zákazníků

Masážní hlavice Moonlight

5 out of 5 stars
cena od 1 999 Kč
Nová hračka vyhovuje po všech stránkách, Velmi příjemnyý materiál, snadná obsluha a
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Vibrační hlavici můžete použít i k rozvibrování jiné hračky. Dildo, anální kolík, svorky na bradavky? To vše dostává nový rozměr, když do toho pustíte trochu vibrací přiložením hlavice.

Recenze masážní hlavice


Časté otázky o masážních hlavicích


I k tomu ji můžete využít a to i bez nástavce vibrátoru. Zapněte hlavici a přiložte ji na oblast stydkého pahorku. Jejím posouváním brzy najdete zvenku bod G, který velmi silně reaguje i na vnější stimulaci.

Podobně jako při hledání bodu G u ženy. Přiložte masážní hlavici na mužskou hráz. Tím bude hlavice dráždit prostatu zvenku, což je pro mnoho mužů extrémně silný zážitek.

Pro někoho skutečně může být. Pokud jste citlivější, vyberte si menší a méně výkonný model s odpruženou pohyblivou hlavou, začněte na nejnižších vibracích a pravděpodobně nebudete mít problém. Pokud by to nebylo stejně úplně ono, můžete hlavici použít i přes oblečení, nebo ji používat okolo citlivých partií.

Pro většinu erotických hraček platí to samé. Teoreticky je můžete používat klidně i bez lubrikantu. S ním je to ale pohodlnější a především prožitky jsou opravdu intenzivnější.

Jak která. Velká hlavice bez odnímatelné hlavy vám dá víc práce. Pokud není voděodolná, budete ji muset umývat opatrně. Pokud jde ale hlavice sundat, je údržba velmi snadná. Dáte pod vodu a hotovo.

Ne. Pokud se u konkrétního modelu nic o výměně hlavic nedočtete, pravděpodobně to nepůjde. Některé hlavice se prodávají i s nástavcem, což ideální řešení, pokud vás láká jejich rozmanitost.

No vážně jo. Levnější hlavice asi nebudou takový zázrak jako profesionální masáž, ale silné vibrace vám rozhodně udělají dobře i na slušných místech. ;)


Jsem starší 18 let? ...