Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Erotické masáže >
  2. Mýdlová masáž – proč a jak na ni?

Mýdlová masáž – proč a jak na ni?

Lucy
Lucy
18. 5. 2017
7 minut čtení

Erotická mýdlová masáž je v podstatě evropskou obdobou japonské Nuru masáže.

Pochází z Turecka, už dávno se mýdlovými bublinkami nechávali hýčkat sultáni obklopení zástupem svých žen. Na blízkém a středním východě je svůdnými kráskami vykonávána i dnes. Prý jen máloco dokáže obnovit vaši energii tak, jako pořádná a svůdná mýdlová masáž…

Oproti kluzné Nuru masáži založené na oleji se při mýdlové masáži využívá mýdlová pěna. Ale i tato masáž je založena především na dotyku nahých těl, na jejich klouzání, tření, velké blízkosti a intimitě. Praskající pěnové bublinky báječně podporují erotickou atmosféru a i mýdlová masáž patří mezi velmi smyslné a erotické prožitky.

A s naším článkem si ji můžete s partnerem doma dopřát i vy.

Mýdlová masáž
Mýdlová masáž

Mýdlová masáž, nebo raději Nuru masáž?

Pokud jste četli náš článek o Nuru masáži, tenhle pro vás nebude příliš nový. Jediná zásadní změna je ta, že místo Nuru oleje budete používat mýdlovou pěnu.
Takže se nabízí otázka, co z toho je lepší. Řekněme to asi takhle – dopřát si Nuru masáž pro vás bude pohodlnější na přípravu i během masáže, protože Nuru gel je extrémně kluzký, mýdlová pěna se mu zkrátka nemůže rovnat. Také pro tělo je Nuru masáž blahodárnější díky vyživujícím mořským řasám, ze kterých se Nuru gel vyrábí.

Mýdlová masáž je zase levnější, protože vám k ní stačí napěnit mýdlo. Je to jen na vašich prioritách.

Takže si vyberte jeden postup, nebo vyzkoušejte nejdřív mýdlovou masáž a otestujte to. Kromě přípravy Nuru gelu a bublinek se články příliš neliší, takže si klidně přečtěte jen jeden a postup masáže aplikujte s mýdlovými bublinkami nebo s Nuru gelem.

Proč si dopřát mýdlovou masáž?

Nejde jen o to uvolnění, masáž a příjemnou relaxaci. Ani o zdravé prohnětení svalů. Mýdlová masáž je především o blízkosti, intimitě a erotice.

Málokdo si už někdy dopřál masáž provedenou celým tělem. Nejspíš budete úplně první, kdo tyhle vzrušující neznámé techniky vašemu prostějšku předvede. A v tom případě budete mít už navždy prvenství, na které se nezapomíná.

Mýdlová masáž může být nádherným zakončením romantického večera, skvělým dárkem a prostředkem sbližování. A vůbec nepochybujte, že si to užijete i jako masírující. Tohle není jak klasická masáž, kde prostě jen makáte a ten druhý se má hezky… tohle si užijí obě strany. Však také správným koncem mýdlové masáže je orgasmus obou dvou.

Aby vám bylo víc jasné, o co jde, mrkněte se na tohle video. Je sice k Nuru masáži, ale jelikož víme, že je to velmi podobné, ničemu to nevadí:

Na mýdlovou masáž budete potřebovat

Kromě bublinek a mýdla to chce ještě něco.

  1. Na vše připravené prostředí

Rozhodně potřebujete podložku. Mýdlové bublinky sice nejsou žádné velké zlo a koberec vám nezničí, nicméně…

Chce to zkrátka podložku, která nepropustí tekutinu. Vinylové prostěradlo je výborné, ale můžete vymyslet i jakoukoliv jinou ochranu matrace. Člověk si může vystačit i s pevnějším igelitem, když na to dojde. Nebo s nafukovací matrací.

Masážní svíčka Orient Love
Tato svíčka je úžasná po prvním zapálení už touto vůní mě naladila s partnerem. Po dobře zapálení cca 20 minutek už vosk byl rozehřátý a sel z kalíšku krásně vlít do dlaně. Textura mi byla na omak příjemná.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Také si připravte ručníky. Až bude po všem a vy budete celí kluzcí, budou se vám hodit.

  1. Pohoda a teplo

Zima by vám nahou masáž dokázala pěkně zkazit. Takže dopředu pořádně zatopte, a když si dáte trochu práce a vytvoříte romantickou atmosféru, masáž bude tím lepší. Svíčky, tlumená světla, hudba… však to všichni známe.

  1. Bublinky

V masážních salonech se používá teplá mýdlová pěna, často doplněná o nějaký olej. Člověk to doma tak dokonalé nevykouzlí, ale v zásadě jde jen o to získat prostředek, díky kterému budete s partnerem dokonale kluzcí. Vyzkoušejte své oblíbené voňavé mýdlo s trochou vody nebo pěnu do koupele, přimíchejte třeba i masážní olej. Experimentujte a najděte tu nejlepší kombinaci.

INSPIRACE:
Nuru gel je bez debaty praktický, je hned připravený a v dokonalé konzistenci.
eroticka masaz atmosfera

Jdeme na mýdlovou masáž…

Kde nejlépe začít erotické dobrodružství? Přece ve sprše… budete voňaví, přitažliví… a nažhavení.

V případě mýdlové masáže to má ale i praktický účel. Navlhčené tělo je ideální pro aplikaci mýdlových bublinek, takže si nejprve vychutnejte společnou horkou sprchu a až vás to začne svádět k sexu, tak toho rychle nechte, na ručníky zapomeňte a přesuňte se na podložku.

Ideální masérkou je v případě mýdlové masáže rozhodně žena. Při masáži se totiž využívá vlastní tělo, kterým masírujete partnera. A už to tak zkrátka je, že žena má k tomu poněkud vhodnější tvary (navíc nehrozí, že ji partner zasedne…). Takže nechme být ženu hlavní masérkou.

Muž ať si lehne na podložku a vy vezměte misku s připravenou mýdlovou směsí. Nejprve důkladně a na všech místech pokryjte partnerovo tělo. A pak i to své. Mimochodem, ve článku jak svádět muže jsme nedávno probírali fakt, že jsou muži velmi vizuálně založení. Rádi se dívají. Je to pro ně jako silné afrodiziakum. Pamatujte na to. Ukažte mu to, po čem touží… a už v tuhle chvíli pro něj bude mýdlová masáž vrcholným zážitkem.

Až budete oba dokonale mýdloví, přichází čas na doteky. Mýdlová masáž je v zásadě jen o tření nahých těl, o hlazení, masírovaní, hnětení a klouzání… všude, jakýmikoliv částmi těla je vám příjemné. Čím těsněji a erotičtěji, tím lépe.

Nejvíc erotická bude mýdlová masáž tehdy, když na to půjdete hezky pomalu. Oba dva se zahřejete, nažhavíte a až dojde na to hlavní, budete už pomalu šílet. My rozhodně doporučujeme pomalou sexy cestu. Ale je to samozřejmě jen na vás. Můžete místo toho na muže rovnou skočit a dělat všechno, co se vám v tu chvíli zachce…

My máme rádi vzrušení, takže na to ideálně jdeme pomalu a důkladně… kvůli rychlovkám přece nemusíme připravovat bublinky, no ne?

Nejprve zapojte jen konečky prstů:

Přejíždějte mu jimi po celém těle. Věnujte se i intimním místům. Jen maličko.

Celé ruce:

Dopřejte mu i trochu uvolnění a trochu mu promasírujte unavené svaly. Hlaďte ho všude po těle.

Nohy:

Klidně zapojte i nohy, pokud to má rád. Ale pozor, v bublinkách se vám některé věci budou mezi ťapkami hodně špatně držet 😉

Zadeček:

Nejprve si ho otočte břichem na podložku. Pak se usaďte na jeho zadeček tím svým a ukažte mu, jak si na něm dokážete zajezdit…

Prsa:

Zapojte i prsa, ta byla snad přímo stvořena pro masáže. Zase ho otočte, ať si to celé maximálně vychutná. Klouzejte se po něm, prsa na tělo, od nohou až k hrudníku.

Celé tělo: 

Zapojte vše, co máte. Lehněte si na něj, dotýkejte se celými těly a dopřejte si všechno to, co je vám příjemné…

Vybrali jsme pro vás jedno krátké instruktážní video, ve kterém najdete skvělou inspiraci:

Ale vážně, neexistuje jediná cesta. Každý jsme originál a každému se to bude líbit jinak. Objevujte, hrajte si, klouzejte se. A až muže přestane bavit role ležícího, ať se zapojí. Klouzejte společně a objevujte nové úrovně erotických zážitků…

INSPIRACE:
dech je velkým spojencem. Vzdychání vzrušuje nejen muže, ale i ženy. Užijte si to. Projevte se. Dech celkově podporuje uvolňující efekt masáže. Dýchejte zhluboka přesně jako při cvičení. Podpoříte tím relaxaci a vše si užijete ještě víc.

Je to žhavá předehra, která vás dostane do varu oba dva.

Dalších pár důvodů, proč a kdy zkusit mýdlovou masáž:

  • Je to žhavá předehra, která vás dostane do varu oba dva.
  • Něco nového, na co asi ani jeden z vás nezapomene.
  • Oživíte stereotypní sexuální život.
  • Nebude mít důvod hledat si milenky… vy budete totiž tou nejsmyslnější, co poznal.
  • A až mu zapomenete koupit dárek k narozeninám, budete mít řešení v rukávu… J

Tak jen do toho, zkuste něco nového. Mýdlová masáž vás určitě nezklame.

A pokud vám to s mýdlem nebude úplně vyhovovat, zkuste pohodlnější Nuru masáž.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...