Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Erotické masáže >
  2. Masáž penisu na kterou nezapomene žádný muž…

Masáž penisu na kterou nezapomene žádný muž…

Lucy
Lucy
1. 1. 2022
6 minut čtení

Má masáž penisu za cíl dosažení orgasmu?  Ale vůbec ne. Jde o to oddálit orgasmus tak moc, že bude dočista šílet…

Má váš muž názor, že sexu se tyhle hrátky okolo nemohou rovnat? Sex je sex a hraní je pro děti? Ukažte mu, jak moc je vedle. Protože když víte, jak na to, můžete mu dopřát tak silný erotický zážitek, že vás žádná nepřekoná.

60193010 2180657585375118 7232259313354407936 n

Cílem je dostat muže do stavu extrémního vzrušení, natahovat to, oddalovat to, nenechat ho dojít tam, kam by si tolik přál. A nakonec mu místo klasického orgasmu dopřát tak silnou orgasmickou nirvánu, že před ní bude každý orgasmus v jeho životě totálně blednout závistí…

V masáži penisu se skrývá mnohem víc, než jen uspokojení…

Pravidelné masáže penisu jsou prý velmi blahodárné. Přejete si, aby vás váš milý obšťastňoval svým pevný a dokonale funkčním penisem ještě hodně dlouho? Tak to máte o důvod víc dopřát jim oběma občas kvalitní masáž.

Podporuje nejen erekci, ale s technikou oddalování orgasmu budete společně trénovat i jeho výdrž.

Podle indické Tantry to jde ale ještě dál a kvalitní masáže penisu prý podporují a léčí dokonce celé tělo a řadu nemocí.

Jak na masáž penisu:

1. Připravte se

Naši drsní muži se sice obvykle tváří, že je na nějaké svíčky a hudbu moc neužije, nicméně… všechny tyhle naše ženské serepetičky rozhodně přispějí i k uvolnění a pohodě muže. Ať si říká, co jen chce.

Takže jen do toho. Vytáhněte svíčky, ztlumte světla, zapněte hudbu. Připravte si nějaký masážní olej s přitažlivou vůní. Vyberte pohodlné místo, kde si masáž nejvíc užije a připravte mu i polštář pod hlavu.

Pokud mu chcete udělat obzvlášť velkou radost, vyberte si pro sebe nějaké sexy erotické prádélko.

Podvazkový komplet Carisma
Veľmi príjemný materiál. Mám veľkosť XXL a mala som obavu že pás podväzkový nebude sedieť ale je super pohodlný a dobre sa nosí, podprsenka je menšia ale do postele v pohode :)
Přečtěte si další zakaznické recenze

hlavně nezapomeňte dostatečně zatopit!

2. Začněte klasikou

Nezapomeňte, formulkou úspěšné masáže penisu je: hlavně pomalu.

Nevrhejte se na něj hned. Nejprve mu dopřejte trochu uvolnění a odpočinku. (Na začátku mu ideálně také připomeňte, že by měl v průběhu masáže celou dobu zhluboka dýchat. Správný dech totiž podporuje relaxaci a uvolnění.)

Položte si ho na břicho a dopřejte mu na úvod i trochu klasické masáže. Věnujte se chvíli jeho namáhaným zádům a ramenům a dopřejte jim trochu lásky. Udělejte mu i důkladnou masáž hýždí a ukažte mu, že se má na co těšit…

I muži se dočkali: Womanizéry pro muže

3. Otočte si ho na záda

Až mu důkladně prohnětete zadní část těla, je čas ho otočit.

Sedněte si na něj a začněte mu masírovat hrudník. Především pokud na sobě budete mít svůdnou košilku bez kalhotek, napětí bude stoupat citelnou rychlostí…

Klidně mu promasírujte i nohy, stehna, bříško… je to jen na vás. Čím víc si s ním budete hrát, tím víc se bude těšit, až se ho konečně dotknete na těch správných místech. Čím pomaleji, tím lépe (v rozumných mezích, jen vy víte, jak moc by bylo na vašeho muže až příliš).

4. Nejprve jen všude okolo…

Až přijde konečně čas začít se věnovat samotné masáži penisu, začněte velmi pozvolna kroužit okolo. Věnujte se jeho slabinám, varlatům a hrázi.

Mužská varlata i hráz (oblast mezi penisem a análním otvorem) jsou velmi citlivá místa. Nespěchejte, věnujte se jim se vší pečlivostí. Zkoušejte, jaké pohyby se vašemu muži líbí, experimentujte, pokud tyto oblasti u něj nemáte ještě probádané.

Penisu se zatím vyhýbejte. Vůbec ale neuškodí, když na něm ale občas ucítí váš horký dech nebo ho pošimrají vaše vlasy…

5. Masáž penisu

Až mu konečně dopřejte dotyk na samotném penisu, bude už nejspíš maximálně vzrušený. Tak dejte pozor, aby nedošel k orgasmu moc brzo… tady by to pravé „trápení“ mělo teprve začít.

Buďte pomalá a hravá. Nezapomeňte, že jde o masáž. Zkoušejte různé pohyby, měňte tlak. Věnujte se každému místečku. Pomalu.

V první fázi si hrajte s celým penisem a postupně se začněte zaměřovat především na jeho nejcitlivější část: na jeho hlavu. Právě tam je nejvíc nervových zakončení. Extrémně citlivá je především uzdička, místo, které spojuje hlavu penisu s jeho tělem.

Nezapomeňte, že i rty a jazyk mohou být skvělou masážní pomůckou… tak mu je časem dopřejte. Zapojte jazyk, dech, celou svou fantazii.

INSPIRACE:
Hlavně nezapomeňte na dostatek masážního oleje či lubrikantu. Pokud mu míníte dopřát i masáž ústy, myslete na to, že potřebujete poživatelný lubrikant. Nebo zkuste to, na co my na Lechtivém nedáme dopustit – kokosový olej. Zdravý, přírodní a parádně zvlhčující lubrikant s báječnou vůní.
Malinový lubrikační gel
Moc se mi líbila, přijde mi, že s pomocí tohoto lubrikačního gelu je vše jednodušší, takže já byla naprosto spokojená.
Přečtěte si další zakaznické recenze

6. Dostaňte z toho maximum…

Ještě jednou zopakujme hlavní zásadu masáže penisu: čím déle, tím lépe. O tom to všechno je, oddálit orgasmus na samou hranici únosnosti.

Když uvidíte, že se to blíží, zpomalte, nechte ho trochu vychladnout. Masáž penisu má trvat dlouho, má být o celé té slasti před orgasmem, ne o orgasmu. Ten má potom se strhující silou vše zakončit.

Mimochodem, pokud váš milý zbožňuje vaše krásné nožky, můžete mu dopřát sladkou tečku v podobě footjobu. Ale pozor, není to vhodné při Nuru masáži.

INSPIRACE:
pokud chcete masáž posunout ještě o kousek dál, můžete zapojit i vibrátor. Může být obyčejný, malý, klidně i určený pro ženu. Zkuste ho přiložit na citlivá místečka jako je hráz a uvidíte, co to s ním bude dělat…

Video masáž penisu

Masáž penisu zdokonalila kniha sexu

Masáž penisu pochází z Kámasútry, taoistického a tantrického učení o sexu. Tato masáž byla chápána spíše jako forma meditace, nešlo o vyvrcholení. Šlo o prožívání pocitů euforie.

Co dodat? Masáž penisu by měla mít v repertoáru každá pořádná milenka, která chce svého muže dokonale uspokojit. I každá milující žena. Také se přece rády necháváme hýčkat, takže bychom to občas měly dopřát i našim mužům…

Věřte, že když mu předvedete rafinovaně provedenou, pomalou a smyslnou masáž penisu, tak na to hned tak nezapomene. A určitě vám to i důkladně oplatí.
A pokud rádi experimentujete a chcete vyzkoušet něco vzrušujícího pro oba, můžete třeba odhodit zábrany a vydat se na erotickou párovou masážNebo si dopřejte v soukromí domova japonskou Nuru masáž podle našeho receptu.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...