Vibrační vajíčka

Vibrační vajíčka jsou určena především pro ženy.
Pro masturbaci, oživení sexu i pro dobrodružství na veřejných místech. Muži je ale milují úplně stejně. Především vajíčka na dálkové ovládání jim totiž dávají moc pohrát si s partnerkou kdekoliv. V parku, na návštěvě, nudné přednášce…

  • Velmi kvalitní a pěkné vajíčko
  • Tiché
  • Mnoho režimů a intenzit

  Bezdrátové vibrační vajíčko Pink Love patří mezi dražší kousky. Ale taky mezi luxusní a promakané kousky, to teda rozhodně.

  Vše začíná už u luxusní krabičky. Zabalené v působivé dárkové krabičko-obálce je ideálním dárkem. Už na pohled vypadá stejně exklusivně a speciálně, jako ve skutečnosti je. A v krásném balení se skrývá stejně krásné vajíčko. Jeho design je opravdu povedený, srdíčkový ovladač musí rozehřát srdce snad každé ženy. Srdíčka mohou být často kýčovitá a laciná, ale tohle rozhodně není ten případ.

  Funkce vajíčka Pink Love pak luxusní dojem jen umocní. Proč vůbec kdo chce bezdrátové vibrační vajíčko? Proto, aby si ho mohl brát na procházky. Dát ovladač partnerovi. Zpestřit si nudnou poradu v práci… spousta vajíček ale není tolik použitelných, protože vibrují až moc nahlas. Ne tak Pink Love. Je opravdu krásně tiché, což považujeme za ohromné plus. S tímhle se opravdu nemusíš držet zpátky a můžeš ho vzít kam tě napadne. Ale jen pokud dokážeš držet orgasmy na uzdě…

  Další jeho parádní vlastností je vibrující ocásek. Nejenže tě bude laskat vibrující vajíčko, ale když si provázek pěkně nastavíš na klitoris, užiješ si na dvou frontách. A všechny víme, že klitoris je přesně to správné místo, které s námi umí divy… téhle funkci můžeme jen tleskat, opravdu pěkné. Vibrace přenáší i jiná vajíčka, tohle má však na konci provázku větší kuličku, takže to funguje mnohem víc. A v posteli s ní s partnerem určitě také hodně vymyslíte.

  A samozřejmě to nejdůležitější: vibrace. Bezdrátové vibrační vajíčko Pink Love si užiješ, to se bát nemusíš. Má 7 vibračních režimů, každý si můžeš vychutnávat v 5 různých intenzitách, takže paráda, spousta mžoností, na své si přijde každá žena.

  Jinak je vajíčko tak nějak ideálně veliké. Celková délka i s ocáskem je 20 cm, vajíčko má pak 7 cm, průměr 3,5 cm, hmotnost 45 gramů. Ovladač je malý a važí jen 21 gramů, takže se krásně schová do ruky. Jinak má vajíčko všechno to, co dnes čekáme od dražší hračky. Je z krásného hebkého silikonu, dobře se zavádí, nabíjí se přes USB, je vodotěsné. Dosah ovladače je asi 5 metrů, což není zase kdovíjaký zázrak, ale pro běžné použití úplně stačí.

  Nějak jsme na něm ani nenašli žádné mouchy, bezdrátové vibrační vajíčko Pink Love můžeme jen doporučit i přes vyšší cenu. Stojí za to, rozhodně. 

  • Vibrace a pulzní programy jsou dostatečně silné i zajímavé.
  • Dosah bezdrátového ovladače je zcela dostatečný.
  • Snadno se šroubuje a spoj není rušivý.

  Skvělá cena, fajn výkon. Asi tak můžeme vibrační vajíčko Seven rychle popsat. Určitě je na trhu mnoho zajímavějších vajíček, ale často jsou i dvakrát dražší. A ve své cenové kategorii tohle docela válí. Je to ideální vajíčko na zkoušku, nebo pro příležitostné vzrůšo. Pokud si s ním ale chceš užívat pravidelně, má i nepříjemné mínusy.

  Dálkové ovládání je skvělá věc lákající na trochu vzrušení na veřejnosti. Ale jelikož je vajíčko Seven hlasitější, ven se hodí jen pro ty, kdo chtějí skutečné dobrodružství. A nemíří zrovna do knihovny. Tam vážně ne.

  Vajíčko je drobnější, je v podstatě opravdu jako vajíčko. Ale vibrace má silné, ty na něm oceňujeme nejvíc. Malé, ale šikovné. Skvěle se tak hodí pro použití při sexu, když chceš najednou uvnitř vajíčko i penis. S většími vajíčky to obvykle už moc nejde, s tímhle krásně. A stojí to za to. Má i dostatek zajímavých vibračních režimů (7). V tomhle ohledu nabízí fakt hodně.

  Kazí mu to v podstatě jen baterky. V době moderních dobíjecích hraček jsou už trochu překonané. A jelikož se v hračce vybíjí, můžou tě lehce vypéct. Jako nás. Nic příjemného. Vajíčko není určené do vody, ale s klidem ho můžeš pod vodou umývat, takžé hygiena je v pohodě. Je sametově hebké, pěkné, dobře se zavádí.

  Z toho vychází, že vibrační vajíčko Seven je ideální spíš na doma, pro oživení sexu i masturbace. Pokud ti nevadí starat se o baterky a chceš levnější model, ve své cenové kategorii je Seven určitě fajn volba.

  • Kuličky a vibrační vajíčko v jednom
  • Dálkové ovládání
  • Kvalitní provedení

  Vibrační venušiny kuličky Love Balls mají dálkové ovládání a pěknou hromadu vibračních režimů. Jsou tak spíš něco mezi kuličkami a vibračním vajíčkem.

  Venušiny kuličky jsou obecně skvělé hlavně proto, že posilují pánevní svaly (což vede ke kvalitnějšímu sexu i lepšímu zdraví) a navíc u toho hezky příjemně vzrušují. Nudné pochůzky udělají zatraceně vzrušující. Nemluvě o sportování a uklízení. Vibrace venušiných kuliček jsou ale většinou spíš něžné a k orgasmu nestačí, záleží na citlivosti uvnitř vagíny, ale nejedna žena byla už z kuliček zklamaná. Kuličky Love Balls proto mají rovnou pořádné vibrace. A k nim dálkové ovládání, které si může vzít do ruky třeba partner. A to teprve začíná ta pravá zábava.

  Takhle to zní geniálně. A v podstatě je, až na jedno malé výrazné mínus. Aby dálkové ovládání s vibracemi fungovalo, musí se kuličky zapnout (přímo na jedné z kuliček). Jenže když je 10 minut neovládáte, zase se vypnou (úplně, zase se musí zapnout přes kuličku a to na veřejnosti jaksi může být problém). Takže s partnerem nečekejte, že si je vezmete na procházku a on je pak v nečekanou chvíli zapne. Musí být zaplé celou dobu, jinak to s nimi nejde. A to je hodně velká škoda.

  Jinak jsou ale moc dobré. Kvalitní, z hebounkého silikonu, dobře se zavádí. Váží asi 80 gramů, což je ideální váha pro většinu žen. Vibrační režimy jsou velmi vzrušující, poměrně tiché, přenáší se i do ocásku k vytažení, což taky vůbec není na škodu. Dá se s ním hezky zlobit v posteli. Voděodolné jsou, takže se dobře umývají, ale vodotěsné nejsou, takže do vany raději ne. 

  Sečteno podtrženo, venušiny kuličky Love Balls jsou výborné pro páry, pro vzrušující předehru a oživení procházek a pochůzek. Jsou dražší, ale jsou kvalitní a navíc získáš dvě hračky v jedné. Jen pozor na to, že sen o nečekaném zapnutí vibrací si s nimi zkrátka nesplníš.

  • Fajn poměr kvalita-cena
  • Silné vibrace
  • Sexy vroubky

  Bezdrátové vibrační vajíčko Seven II patří mezi pěkné kousky za rozumnou cenu. Vyniká velmi silnými vibracemi a zajímavými výstupky.

  Silikonové vajíčko je hebké a měkké, zkrátka jak se na moderní hračku sluší. Příjemně se zavádí. Poměrně unikátní je svými výstupky, které ještě umocňují vibrace a pomáhají vajíčku dobře držet na místě. A když si s ním budeš hrát jako s vibrátorem na klitoris, zjistíš, že jsou rozhodně moc příjemné.

  Velkým plusem vajíčka jsou silné vibrace. Mají opravdu neobvyklé grády. Takže ideální pro ženy, které to rády pořádně. Co jde o hlučnost, je vajíčko ve zlatém středu. Příliš hlučné není, ale existují i tišší vajíčka. Na běžně rušná místa si ho můžeš vzít úplně bez obav, tichá místa jsou ale jen pro odvážné.

  Bezdrátové vibrační vajíčko Seven II má 7 vibračních režimů, takže nuda nehrozí. Jak už bylo řečeno, jde o pořádně silné režimy, které tě rozhodně nenechají v klidu. Bezdrátový ovladač k vajíčku má poměrně slušný dosah, 15 metrů. Takže klidně přes celou místnost plnou lidí. Nebo přes stěnu. A právě tohle na vajíčkách na dálkové ovládání milujeme… vzrušující možnosti tajných her. Vajíčko je také vodotěsné, takže si s ním užiješ i ve vaně a příjemně se umývá. Jeho USB dobíjení je skvělá věc, ale trochu to kazí fakt, že dálkové ovládání je normálně na baterky. Škoda. Nicméně není potřeba baterie měnit tak často jako nabíjet hračku.

  Co jde o design, podle nás tedy vajíčko moc hezké není, ale to je určitě věc osobního vkusu. Barevných vajíček je celá řada, takže pokud toužíš po něčem klidnějším, je to kousek přesně pro tebe.

  Pokud hledáš něco za rozumnou cenu, se silnými vibracemi, co ti udělá dobře a od čeho můžeš ovladač svěřit do jiných rukou i na veřejnosti… bezdrátové vibrační vajíčko Seven II je určitě moc zajímavá a vzrušující možnost.

  • Skvělé vibrace
  • Elegantní design, kvalitní provedení
  • Použití i jako minivibrátor

  Splní vám vibrační vajíčko na g-bod Calexotics Curve všechny nemravné sny? To záleží. V mnoha ohledech je fantastické, ale v něčem by vás mohlo i zklamat. Záleží, co hledáte.

Vibrační vajíčka - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: žena, masturbace, partnerský sex.

Cena: střední kategorie. Základní modely lze koupit i velmi levně od cca 300 Kč, modely na dálkové ovládání začínají na ceně 1 000 Kč.

Možnosti použití: široké. Venku, doma, ve vagíně, na klitorisu, na penisu, během sexu i masturbace.

Při nákupu sledujte: možnost vajíčko ovládat na dálku, dosah ovladače, hlasitost, velikost, materiál, vibrační režimy, vodotěsnost.

Vibrační vajíčka obvykle opravdu připomínají vajíčka. Nebo také kuličky, ovály či zajíčky. Hlavní je ale to, že jsou určeny pro zasunutí do pochvy, kde vibrují a dráždí. Většinou máte na výběr z různých vibrací a pulzních programů, mezi kterými přepínáte ovladačem. U moderních vajíček jde obvykle o bezdrátový ovladač s dosahem několika metrů.
Můžete si sice pořídit levné vajíčko s drátovým ovladačem, i to je zábava. Především muži se v přepínání programů a sledování partnerky vyžívají. Nicméně ta pravá zábava začíná s bezdrátovým ovladačem. Získáte mnoho možností, jak si zpestřit procházku, nakupování nebo nudnou pracovní poradu… 

Při výběru sledujte hlavně hlasitost vajíčka, některá vrní trochu moc. Ta nejmodernější vajíčka nabízí i ovládání přes chytrý telefon, možnost sestavit si vlastní programy, užívat si vajíčko ve vaně nebo s nimi rovnou posilovat pánevní dno. Někteří výrobci myslí i na ženy, kterým vaginální dráždění nestačí, a vyrábí k vajíčkům vibrující ovladače nebo šňůrky s kuličkou, která rovnou dráždí i klitoris. Některá vajíčka jsou na baterie, ta novější se často vyrábí na dobíjení přes USB.
Jde o velmi vzrušující hračku určenou párům se smyslem pro dobrodružství. Ani doma v posteli se s vibračním vajíčkem nebudete nudit, během análního i obyčejného sexu dopřeje vzrušující vibrace vám oběma a pomohou uspokojit i náročnou partnerku.

INSPIRACE: Je večer, muž brzo vstává a má energii jen na rychlovku? Tak si před tím dopřejte půl hodinky s vibračním vajíčkem. A z rychlovky bude ohňostroj.

Časté otázky: Vibrační vajíčka

Můžeme zkusit sex i se zavedeným vajíčkem?

Anální sex určitě, díky vibracím je zajímavý nejen pro ženu, ale i pro muže. Pokud chcete zkusit i vaginální styk přímo s vajíčkem, je jen na vás posoudit, jestli to nebude už moc. S menším vajíčkem by to teoreticky šlo, kvalitnímu vajíčku by to (s trochou opatrnosti) ublížit nemělo.

Jak je to s údržbou vajíček?

Vajíčka bývají voděodolná a neměl by být problém je tedy pohodlně umýt. U levnějších vajíček však buďte opatrní a umývejte je raději nepřímo, ne rovnou pod proudem vody (doporučujeme antibakteriální přípravek na erotické hračky). U těch dražších to obvykle není problém.

Posiluje každé vibrační vajíčko pánevní dno?

Ne, některá jsou příliš lehká. Vyberte si takové, kde výrobce tuto vlastnost vysloveně uvádí.

Dosáhne bezdrátový ovladač do vedlejší místnosti?

Většinou ano. Sledujte uvedený dosah vajíčka a počítejte s tím, že stěny dosah vždy o něco zkracují. Minimální dosah ovladače je obvykle 7 metrů a to stačí i do vedlejší místnosti přes stěnu.

Potřebuji lubrikační gel?

Pokud máte menší vajíčko z hebkého materiálu, nejspíš ani moc ne. Záleží na tom, jak moc se na vajíčko těšíte. ☺ Nicméně s gelem je vše vždy jednodušší.

Chci vibrační vajíčko nosit ven. Nebude slyšet?

Jak které. Vyberte si raději nějaké tišší vajíčko.

Stimulují vajíčka bod G?

Ano, když ho šikovně umístíte, vibrace si můžete užívat i na tom nejpříjemnějším místě.

Jsem starší 18 let? ...