Womanizer


Co je Womanizer?

Womanizer funguje úplně jinak než cokoliv, co jste zatím poznaly. Nasaje klitoris do silikonové masážní hlavice, kde ho dráždí pulzujícími tlakovými vlnami. Žádný dotek, žádný pohyb. Jen vzrušující pulzující vlny.

Takže ho jen přiložíte a zavřete oči. Zatouláte se v myšlenkách kamkoliv je libo a naplno se poddáte intenzivnímu hýčkání. Nemusíte nic dělat, nijak se snažit. Womanizer se sám postará o to, abyste křičela rozkoší.

Uživatelky říkají, že dosahují orgasmu mnohem rychleji než při jiné stimulaci. Ale nebojte, pokud si potrpíte na dlouhé chvíle erotiky, přijdete si na své. Díky bezdotykové stimulaci můžete Womanizer používat dlouho, nečeká vás žádné podráždění pokožky.

Tak co myslíte, kolik orgasmů zvládnete?

Má to háček?

Možná jeden ano, Womanizer stojí víc, než obvyklý vibrátor. Ale jeho ceny už klesly na příjemnou úroveň  a jak ho jednou vyzkoušíte, pochopíte. Nejde o průměrný vibrátor. Jde o šampiona mezi těmi nejlepšími milenci.

Připravili  cenové srovnání Womanizerůdostupných na českém trhu. Takže se podívejte, kde mají ty nejlepší ceny, ušetřete a dopřejte si něco extra.

A pokud stále nevíte, mrkněte na Womanizer video na konci stránky. To doporučujeme každopádně, zasloužilo by si nějakou cenu!

Nejčastější otázky

Je péče o Womanizer náročná?

Není. Nepotřebujete nic extra. Silikonový nástavec snadno sundáte a stačí ho po použití omýt obyčejným mýdlem a vodou. Před dalším použitím ještě doporučujeme opláchnout a jednou za čas hlavici vyměňte. Nic víc není třeba.

Jaké čisticí prostředky mohu používat?

Není potřeba čistit hlavici speciálními prostředky, ale pokud si potrpíte na čistotu, můžete použít jakékoliv antibakteriální šetrné mýdlo, které je určeno pro silikonové erotické….

Vybrané recenze


Recenze opravdu nelžou. Ihned po vyzkoušení jsem se o tom přesvětila na vlastní kůži. Vřele bych Womanizér doporučila všem svým kamarádkám. Pokud chlapy nevíte co té své koupit, je tohle ideální dárek pro každou ženu.

Kamila 35 let

Womanizer mne mile překvapil, a to mám chlapa, který ví, co a jak se mnou. A teď mám dva, elektrického na rychlovky a toho živého na vše ostatní. :)) Jo a všude se prodává ten podlouhlý typ, já mám ten druhý a také super!

Věra 48 let

Dostala jsem ho jako dárek k Vánocům a po prvním vyzkoušení je to moje nejoblíbenější hračka. A nechápu, jak jsem bez toho mohla být 

Verča 31 let

A pak si přečtěte i další naše články plné vzrušujících nápadů pro lepší sex: