Womanizer

Když chceš luxus a rozmazlování

Womanizer

Womanizer. Slovo, které udělalo ve světě erotických hraček pěkný rozruch. Jde o úplně nový druh erotické hračky. Žádné tření, vibrace, šťouchání a šmrdlání… jen přiložení. Podtlakové vlny. Masážní strojek nové generace. A orgasmus během pár minut.

Když chceš luxus a rozmazlování-

Přesně od toho jsou tu Womanizery. Jsou drahé. Můžeš si místo nich pořídit dvakrát levnější alternativu od Satisfyeru. Jenže Womanizer je jen jeden.

Je opravdu o tolik lepší? Najít odpověď na tuhle otázku se stalo takovou naší misí. Testujeme Womanizery a srovnáváme je s levnějšími hračkami. A nutno říct, že ne všechny drahé Womanizery jsou nejlepší. Některé za to zase tolik nestojí. Ale jiné.. to je úplně jiný příběh. Plný slastných orgasmů.

Prohlédni si naše recenze a zjisti, jestli se chceš rozmazlovat drahým Womanizerem a který pro tebe bude ten pravý. 

  • Spousta režimů a intenzit, spousta kombinací
  • Měkký a poddajný tvar vibrátoru
  • Vsuneš a užíváš si, nic nemusíš (držet, mačkat, hejbat)

  patří mezi poklady erotických hraček. Je drahý. Ale poklady mají svou cenu. A on za to rozhodně stojí.

  Tenhle vymazlený stroječek v první řadě samozřejmě ovládá podtlakové sání klitorisu. A jako každý podtlakový vibrátor to umí moc dobře. Orgasmus do pár minut není jen tak nějaký kec, je to realita. Potlak umí prostě divy. Budeš si ho užívat ve 12 stupních intenzity.

  Vyjímečným tenhle model pak dělá hlavně vibrátor na bod G (má celkem 11 cm, celý 19 cm). Značka tak představila svůj první model, který sání klitorisu doplňuje i o dráždění bodu G. A je to teda pořádná jízda. 

  Vibrátor má také 12 stupňů intenzity a k tomu i 12 vibračních režimů. Můžeš ho používat samotný i bez sání klitorisu, nebo ho naopak vypnout a užívat si jen klitoris. Vzniká tak hromada různých kombinací a hračka tě bude bavit hooodně dlouho. Režimy jsou zajímavé, intenzity od něžných po velmi silné, určitě si vybereš. Silikonový vibrátor na bod G je navíc celkem měkký a poddajný, hezky s ním tak můžeš zamířit přesně tam, kde se ti to líbí nejvíc (neboj, není to měkejš, na ty správný místečka zatlačí tak, jak by měl). Docela i drží na místě a s trochou šikovnosti si můžeš užívat i bez toho, abys ho vůbec musela držet (ale chce to trochu zapojit stehna, aby fakt dobře seděl).

  Rozhodně stojí za to zmínit dvě skvělé funkce. Smart silence, díky kterému podtlak začne sát až ve chvíli, kdy je blízko kůže (takže když někdo přijde, můžeš být během zlomku vteřiny tichá jako myška). A Stand by režim, díky kterému můžeš na chvíli Duo odložit a když se k němu vrátíš, bude si přesně pamatovat, kde jste skončili (režim, intenzitu). Moc šikovné.

  Kromě toho, že je šikovný, je samozřejmě i velmi elegantní. V krásném balení, s náhradní hubičkou (v barvě), s velmi pěkným pytlíkem na uložení. Tady se Womanizer rozhodně předvedl. Voděodolnost, snadné umývání, kvalitní a hygienický silikon a nabíjení přes USB je už u lepších a novějších modelů samozřejmost. Duo se nabíjí asi 2,5 hodiny a zvládne pak ve výkonu služby cca 2 hodiny. A to je opravdu hodně orgasmů. 

  Celkově je tenhle podtlakový vibrátor ideální pro masturbaci, klidně i vzájemnou s partnerem. Pro klasický sex logicky není dělaný, ale úplně něco jiného je anální sex. Muž v zadu, Duo vepředu. A budete z toho na větvi oba dva.

  Ještě pochválíme ovládání. Často je to s více funkcema chaos, ale Womanizer Duo to má krásně zmáklé. Ovládání je hezké, přehledné, šikovné.

  Moc ani nejde co vytknout. Snad jen si povzdechnout nad cenou, která ale zkrátka člověku dává skutečnou kvalitu. Možná Stand by režim by mohl být delší, jediná malinká chyba na kráse téhle dokonalosti. Rozhodně doporučujeme. Nejde jinak, Duo ti ukáže zákoutí luxusní vášně.

  • Bezdotykové orgasmy, woo!
  • Elegantní design
  • Praktické režimy Smart Silence a Autopilot

  patří mezi naše oblíbené zázraky. Řadí se mezi drahé hračky, ale jde prostě o luxusní zboží. A že rozhodně má co nabídnout.

  Podtlakovou stimulaci klitorisu v podání podtlakový vibrátorů už asi znáš. Žádný dotek, jen podtlakové vlny. Slibuje orgasmus do 2 minut, nebe na zemi, nekonečnou slast. A není to příliš přehánění, podtlak prostě umí s klitorisem divy. A Premium je ještě o stupeň dál. Má totiž novou funkci autopilota. To je na něm to nejzajímavější. Autopilot nahodile mění intenzitu stimulace (ale když budeš chtít, můžeš zvolit i jen autopilovat v nižších či vyšších intenzitách). A je to opravdu tak zajímavé, jak to zní. Jde o to, že to najednou není jen na tobě. Nevíš, co se bude dít. Moment překvapení. Zásah vyšší síly. Občas ti to orgasmus oddálí. S tímhle frajerem to možná nebude do dvou minut. Ale bude to lepší. Automatická funkce je super i při sexu s partnerem/kou, nemusíte se tolik soustředit na hračku, a přece nezkejsnete jen na jednom nudném stupni. Automat jde ale i vypnout.

  Taky je velmi elegantní. Vzhledem opravdu boduje, podle nás jde o zatím nejkrásnější model. Má i skvělou funkci Smart silence. Ta se hodí pro všechny rebelky, které si rády užívají na veřejných místech. Díky Smart silence Premium ztichne ve chvíli, kdy ho odtáhneš od těla. Žádné mačkání tlačítek a odhalení díky sekundám, které hračka prostě ještě vrní, než se vypne. Tahle je tichá okamžitě, lusknutím prstu. Hodně geniální funkce. Ještě k tomu připočítej jeho vodotěsnost a možnost vzít si ho do vany. 12 režimů intenzit. USB magnetickou nabíječku.

  Womanizer Premium je prostě parádní hračka. Ano, je dražší. Ale je to Womanizer. Něco extra. Na chvíle, kdy se chceš totálně rozmazlovat. Premium určitě patří mezi ty nejlepší kousky, které lze jedině doporučit. 

  • ideální do kabelky i do sprchy
  • jeden z nejtišší modelů
  • cenově přijatelné

  je levnější a menší než jiné modely. Proto je výborný na cesty i pro ženy, které nechtějí za novou hračku tolik utrácet.

  Existují i jiné skvělé pomůcky, se kterými si můžeš vychutnávat bezdotykový pulzační orgasmus. A některé stojí vážně za to (doporučujeme Satisfyer). Ale Womanizer je prostě Womanizer. Je to kvalita, iPhone mezi vibrátory. Pokud ho chceš i ty, ale nechce utrácet zase tolik peněz, Liberty je opravdu dobrá možnost. U něj totiž neplatí, že levný rovná se ošulený a hrozný. Ano, má méně funkcí, Premium to zkrátka není. Ale je skvělý i tak.

  Nám se malinká verze vysloveně ohromně líbí. Liberty je nejen malý a velmi hezký, ale má i magnetické víčko. To je jednak ohromně elegantní, ale hlavně praktické. Chrání tvůj strojek před nečistotami i poškozením a ten je díky tomu ještě vhodnější do kabelky. Navíc je i lehounký (váží jen 91 gramů!), nezabere místo (má 10,5 cm). Nabitý je za hodinku a zvládne pak v akci zhruba stejně dlouho (což je trochu málo v porovnání s ostatními). Jinak je to ale ideální společník pro všechny nenasytné dračice, které si rády dopřejí orgasmus kdykoliv se jim zachce.

  Co jde o stupně intenzity, Womanizer Liberty jich tolik nemá, jen 6. Dnes už jsme zvyklé mít jich víc. Ale i 6 režimů je fajn číslo, najdeš mezi nimi nejněžnější i velmi silný režim. No a minimalistky budou vysloveně spokojené. Díky vodotěsnosti si Liberty můžeš vychutnat i ve vaně a jelikož je úžasně tichý, můžeš vymýšlet i veřejná místa vhodná pro trochu slastné rebelie. 

  Malinký tvar krásně padne do ruky a hodí se i pro použití při sexu. Jediné, co jsme na něm při testování objevili špatného, je umístění čudlíků. Je trochu nepraktické a během stimulace se tlačítka hůř mačkají. 

  V každém případě je ale Liberty skvělá možnost, levná, a přesto velmi dobrá a elegantní tak, jak se na značku sluší.

  • Je poměrně tichý
  • Velmi dobře se ovládá
  • Příjemně se drží

  měl podobný osud jako většina hraček. Nahradil ho lepší a novější model (spíš modely). Stále je to pěkná hračka, o tom žádná. Ale když ji srovnáme třeba s podobně drahým (a fantastickým) Womanizerem Premium… nějak nevidíme důvod kupovat tenhle. Leda do sbírky. 

  Ale znovu: špatný neni. To vůbec ne. (Jen ten Premium je tak dokonalý…!) Ale věnujme se teď Pro W500. Pořídit si ho do sbírky by i mohlo dávat smysl, je velmi originální. Místo tlačítka na zapínání má krásný krystal Swarovski. Velmi působivé. I celý design je zajímavý. Podle nás poněkud zkažený nevkusnými nápisy, ale stále je zajímavý. Existuje několik druhů W500 a jeden je nápaditější než druhý. Některé mají vzor květin, jiné zvířecí kůže. Vzhled je zkrátka opravdu unikátní.

  Co jde o bezdotykovou podtlakovou stimulaci klitorisu… ta stojí za to. Značka to asi ani jinak neumí. Má celkem 8 stupňů intenzit, docela dostatečné číslo. Od něžných po pořádně silné. Tady je vše jak má být. V balíčku s Pro W500 navíc dostaneš i další větší stimulační hlavici, což je vždy fajn. Můžeš si zkusit, co se ti líbí víc (ale velký rozdíl to není).

  V porovnání se svým předchůdcem je Womanizer Pro W500 úžasný. Je tišší, výkonnější, má víc režimů. I se lépe drží, je lehčí. Zkrátka byl o úroveň jinde. Jenže stejně tak je to i s následujícími modely. Například zmíněný Premium… vrrr. Je podobně drahý, ale asi třikrát luxusnější a o dvě funkce šikovnější. Nebo Womanizer Duo. Ten si vezme na starost i bod G a ukáže ti pořádné nebe. Takže tak…

  • Rychlý a silný orgasmus
  • Mnohonásobné orgasmy
  • Netradiční prožitek

  je už ale vážně veterán. Nech ho jít do důchodu. Fakt. Vyber si raději některý z moderních modelů, který za podobné peníze rozbuší tvé srdce mnohem rychleji… (Premium a Duo jsou jasní super šampioni!)

  Ale dobře, pokud tě zajímá W100, tady máš o něm pár faktů. Byl svého času král a ukázal ženám nové výšiny orgasmů. Se svými 6 rychlostmi podtlakového sání klitorisu ženy dováděl k šílenství. A přece je už dnes pro nás nedostatečný. Jsme zvyklé na alespoň 12 stupňů. A nejlépe na autopilota. Když se dnes díváme na jeho obrovskou bílou hubici… a srovnáme ji s krásnou elegantní barvenou hubičkou nových Womanizérů… nojo, pokrok nezastavíš. Ale trochu ho i pochvalme. Je pěkný, elegantní. Značka to zkrátka umí vytvořit nadčasově. Zdobí ho kamínek Swarovski. K dostání je (byl) v různých designech, od něžné růžové po leopardní kůži. Prostě luxusní věcička. Dodávají ho i s pevným pouzdrem, což se snad od té doby u žádného modelu nestalo. Což je škoda, pevné pouzdro je opravdu super, ideální na cestování. 

  Velké mínus je hluk. Byl jeden z prvních a ještě to nebylo tak vychytané, takže opravdu hodně hučí. Na první i šestém stupni, dělá bordel. Ale pochvalme ho za nabíjení, stačí mu 90 minut na nabiječce a pak jede až 4 hodiny. Pěkné. Docela dobře se i drží, není nijak zvlášť těžký, i ovládání je bez problému.

  Takže to shrňme. Womanizer W100 byl hezký kousek a je i šikovný. Ale dnes už není důvod si ho kupovat (tedy pokud nebuduješ sbírku). Zkus raději Premium nebo Duo. A pokud chceš něco levnějšího, je tu třeba Liberty.

  • praktický na cesty
  • velmi tíchý
  • nejlevnější model

  je pro nás velkým zklamáním. A nevidíme jediný důvod, jak bychom ti ho mohli doporučit. Ne, prostě nedoporučujeme. Nikomu. 

  Značka se zjevně chtěla zavděčit i zákazníkům, kteří nechtějí tolik utrácet. A vymyslel Starlet, levný a osekaný model. Problém s ním je jen ten, že je osekaný na maximum a v porovnání s konkurencí je stále velmi drahý (přes 2 tisíce). Běžný Womanizer za to stojí, je to prostě luxusní hračka plná elegance a zajímavých nadstandardních funkcí. Starlet se s konkurencí ale nemůže měřit. A ani už nevypadá jako krásní bráškové. Spíš jako levný plasťák z Číny. Pro nás je tenhle model pravdu ohromné zklamání. Přitom stačí přihodit jen pár stovek a už si můžeš pořídit Womanizer Liberty, velmi krásný a taktéž levnější model. Který však je stále Womanizerem. Tohle odmítáme počítat mezi kvalitní značku, fakt jo.

  Ale ok, něco o něm. Má jen 4 režimy intenzit a některé ženy si stěžují, že jsou příliš silné. Je velmi maličký a lehký, vejde se do dlaně. Což je super, ale Starlet to nezachrání. Hlavně proto, že aby byl ideální na cesty, musel by vydržet i chvíli nabitý, ale to ne. Zvládne jen 40 minut. Jako jo, orgasmů je to dost, ale stejně. Co je to v porovnání s jinými cestovními hračkami? Vzhledem je zcela nezajímavý a spíš působí ošklivě a lacině. Žádnou vodotěsnost, pytlíček k uložení nebo náhradní hubičku nečekej. Prostě druhořadý kus. Jediné dobré, co o něm ještě můžeme říct, je to, že je poměrně tichý. Konec.

  Zkrátka a dobře, na Womanizer Starlet zapomeň. Pokud chceš levnější kousek, Liberty je milionkrát lepší volba. A pokud hledáš malý cestovní pulzátor, který bude levný, tak doporučujeme Satisfyer Travel. Velmi povedený kousek, který je přitom stejně dvakrát až třikrát levnější.

Womanizer - co by jsi měl vědět

Womanizer rozhodně stojí za prozkoumání, tak se mu pojďme společně podívat blíž na tu jeho prý zázračnou hubičku.

Výrobce: jak to začalo?

Na začátku nebyla žádná velká společnost produkující erotické hračky. Na začátku byl pár, který měl pocit, že erotické hračky nenabízí to, co by mohly. Uvědomili si, že je příliš mnoho žen, které vůbec neznají orgasmus. A pokud ho znají, často není jednoduchou a pravidelnou součástí jejich života. A tak se to rozhodli změnit.

Správně si uvědomili, že problémem je nedostatek pozornosti zaměřené na klitoris. Je dávno známým faktem, že naprostá většina žen potřebuje k orgasmu stimulaci klitorisu. Proto máme tak často s orgasmem problém, klitoris je často opomíjen… muže zajímá víc jiné místo a i erotické hračky jsou jen výjimečně zaměřené na klitorální stimulaci. A přitom právě tu potřebujeme ze všeho nejvíc.

S myšlenkou toto změnit vznikl první masážní strojek. Měl se soustředit právě na tohle jedno místo. Měl stimulovat klitoris silně, ale také šetrně. Povedlo se. Podtlakový vibrátor vás dovede rozkřičet během pár krátkých minutek. A bolístky nehrozí. Vše totiž probíhá bez dotyku. Jen pomocí pulzních vln. Což je nejen šetrné, ale i velmi pohodlné, nové a zajímavé.

Značka si rozhodně zaslouží být tak velkou ikonou, jakou je. Zpřístupnil orgasmy i ženám, které s nimi jinak měly problém. Pomohl párům znásobit společné potěšení. A stále se snaží dál.

I muži se dočkali: Womanizéry pro muže

Filosofie a přístup

Mně se ohromně líbí přístup. Odráží se v něm začátek tohoto masážního strojku. Nešlo o žádný technologický korporát, který chtěl vydělat peníze. Šlo o pár, který chtěl přinést ženám radost a uspokojení. Chtěli inovaci, posunout nás o něco dál. A i dnes je na Womanizeru patrné, že je pro ně tato filosofie důležitá.

Ačkoliv dnes má firma již 130 zaměstnanců a prodává se v 60 zemích, stále to tam je vidět. Vedou blog (bohužel ne v češtině), kde otevřeně mluví o masturbaci, radí ženám a snaží se toto téma zpřístupnit. Odvádí skvělý kus práce nejen na svých fantastických hračkách.

Výrobky: který je nejúspěšnější?

Do dnešního dne vznikla pěkná řada modelů. Ale vznikají strojky i s jinými názvy, od jiných výrobců. Ne nadarmo se říká, že pokud tě někdo kopíruje, děláš to správně…

Womanizery začaly od jednoduchého a elegantního masážního stroječku a pokračovaly přes cestovní verze, z nichž zřejmě nejlepší je Womanizer Liberty. Vyvíjely se postupně stále pokročilejší strojky, až jsme dnes u velmi zajímavých modelů s různými funkcemi. V sortimentu najdete mimořádně nápadité Womanizéry a to nejen technologicky. Zajímavé jsou třeba elegantní modely s křišťály Swarovski (Womanizer Pro W500).

Momentálně nejžhavější zboží je rozhodně:

 • Womanizer Premium. Je zatraceně sexy, má funkci autopilota, je tichý a po všech stranách vymazlený.

Jestli vám můžu něco doporučit, je to tahle hračička. Je už dost drahá, ale když už chcete pořádný masážní strojek, tenhle je úplně někde jinde než levnější modely.

Pokud si chcete vybrat pečlivěji podle svých preferencí, napsali jsme pro vás velký srovnávací článek, kde vyberete to nejlepší na míru svým chutím i peněžence:

Velké srovnání Womanizérů a jejich ceny i výkonu

A pokud chcete skvělou představu o tom, jak masážní strojky skutečně vypadají v akci, mrkněte na Womanizer videa.

Celkově jsme toho napsali už pěknou hromadu. Na Lechtivém najdete nejen recenze a návody, ale i odpovědi na otázky a další rady a tipy. Začněte třeba právě v nejčastějších otázkách o Womanizeru.

Naše zkušenost s podtlakovými vibrátory ?

Vyzkoušeli jsme už pěknou hromadu modelů. Některé jsou slabší a některé lepší. Obecně však lze říci, že Womanizer je právem leader mezi erotickými masážními strojky. Jsou kvalitní, většina je na pohled luxusní, a až na vzácné výjimky vše perfektně plní svou funkci. Fandíme značce a pokud si chcete dopřát to nejlepší, Womanizer je jasná volba. Ale znovu podotýkám, že každý model je jiný.

Pokud si chcete vybrat ten nejlepší právě pro vás, mrkněte na naše Velké srovnání Womanizérů a jejich ceny i výkonu

Časté otázky: Womanizer

Hrozí podráždění intimních partií?

Jde o šetrnou metodu. Jelikož během stimulace nedochází téměř k žádnému doteku, nečekejte žádné podráždění pokožky. Jen pozor na přílišné vyčerpání nekonečnými orgasmy. ☺

Jak je to s čištěním Womanizeru a Satisfyeru?

Snadné. Silikonovou hlavici lehce sundáte a tak ji stačí opláchnout ve vodě, přidejte trochu mýdla nebo desinfekce určené na erotické hračky. Určitě nepoužívejte žádné agresivní čistící přípravky.

Je potřeba používat lubrikant?

Není, ale bude to s ním pro vás příjemnější i intenzivnější. Každopádně používejte lubrikant na bázi vody, olejové lubrikanty by hračku poškodily.

Je Womanizer skutečně o tolik lepší než Satisfyer?

Cenový rozdíl je veliký, otázka se nabízí. Pulzní tlakové vlny v zásadě ani nemohou být tak rozdílné, takže tady nehledejte zásadní rozdíl. Obojí je o tom samém. Womanizer je zkrátka luxusní dražší produkt, na trhu je pro dámy, které si chtějí dopřát to nejlepší. A to se mu daří – (téměř) každý Womanizer oplývá elegancí, je příjemný na dotyk i pohled, na některých z nich najdete třeba rovnou krystal Swarovski místo tlačítka zapínání. Ale například nový model Premium má i pokročilé zajímavé funkce, které Satisfyer nenabízí.

Womanizer Duo vs. Satisfyer Rabbit: je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Nicméně i Satisfyer ovládá to hlavní a podle zkušeností žen to zvládá velmi dobře. Takžeje jen na vás, nakolik si ceníte luxusního nadstandardu.

Líbí se to opravdu všem ženám? Každá má orgasmus za pár minut?

Nikdy nic nebude fungovat na 100 % na každého stejně. Nicméně ohlasy žen jsou velmi působivé. Naprostá většina skutečně orgasmus prožije během několika minut. A to platí i pro ženy, které mají jinak problémy orgasmu dosáhnout.

Mnoho žen také hlásí mnohonásobné orgasmy a celkově silnější prožitky.

Jsem starší 18 let? ...