Womanizer

Co je Womanizer?

Womanizer funguje úplně jinak než cokoliv, co jste zatím poznaly. Nasaje klitoris do silikonové masážní hlavice, kde ho dráždí pulzujícími tlakovými vlnami. Žádný dotek, žádný pohyb. Jen vzrušující pulzující vlny.

Takže ho jen přiložíte a zavřete oči. Zatouláte se v myšlenkách kamkoliv je libo a naplno se poddáte intenzivnímu hýčkání. Nemusíte nic dělat, nijak se snažit. Womanizer se sám postará o to, abyste křičela rozkoší.

Uživatelky říkají, že dosahují orgasmu mnohem rychleji než při jiné stimulaci. Ale nebojte, pokud si potrpíte na dlouhé chvíle erotiky, přijdete si na své. Díky bezdotykové stimulaci můžete Womanizer používat dlouho, nečeká vás žádné podráždění pokožky.

Tak co myslíte, kolik orgasmů zvládnete?

Nejlepší womanizery 2020


Satisfyer Pro Traveler

4.9 out of 5 stars
cena od 1 049 Kč
S pomůckou jsem nadmíru spokojená nejen já, ale i můj partner. Doporučuji ji všem
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Womanizer i Satisfyer opravdu doporučujeme vyzkoušet párům, kde má žena problémy dosáhnout orgasmu. Ale i všem ostatním. Více si přečtěte v našem článku Jak zpestřit sex s Womanizerem.

Recenze Womanizer


Má to háček?

Možná jeden ano, Womanizer stojí víc, než obvyklý vibrátor. Ale jeho ceny už klesly na příjemnou úroveň  a jak ho jednou vyzkoušíte, pochopíte. Nejde o průměrný vibrátor. Jde o šampiona mezi těmi nejlepšími milenci.

Připravili  cenové srovnání Womanizerůdostupných na českém trhu. Takže se podívejte, kde mají ty nejlepší ceny, ušetřete a dopřejte si něco extra.

A pokud stále nevíte, mrkněte na Womanizer video na konci stránky. To doporučujeme každopádně, zasloužilo by si nějakou cenu!

Nejčastější otázky

Je péče o Womanizer náročná?

Není. Nepotřebujete nic extra. Silikonový nástavec snadno sundáte a stačí ho po použití omýt obyčejným mýdlem a vodou. Před dalším použitím ještě doporučujeme opláchnout a jednou za čas hlavici vyměňte. Nic víc není třeba.

Jaké čisticí prostředky mohu používat?

Není potřeba čistit hlavici speciálními prostředky, ale pokud si potrpíte na čistotu, můžete použít jakékoliv antibakteriální šetrné mýdlo, které je určeno pro silikonové erotické….

A pak si přečtěte i další naše články plné vzrušujících nápadů pro lepší sex: