Podtlakový vibrátor

Revoluční bezdotykové stimulátory určené na klitoris. Fungují na bázi podtlakových vln a slibují rychlý orgasmus úplně bez práce. Jsou rozhodně nejzásadnější novinkou na trhu erotických pomůcek v posledních pár letech.

  • Spousta režimů a intenzit, spousta kombinací
  • Měkký a poddajný tvar vibrátoru
  • Vsuneš a užíváš si, nic nemusíš (držet, mačkat, hejbat)

  patří mezi poklady erotických hraček. Je drahý. Ale poklady mají svou cenu. A on za to rozhodně stojí.

  Tenhle vymazlený stroječek v první řadě samozřejmě ovládá podtlakové sání klitorisu. A jako každý podtlakový vibrátor to umí moc dobře. Orgasmus do pár minut není jen tak nějaký kec, je to realita. Potlak umí prostě divy. Budeš si ho užívat ve 12 stupních intenzity.

  Vyjímečným tenhle model pak dělá hlavně vibrátor na bod G (má celkem 11 cm, celý 19 cm). Značka tak představila svůj první model, který sání klitorisu doplňuje i o dráždění bodu G. A je to teda pořádná jízda. 

  Vibrátor má také 12 stupňů intenzity a k tomu i 12 vibračních režimů. Můžeš ho používat samotný i bez sání klitorisu, nebo ho naopak vypnout a užívat si jen klitoris. Vzniká tak hromada různých kombinací a hračka tě bude bavit hooodně dlouho. Režimy jsou zajímavé, intenzity od něžných po velmi silné, určitě si vybereš. Silikonový vibrátor na bod G je navíc celkem měkký a poddajný, hezky s ním tak můžeš zamířit přesně tam, kde se ti to líbí nejvíc (neboj, není to měkejš, na ty správný místečka zatlačí tak, jak by měl). Docela i drží na místě a s trochou šikovnosti si můžeš užívat i bez toho, abys ho vůbec musela držet (ale chce to trochu zapojit stehna, aby fakt dobře seděl).

  Rozhodně stojí za to zmínit dvě skvělé funkce. Smart silence, díky kterému podtlak začne sát až ve chvíli, kdy je blízko kůže (takže když někdo přijde, můžeš být během zlomku vteřiny tichá jako myška). A Stand by režim, díky kterému můžeš na chvíli Duo odložit a když se k němu vrátíš, bude si přesně pamatovat, kde jste skončili (režim, intenzitu). Moc šikovné.

  Kromě toho, že je šikovný, je samozřejmě i velmi elegantní. V krásném balení, s náhradní hubičkou (v barvě), s velmi pěkným pytlíkem na uložení. Tady se Womanizer rozhodně předvedl. Voděodolnost, snadné umývání, kvalitní a hygienický silikon a nabíjení přes USB je už u lepších a novějších modelů samozřejmost. Duo se nabíjí asi 2,5 hodiny a zvládne pak ve výkonu služby cca 2 hodiny. A to je opravdu hodně orgasmů. 

  Celkově je tenhle podtlakový vibrátor ideální pro masturbaci, klidně i vzájemnou s partnerem. Pro klasický sex logicky není dělaný, ale úplně něco jiného je anální sex. Muž v zadu, Duo vepředu. A budete z toho na větvi oba dva.

  Ještě pochválíme ovládání. Často je to s více funkcema chaos, ale Womanizer Duo to má krásně zmáklé. Ovládání je hezké, přehledné, šikovné.

  Moc ani nejde co vytknout. Snad jen si povzdechnout nad cenou, která ale zkrátka člověku dává skutečnou kvalitu. Možná Stand by režim by mohl být delší, jediná malinká chyba na kráse téhle dokonalosti. Rozhodně doporučujeme. Nejde jinak, Duo ti ukáže zákoutí luxusní vášně.

  • Bezdotykové orgasmy, woo!
  • Elegantní design
  • Praktické režimy Smart Silence a Autopilot

  patří mezi naše oblíbené zázraky. Řadí se mezi drahé hračky, ale jde prostě o luxusní zboží. A že rozhodně má co nabídnout.

  Podtlakovou stimulaci klitorisu v podání podtlakový vibrátorů už asi znáš. Žádný dotek, jen podtlakové vlny. Slibuje orgasmus do 2 minut, nebe na zemi, nekonečnou slast. A není to příliš přehánění, podtlak prostě umí s klitorisem divy. A Premium je ještě o stupeň dál. Má totiž novou funkci autopilota. To je na něm to nejzajímavější. Autopilot nahodile mění intenzitu stimulace (ale když budeš chtít, můžeš zvolit i jen autopilovat v nižších či vyšších intenzitách). A je to opravdu tak zajímavé, jak to zní. Jde o to, že to najednou není jen na tobě. Nevíš, co se bude dít. Moment překvapení. Zásah vyšší síly. Občas ti to orgasmus oddálí. S tímhle frajerem to možná nebude do dvou minut. Ale bude to lepší. Automatická funkce je super i při sexu s partnerem/kou, nemusíte se tolik soustředit na hračku, a přece nezkejsnete jen na jednom nudném stupni. Automat jde ale i vypnout.

  Taky je velmi elegantní. Vzhledem opravdu boduje, podle nás jde o zatím nejkrásnější model. Má i skvělou funkci Smart silence. Ta se hodí pro všechny rebelky, které si rády užívají na veřejných místech. Díky Smart silence Premium ztichne ve chvíli, kdy ho odtáhneš od těla. Žádné mačkání tlačítek a odhalení díky sekundám, které hračka prostě ještě vrní, než se vypne. Tahle je tichá okamžitě, lusknutím prstu. Hodně geniální funkce. Ještě k tomu připočítej jeho vodotěsnost a možnost vzít si ho do vany. 12 režimů intenzit. USB magnetickou nabíječku.

  Womanizer Premium je prostě parádní hračka. Ano, je dražší. Ale je to Womanizer. Něco extra. Na chvíle, kdy se chceš totálně rozmazlovat. Premium určitě patří mezi ty nejlepší kousky, které lze jedině doporučit. 

  • Super cena
  • Silné vibrace
  • 2v1, klitoris a bod G v rauši najednou

  je jako levnější verze Womanizeru Duo. I levný Satisfyer v této hračce nabízí radost z vibrátoru na G bod spojenou s pulzní stimulací klitorisu. Jistě, Womanizer to není, ale i on dokáže nečekaně velké věci.

  Velké plus je v první řadě jeho cena. Oproti Womanizeru Duo je to opravdu za sladkou hubičku. Třeba my jsme se báli, že za tuhle cenu bude určitě vypadat fórově. Opak je pravdou. Je opravdu elegantní. Žádný laciný čmuk, vypadá solidně, je hebký a příjemný, opravdu se povedl. Co jde o vibrátor na bod G, je hezky zahnutý, sice ne tak, jako Womanizer, ale také nabízí pěknou dávku rozkoše pro Géčko. Vibrační motor je přímo na konci vibrátoru, takže tě pěkně rozvibruje, žádné strachy. Je to opravdu intenztivní. Ve spojení s podtlakovým drážděním klitorisu to je silná jízda. Výborné je i to, že si můžeš zvolit, jestli zapneš jen vibrátor, pulzátor, nebo obojí najednou. Takže Rabbit může být klidně i vibrátorem nebo obyčejným Satisfyerem. Režimů intenzit má hodně (11) a rozhodně jsou dostatečně silné, pro někoho možná až moc. I vibrátor má různé vibrační režimy (je jich 10, nejde jen o intenzitu, ale o různé programy).

  Teď to méně příjemné. Ovládání. To je fakt zmatek. Některá tlačítka jsou k hubičce, jiná k vibracím a jsou tak nelogicky dělaná, že je v tom hrozný zmatek. Pokud nemáš luxusní pamět, počítej s tím, že budeš ze začátku pokaždé tápat, když ho nebudeš mít v ruce každý den. Ale tak co, člověk si to trochu pomačká a pochopí. Ale tlačítka teda nic moc. Další problém může být jeho tvar, ale tohle u takových hraček prostě nejde jinak. Každá žena je jiná a některé tvar vibrátoru prostě nemusí dokonale na G vyhovovat. Ale je dělaný dobře a často by se to stát nemělo. Pak ještě zbývá pochválit vodotěsnost, to je vždy moc fajn věc, taková luxusní horká vana s orgasmem na konci. Výborné je to i pro mytí hraček, rychlovka a pohodička. Rabbit navíc patří mezi tišší modely.

  Celkově je Satisfyer G-spor Rabbit skvělý kousek, který se značce opravdu povedl. Není sice tak dokonalý jako Womanizer, ale jako levnější řešení je opravdu více než dobrý.

  • Vejde se do kabelky
  • Je velmi elegantní
  • Dobře se drží

  Ja malý, lehký, levný. A moc dobrý. Pro Traveler bez debaty patří mezi super možnosti pro bezdotykový orgasmus.

  Pokud hledáš něco levnějšího a ideálního pro cestování, tenhle model rozhodně prozkoumej. Má pár menších nedostatků, ale celkově nás opravdu nadchl, minimálně ve své cenové relaci.

  Pro Traveler je stvořený na cesty. Tomu odpovídá celý jeho design. Je velmi malý a lehký – 88 gramů a 9,5 centimetru. Ideální do kabelky je ale především díky svému magnetickému víčku. Skvěle zaklapne celou hračku, který je díky němu dokonale chráněný před špínou i nárazy, navíc je hned i velmi nenápadný. Je sice trochu hlučnější, než abys ho mohla vytáhnout pod stolem v restauraci (ale v nějaké hlučné by to snad šlo!), ale rozhodně je připravený pustit se s tebou do toho kdekoliv budeš chtít. Má i výbornou kapacitu baterie, při nižším výkonu tě vydrží uspokojovat celé 4 hodiny (nabíjí se cca 2 hodiny). Prostě stvořený pro radosti na cestách.

  I vzhled Satisfyeru Pro Traveler nás velmi potěšil. Je to fakt elegán. Člověk u levnějších hraček čeká, že budou působit poněkud fórově, ale tohle rozhodně není ten případ. Traveler je krásný.

  Jediná větší nevýhoda je v tom, že nemá vyměnitelnou hubičku jako třeba Womanizer Liberty, cestovní verze Womanizeru. To je škoda. Ale upřímně? Který vibrátor má co vyměnitelného? Stačí dbát na hygienu a není to problém, hubička vydrží, není co řešit. Výkon je taky super, má 11 režimů od nejněžnějšího po ty drsné. Drží se fajnově, ideální i pro partnerský sex. Akorát tlačítka je ještě třeba trochu zkritizovat, trochu hůř se mačkají. Ale nic tragického. Jinak je vodotěsný, dobíjecí, vše, co by si člověk mohl přát.

  Traveler je rozhodně super kousek za super cenu. Parádní na cesty, ale i pro domácí orgasmy. Pokud chceš něco levnější, tenhle ti rozhodně udělá radost.

  • ideální do kabelky i do sprchy
  • jeden z nejtišší modelů
  • cenově přijatelné

  je levnější a menší než jiné modely. Proto je výborný na cesty i pro ženy, které nechtějí za novou hračku tolik utrácet.

  Existují i jiné skvělé pomůcky, se kterými si můžeš vychutnávat bezdotykový pulzační orgasmus. A některé stojí vážně za to (doporučujeme Satisfyer). Ale Womanizer je prostě Womanizer. Je to kvalita, iPhone mezi vibrátory. Pokud ho chceš i ty, ale nechce utrácet zase tolik peněz, Liberty je opravdu dobrá možnost. U něj totiž neplatí, že levný rovná se ošulený a hrozný. Ano, má méně funkcí, Premium to zkrátka není. Ale je skvělý i tak.

  Nám se malinká verze vysloveně ohromně líbí. Liberty je nejen malý a velmi hezký, ale má i magnetické víčko. To je jednak ohromně elegantní, ale hlavně praktické. Chrání tvůj strojek před nečistotami i poškozením a ten je díky tomu ještě vhodnější do kabelky. Navíc je i lehounký (váží jen 91 gramů!), nezabere místo (má 10,5 cm). Nabitý je za hodinku a zvládne pak v akci zhruba stejně dlouho (což je trochu málo v porovnání s ostatními). Jinak je to ale ideální společník pro všechny nenasytné dračice, které si rády dopřejí orgasmus kdykoliv se jim zachce.

  Co jde o stupně intenzity, Womanizer Liberty jich tolik nemá, jen 6. Dnes už jsme zvyklé mít jich víc. Ale i 6 režimů je fajn číslo, najdeš mezi nimi nejněžnější i velmi silný režim. No a minimalistky budou vysloveně spokojené. Díky vodotěsnosti si Liberty můžeš vychutnat i ve vaně a jelikož je úžasně tichý, můžeš vymýšlet i veřejná místa vhodná pro trochu slastné rebelie. 

  Malinký tvar krásně padne do ruky a hodí se i pro použití při sexu. Jediné, co jsme na něm při testování objevili špatného, je umístění čudlíků. Je trochu nepraktické a během stimulace se tlačítka hůř mačkají. 

  V každém případě je ale Liberty skvělá možnost, levná, a přesto velmi dobrá a elegantní tak, jak se na značku sluší.

  • Skvělá cena
  • Je poměrně tichý
  • A báječně rozkošný

  Penguin je náš velký oblíbenec. Jasně, už je na světě nějaký ten pátek a mezi pulzátory má už velkou konkurenci, pořád ale jde o velmi povedený kousek.

  Už na pohled je skvělý. Nápaditý, originální a přece elegantní. Radost pohledět. A je i velmi levný. Radost zaplatit. Svou nejdůležitější úlohu splní skvěle. Parádně se postará o podtlakovou stimulaci klitorisu. S motýlkem na krku. No kdo by proti němu mohl říct křivé slovo? Pro dámy, které mají rády originální věci, je prostě perfektní.

  Ale že je Penguin levný, ještě neznamená, že je laciný. Je z hebounkého lékařského silikonu a vypadá pěkně. Hezky padne do ruky, je lehounký. Jeho ovládání je úplně jednoduché. Výborně se hodí k masturbaci i oživení partnerského sexu, protože je malý, jednoduchý a nepřekáží. Skvělou výhodou je i vodotěsnost a relativně tichý chod. Má i slušnou výdrž, 2 hodiny. Nabíjí se ale docela dlouho, 3 hodiny.

  Režimů intenzit má 11, což je úplně dostatečné. Začíná něžně a pak to pořádně rozjede, vybere si snad každá žena. Jinak žádné speciální funkce nemá.

  Jak už bylo řečeno, dnes se najdou i zajímavější modely. Satisfyer Penguin je velmi jednoduchý, ale efektivní. Vypadá pěkně, umí to pěkně, není složitý. Mezi levnějšími modely je rozhodně jako tučňáčí král.

  • Je poměrně tichý
  • Velmi dobře se ovládá
  • Příjemně se drží

  měl podobný osud jako většina hraček. Nahradil ho lepší a novější model (spíš modely). Stále je to pěkná hračka, o tom žádná. Ale když ji srovnáme třeba s podobně drahým (a fantastickým) Womanizerem Premium… nějak nevidíme důvod kupovat tenhle. Leda do sbírky. 

  Ale znovu: špatný neni. To vůbec ne. (Jen ten Premium je tak dokonalý…!) Ale věnujme se teď Pro W500. Pořídit si ho do sbírky by i mohlo dávat smysl, je velmi originální. Místo tlačítka na zapínání má krásný krystal Swarovski. Velmi působivé. I celý design je zajímavý. Podle nás poněkud zkažený nevkusnými nápisy, ale stále je zajímavý. Existuje několik druhů W500 a jeden je nápaditější než druhý. Některé mají vzor květin, jiné zvířecí kůže. Vzhled je zkrátka opravdu unikátní.

  Co jde o bezdotykovou podtlakovou stimulaci klitorisu… ta stojí za to. Značka to asi ani jinak neumí. Má celkem 8 stupňů intenzit, docela dostatečné číslo. Od něžných po pořádně silné. Tady je vše jak má být. V balíčku s Pro W500 navíc dostaneš i další větší stimulační hlavici, což je vždy fajn. Můžeš si zkusit, co se ti líbí víc (ale velký rozdíl to není).

  V porovnání se svým předchůdcem je Womanizer Pro W500 úžasný. Je tišší, výkonnější, má víc režimů. I se lépe drží, je lehčí. Zkrátka byl o úroveň jinde. Jenže stejně tak je to i s následujícími modely. Například zmíněný Premium… vrrr. Je podobně drahý, ale asi třikrát luxusnější a o dvě funkce šikovnější. Nebo Womanizer Duo. Ten si vezme na starost i bod G a ukáže ti pořádné nebe. Takže tak…

  • Rychlý a silný orgasmus
  • Mnohonásobné orgasmy
  • Netradiční prožitek

  je už ale vážně veterán. Nech ho jít do důchodu. Fakt. Vyber si raději některý z moderních modelů, který za podobné peníze rozbuší tvé srdce mnohem rychleji… (Premium a Duo jsou jasní super šampioni!)

  Ale dobře, pokud tě zajímá W100, tady máš o něm pár faktů. Byl svého času král a ukázal ženám nové výšiny orgasmů. Se svými 6 rychlostmi podtlakového sání klitorisu ženy dováděl k šílenství. A přece je už dnes pro nás nedostatečný. Jsme zvyklé na alespoň 12 stupňů. A nejlépe na autopilota. Když se dnes díváme na jeho obrovskou bílou hubici… a srovnáme ji s krásnou elegantní barvenou hubičkou nových Womanizérů… nojo, pokrok nezastavíš. Ale trochu ho i pochvalme. Je pěkný, elegantní. Značka to zkrátka umí vytvořit nadčasově. Zdobí ho kamínek Swarovski. K dostání je (byl) v různých designech, od něžné růžové po leopardní kůži. Prostě luxusní věcička. Dodávají ho i s pevným pouzdrem, což se snad od té doby u žádného modelu nestalo. Což je škoda, pevné pouzdro je opravdu super, ideální na cestování. 

  Velké mínus je hluk. Byl jeden z prvních a ještě to nebylo tak vychytané, takže opravdu hodně hučí. Na první i šestém stupni, dělá bordel. Ale pochvalme ho za nabíjení, stačí mu 90 minut na nabiječce a pak jede až 4 hodiny. Pěkné. Docela dobře se i drží, není nijak zvlášť těžký, i ovládání je bez problému.

  Takže to shrňme. Womanizer W100 byl hezký kousek a je i šikovný. Ale dnes už není důvod si ho kupovat (tedy pokud nebuduješ sbírku). Zkus raději Premium nebo Duo. A pokud chceš něco levnějšího, je tu třeba Liberty.

  • Vibrace navíc
  • Nízká cena
  • Vhodný do vany

  Model Pro 2 Vibration vychází ze svého předchůdce Pro 2 NG. Je mu velmi podobný, jen má něco navíc. Vibrace.

  Kromě podtlakové stimulace klitorisu tak stupňuje jízdu i klasickými vibracemi, má celkem 10 vibračních režimů (podtlakových režimů je 11). Vibrace a podtlak fungují samostatně, takže je možné zapnout jen jedno. Což je dobře, občas se najde žena, které vibrace zase tolik nevyhovují. Pro většinu jsou ale skvělým zpestřením.

  Ačkoliv byl před pár lety ohromně oceňovaný a chválený, dnes je Satisyfer Pro 2 Vibration po všech stranách průměrný strojek – alespoň mezi womanizery. Podtlak je skvělá jízda, o tom žádná, i Pro 2 Vibration dovede zařídit hodně rychlý orgasmus bez práce. Jinak už ale dávno existují zajímavější a modernější modely. Jeho výhodou zůstává velmi nízká cena, takže když chceš zkusit svůj první podtlakový orgasmus, je to určitě fajn možnost pro testování. Na to, že je levný, je i poměrně hezký a elegantní. Dobře se drží, tlačítka by mohla být trochu lepší, ale i tady je vše celkem ok.

  Jinak je tenhle Satisfyer poměrně velký a těžký (16,5 cm na 4,6 cm na 138 gramů). Tím se ale hodí pro partnery, při sexu se lépe drží na místě než příliš drobné modely. 

  Na dnešní poměry je už docela dost hlučný. Nabíjí se pomocí USB a je vodotěsný, takže si ho můžeš vzít do vany a taky si usnadníš jeho údržbu, která je díky tomu hračka. Dají se koupit i náhradní hubičky.

  Co dodat? Nenáročná a levná varianta, která ti stejně zařídí to, co chceš – rychlý pulzační orgasmus. A klidně i několikrát za sebou.

  • Je levný
  • Dobře se drží
  • Je vodotěsný

  PRO 2 next generation je už starší model, takže se spíš vyplatí podívat se po něčem novějším. Ačkoliv špatný není a určitě má i své výhody (je levný a ideální hlavně pro páry). Ale zkrátka už existují zajímavější kousky za podobnou cenu (třeba Rabbit).

  Pokud tě ale zajímá přímo tenhle veterán, proč ne. Určitě je to šikovná hračka. Má to hlavní, sací hubičku, která ti vykouzlí pořádný bezdotykový orgasmus pomocí pulzačních vln. To je prostě paráda, na jakkoliv staré hračce. Umí to, o to se určitě nemusíš bát. Dokonce je i silnější než někteří jeho hezčí kolegové, třeba Penguin a Traveler. Vzhledem hračka kdoví jak neokouzlí, je už trochu velký (16,5 cm!) a humpolácký, ale přesto je poměrně elegantní. Má pěknou barvu i tvar. Jeho hubička je neobvykle veliká, což se hodí především pro partnerský sex. Když je to divoké, občas dá práci udržet strojek tam, kde to umí. S tímhle velkým je to snadnější. Dobře se drží, dobře dosáhne a právě ta velká hubička to velmi usnadní. Párům ho tedy můžeme doporučit. Je také vodotěsný, což ho nejen zve do vany, ale usnadňuje to i umývání.

  A teď něco o jeho mínusech. Kromě toho, co bylo řečeno, je také poměrně hlasitý a u vyšších stupňů dost hučí. Také se nám nelíbí jeho tlačítka, mačkají se ztuha a to dokáže dost zkazit prožitek (hlavně když ty potvory nereagují). Navíc je také dost těžký. 

  Pokud hledáš něco levnějšího na partnerské hraní, PRO 2 může být docela fajn. Ale stejně… mrkni raději na něco novějšího. Z těch levnějších doporučujeme Satisfyer Rabbit nebo Satisfyer Penguin.

Podtlakový vibrátor - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: žena, masturbace, partnerský sex. Výborné pro ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu.

Cena: Satisfyer je dnes už relativně levný, pořídíte ho i za 1 000 Kč. Womanizer je pak luxusní a dražší verze pro náročné (ten nejlevnější koupíte za 2 000 Kč, nejnovější za 5 000 Kč).

Možnosti použití: kromě klitorisu s ním můžete dráždit i bradavky. Můžete experimentovat s mnohanásobnými orgasmy a kromě masturbace si zpestřit i partnerský sex.

Při nákupu sledujte: hlučnost, dobíjení a výdrž, vodotěsnost, velikost, ovládání.

Podtlakový vibrátor a dvě silné značky Womanizer i Satisfyer jsou různí výrobci stejné erotické hračky o které se občas mluví i jako o podtlakovém vibrátoru (ačkoliv do vibrátoru mají daleko). Produkty obou firem fungují stejně, nasají klitoris do masážní hlavice a pomocí pulzních vln ho bez dalších dotyků stimulují až k orgasmu, který zpravidla přichází už po pár minutách.

Kromě pohodlné a neokoukané masturbace určené výhradně ženám se podtlakový vibrátor hodí i pro moderní páry. Především pokud má žena problémy dosáhnout orgasmu u sexu, jsou skvělým řešením. Můžete je použít rovnou během sexu (doporučujeme menší modely), nebo i po sexu, kdy oceníte, že se už nemusíte nijak zvlášť snažit a přesto si žena přijde rychle na své.

Jejich základní funkcí je podtlaková stimulace, všechny běžné modely mají několik stupňů intenzity od něžných po pořádně silné. Především nejnovější Womanizery mají zajímavé nové funkce jako třeba autopilot, kdy se intenzity vibrací střídají náhodně, nebo smart silence, který je výborný při tajném dovádění. Mezi Satisfyery zase najdeme model s vibrátorem na G bod. Jinak se jednotlivé modely liší především svým vzhledem a velikostí, některé jsou elegantní, jiné diskrétní a některé jsou i velmi nápadité a vtipné.

Kamenem úrazu některých modelů je příliš velká hlučnost nebo také špatné umístění tlačítek, kvůli kterému je ovládání méně pohodlné. Pokud milujete chvíle slasti ve vaně, určitě si vyberte vodotěsný model. A jestli vás bere vzrušení na cestách, vyberte si některý z malých a skladných modelů určených přímo pro cestování.

Satisfyer a Womanizer jsou v zásadě to samé, jen v jiné kategorii. Womanizer je jako luxusní BMW, většinou má velmi propracovaný design a auru luxusu. Satisfer je jako levnější škodovka. Je skromnější, ale stejně vás dostane tam, kam chcete. Je už jen na vás, co preferujete.

Řada žen se každopádně shoduje na tom, že jde o neobvyklý a velmi silný zážitek, který je zase trochu jiný než běžný orgasmus.

INSPIRACE: Podtlakový vibrátor opravdu doporučujeme vyzkoušet párům, kde má žena problémy dosáhnout orgasmu. Ale i všem ostatním. Více si přečtěte v našem článku Jak zpestřit sex s Womanizerem.

Časté otázky: Podtlakový vibrátor

Jsou podtlakové vibrátory hlučné?

Jak který. Některé modely skutečně hučí až příliš. Je pravda, že si nejspíš jízdu s nimi tak moc užijete, že vám to bude úplně jedno, ale pokud vás hlučnější hračky ruší, vybírejte pečlivě. Doporučujeme například Womanizer Premium nebo Satisfyer Penguin.

Hrozí podráždění intimních partií?

Jde o šetrnou metodu. Jelikož během stimulace nedochází téměř k žádnému doteku, nečekejte žádné podráždění pokožky. Jen pozor na přílišné vyčerpání nekonečnými orgasmy. ☺

Z jakého materiálu se vyrábí hlavice?

Jak Womanizer tak Satisfyer vyrábí hlavice z hypoalergenního lékařského silikonu, tedy z velmi příjemného a zcela bezpečného materiálu.

Jaké se dodává k hračkám příslušenství?

U každého modelu je to jiné, přečtěte si tedy naši recenzi přímo pro model, který vás zajímá. Obecně se nové Satisfyery i Womanizery dodávají s USB nabíječkou, manuálem a Womanizery běžně přidávají i další náhradní hlavici plus pouzdro či pytlík pro uložení hračky.

Jak je to s čištěním Womanizeru a Satisfyeru?

Snadné. Silikonovou hlavici lehce sundáte a tak ji stačí opláchnout ve vodě, přidejte trochu mýdla nebo desinfekce určené na erotické hračky. Určitě nepoužívejte žádné agresivní čistící přípravky.

Můžu sehnat nějaké zajímavé nové hlavice?

Ano. K některým modelům se vyrábějí hlavice různých velikostí, některé jsou i tvarované pro větší rozkoš.

Musí se hlavice podtlakových vibrátorů často měnit?

Hlavice sama o sobě vydrží dlouho, ale z důvodu hygieny jednou za čas neuškodí ji vyměnit. Koupit náhradní hlavice můžete ve většině sexshopů, za pár stovek jich dostanete hned několik.

Můžu používat Satisfyer a Womanizer i s piercingem?

Ne, z důvodu bezpečnosti piercing v intimních partiích před použitím vyndejte.

Je potřeba používat lubrikant?

Není, ale bude to s ním pro vás příjemnější i intenzivnější. Každopádně používejte lubrikant na bázi vody, olejové lubrikanty by hračku poškodily.

Který model je nejlepší?

Opět, nejde říci. Každá žena preferuje něco jiného a proto je skvělé, že je jich tolik.

Prohlédněte si naše recenze, kde se věnujeme nezaujatým rozborům jednotlivých modelů a určitě si vyberete to pravé. Ale dobře, pokud chcete zjednodušený tip: mezi Womanizery podle nás vede nejnovější Womanizer Premium, který se skutečně povedl a je nejen neobvykle elegantní, ale především nabízí nové a extrémně zajímavé funkce. Mezi Satisfyery se nám obzvlášť líbí fešácký tučňák Satisfyer Penguin, ale velmi zajímavý je i Satisfyer G-Spot Rabbit (ale ten je vysloveně pro masturbaci).

Je Womanizer skutečně o tolik lepší než Satisfyer?

Cenový rozdíl je veliký, otázka se nabízí. Pulzní tlakové vlny v zásadě ani nemohou být tak rozdílné, takže tady nehledejte zásadní rozdíl. Obojí je o tom samém. Womanizer je zkrátka luxusní dražší produkt, na trhu je pro dámy, které si chtějí dopřát to nejlepší. A to se mu daří – (téměř) každý Womanizer oplývá elegancí, je příjemný na dotyk i pohled, na některých z nich najdete třeba rovnou krystal Swarovski místo tlačítka zapínání. Ale například nový model Premium má i pokročilé zajímavé funkce, které Satisfyer nenabízí.

Womanizer Duo vs. Satisfyer Rabbit: je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Nicméně i Satisfyer ovládá to hlavní a podle zkušeností žen to zvládá velmi dobře. Takžeje jen na vás, nakolik si ceníte luxusního nadstandardu.

Líbí se to opravdu všem ženám? Každá má orgasmus za pár minut?

Nikdy nic nebude fungovat na 100 % na každého stejně. Nicméně ohlasy žen jsou velmi působivé. Naprostá většina skutečně orgasmus prožije během několika minut. A to platí i pro ženy, které mají jinak problémy orgasmu dosáhnout.

Mnoho žen také hlásí mnohonásobné orgasmy a celkově silnější prožitky.

Jsem starší 18 let? ...