Budeme hádat. Chcete si pořídit Satisfyer, ale narazili jste na problém. Pod názvem Satisyfer 2 narážíte na hromadu různých stroječků (pokaždé jako by to byl nějaký jiný) a netušíte, který z nich by byl nejlepší právě pro vás. Vlastně ani nevíte, který je opravdu ta dvojka.Jo. Tomu rozumíme. Chaos v tom totiž mají i prodejci a pod názvem „Satisfyer 2“ často najdete „Satisyfer 2 Next Generation“. A naopak. Kdo se v tom pak má vyznat?

Obsah:

Satisyferů je několik a na první pohled mezi nimi nemusí být vůbec patrné rozdíly. A jelikož se v nich náhodou vyznáme dobře, rozhodli jsme se pro vás napsat vyčerpávajícího průvodce mezi všemi druhými Satisfyery (neboli novějšími Satisfyery druhé generace).

Řekneme vám, čím se modely liší, v čem je který lepší a vy si tak snadno vyberete ten nejlepší právě pro vás. A nenecháte se zmást ani špatnými názvy v obchodech.

Na závěr našeho článku najdete přehlednou tabulku s parametry a s hodnocením Satisfyerů v těch nejdůležitějších disciplínách.

Satisfyer PRO 2 next generation: má v dnešní době smysl ho pořizovat?

4 out of 5 stars

od 1 299 Kč

Dárek k produktu

V čem jsou stejné?

Všechny dvojkové Satisfyery samozřejmě umí to hlavní kouzlo. Onu lákavou bezdotykovou stimulaci založenou na pulzních tlakových vlnách. Rozkoš bez námahy. Každý model má 11 stupňů intenzity stimulace (pouze Satisfyer pro 2 Vibration má navíc 10 režimů vibrací).

Shodně mají také tři tlačítka. Jedno na zapínání, potom plus a mínus na regulaci intenzity. Velikostí a tvarem jsou si všechny modely také docela podobné. Všechny se stejně pohodlně drží, v jejich váze jsou jen malé rozdíly. Každý z modelů je vodotěsný, má odnímatelnou hlavici a snadno se čistí.

A teď se jim podívejme na tu hlavici trochu víc z blízka.

Klasický Satisfyer 2: veterán

3.5 out of 5 stars

Od ostatních se liší už na první pohled. Jako jediný je bílý a je také o něco větší než jeho nástupci. Velkým rozdílem je také to, že je jako jediný na tužkové baterie, novější modely už přešly na moderní nabíjení pomocí USB konektoru. Je také nejlehčí ze všech (ale v ruce rozdíl příliš nepocítíte, tomu není třeba přikládat velkou váhu). Příjemná je i jeho hlučnost, mezi Satisfyery patří mezi ty tišší.


Model je sice vodotěsný, ale dávejte si pozor. Pokud špatně zavřete baterie, průšvih je na světě.

Výměna a čistění hlavic je snadné a pohodlné.

JE IDEÁLNÍ POKUD:

Dáváte přednost tichým hračkám na baterky. A nízké ceně.

Tento model se dnes prodává za hubičku, ale jeho výkon rozhodně pořád stojí za to. Může být ideálním modelem na zkoušku bezdotykové stimulace, než si koupíte něco dražšího.

Tento model je často v obchodech prodáván pod názvem „Satisfyer 2 Next Generation“. Což je ovšem chyba. A vy ji už lehce odhalíte, protože víte, že jediný model, který je bílý a na baterie, je úplně první model.

INSPIRACE:
Pokud se rozhodnete si tento model pořídit, dokupte si k němu rovnou baterky, nejsou součástí balení.

Satisfyer pro 2: hlasitý a nenasytný

3 out of 5 stars

Tento model byl nástupcem dvojky. Dostal nové dobíjení pomocí USB a zbavil se baterií. Také získal nový design, je měděný, má nový tvar a určitě můžeme říct, že je velmi elegantní.

Ovšem není vše tak dokonalé, Satisfyer pro 2 je nejhlasitější ze všech dvojkových modelů (a to tak, že je hlasitější o dost). Navíc se musí často nabíjet. Oproti dalšímu nástupci, Satisfyeru pro 2 Next Generation, stráví na nabíječce dvakrát tolik času.

Dnes už se tento model příliš neprodává. Není se moc čemu divit, jeho nástupce je totiž v důležitých parametrech mnohem lepší a navíc ani není dražší. Svého času byl Satisfyer pro 2 skvělý tím, že se zbavil baterií, ale dnes už zkrátka tolik atraktivní není. Jednoduše ho vyšachoval novější a lepší Satisfyer pro 2 Next Generation.

JE IDEÁLNÍ POKUD:

Není ideální nikdy, prostě ne.

Satisfyer pro 2 Next Generation je ve všech ohledech lepší a ani není dražší. Promiň, dvojko pro, ale zkrátka už není důvod tě kupovat.

Ale pozor:
Některé obchody Satisfyer pro 2 prodávají pod názvem Satisfyer pro 2 Next Generation (můžeme diskutovat o tom, jestli jde o omyl, nebo se jich snaží zbavit). Nenechte se napálit. Rozlišíte je především tak, že Satisfyer pro 2 je lesklejší než matný Next Generation.


Satisfyer pro 2 Next Generation: nový a mnohem lepší

4 out of 5 stars

Satisfyer pro 2 Next Generation je další v řadě, jde o novější verzi druhého Satisfyer pro. A nutno říci, že se opravdu povedl.

Vypadá téměř jako Satisfyer pro 2, je stejně elegantní a krásný, jen je o něco matnější, díky tomu ho rozpoznáte. A vy ho rozhodně chcete rozpoznat, protože tento model je mnohem lepší. Dokázal napravit všechno to, v čem byl předchozí Satisfyer nedostatečný. Vydrží dlouho nabitý a při používání je poměrně tichý.


Všechny ostatní výhody si ponechal a šikovné podtlakové kouzlo také zvládá na jedničku.

JE IDEÁLNÍ POKUD:

Chcete šikovnou hračku za super peníze.

Satisfyer pro 2 Next Generation opravdu stojí za vyzkoušení. Při porovnání s Womanizerem je velmi levný a přesto nabídne mnohem víc než obyčejný a dávno okoukaný vibrátor.

Ale… když se spojí Satisfyer a vibrace, není to vlastně vůbec špatné…


Satisfyer pro 2 Vibration: nejnovější a o krok dál

4.5 out of 5 stars

Jak název napovídá, nejnovější (a poslední) verze dvojkového satisfyeru dostala navíc něco nového. Vibrace.

Vypadá téměř jako jeho předchůdce. Je elegantní, měděný, krásně tvarovaný. A vibrující. Satisfyer pro 2 Vibration získal navíc nový motor. Má tedy jeden na bezdotykovou pulzní masáž a druhý, který rozvibrovává masážní hlavici.

Výsledkem je zase něco nového. A skvělého, to určitě. S touhle hračkou máte mnohem víc možností, můžete vybírat různé kombinace intenzit masáží a vibrací. Satisfyer pro 2 Vibration je dvakrát lehčí, než jeho předchůdce, jinak je opět velmi podobný, má jen lehce ostřejší tvary.

JE IDEÁLNÍ POKUD:

Už Satisfyer máte dlouho v šuplíku a pomalu by se vám líbila nějaká změna. Nebo když chcete rovnou vždy to nejlepší.

Určitě ho můžeme jen doporučit.

Satisfyer pro 2 Vibration

5 out of 5 stars

od 1 599 Kč

Dárek ke hračce

Na závěr

Na závěr si ještě prohlédněte naši jednoduchou a jasnou tabulku srovnání.

A pak neváhejte a vyberte si svého favorita. Doporučujeme Satisfyer pro 2 Next Generation nebo Satisfyer pro 2 Vibration. Oba stále patří mezi levné hračky a dovedou s vámi tak velké věci, že se k obyčejným hračkám jen tak nevrátíte.

ModelSatisfyer 2Satisfyer pro 2Satisfyer pro 2 Next GenerationSatisfyer pro 2 Vibration
BarvaBíláLeskle měděnáMatně měděnáMatně měděná
Délka17 cm16,5 cm16,5 cm16,5 cm
Max průměr4,8 cm4,6 cm4,6 cm4,5 cm
Hmotnost108 g262 g248 g115 g
Hlučnost 5 out of 10 stars 7 out of 10 stars 5 out of 10 stars 4 out of 10 stars
Doba nabíjeníNa baterky4 h2 h2 h
Výdrž2 h2 h2 h2 h
Celkové hodnocení3.5 out of 5 stars3 out of 5 stars4 out of 5 stars4.5 out of 5 stars

 

Lucy
0 odpověďi

Zanechte odpověď

Chcete se zapojit do diskuse?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *