Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. TOP 5: Párový vibrátor pro společné chvíle slasti

TOP 5: Párový vibrátor pro společné chvíle slasti

Vendulka
Vendulka
21. 9. 2021
7 minut čtení

Máme tu další výběr 5 nejzajímavějších kousků na trhu párových vibrátorů. Co všechno si s nimi společně užijete? Které ti dopřejou za nízkou cenu fakt hodně muziky? A který luxusní model je jako (mokrý) sen?

Pojďme na to mrknout.

parove vibratory

Co je to párový vibrátor?

Speciální vibrátor, který vás obšťastní oba. Zároveň.

Jsou různé typy párových vibrátorů. Ty klasické se zasouvají do vagíny, kde vibrují během sexu a dělají tak radost oběma. Jednak vibracemi a také tím, že vagínu zužují. Mezi párové vibrátory se počítají i různé vibrační kroužky, které se naopak navlékají na penis. A jsou i jiné typy párových vibrátorů. 

Hlavní je, aby uměly udělat dobře oběma partnerům najednou.

A co nejlepšího si můžete pro společné potěšení pořídit?

1. Párový vibrátor Double Vibes

partnersky vibrator double vibes

Jde v podstatě o dvě vibrační vajíčka spojená šňůrkou. Nabízí se, že jde o lesbickou hračku (a jako taková je rozhodně skvělá), ale pořídit si ji můžou i jiné páry. Nabízí totiž hromadu variací.

Kde všude se dá vajíčko strčit? Co se s ním dá dráždit? Všechno možné. Klitoris, zadeček, bradavky, varlata…  odpověď je jen na vás.

Párový vibrátor Double Vibes se umístil v naší TOP 5 hlavně proto, že je levný a přesto ohromně zajímavý. A silný. Každé z vajíček má jinou intenzitu. To menší dostane ten, který to rád pořádně. Má opravdu velmi silné vibrace a také zajímavé vroubky. Nic pro citlivky, občas si zákazníci dokonce stěžují, že je to příliš. Druhé vajíčko má na sobě ovládání, takže ideální zbraň do rukou dominantního z páru.

Párový vibrátor Double Vibes
Hračku jsme použily s mojí přítelkyní. Příjemný materiál na dotek, cena produktu naprosto odpovídá skvělé kvalitě. Nejlepší na ni je kabelové nabíjení, žádné zbytečné dokupování baterek. Určitě doporučujeme.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Double Vibes má 7 vibračních programů, je vodotěsný a vhodný do vany, nabíjí se pohodlně přes USB (vydrží asi 1,5 hodiny po nabití), je tichý, vyrobený z kvalitního hebkého silikonu. Celková délka vajíček se šňůrkou je 60 cm (skvělé i pro sólo masturbaci, dosáhnou od klínu až k bradavkám), průměr vajíček je 2,9 a 3,2 cm. 

Snad jedinou nevýhodou je absence dálkového ovládání. Jak se vajíčka zasunou, už se na nich nic nepřepne, což je škoda. Nicméně to je daň za nízkou cenu, člověk nemůže mít vše. Jinak jde o naprosto parádní pomůcku, která za málo nabídne opravdu hodně.

2. We-Vibe Chorus párový vibrátor

we vibe chorus parovy vibrator

O We-Vibe jste už někdy asi slyšeli. Je jako Womanizer mezi vibrátory. Nadstandardní potěšení pro ty, kdo chtějí to nejlepší.

We-Vibe je po všech stranách promyšlený a vychytaný. Jde o klasický typ párového vibrátoru, zavádí se do vagíny, kde během sexu sladce rozvibrovává oba dva partnery. Vibracemi i tím, že muži dává pocit těsné vagíny a ženě zase pocit maximálního zaplnění. Doplňuje ho ještě přesně mířenou stimulací klitorisu.

Párové vibrátory tohoto typu mívají občas problémy s tím, že během sexu vypadávají nebo překáží. We-Vibe Chorus je hodně dobře zpracovaný, má přizpůsobivý kloub, díky kterému opravdu skvěle drží na místě. A jelikož je malý, neměl by vám ani v ničem překážet.

Má 10 programů – 4 stupně vibrací a 6 pulzních programů. A jeho dálkový ovladač stojí za to. Reaguje totiž na sílu stisku. Jakmile se přestaneš ovládat a pořádně ho zmáčkneš, odmění se ti silnějšími vibracemi. Paráda pro pořádně jiskřivý finiš, který ti vezme dech. 

We-Vibe Chorus párový vibrátor
Hracka je mala, dobre drzi kde ma, ticha a naprosto poslusna… plni vsechny prikazy jak se rika lusknutim prstu…
Přečtěte si další zakaznické recenze

Samozřejmostí je hebký silikon, vodotěsnost, tichý režim. We-Vibe má navíc i pár dalších bonusů. Nejlepší je aplikace do telefonu, přes kterou ho jde nejen ovládat, ale také vytvářet vlastní programy vibrací a nebo si dát rovnou s partnerem sexy video chat. Nabíjení je přes USB a navíc ve speciální krabičce, díky které si ho můžeš nabít klidně v obýváku a nikdo nic nepozná. A nepráší se na něj. Moc povedené.

Jediná škoda je, že je docela drahý. Ale za kvalitu se platí, tak to chodí. Když si to člověk propočítá na hromadu skvělých společných orgasmů… není to tak moc. We-Vibe Chorus rozhodně patří mezi ty mimořádné superhračky, které budete používat znovu a znovu. A znovu. 

3. Satisfyer Double Joy

satisfyer double joy white app connect amJy

Teď zase něco levnějšího. Satisfyer si získal stabilní místo na trhu, jelikož ovládá umění vyrábět lákavé hračky za ještě lákavější ceny. Nejvíc se proslavil jako konkurence Womanizeru, ale své zástupce má i mezi párovými vibrátory.

Satisfyer Double Joy je klasický model. Podobně jako We-Vibe se zavede do pochvy a hurá na sex. Sací hubičku na podtlakovou radost pro klitoris sice nemá, ale má výstupek pro jeho dráždění. Není zdaleka tak promakaný jako ten u We-Vibu, ale vibrovat umí. Jen s tím nastavováním je to trochu náročnější. Satisfyer většině žen nesedne úplně dokonale a nejspíš ho budeš muset u sexu přidržovat aby nevyklouzl.

Jinak má Double Joy 10 vibračních a pulzačních programů, nabíjení přes USB, je z hebounkého silikonu, vodotěsný. Hodně nás na něm zaujala jeho aplikace, přes kterou jde ovládat velmi zajímavými způsoby. Můžeš třeba Satisfyer nechat vibrovat v rytmu svých oblíbených písniček, ovládat ho hlasem, nebo dát povolení partnerovi, aby s ním řádil na dálku. Možností má opravdu hodně.

SATISFYER DOUBLE JOY
Vlastnost: Vibrační Vodotěsný Dálkové ovládání Ovládání zvukem
Přečtěte si další zakaznické recenze

Jde rozhodně o zajímavou hračku za skvělou cenu. Ano, We-Vibe je mnohem vychytanější, ale také mnohem dražší. Pokud hledáš něco, s čím si užiješ hodně za fakt málo, Satisfyer Double Joy je momentálně asi ta nejlepší volba na trhu. 

4. Fun Factory Manta

fun factory manta

Jméno Fun Factory bývá slibem skvělého designu, funkčnosti i kvality. A v téhle hračce se jim to daří naplnit dvojnásobně. Fun Factory Manta je jednak párový vibrátor, jednak masturbátor. Užít si s ním mohou oba partneři, ale pro muže má Manta něco navíc.

Jméno Fun Factory bývá slibem skvělého designu, funkčnosti i kvality. A v téhle hračce se jim to daří naplnit dvojnásobně. Fun Factory Manta je jednak párový vibrátor, jednak masturbátor. Užít si s ním mohou oba partneři, ale pro muže má Manta něco navíc.

Má totiž dokonalý tvar pro penis. Obejme ho svými vibračními oušky, je ideální pro vibrační honění a nejvíc si ho všichni chválí jako doplněk při orálním sexu. Jazýček ve spojení s Mantou, to je opravdový prožitek na maximum. Ale užije si to i ten, kdo orál poskytuje – díky Mantě má mnohem méně práce a přesto ohromně spokojeného partnera. Místo v našem žebříčku si Fun Factory Manta zasloužila proto, že ji můžete zařadit i jako zpestření při sexu, na principu vibračního kroužku. Manta obejme penis při sexu a její vibrace potěší i ženu. Jednak se díky své síle přenáší penisem i do vagíny, jednak se o něj žena bude otírat při přirážení. Skvělá vibrační jízda pro oba. Oproti klasickému kroužku je Manta méně šikovná, musíte ji trochu přidržovat na místě, ale právě v tom je její kouzlo, můžete s ní kdykoliv dělat něco úplně jiného, což s kroužkem rozhodně nejde.

Fun Factory Manta
Mantu používám s přítelem, přítel si ji hodně chválil a vidět ten jeho blažený výraz byl k nezaplacení
Přečtěte si další zakaznické recenze

Manta má 6 různých intenzit vibrací a 6 pulzačních programů. Kvalitní silikon i velmi exkluzivní provedení nás u Fun Factory nepřekvapí. Samozřejmostí je nabíjení přes USB, vodotěsnost, ukládání oblíbených programů, zamykání tlačítek, tichý chod. Celková délka Manty je 18,8 cm, průměr max. 6,4 cm – měl by se hodit pro všechny velikost penisů, i pro pořádně tlusté macky. Možná jen hodně štíhlý penis nebude mít stopro zážitek.

Cena je u Fun Factory vždy vyšší, ale získáte za ni skvělou hračku, ke které se budete hodně často vracet pro další a další společné orgasmy.

5. Vibrátor Good Vibes Only

partnersky vibrator good vibes only

A na závěr zase jeden levnější kousek. Levnější, ale stále zajímavý. Vibrátor Good Vibes Only jde použít jednak jako vibrační kroužek a také jako párový vibrátor. Je podobný Mantě, ale není uzpůsobený pro honění, je víc podobný klasickému kroužku (ale orál s ním bude taky skvělý!).

Pro použití během sexu má fajn tvar, nepadá, dobře drží. Jako vibrační kroužek má jednu velkou výhodu, podobně jako Manta se dá kdykoliv sundat a zase nandat zpět. Vibrace má silné. Střídat je můžete ve 3 intenzitách plus si užijete 6 pulzačních programů. Dálkové ovládání má jednu skvělou výhodu navíc. Dá se přes něj nabíjet celá hračka. Takže vibrátor může odpočívat ve skříni a ovladač se může nabíjet na kterémkoliv veřejném místě a nikdo nic nepozná.

Partnerský vibrátor Good Vibes Only
Mile překvapily druhy vibrací a jejich síla. S partnerem se teprve chystám vyzkoušet, bude to překvapení, ale určitě velmi příjemné.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Celá hračka je z hebkého silikonu, nabíjení přes USB, dá se s ní blbnout i ve vaně. Vibrátor Good Vibes Only je malinký a vejde se kdekoliv, nicméně je docela široký. To sebou nese jednu nevýhodu. Když bude na penisu jako vibrační kroužek, zmenší jeho použitelnou délku… což může být u kratších penisů nepříjemný problém.

V každém případě jde mezi levnými hračkami o zajímavou možnost.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...