Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. Womanizer návod: k orgasmu bleskovou cestou

Womanizer návod: k orgasmu bleskovou cestou

Lucy
Lucy
25. 12. 2016
4 minut čtení

Náš návod na Womanizer je určen pro dámy i jejich muže, kteří chtějí přijít na klub téhle úžasné hračce, která slaví v posledních letech ohromné úspěchy. Právem. Jedno tlačítko, jedna hubička a hromada orgasmů. Rychlých a silných. V tomhle případě to nejsou jen reklamní kecy, přesně tohle by vás s Womanizerem mělo čekat.

Nemáme pro vás žádný složitý návod, Womanizer je velmi jednoduchý. Ale existuje pár rad, které vám pomohou se s ním sžít, užít si ho na max a správně o něj pečovat.

Womanizer i Satisfyer: umí to samé?

Návod na Womanizer můžete samozřejmě použít i jako návod na Satisfyer. Oba stojky fungují na podobném principu. Womanizer je cenově luxusní a prestižní produkt, Satisfyer je cenově dostupný. Oba však umí to hlavní. Mají kouzelnou hubičku, která dovede klitoris pomocí podtlakových vln vydráždit tak jako máloco.

Womanizer Premium obsah baleni

S Womanizerem (i Satisfyerem) nejspíš  budete mít orgasmus do několika minut. Samozřejmě, každá žena je jiná. Některé to může trvat delší dobu, ale většině opravdu stačí jen krátká chvíle. Občas se najde i výjimka, některé ženě podtlaková stimulace nemusí líbit. Ale té bych doporučila, ať to ještě zkusí. Uvolní se, vyčistí si hlavu a zkusí se do toho ponořit. Ať jde za ten podivný pocit. Za ním nejspíš čeká orgasmus i na ni.

Satisfyer a Womanizer: návod v krocích

Podívejme se na to nejprve technicky.

Před použitím Womanizeru

vyndejte případný piercing z intimních míst, mohl by způsobit poranění. Před prvním použitím omyjte silikonovou hubičku.

Pokud vás hračka znervózňuje,

vytvořte si tu správnou atmosféru. Přizvěte muže, zapalte svíčky, napusťte vanu… (pokud máte teda vodotěsný model Womanizeru či Satisfyeru).

Namazejte si intimní místa lubrikantem

(nebo třeba kokosovým olejem). Není to nutné, ale bude to pak celé příjemnější.

Zmáčkněte kouzelný čudlík

zapínání a jděte rovnou na klitoris, Womanizer ho nasaje celý do své hubičky a jízda může začít. Ale klidně zkuste i bradavku…

Poddejte se tomu

Najděte si tu správnou intenzitu (obvykle krátkým mačkáním tlačítka pro zapnutí, nebo hledejte tlačítka plus a mínus).

Nevypínejte

dokud nebudete vřískat slastí… obohaťte o cokoliv, co vám dělá dobře. Zkoušejte, testujte.

A pokud si to chcete užít ve velkém stylu

nevypínejte ani po dosažení orgasmu. Womanizer je báječný pomocník pro mnohanásobné orgasmy

Nic složitého.

Womanizer Premium
Je krásná tvarem i barvou. Mám ji krátce a musím si na no zvyknout. Nejsem si zatím jistá.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Nejsložitější může být pro některé ženy jejich vlastní hlava. Některé z nás mají různé bloky. Můžeme se cítit s novou stimulací divně, nesvá… jděte za to. Womanizer i Satisfyer jsou báječní pomocníci především pro ženy, které mají problémy orgasmu dosáhnout. Tento druh stimulace je ideální pro trénink. Poddejte se tomu. Udělejte si atmosféru, odhodlejte se jít dál. Uvidíte, že to bude stát za to.

Womanizer návod: přizvěte partnera

Může se zdát, že jsou Womanizery a Satisfyery určeny pro masturbaci. Možná jsou, ale mají ohromnou hodnotu i pro páry. Především pro ty, kde žena hůře dosahuje orgasmu.

60193010 2180657585375118 7232259313354407936 n

Použijte ho pro parádní předehru, která ženu dokonale nažhaví na sex. Nebo co takhle po sexu, když už muž má dost a žena chce ještě? A když se s Womanizerem malinko sžijete, naučíte se ho používat přímo při sexu. A to je teprve parádní jízda…

Tohle je podle mého na Womanizerech to úplně nejlepší. Jejich přínos pro partnerský sex. Napsala jsem o tom pro vás jiný návod, můžete si přečíst jak oživit sex s Womanizerem.

Až si to celé parádně užijete, postarejte se o Womanizer dobře. Ať máte jistotu, že vám nezpůsobí žádné zdravotní komplikace (třeba kvůli nedostatečné hygieně).

  • Po použití sundejte hubičku, dobře ji opláchněte pod vodou, můžete přidat i desinfekci určenou na erotické hračky.
  • Pokud máte vodotěsný Womanizer či Satisfyer, omyjte celou hračku pod vodou. Případně ji alespoň otřete hadříkem.
  • Ideálně až bude hračka úplně vybitá, dejte ji nabíjet. (Každý Womanizer i Satisfyer je jiný, obvykle nabíjení trvá cca 2 hodiny a hračka pak funguje alespoň 2 hodiny).
  • Ukliďte ji někam, kde se na ni nebude prášit. Ačkoliv dlouho na jednom místě ležet asi nezůstane…

Jednou za čas také můžete koupit nové silikonové hubičky. Ale to je pro ty, kdo opravdu trvají na hygieně, pokud hubičku umýváte, není to vůbec nutné. Silikon je velmi hygienický materiál a dobře se udržuje čistý.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.
Přečtěte si další zakaznické recenze

A to bude asi tak všechno podstatné. Hlavní rada je asi taková: uvolněte se, užijte si to, experimentujte. Žádný návod na Womanizer v podstatě nepotřebujete.

Užijte si to!

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...