Zjednodušený návod na Womanizer: přiložte, stiskněte tlačítko a nechte se unášet na vlnách silné rozkoše.

Je to opravdu snadné, žádný složitý návod nečekejte. Ale přece si povězme vše podstatné, co by vás o použití Womanizeru mohlo zajímat. Hledejte i v nejčastějších otázkách o Womanizeru.

Obsah

Jak to funguje?

Přístroj má malý silikonový otvůrek, kam po zapnutí nasaje klitoris a pak ho pulzujícími tlakovými vlnami muchlá a dráždí. Bez dotyku. Bez vašeho přičinění.

Většina žen se shoduje, že s Womanizerem dosahuje orgasmu už za několik minut. A pokud budete i po orgasmu pokračovat dál, čeká vás nejspíš mnohonásobná rozkoš a nové hranice.

Video: vysvětlení, jak to funguje

Návod k použití Womanizeru

INSPIRACE:
před použitím Womanizeru zvláčněte svá intimní místečka trochou lubrikačního gelu. Stimulace bude příjemnější. Používejte pouze lubrikační gely na bázi vody, olejové lubrikanty by mohly přístroj poškodit.

  • Před použitím sundejte silikonový nástavec Womanizeru a omyjte ho v teplé vodě bez čisticích prostředků.
  • Pokud máte na intimních místech piercing, vyndejte ho.
  • Rozhrňte stydké pysky, přiložte Womanizer ke klitorisu a zapněte podržením tlačítka. Spustí se úvodní jemný režim, Womanizer nasaje klitoris a začíná s nejjemnější masáží.
  • Pomocí tlačítka můžete zvolit ideální intenzitu pulzujících vln.
  • Teď si jen naplno žívejte fantastický prožitek.
  • Pokud máte už dost orgasmů, vypněte přístroj pomocí dlouhého stisknutí tlačítka.
  • Až posbíráte dost síly, umyjte masážní hlavici mýdlem a pečlivě opláchněte vodou. Strojek otřete vlhkým hadříkem.

Womanizer Premium

5 out of 5 stars

od 4 999 Kč

Dárek k produktu

  • Dejte hračku nabít přes USB kabel, aby byla plně připravená do další fantastické akce. Nabíjí se asi 1,5 hodiny a vydrží pak řádit cca 4 hodiny. Vše ale záleží na konkrétním modelu.
  • Ukliďte ideálně do pytlíčku či krabičky, aby se na Womanizer neprášilo (což moc nehrozí, ale pro jistotu a klid v duši) a aby nepřišel ani k žádné jiné úhoně.

INSPIRACE:
nikdo neříká, že musíte Womanizer používat jen na klitoris. Máte citlivé bradavky? No a umíte si představit, jaké divy s nimi Womanizer asi dokáže?

Vyzkoušejte a objevte tuhle báječnou bezdotykovou stimulaci i vy, stojí za to. Pokud se pořád rozmýšlíte, omrkněte Womanizer videa.

Vendulka
1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] jste odpověď na svou otázku v návodu na womanizer? Zde jsme se zaměřili na vaše nejčastější otázky ohledně použití […]

Co myslíte vy?

Budeme rádi,
když se podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *