Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Anální sex >
  2. Erotogenní zóny u žen: přiveď ji k pořádnému orgasmu

Erotogenní zóny u žen: přiveď ji k pořádnému orgasmu

Ráďa
Ráďa
15. 6. 2021
7 minut čtení

Erotogenní zóny u žen, fakt nejsou jen v kalhotkách. A vážně stojí za to se o nich dozvědět víc. Protože když budeš znát všechny erotogenní zóny u ženy a ještě se s nimi naučíš zacházet, bude z tebe pravý dárce ženských orgasmů a potěšení.

Pojď si přečíst pár tipů, díky kterým jí ukážeš pořádnou slast.

Proč věnovat erotogenním zónam ženy pozornost

Protože ty klasické hlášky, že žena potřebuje předehru, to nejsou jen řeči. Ženské tělo se obvykle pomaleji vzruší i zahřeje. Proto mají ženy tak rády předehru, je to biologický předpoklad, není to jen o mazlení. S předehrou jsou ženy u sexu citlivější a pravděpodobněji dojdou až k orgasmu. Takže pokud jí chceš dopřát pořádné číslo, musíš si dát načas. Začít s erotogenními zónami je ta nejlepší cesta. Přečtěte si také “Erotogenní zóny podle znamení“.

Erotogenní zóny u žen
Erotogenní zóny u žen

Tyhle zóny jsou místa, kde je obvykle nejvíc nervových zakončení, a proto jsou mimořádně citlivá. Každá žena je ale samozřejmě jiná, a tak neexistuje univerzální návod. Stačí ale vědět, kde to obvykle funguje, a pak ta místa zkoušet a najít ta nejcitlivější. Zjistit, jestli mají raději hlazení, líbání, škrábání, masírování, mačkání… to už je na tobě.

Ideální erotogenní zóny u ženy pro nenápadnou předehru

Začněme s nevinnými místy, kde můžeš začít ženu vzrušovat, dokonce i pokud ještě nemáš přímou vstupenku k místům, kam se chceš dostat nejvíc.

Pokožka hlavy

Masáž hlavy může být nejen ohromně příjemná, ale i eroticky laděná. Pokožka hlavy je totiž velmi citlivá. Zkus začít večer tím, že ji budeš hladit ve vlasech, nebo jí rovnou dopřej pořádnou masáž hlavy a uvidíš, že bude nejen spokojená, ale i přítulná.

Ramena a šíje

Další část těla ideální k nalazující masáži. Masáže milujeme snad všichni. A rozhodně mají výrazný sexuální podtext. Tak ji nech užít si chvíli relaxace a dopřej jejím ramenům trochu hýčkání. 

Ale nemusíme mluvit jen o masáži, ženská ramena a šíje budou blahem bez sebe i z polibků a hlazení erotogenní zóny u žen

Erotogenní zóna ramena a šíje
Erotogenní zóna ramena a šíje

Kříž

Kříž je velmi citlivý, nejen když si člověk pohne se zády. Je zde mnoho nervových zakončení. Zkus se na něj u předehry zaměřit a uvidíš, co to s ní udělá.

Chodidla

Nemusíš být na nohy zrovna ujetej, aby mělo smysl se jim trochu věnovat. Chodidla jsou velmi erotická. Asi i díky všem těm řečem o úchylkách, ale hlavně proto, že je to zkrátka citlivá oblast. Ideální pro hlazení, masáže i odvážné polibky.

Dlaně a zápěstí

Možná nevypadají eroticky, ale zkus ji nejprve hladit bříšky prstů, pak jí zasypej polibky zápěstí a bude ti jasné, že i to jsou skutečně mocné erotogenní zóny.

Ženské erotogenní zóny pro pořádnou předehru

A teď k citlivějším a choulostivějším místům, na která se asi těšíš ještě víc.

Krk

Polibky na krku, horký dech, vášnivé líbání, možná trochu kousání. Tomu odolá málokterá, krk je mimořádné citlivý především díky velmi tenké pokožce. A zkus se zaměřit i na místo na zadní straně krku pod vlasy, tam to platí dvojnásob.

Uši

O citlivosti uší všichni víme. Ideální místo pro žhavé polibky. Jen pozor na to, že jsou uši i velmi citlivé na zvuk. Takže spíš než pusinkování se sem hodí horký dech a opatrné líbání a jemné kousání.

Erotogenní zóna rty
Erotogenní zona rty

Rty

V každém případě velmi důležitá erotogenní zóna u ženy. U polibků to obvykle vše začíná. Vztah, sex i pořádné vzrušení. Některou ženu dokáže mimořádně vzrušit něžný dotek rtů, jinou vášnivé kousnutí, jiná miluje, když jí budeš sát jeden ret po druhém. Tady se musí experimentovat a objevovat. 

Kolenní jamky

Příliš lechtivé ženy to asi nezvládnou, ale zkus, jak reaguje na dotyky v tomhle citlivém místě. Pro některé ženy jde o velmi erotické místo nabité elektřinou.

Pořádně zábavné erotogenní zóny u ženy

A konečně pojďme tam, kam nás to celou dobu táhne.

Zadeček

Ten není tak citlivý, ale sexy je rozhodně, nejen pro nás muže. Pořádně ji za něj chyť, namasíruj, líbej, mačkej, hlaď. Není co řešit.

Prsa

Nedělej tu samou chybu jako většina chlapů, kteří se soustředí jen na bradavky. Celá prsa jsou citlivá.

Ale pozor, některé ženy jsou na doteky na bradavkách velmi citlivé. V některých částech jejich cyklu dotyky vůbec nesnesou. To ale neznamená, že je nemají rády nikdy, o týden později třeba bude vrnět jako spokojené kotě. Některé ženy zase musí být dostatečně vzrušené, aby se jim dotyky na bradavkách líbily.

Erotogenní zóna bříško
Erotogenní zóna bříško

Bříško

Blížíme se k tomu zajímavému. Ty to víš, ona to ví. Čím víc ji budeš škádlit líbáním a hlazením okolo, tím víc se bude těšit. Ideální místo, kde na chvíli zastavit, je na doteky citlivé bříško.

Vnitřní strana stehen

Už musí být dostatečně vzrušená, především proto, aby ji dotyky tady nelechtaly. Pokud to zvládne, jde o další velmi citlivou oblast.  

Podbřišek

Je na půli cesty pod břichem a těsně před hlavním cílem. Jako stvořený pro polibky a hlazení.

Venušin pahorek

Jde o oblast nad vstupem po pochvy, dříve zarostlou, dnes většinou vyholenou. Nezapomeň, že čím déle je žena vzrušená, tím citlivější se stává. Takže když se na chvíli zastavíš i na těhle místech, než se na ni vrhneš, bude to pak ještě silnější zážitek. Nejspíš pro vás oba.

Klitoris

Pokud už o ženách něco víš, tak víš, že tohle je hlavní erotogenní zóna u ženy. Klíč k její slasti. Silným orgasmům. Klitoris rozhodně absolutně a vždy zapoj do vašich hrátek. Věnuj se mu před sexem, věnuj se mu během sexu, věnuj se mu kdykoliv jen můžeš. A pokud to chceš dělat maximálně dobře, začti se i do našeho článku o ženském orgasmu.

Mimochodem, těsně po orgasmu mají některé ženy klitoris až příliš citlivý a potřebují tady s doteky chvíli pauzu. Což ale neznamená, že musíš přestat se vším! Mnohonásobný orgasmus, to je teprve pořádná meta.

Vstup do pochvy

Ano, teď mluvíme přímo o vstupu. Moc pozornosti se mu nevěnuje, ale je to velmi citlivé místo. Až se tam dostaneš, zkus kolem něj třeba kroužit prstem. Moc mužů to nezná, takže možná hodně zaboduješ.

Pochva

Místo rozkoše. Pro nás i pro ni. Ačkoliv mnoho žen nedosáhne orgasmu bez zapojení klitorisu, i ve stěnách pochvy je mnoho nervových zakončení a jde o velmi citlivou oblast. Pro to, abys jí dokázal dovést do sedmého nebe, musíš zkoušet a snažit se. Každá má ráda něco jiného. Zapoj prsty, jazyk a určitě můžeš povolat i erotické hračky (podle průzkumů prý 45 % žen dokáže dosáhnout orgasmu jen s erotickými hračkami, takže určitě stojí za to je vyzkoušet). 

Tip na hračky ;)

(Mimochodem, víš o tom, že název vagína ani pochva není úplně správně? Ve skutečnosti je tahle část, která nás všechny baví, vulva. Vagína samotná je hluboko vzadu a ústí do vulvy. Ale co, všichni to známe jako pochvu a vagínu, tak to nebudeme kazit a způsobovat zmatky…) 

Bod G

Ohromně citlivé místo v pochvě (dobře… vulvě!). Je to taková zkratka k orgasmu. Pokud tě zajímá víc, přečti si náš starší článek o tom, jak najít bod G.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Hráz

Ženská hráz sice není až tak citlivá jako ta mužská, ale určitě jde o citlivé místo. Jde o oblast mezi pochvou a análním otvorem.

Anální otvor

Je zajímavé, kolik magazínů píšících o erotogenních zónách u ženy tuhle zásadní úplně přehlíží. To jako ženy nemají rády análek? Ani omylem. Vstup do zadečku je mimořádně citlivý a některé to milují. 

Ale jen některé… tady se občas neohlášené překvapení nevyplatí. Nemusíš jí to nezbytně hlásit dopředu, ale spíš kruž okolo a počkej, jestli tě třeba nezarazí, než se do něčeho vážného pustíš.

A znáte erotogenní zóny u muže?

Mimochodem, mozek a city jsou také mimořádně důležité erotogenní zóny u ženy. Nezapomeň je dlouhodobě uspokojovat a i ten sex bude mnohem lepší…

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...