Nezávislé průzkumy a recenze pro vás můžeme tvořit jen díky provizím, které získáváme, když nakupujete přes naše odkazy.
  1. > Dráždění klitorisu >
  2. Womanizer vs Satisfyer je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Womanizer vs Satisfyer je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Vendulka
Vendulka
29. 4. 2021
11 minut čtení

Womanizer vs Satisfyer: Duo stojí 5 700 Kč a Rabbit jen 1 800. Cenový rozdíl obrovský. A přitom mají oba zvládat v podstatě to samé. Potěšit tvůj bod G zahnutým vibrátorem a zároveň s tím rozjet tolik opěvovanou podtlakovou stimulaci klitorisu.

Je mezi nimi takový rozdíl, aby stálo za to pořídit si o tolik dražší Womanizer? Nebo si užiješ úplně stejné orgasmy se Satisfyerem?

Pojďme se na to podívat v důkladné srovnávací recenzi.

Womanizer vs Satisfyer

Womanizer vs Satisfyer, souboj začíná, kolo 1: balení a příslušenství

Mám je před sebou oba dva. Womanizer Duo v elegantním hebounkém pytlíku s cinkajícími ozdobami a s cedulkou Womanizer. Satisfyer Rabbit v méně hebkém a obyčejnějším pytlíku. Který jsem si na něj dokonce našla doma sama. Rabbit žádný vlastní pytlík nemá. A zrovna u takové hračky se opravdu pytlík hodí. 

Když vytáhnu všechno příslušenství, Womanizer Duo přišel v překrásné pevné krabici, kde bylo vše skvěle uložené. Elegantní do poslední tečky, návod, náhradní hubička v krabičce. Ale musím říct, že se krabice hodně ztežka otevírá, jediná chyba na celé té kráse. Nicméně proto ten pytlík, že, krabici tak nemusím vůbec používat. 

Satisfyer Rabbit má obyčejnější krabičku, vypadá ale také na pohled hezky, jen uvnitř je to tak trochu levný plasťák. Otevírá se dobře, to jo. Ale vydolovat Rabbita z toho plastového obalu uvnitř, no to je teda umění. Ještě horší jak otevřít krabici s Womanizerem (taky proto jsem našla ten pytlík na uložení, to se fakt nedalo). 

Womanizer je v hezčím balení a má víc příslušenství. Takže první bod v Womanizer vs Satisfyer je jasný.

Satisfyer 0 : Womanizer 1

Kolo 2: vzhled

Womanizer Duo mě původně vzhledem trochu zklamal. Womanizery bývají božsky elegantní, měla jsem velká očekávání. Nicméně tvar Dua mě nějakým způsobem zase tak moc neoslovil, když dorazil, byla jsem nejprve trochu zklamaná (ale je pravda, že brzy jsem si na něj zvykla a už se mi i docela líbí). Ale stejně jsem si nebyla jistá, kdo v tomhle kole vyhraje, protože jsem si pamatovala, že Rabbit mě tehdy naopak vysloveně nadchl (už ho mám dlouho, takže jsem ho pro tohle srovnání vytáhla po delší době). 

Ale teď, když mám Duo a Rabbita přímo vedle sebe, není to pro mě žádná otázka. Womanizer je o úroveň výš. Rozhodně. Ať mi jeho tvar sedí nebo ne, je to prostě jiná liga. Je mnohem elegantnější, je na něm vidět, že je to zkrátka dražší hračka. Myslela jsem, že alespoň za tvar budu dávat body Rabbitovi, ale nemůžu. Když je srovnám, nakonec se mi stejně líbí víc Duo.

Co jde o barvu, Womanizer Duo mám v barvě bordó, je opravdu krásná, vínová. Rabbit je bílý. A překvapivě je bílá praktičtější. Když ho po použití hned neumyjete, vypadá prostě líp. Ale bordó (má sladěnou i barvu hubičky) je prostě hezčí.

Ale nechci pořád bodovat jen Womanizer (tak trochu vím, co přijde). Co jde o vzhled, myslím si, že je Rabbit na tom velmi dobře. Womanizer to sice není, ale na svou cenu je také moc pěkný. Navíc je lehčí než Womanizer. Tak dejme v Womanizer vs Satisfyer bod oběma.

Satisfyer 1 : Womanizer 2  

Kolo 3: podtlaková stimulace klitorisu

Tak a jsme u toho opravdu důležitého. Tohle je věčná otázka. Je to jiné? Umí to Womanizéry lépe než Satisfyery? 

Womanizer Duo
To je moje první erotická hračka, byla jsem velice překvapená, je úžasná. Plní své funkce na 100%.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Zkoumala jsem to pro vás opravdu poctivě. A ano, je to jiné. Ale ne moc. Však je to pořád to samé, podtlak. V podání Satisfyeru je však poněkud hrubší. Ne ve smyslu silnější (to záleží na modelu, někde možná i silnější opravdu je). Ale hlavně to myslím v tom smyslu, že podtlak Womanizéru je takový plynulejší a něžnější

Těžce se to popisuje. Satisfyer je prostě jako hrubší látka v porovnání s kašmírem. Ale pozor, opravdu to není v konečném výsledku takový rozdíl. Podtlak vykouzlí oba. Sají, stimulují a je to prostě dechberoucí síla. V obou verzích.

V minulém kolem v Womanizer vs Satisfyer jsem Rabbitovi dala bod navíc tak trochu z lítosti. Tady mu ho ale dám s klidem. Jo, když se v tom budeme šťourat, Womanizer je opět lepší. Ale i když budeš mít na klitorisu Satisfyer, bude to luxusní jízda, o tom vůbec nepochybuj.

Jinak Rabbit má 11 stupňů sání a Duo jich má 12. Ani nedokážu povědět, jestli je některý z nich silnější (snažila jsem se najít odpověď, ale prostě nevím, jsou silné oba a na tom nejsilnějším režimu je to taková síla u obou, že se u toho těžce něco vnímá a porovnává. Nevím. Jsou prostě stejně luxusní). Za péči o klitoris si bod zaslouží oba. Nepochybuj, že s kterýmkoliv z nich prožiješ opravdu intenzivní orgasmus. Tedy spíš orgasmy.

Satisfyer 2 : Womanizer 3 

Womanizer vs Satisfyer Kolo 4: vibrátor na bod G

Podívejme se na druhou zásadní funkci. Vibrátor na bod G.

Rabbit má 10 vibračních programů pro G bod. Duo jich má 12.

A tady je jeden velký rozdíl. U Womanizeru Dua si můžeš zvolit i intenzitu vibrací, opět 12 stupňů. U Satisfyeru nemůžeš. Tam máš jen 10 programů a jejich intenzita je daná. Duo tak nabízí mnohem větší přizpůsobivost tvým chutím i náladě. 12 × 12 = 144. Tolik různých pocitů s vibrátorem Dua zažiješ. Rabbit zůstává u 10.

Ale samozřejmě, stačí i jediný luxusní program, aby tě přivedl ke štěstí. A i Rabbit to umí. S Duem si užiješ víc, lépe si ho přizpůsobíš, ale i Rabbit je šikula. Jen pozor, pokud jsi velmi citlivá, má spíš silné vibrace, což některým ženám nevyhovuje.

womanizer vs satisfyer g bod

Co jde o tvar vibrátoru na bod G, tady má opět navrch Duo. Jeho vibrátor je měkčí a poddajnější a tím pádem se lépe přizpůsobí tvému tělu. Každá jsme jiná a bod G nemáme všechny stejně. S Duem tedy riskuješ méně, že by ti jeho tvar neseděl.

Navíc je zahnutější. Takže tady prostě opět kraluje Duo.

Satisfyer 2 : Womanizer 4 

Kolo 5: funkce

Tak jo, tady to bude dost jasné.

Rabbit nemá žádné speciální funkce. Jen vibrace, které jsme probraly v minulých kolech. Ale ne tak Womanizer Duo. Ten má.

Má funkci Smart silence a Stand by. Smart silence je o tom, že dokud není hubička na klitoris v blízkosti kůže, tak nehučí. To se hodí ve chvíli, kdy chceš, aby hračka okamžitě zmlkla (třeba když tě někdo vyruší). A Stand by režim je super ve chvíli, kdy chceš Womanizer na chvíli odložit (a věnovat se třeba partnerovi/ce). Zůstane v pohotovostním režimu a přesně si pamatuje, u kterého režimu jste skončili.

Je to fakt šikovné. Po dvou týdnech s Duem jsem si na to tak zvykla, že už mě věčně hučící Rabbit dost otravuje. Vážně je příjemný, že to pořád nehučí. Nicméně mouchy to má, za mě se Womanizer v obou režimech vypíná příliš brzo. No, nic není dokonalé. Nicméně i tak jsou to skvělé funkce a body jsou jasné.

Satisfyer 2 : Womanizer 5 

Kolo 6: ovládání

Tady taky není co řešit. Na první pohled možná Rabbit vypadá jednodušeji. Má jen tři tlačítka. Duo jich má šest. stačí však dvě minuty, aby člověku bylo jasné, kdo to má promyšlenější.

Womanizer Duo je jasný. Jedno tlačítko na zapnutí hračky, tlačítko plus a mínus k podtlakovému sání hubičky, tlačítko plus a mínus k vibrátoru a pak ještě tlačítko na změnu režimu vibrátoru. Funkce se pak aktivují kombinací tlačítek, to je třeba si zapamatovat (kombinace plus mínus hubičky pro Smart silence a plus mínus vibrátoru pro Stand by). Jinak je ale vše dokonale jasné. Tlačítka se dobře mačkají, reagují, i pro zapnutí stačí jen krátký stik.

womanizer vs satisfyer ovladani

A Rabbit, to je úplně jiný příběh. Má v podstatě jen plus a mínus a kolem toho jedno tlačítko, u kterého člověk ani neví jistě, že je to tlačítko. Jak jsem Rabbita chvíli nedržela v ruce, bez návodu mi trvalo alespoň tři minuty, než jsem pochopila, jak to funguje. Jo, pak to není tak složité, jak to objevíš, ale jasné na první dobrou to zkrátka není. Velkým tlačítkem se zapíná vibrátor a dlouhým stiskem tlačítka plus se zapíná sací hubička. Tu pak ovládá plus a mínus, velké tlačítko přepíná režimy vibrátoru. Vím, zní to logicky. Ale věř mi, když ho nějakou dobu necháš ležet ve skříni, chvíli ho budeš zmateně promačkávat, než ti to zase zacvakne. Tlačítka se také oproti Womanizeru hůř mačkají.

Satisfyer 2 : Womanizer 6 

Kolo 7: pohodlí při masturbaci

Na těhle pulzních hračkách je hrozně fajn to pohodlí. Přiložíš, zapneš, necháš se unášet až k orgasmu. A pak k dalšímu. Nemusíš pro to udělat nic. Můžeš snít. Dělat cokoliv jiného. Hračka to prostě zvládne klidně i sama. To je ovšem ten ideální stav…

S Duem si to určitě vychutnávat můžeš, jen musíš správně naštelovat a asi i podržet stehny. Jinak taky sedí, ale už tak dobře nedoléhá na klitoris.

S Rabbitem je to hodně podobné. Stehny trochu přidržíš a necháš se unášet.

Paráda na obou frontách.

Satisfyer 3 : Womanizer 7

Kolo 8: pohodlí při sexu

Pro klasický sex se příliš nehodí ani Duo ani Rabbit. Ale anální sex, to už je něco jiného. Z toho oba udělají fakt neskutečnou jízdu. Pokud to miluješ, budeš to teď milovat ještě víc.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Tak tato „hračka“ by měla být povinnou výbavou! Příjemný materiál, krásná bílá barva.
Přečtěte si další zakaznické recenze

Obě hračky jsou ale větší a až do tebe bude partner bušit, dá trochu práce udržet je na místě, ať už budeš mít kteroukoliv. Ale stojí to za to, obě vám dopřejí pořádný zážitek. Každému bych dala těch bodů klidně deset! Ale měla bych vybrat toho lepšího a Duo se přece jen díky svému tvaru drží o něco lépe.

Satisfyer 3 : Womanizer 8 

Kolo 9: hluk

Hučí oba. Na prvních stupních se tváří nenápadně, ale jakmile to rozjedeš, hučí jako dvě sekačky. Oukej, trochu přeháním (nemám hučení ráda), ale tak úžasně tichý, jak se tváří oba výrobci, prostě nejsou. Ani jeden.

Jako určitě musím uznat, že když to oba pořádně rozjedou, tak na to hučení úplně zapomenu. Vadí mi spíš jen když je v rámci zkoumání pouštím na sucho, při používání o tom nijak zvlášť nevím. Ale stejně. Žádnej bod. Nikomu. A basta.

Satisfyer 3 : Womanizer 8

Kolo 10: vodotěsnost

Oba umí, oba skvělý. Do vany si můžeš vzít Rabbita i Duo, úplně bez obav. Oba jsem je ráchala už dost dlouho. 

womanizer vs satisfyer vodeodolnost

A že to stojí za to. Taková horká bublinková koupel s luxusní péčí o klitoris… relax úroveň dva tisíce. Ani náročná porada v práci nemá šanci ti kazit náladu.

Satisfyer 4 : Womanizer 9

Kolo 11: čištění

Jelikož jsou oba vodotěsní, čistí se příjemně. Není co řešit. Pod vodu, vydrbat, hotovo. Hubička Womanizeru Duo se ale nandavá a sundavá o dost lépe. Ale Satisfyer Rabit je zase příjemnější umývat, jak je bílý, nic na něm není vidět. 

Takže dejme bod oběma.

Satisfyer 5 : Womanizer 10

Kolo 11: výdrž

Ono je samozřejmě něco úplně jiného když běží hračka na maximální a když jede na minimální výkon. Výrobce Dua uvádí, že při nejvyšším výkonu zvládne Womanizer cca hodinu v provozu. Reálně to znamená, že zvládne třeba dvě hodiny běžného používání. O Satisfyeru ale výrobce jen uvádí, že zvládne dvě a půl hodiny. Jenže na jaký výkon? To nám nikdo neprozradil.

Mohla bych je oba zkusit nabít a pustit na stejný výkon a testovat… ale. Nebylo by to moc pohodlné, hlídat několik hodin hučíčí hračky. Udělala bych to pro vás, kdybych v tom viděla smysl. Ale nevidím, ve skutečnosti to moc důležité to není. Hračky na tom budou asi hodně podobně. V praxi stejně nevydržíš klitoris trápit tak dlouho. Zkrátka je stačí nabít jednou za čas a pak prostě jedou až dojedou. A pak se pohodlně doma zase nabijou.

Obě jedou na USB magnetických nabíječkách, což je úžasná moderní věc. Nezničí se, nic se nenamočí. A hlavně žádné baterky.

Womanizer vs Satisfyer bude bod pro oba.

Satisfyer 6 : Womanizer 11

Kolo 12: další detaily

Nebudu lhát, hlavně ze soucitu bych ráda ještě dala nějaký bod Satisfyeru Rabbit. Je to totiž taky moc dobrá hračka. Jen prostě v porovnání s Womanizerem Duo vypadá poněkud podřadně. Ale není.

Takže je tu jeden detail, za který by to šlo. U Dua se mi nelíbí absence pořádného světla. Člověk neví, jestli je nebo není zapnutý (alespoň pokud není tma). Rabbit je úplně normálně osvětlený. Takže tramtará. Dáme mu bod navíc.

Satisfyer 7 : Womanizer 11

Zúčtování: Womanizer Vs Satisfyer?

Hele kdyby byla lepší hračka, která je levnější o 4 000 kč, bylo by něco špatně. Naštěstí není. Svět je v pořádku. Porovnáním se potvrzuje to, co dává smysl: Womanizer Duo je opravdu v mnoha ohledech lepší. 

womanizer vs satisfyer kdo je lepsi

Je vymazlenější, má víc funkcí, je šikovnější. A už na pohled je to prostě něco lepšího. Rabbita mám ve skříni už dlouho a od té doby, co mám i Womanizer, tam asi už zůstane napořád. Není důvod ho vytahovat (pokud nepíšeš recenzi). Když je položím vedle sebe, mám prostě mnohem větší chuť na Womanizer. Je to s ním příjemnější. A je víc sexy.

ALE! Neznamená to, že Satisfyer Rabbit za to nestojí. To ani omylem. V tom podstatném jsou velmi podobní. Oba tě pěkně rozvrní a dovedou k orgasmu, který vážně stojí za to.

Já to vidím asi tak, že člověk si takovou hračku kupuje na dlouhé roky a prožije s ní nespočet orgasmů. Pokud si s ní chceš užívat pořádně a můžeš si to dovolit, Duo opravdu stojí za to pořídit. Dle mé zkušenost s Womanizrem. Ale pokud tolik peněz prostě dát nechceš, i Satisfyer Rabbit je velmi dobrý společník, který ti ukáže nové podtlakové vlny rozkoše. 

A pokud si pořád nejsi jistá, přečti si i podrobnější recenze Womanizer Duo a Satisfyer Rabbit.

Sdílejte

Připojte se k diskusi

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky
Jsem starší 18 let? ...