Venušiny kuličky

Kouzlo venušiných kuliček je v tom, že přináší trojí potěšení: dopřejí vám parádní dlouhou předehru, trochu dobrodružství na veřejnosti a hlavně posilují pánevní svaly. To vede nejen k pevnějšímu zdraví, ale i k větší rozkoši při sexu. Pro něj i pro ni.

  • Působivý design
  • Dvoje kuličky, jedna velmi lehká
  • Dárkové balení

  Venušiny kuličky Gentle Diamond patří mezi luxusní designové kousky. Jsou ideální jako dárek. A to především pro ženy s oslabeným pánevním dnem.

  V krásné elegantní krabičce jsou hned dvoje různé kuličky. Jedny klasické, dvě propojené venušiny kuličky, váží cca 80 gramů. A pak je tu ještě jedna single kulička s váhou 50 gramů. Proto jsou venušiny kuličky Gentle Diamond vhodné spíš pro fyzicky slabší ženy. Pro běžnou mladou ženu jsou totiž i kuličky s váhou 80 gramů úplně ideální i jako první venušiny kuličky. 50 gramové jsou vhodné pro velmi pomalý začátek. Takže pokud jsi v normální formě, kuličku s váhou 50 gramů nejspíš nepotřebuješ. Naopak je tohle balení úplně ideální, pokud víš, že na to musíš jít hodně pomalu a od začátku.

  Co jde o vzhled, jsou venušiny kuličky Gentle Diamond opravdu velmi exluzivní. Nejen krásné balení oslní. Mají diamantovou strukturu a třešničkou na dortu je blištivý kamínek na konci ocásku. Budeš s nimi mít pocit opravdového luxusu. Jinak se kuličky zavádí dobře, materiál i provedení jsou velmi kvalitní. Vibrace jsou něžnější, takže jsou opravdu určené hlavně k posilovaní, divoké orgasmy nečekej. Jedinou nevýhodou je jejich údržba, díky struktuře je potřeba čistit je o trochu pečlivěji. Naštěstí jsou ale vodotěsné, takže je můžeš vydrhnout pod vodou kartáčkem.

  Venušiny kuličky Gentle Diamond určitě můžeme doporučit ženám, které rády kvalitu a které chtějí posílit své pánevní dno hezky od základů a pozvolna.

  • Kuličky a vibrační vajíčko v jednom
  • Dálkové ovládání
  • Kvalitní provedení

  Vibrační venušiny kuličky Love Balls mají dálkové ovládání a pěknou hromadu vibračních režimů. Jsou tak spíš něco mezi kuličkami a vibračním vajíčkem.

  Venušiny kuličky jsou obecně skvělé hlavně proto, že posilují pánevní svaly (což vede ke kvalitnějšímu sexu i lepšímu zdraví) a navíc u toho hezky příjemně vzrušují. Nudné pochůzky udělají zatraceně vzrušující. Nemluvě o sportování a uklízení. Vibrace venušiných kuliček jsou ale většinou spíš něžné a k orgasmu nestačí, záleží na citlivosti uvnitř vagíny, ale nejedna žena byla už z kuliček zklamaná. Kuličky Love Balls proto mají rovnou pořádné vibrace. A k nim dálkové ovládání, které si může vzít do ruky třeba partner. A to teprve začíná ta pravá zábava.

  Takhle to zní geniálně. A v podstatě je, až na jedno malé výrazné mínus. Aby dálkové ovládání s vibracemi fungovalo, musí se kuličky zapnout (přímo na jedné z kuliček). Jenže když je 10 minut neovládáte, zase se vypnou (úplně, zase se musí zapnout přes kuličku a to na veřejnosti jaksi může být problém). Takže s partnerem nečekejte, že si je vezmete na procházku a on je pak v nečekanou chvíli zapne. Musí být zaplé celou dobu, jinak to s nimi nejde. A to je hodně velká škoda.

  Jinak jsou ale moc dobré. Kvalitní, z hebounkého silikonu, dobře se zavádí. Váží asi 80 gramů, což je ideální váha pro většinu žen. Vibrační režimy jsou velmi vzrušující, poměrně tiché, přenáší se i do ocásku k vytažení, což taky vůbec není na škodu. Dá se s ním hezky zlobit v posteli. Voděodolné jsou, takže se dobře umývají, ale vodotěsné nejsou, takže do vany raději ne. 

  Sečteno podtrženo, venušiny kuličky Love Balls jsou výborné pro páry, pro vzrušující předehru a oživení procházek a pochůzek. Jsou dražší, ale jsou kvalitní a navíc získáš dvě hračky v jedné. Jen pozor na to, že sen o nečekaném zapnutí vibrací si s nimi zkrátka nesplníš.

  • Mají silnější vibrace než většina jiných kuliček.
  • Jsou opravdu hezké.
  • Ideálně těžké pro většinu žen.

  Zamilované venušiny kuličky Feel Silicone rozhodně mají styl. A nejen styl, jsou i kvalitní. Vibrace mají na kuličky dobré a váhu ideální pro většinu žen.

  Jsou velmi oblíbené, určitě hlavně kvůli svému vzhledu. Prostě parádní dárek pro milovanou ženu. A nezklamou, ani až je vezme do ruky. Hladký měkký silikon je na první dotek příjemný a sympatický. Kuličky se dobře zavádí a klidně s nimi můžeš používat lubrikant na vodní bázi. Ocásek na vytažení kuliček nepřekáží, je pohodlný. Feel Silicone mají i vnitřní kuličky pro vibrace, které jsou na venušiny kuličky silnější, takže ideální pro dámy, které chtějí nejen posilovat pánevní dno, ale užít si u toho trochu toho vzrušení. Stejně jsou ale kuličky velmi tiché a můžeš si je sebou vzít prakticky kamkoliv.

  Jedinou nevýhodou kuliček Feel Silicone je náročnější údržba. Srdíčkový výřez všechno dost komplikuje. Ale člověk se s nimi brzy naučí zacházet a pak je mytí poměrně rychlé.

  • Výrobce Fun Factory je zárukou kvality
  • Hodí se pro začátečnice i pokročilé
  • Výborně se zavádějí

  Z dílny Fun Factory obvykle vychází jen kvalitní kousky. A venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo jsou taky takové. Jsou sice dražší, ale mohou si to díky své kvalitě dovolit.

  Jsou ideální především pro hlavní účel venušiných kuliček – posilovat pánevní dno. Sice mají vnitřní kuličky pro vibrace, ale ty jsou jen velmi něžné. Hodí se tak spíš pro ženy, které vibrace nehledají, nebo jsou velmi citlivé, případně s kuličkami rády sportují (to pak všechno člověk cítí mnohem víc).

  Kvalita značky Fun Factory se odráží v detailech kuliček. První kulička je trochu do špičky a menší, aby se dobře zaváděla. Druhá kulička na sobě má místo, o které jde hezky zapřít prst. Zavádění kuliček Smartballs Teneo Duo je tak prostě pohoda. Takže opravdu ideální kuličky pro ženy, které s tím trochu bojují nebo začínají. Lze je doplnit i lubrikantem na vodní bázi. Jsou tiché, takže si je můžeš vzít opravdu kamkoliv.

  Jejich váha je klasická, ideální pro běžnou ženu. Silikon kvalitní, poutko pevné a očividně odolné. Dobře se umývají. 

  Teneo Duo jsou zkrátka velmi kvalitní venušiny kuličky pro ženy, které chtějí hlavně posilovat a dopřát si u toho pohodlí ověřené kvality.

  • Trojnásobná váha oproti běžným kuličkám. Velmi efektivní posilování.
  • Kov. Nahřívá se, ochladí se, parádní vzrůšo.
  • Dají se dobře použít i jako anální kuličky.

  Jsou TŘIKRÁT těžší než obvyklé kuličky. Takže pokud chceš posilovat pánevní svaly, na kovové venušiny kuličky Heavy Metal už musíš mít něco za sebou. Udržet je uvnitř je opravdová výzva. Ale… dá se s nimi vyhrát i jinak, kov je nádherný materiál pro erotické hračky. Můžeš ho zahřát, zchladit… přizvi partnera a vzrůšo zaručeno.

  Extrémní váha je na těhle kuličkách rozhodně to nejlepší. Jsou opravdu skvělé, když víš, že chceš něco pořádného. Nejen na posilování. Nemají sice žádné vnitřní kuličky pro vibrace, ale ani je nepotřebují. Díky extrémní váze o nich budeš vědět, to se vsaď. A bude to pořádně sexy zážitek. 

  Ale jinak jsou Heavy Metal prostě levné kuličky. Což je na jednu stranu určitě příjemné, ale na tu druhou… to sebou vždy nese nevýhody. Provedení kuliček je velmi prosté, jsou spojené laciným provázkem, který není zrovna ideální na údržbu. A uzlíky na něm jsou jednak směšné a jednak trochu nepříjemné. Stejně jako poutko. Provázek s uzlíky má ale tu výhodu, že z něj snadno sundáš jednu z kuliček, to kdybys na začátku přece jen potřebovala nižší váhu.

  Kuličky Heavy Metal si můžeš užít i jako anální, ale vzhledem k jejich náročnější údržbě pozor na bakterie. 

Venušiny kuličky - co by jsi měl vědět

Vhodné pro: žena, partnerský sex.

Cena: ty nejlevnější stojí klidně i dvě stovky, nejdražší pár tisíc. Ale kvalitu najdete už v ceně kolem 500 kč.

Možnosti použití: jsou vytvořeny především pro ženu a posilování pánevních svalů. Ale mohou být i výbornou předehrou k sexu i masturbaci a vzrušujícím zpestřením nudných pochůzek.

Při nákupu sledujte: váhu kuliček, jejich velikost, sílu vibrací, hlučnost, náročnost údržby.

Díky vytrénovaným pánevním svalům má žena užší vagínu, což přináší větší uspokojení při sexu jí i jejímu partnerovi. Pokud tyto svaly umíte ovládat, můžete muže i vědomě “sevřít” a trochu mu sex zpestřit. Ženy s posílenými svaly navíc dochází rychleji k silnějším orgasmům. A v neposlední řadě pečujete o své zdraví>, ochablé svaly mohou mít na svědomí bolesti zad (i jiné, ještě nepříjemnější problémy, například inkontinenci).

Co říká na to wikipedie?

Asi nejšikovnějším nástrojem pro zpevnění pánevních svalů jsou právě venušiny kuličky. S nimi nejen cvičíte, ale zároveň si užíváte vzrušení. Kuličky jsou obvykle dvě a jsou spojené provázkem. Žena si je zavede do vagíny a pak je nosí při běžných pochůzkách, úklidu nebo při sportu. Čím jsou kuličky těžší (a čím více se hýbete), tím je náročnější udržet je vevnitř a posilování je efektivnější.

Většina venušiných kuliček obsahuje menší vnitřní kuličky, které při pohybu naráží do stěn velké kuličky a vytváří tak vibrace. Nošení kuliček je tedy pro většinu žen příjemné a smyslné, musí zatínat svaly a ještě si užívají vibrace. Když si kuličky zavedete před sexem, výborně se připravíte a naladíte. Nečekejte ale vibrace jako u vibrátoru, jde o jemnější a mírnější stimulaci.

Venušiny kuličky jsou v dnešní době často silikonové, jelikož silikon je příjemný, estetický a dobře se udržuje čistý. Plastové kuličky mají zase výhodu silnějších vibrací. Na trhu jsou i vibrující kuličky na baterky (které jsou podobné vibračním vajíčkům), vaginální činky (ty nemají vnitřní kuličky a slouží především pro posilování), nebo si můžete pořídit i kovové kuličky, ty jsou perfektní pro partnerské hrátky a experimentování s teplotou (můžete je nahřát či zchladit).

tip: Když si pořídíte kovové kuličky, můžete je dát na chvíli do mrazáku, nebo naopak do teplé vody. Nové pocity zaručeny.

Časté otázky: Venušiny kuličky

Moje kuličky mi už nedělají žádný problém. Můžu to nějak oživit?

Ano. Náročným sportem. Nebo lubrikantem (pořádně namazané kuličky víc kloužou). Také třeba tím, že se budete snažit udržet kuličky uvnitř mezitím, co budete stát s rozkročenýma nohama. U některých modelů můžete také jednu kuličku nechat volně viset venku.

Nebo si pořiďte těžký kalibr: Heavy metal kuličky.

Já ty kuličky prostě necítím… dělám něco špatně?

To záleží… možná vám pomůže víc pohybu nebo těžší kuličky. Ale zkrátka a dobře existují i ženy, které uvnitř vagíny zase tolik citlivé nejsou. Kuličky obecně slouží především pro posilování, vibrace mají slabé a jde spíš o něžné škádlení a předehru než o slast, která vás dovede k orgasmu.

Pokud hledáte vzrůšo, které vás dovede až na vrchol, doporučujeme spíš vibrační vajíčka. Podobný princip, méně posilování, více vzrušení.

Mám se bát, že mi budou vypadávat (a co s tím dělat)?
Pokud začnete s lehčími kuličkami (30-50 g) neměl by být problém. V případě velmi oslabených svalů však mohou kuličky vypadávat i navzdory nízké váze (vyberte si ideálně velké a lehké kuličky ze silikonu).  Doporučujeme vám nosit kuličky nejprve jen doma, nejprve třeba i v sedě či v leže. Zkoušejte s nimi chodit i přesto, že budou vypadávat (zkuste je používat bez lubrikantu). Časem se vaše svaly posílí a bude to lepší. Je to jako s normálním cvičením, několik týdnů trvá, než vidíte výsledky, takže to chce trpělivost. Můžete zkusit také trénovat kegelovy cviky, které jsou rovněž velmi účinné.
Posiluji, i když sedím?

Ne. Aby venušiny kuličky dobře plnily svůj účel, je třeba se hýbat. Ideální je rychlejší chůze, domácí práce, sport. To však platí u zdravé ženy (viz další otázka).

Jak dlouho mohu kuličky nosit?

Doporučená doba je 30 minut denně. Především pokud s kuličkami začínáte, je lepší nepřehánět to. Pokud výrobce kuliček neuvádí jiné doporučení, klidně to pak můžete protáhnout na pořádný sexy maratón.

Jsou lepší velké, nebo malé kuličky?

To záleží. Na udržení jsou náročnější malé kuličky, takže ty se hodí pro pokročilejší. Velké se drží lépe a také vám dají větší pocit zaplnění :)

Jaká je ideální váha pro začátečnice?

Pokud jste zdravá žena v kondici, klidně můžete sáhnout po kuličkách vážících kolem 70 gramů. Jestli máte oslabené svaly (třeba po porodu), začněte na nižší váze, 50 g a méně (nejlehčí kuličky váží kolem 30 g).

Jsem starší 18 let? ...