Venušiny
kuličky

Kouzlo venušiných kuliček je v tom, že přináší trojí potěšení: dopřejí vám parádní dlouhou předehru, trochu dobrodružství na veřejnosti a hlavně posilují pánevní svaly. To vede nejen k pevnějšímu zdraví, ale i k větší rozkoši při sexu. Pro něj i pro ni.

Vhodné pro: žena, partnerský sex.

Cena: ty nejlevnější stojí klidně i dvě stovky, nejdražší pár tisíc. Ale kvalitu najdete už v ceně kolem 500 kč.

Možnosti použití: jsou vytvořeny především pro ženu a posilování pánevních svalů. Ale mohou být i výbornou předehrou k sexu i masturbaci a vzrušujícím zpestřením nudných pochůzek.

Při nákupu sledujte: váhu kuliček, jejich velikost, sílu vibrací, hlučnost, náročnost údržby.

Díky vytrénovaným pánevním svalům má žena užší vagínu, což přináší větší uspokojení při sexu jí i jejímu partnerovi. Pokud tyto svaly umíte ovládat, můžete muže i vědomě “sevřít” a trochu mu sex zpestřit. Ženy s posílenými svaly navíc dochází rychleji k silnějším orgasmům. A v neposlední řadě pečujete o své zdraví, ochablé svaly mohou mít na svědomí bolesti zad (i jiné, ještě nepříjemnější problémy, například inkontinenci).

Nejlepší venušiny kuličky 2020


Fun Factory Smartballs Teneo Duo Venušiny kuličky

4.8 out of 5 stars
cena od 629 Kč
Dokonalý tvar, materiál i velikost kuliček, které si užívám hlavně v práci jako servírka.
recenze zákazníků

Vibrační Venušiny kuličky na dálkové ovládání Love Balls

4.9 out of 5 stars
cena od 1 499 Kč
Kuličky jsou TOP. Materiál je velmi příjemný na dotek, hlučnost řekla bych, tak akorát ;) ani tichý ani hlučný
recenze zákazníků

INSPIRACE:
Když si pořídíte kovové kuličky, můžete je dát na chvíli do mrazáku, nebo naopak do teplé vody. Nové pocity zaručeny.

Recenze venušiny kuličky


Časté otázky o venušiných kuličkách


Pokud jste zdravá žena v kondici, klidně můžete sáhnout po kuličkách vážících kolem 70 gramů. Jestli máte oslabené svaly (třeba po porodu), začněte na nižší váze, 50 g a méně (nejlehčí kuličky váží kolem 30 g).

To záleží. Na udržení jsou náročnější malé kuličky, takže ty se hodí pro pokročilejší. Velké se drží lépe a také vám dají větší pocit zaplnění :)

Doporučená doba je 30 minut denně. Především pokud s kuličkami začínáte, je lepší nepřehánět to. Pokud výrobce kuliček neuvádí jiné doporučení, klidně to pak můžete protáhnout na pořádný sexy maratón.

Ne. Aby venušiny kuličky dobře plnily svůj účel, je třeba se hýbat. Ideální je rychlejší chůze, domácí práce, sport. To však platí u zdravé ženy (viz další otázka).

Pokud začnete s lehčími kuličkami (30-50 g) neměl by být problém. V případě velmi oslabených svalů však mohou kuličky vypadávat i navzdory nízké váze (vyberte si ideálně velké a lehké kuličky ze silikonu).

Doporučujeme vám nosit kuličky nejprve jen doma, nejprve třeba i v sedě či v leže. Zkoušejte s nimi chodit i přesto, že budou vypadávat (zkuste je používat bez lubrikantu). Časem se vaše svaly posílí a bude to lepší. Je to jako s normálním cvičením, několik týdnů trvá, než vidíte výsledky, takže to chce trpělivost. Můžete zkusit také trénovat kegelovy cviky, které jsou rovněž velmi účinné.

To záleží… možná vám pomůže víc pohybu nebo těžší kuličky. Ale zkrátka a dobře existují i ženy, které uvnitř vagíny zase tolik citlivé nejsou. Kuličky obecně slouží především pro posilování, vibrace mají slabé a jde spíš o něžné škádlení a předehru než o slast, která vás dovede k orgasmu.

Pokud hledáte vzrůšo, které vás dovede až na vrchol, doporučujeme spíš vibrační vajíčka. Podobný princip, méně posilování, více vzrušení.

Ano. Náročným sportem. Nebo lubrikantem (pořádně namazané kuličky víc kloužou). Také třeba tím, že se budete snažit udržet kuličky uvnitř mezitím, co budete stát s rozkročenýma nohama. U některých modelů můžete také jednu kuličku nechat volně viset venku.

Nebo si pořiďte těžký kalibr: Heavy metal kuličky.


Jsem starší 18 let? ...